Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość AlinkaZ
hej, Zostało mi jeszcze 7kg - waga zjeżdża w dół ;)) Plan skutkuje. Schudłam kilogram w 5dni bez katowania się. I tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajcu552
Hej dziewczynki,dzis jest 2 dzień kiedy biorę novoslim,czy ktoś może stosował?proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej zuzanek! ja sama nie wiem mam 169cm chciałabym warzyć tak z 65 kilo:P a ty ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Hej, Ja też dążę do 65kg ;) Jeszcze 4 kiloski - chcę je zgubić do końca listopada. Trzymam kciuki! ;) Narazie jest ok, tak jak pisałam wcześniej trzymam dietę, piję Dr Slyma i waga spada. Zakazałam mojemu M. trzymania słodyczy w domu ;) Tylko nie ćwiczę, a wiem, że sylwetkę trzeba ujędrnić, bo skóra wisi. :( Aj jak tu się zmotywować? Nie jestem osłabiona, mam sporo energii, ale jakoś nie lubię morderczych treningów i czasu mam mało. Może znacie jakiś fajny, przyjemny program treningowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
A i nie mogę za bardzo skakać, bo mam problemy ze stawem kolanowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaZ
O zuzanek, Ty tez popijasz DrSlyma? A gdzie kupujesz? Znalazłaś gdzieś taniej niż na stronie www? Co do ćwiczeń to ja lubię ten pierwszy, bardziej statyczny trening Chodakowskiej, bo te kolejne opierają się na podskokach. Jak ostatnio skakałam sobie w najlepsze na skalpelu ( w połowie padałam) to sąsiadka z dołu chciała mnie zamordować ;P Także wróciłam do tej pierwszej płytki. PS: mirkam77 dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam:) moja waga stoi w miejscu:) ale przyznam ze przestałam ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
AlinkaZ, Ja DrSlyma zamawiam ze strony www, jest też na allegro teraz. Co do ćwiczeń, znalazłam ten 1 trening skalpel - jest mimo, że musialam trochę zwolnic tempo to dotarłam do końca :) A co sądzicie o callanetics? Widziałam fotografie pokazujące zmiany sylwetki po kilkunastu sesjach, ciekawe czy tak jest rzeczywiscie. To dosc stara metoda, sa filmy w necie. Cwiczy któras z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Callanetics fajna sprawa:) siostra mojej mamy cwiczyla ponad 10 lat pare razy w tygodniu po 45 minut i mimo, ze jest duzo starsza odemnie i od mojej mamy to ma cialo, ktorym moze sie pochwalic. Poprostu to pokochala, cwiczyla ogladajac cwiczenia na video z kasety vhs;) Zreszta dla kazdego cos dobrego i innego mozna znalezc na necie, wystarczy, ze cwiczysz, znajdz cos odpowiedniego dla siebie, cos co polubisz i nie bedziesz sie zmuszac do cwiczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asska
Witajcie , znalazłam w końcu aktualne ciekawe forum , przestudiowałam kilkanaście stron ... Gratuluję efektów i chętnie się dołączę . Po ciąży zostało troszke kg no i ten brzuch taki byle jaki ... Wzrost 171 waga 71-72 kg . Glównie chodzi o brzuch , bo mam też dość szerokie biodra ale głownie przez wystające kości ... Ogólnie to ograniczam jedzenie , nie jem ziemniaków itp , uwielbiam gotowany kalafior i brokuły ... A co do diet to nigdy nie umiem sobie jej wyznaczyć i w niej wytrwać ... Jednak słyszałam że kefir naturalny jest pomocny w oczyszczaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Kiedyś tutaj juz byłam, ale teraz powracam, jak tam dziewczyny Jest tu jeszcze Agonia? Mariola? Azkaz? Moreka?. Fajnie, że życie na tym forum dalej się toczy :-) Dla przypomnienia zaczełam 2 kwietnia dietę i ćwiczenia schudłam już 67 do 59kg od jakiegoś czasu niestety efektów brak. Ale od dziś koniec ze słodyczami już tak naprawde A wy dziewczyny jakie macie postanowienia do sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corpofit
Corpofit- profesjonalne centrum odchudzania w Waszawie Oferujemy bezbolesne, natychmiastowe efekty odchudzania. Liposukcja bez skalpela Z okazji naszych urodzin promocja- 50% taniej na wszystkie zabiegi, pakiety do końca tygodnia. Zapraszamy! www.corpofit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Cześć Dziewczyny, Dzięki za info. Chyba spróbuję callalnetics - wolę raczej spokojne ćwiczenia, co nie znaczy, że nie są wymagające ;) Sama widzę, ze łądna sylwetka to przede wszystkim ćwiczenia, bo odchudzanie nie usunie za bardzo mankamentów sylwetki. Co do kefiru naturalnego to rzeczywiście super sprawa: można zrobić na nim koktail owocowo-warzywny i jest zdrowszy od mleka. Zostały mi 3 kiloski do upragnionych 65kg. To moja docelowa waga Sylwestrowa. Ale chciałabym zgubić więcej jak się uda ale na tym etapie jak będzie 65 będzie ok (może do 60kg max), tym bardziej, że po drodze są święta i lepiej spiąć się już teraz i stracić więcej, żeby potem zachować formę na Sylwka. Trzymajcie się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Hej, Znienawidzona siódemka zeszła z wagi - jest 68,8 kg ;) Narazie trzymam się wcześniejszych ustaleń. Wymarzona sukienka na ślub siostry wisi w szafie i motywuje. Spadł mi apetyt :D :D :D No właśnie, a gdzie się podziała założycielka tematu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
A znacie jakies ciekawe przepisy na koktaile z kefiru i warzyw? Ja sie kompletnie rozchorowalam i waga caly czas stoi, czyli 2,5-3 kg do celu. Niedosc, ze stwierdzono u mnie guzy sledziony to jeszcze badania tsh wykazaly, ze mam niedoczynnosc tarczycy. Dlatego tak ciezko mi zgubic te pare kilo ale przynajmniej trzymam wage:). Jak zaczne juz lykac tabletki to moze przyjdzie mi ochota na cwiczenia, bo od jakiegos czasu nic:( Dzis moj 79 dzien diety:) zdrowej diety, na ktorej bede pewnie do konca zycia i nie dlatego, ze mam problemy z tarczyca tylko, ze mi sie bardzo spodobalo takie odzywianie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamysz
Hej dziewczynki! Jestem tu nowa więc napiszę coś o sobie.. Mam 23 lata, jestem studentką poszukującą pracy. Obecnie waże okolo 75 kg, chociaz sama przyznam ze na tyle nie wygladam.. Jednak przeszkadza mi ta waga i moj wyglad. Wczesniej stosowalam wieeele diet, ale kazde konczyly sie porazka. Jak np bylo z Dukanem. W ciagu dwoch miesiecy schudlam 11 kg bez zadnych cwiczen. Przez wlasna glupote waga wrocila :/ natomiast teraz postanowilam zmienic wszystko. Nie stosowac diet tylko po prostu zmienic styl zycia. Tym stylem bedzie racjonalne odzywianie sie, nie katowanie sie zadnymi dietami i plus oczywiscie cwiczenia. Od dzisiaj zmienilam nawyki zywieniowe, nie pochlaniam slodyczy od ktorych bylam (jestem - madra glowa nie pozwoli jesc tego!) niestety uzalezniona. A od poniedzialku zaczynam cwiczyc, ulozylam sobie plan treningowy juz do konca roku.. Ewa Chodakowska bardzo mnie motywuje, lubie jej cwiczenia.. Moj plan to cwiczyc przynajmiej 4 razy w tygodniu. Tydz 1 skalpel ewy chodakowskiej, tydz 2 kilker Ewy Ch, tydz 3 cwiczenia abs, tydz 4 turbo spalanie Ewy Chodakowskiej, tydz 5 cwiczenia na brazylijskie posladki, rowniez Ewy. Pozdrawiam was, trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z herbatami ? ZIELONA / CZERWONA ? Czy one tak właściwie coś dają ? I co z SASZETKAMI DO WODY ? macie porównania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallie
a jam sposób na skuteczne odchudzanie- w czasie pobytu na wakacjach w Bieszczadach kupiłam w Krośnie super wodę alkaliczną Java ph 9,2 i piję ok 3 litrów dziennie. Do tej pory piłam wodę z jonizatora ale ma zły smak i zdziera pieniądze /prąd/.Java jest naturalną wodą mineralną o specyficznym smaku i . Na efekty trzeba czekać przynajmniej miesiąc, ale się opłaciło bo bez ćwiczeń itp. schudłam od lipca 8 kg. Teraz kupuję tę wodę przez internet bezpośrednio w firmie www.wodykarpackie.pl Polecam wszystkim, którzy nie chcą się katować ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola z Jasła
Ja piję Javę już od roku-mam blisko do Krosna i kupuję w Fimie "wody karpackie", woda jest super-nie znalazłam w internecie podobnej naturalnej wody mineralnej o tak wysokim ph i ujemnym redoxie, dziwię się,że zupełnie nie reklamują jej /może nie mają konkurencji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Układam racjonalną zdrową dietę online więcej informacji pod adresem superdietadlacb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 170 cm wzrostu i wagę 75 kilo. Czuje się bardzo gruba i nieatrakcyjna. Stosowałam już różne diety, bez większego rezultatu. Ostatnio trafiłam na ofertę wczasów odchudzających w Zalesiu Mazur, cena przystępna, ośrodek ładny. Pojechała, i jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji. Siedem dni 4 kilo mniej, ale przede wszystkim wiedza, jak walczyż z nadwagą i motywacja do działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinaaaaa6121987
Hej dziewczyny nie wiem czy moge sie do was dołączyc ale takze walcze z nadwaga przez niedoczynnosc tarczycy i hashimotto :( przez ok rok przytyłam 10 kg .... i jak stanęłam na wadze to sie przerazilam (choc nigdy nie byłam szczupla ) waga pokazała 84 kg !!!!!!!!!! tak wiec od pazdziernika wzięłam sie za siebie i udalo mi sie juz zgubić 12kg pod okiem dietetyka. tez marze o szostce z przodu i mam nadzieje że sie uda choc chudne teraz 1kg tyg plus cwiczenia. Nigdy nie wierzyłam że uda mi sie schudnąc ale mam wielka mobilizajce bo chciałabym zajsc w ciąze w czym moja nadwaga nie bardzo mi pomagała. trzymam za was kciuki i gratuluje dotychczasowych efektów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uoo trochę mnie nie było, a tu tyle wpisów :P Ja oczywiście przytyłam, mogłyście się domyślić ;) Boję się wejść na wagę, ale powiedziałam sobie dość!! Od dzisiaj znowu nieszczęsna dieta 1000 kcal :P Od poniedziałku ćwiczę, żeby lepiej się pilnować to piszę sobie co jem i ile to ma kalorii. 40 dni do Sylwestra, muszę mieć cudowną figurę :D Ciągle jestem głodna, ale zawsze na początku tej diety tak mam. Muszę w końcu ustalić sobie jakieś nawyki żywieniowe bo co schudnę to sobie odpuszczam i tak w kółko, a przytyć jak wiadomo jest łatwiej niż schudnąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 88
Znalazłam informację o ksiązce Nowaka na jakimś forum Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Kupiłam na stronie Epiku i jestem za..ie zadowolona. W 3 miesiące 8 kg mniej zero rozstępów i super forma. Naprawdę extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka 88
Znalazłam informację o ksiązce Nowaka na jakimś forum Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Kupiłam na stronie Epiku i jestem za..ie zadowolona. W 3 miesiące 8 kg mniej zero rozstępów i super forma. Naprawdę extra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam!!! moja waga spadła do 65,5:) czyli ok. jeszcze parę kilo i gotowe :) cieszy mnie jak mój mąż na mnie patrzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO DZIAŁA NA 100% www.sho.rtlink.de/acalibery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Cześć, U mnie na wadze jest obecnie 66kg - strasznie się cieszę, bo jest szansa stracić do Sylwka więcej tłuszczyku niż zakładałam! 63 kg byłoby idealnie. michalinaaaaa6121987 - przy problemach z tarczycą warto zadbać o dobrze dobrane leki, bo inaczej się puchnie. Moja koleżanka po zmianie dawki euthyroxu, zaczęła w końcu chudnąć. 20letniaAgonia, ja na napady głodu piję DrSlyma lub jem kilka migdałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×