Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariola89k

odchudzanie-07.01.2013 ;-) zapraszam

Polecane posty

Gość majka88kk
witam!!! powiem Wam że przed dieta jadłam bardzo dużo słodyczy, zdarzało mi się jeść nawet po22.00. teraz nie jem słodyczy w ogóle, jem kolacje do 19. i cwicze co 2 dzien po40 minut. tym sposobem udało mi się schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej!!! jak tam?? moja waga dziś 70 kilo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk1611
Masz nadwagę? Chcesz lepiej wyglądać? A może chcesz się po prostu zdrowo odżywiać? Napisz e-mail do dyplomowanego dietetyka. Oferuję profesjonalną, racjonalną i zbilansowaną dietę dostosowaną do Twoich preferencji żywieniowych. Nie zwlekaj- kilogramy same się nie zrzucą! kontakt: dietetyk1611@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Już dawno mnie tu nie bylo, co nie oznacza , że zaprzestałam diety, chodz niestety moja waga od 3 tygodni stoi w miejscu, narazie mam 9 kg na minusie. No Majka jestem pełna podziwu ja też zaczełam od 23 lipca, ale to Twojeo wyniku jeszcze bardzo duzo mi brakuje, he mi do pełni szczęscia starczy jeszcze kolejne 9 g zrzucic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. chcę od jutra zacząć się odchudzać, czy ktoś startuje ze mną? mam jakies 20-25 kg do zrzucenia, już nie raz próbowałam i nic a wiem że razem raźniej i się można wspierać. poważne propozycje proszę na mejla wysyłać paulinamikula@onet.eu czas na zmiany a nie na narzekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej!!! mam prośbę... doradźcie jakiś fajny balsam żeby ujędrnić skórę... niestety moja zaczyna być wisząca pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin999
Ostatnio znajoma poleciła mi tą stronkę: http://boskalinia.pl/ Po podaniu na niej maila otrzymałem darmowy biuletyn wraz z dietą, jestem w trakcie jej testowania, trzeba próbować wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Parę razy przekonałam się, że pomimo cudownych zapewnień, sama dieta to za mało. Zawsze jakoś chudnę (mam zazwyczaj 5 kg do zrzucenia) ale i szybko odzyskuję wagę. Słyszałyście o tym nowym niemieckim napoju DrSlym ? Ktos to stosował? W necie jest plik z dietą. Przerobiłam już różne specyfiki typu dieta light, therm line i bez większych fajerwerków. Szukam czegos co pomoze oszukac apetyt na wszystko co jest w zasięgu. Nie wiem już co warto stosować T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Co do balsamu na cellulit i nadmiar skóry w trakcie odchudzania, to u mnie sprawdza się serum Eveline. Tylko trzeba używać regularnie (2 razy na dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej! dzięki za rade.:P od jutra zacznę stosować... napisze czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajączek552
Witam, jestem tu nowa czy mogę do Was dołączyć? schudłam już 7 kilo ale bylam w pracy za granicą i to dla tego.Stwierdziłam ze będę ciągnęła dalej odchudzanie zamówiłam wczoraj sobie novoslim,niewiem czy dobrze czy zle ale nie zaszkodzi...jeżdżę 30 min na rowerze stacjonarnym i jem jeden posiłek dziennie pije dóżo wody niegazowanej.zobaczymy co z tego wyjdzie jak na razie trzymam się dobrze.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola2602
Hej, ja również chciałabym do Was dołączyć :) Staram się pozbyć moich nadprogramowych kilogramów. Jak na razie ubyły 4,ale w ciągu dwóch tygodni :) Na początku próbowałam sama, ale średnio mi szło ( nie miałam motywacji, nikt nade mną nie trzymał tzw.bata) Niedawno dostałam zaproszenie na bezpłatną konsultację do Naturhouse i teraz odchudzam się z Panią dietetyk i serio widać efekty! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
hej!! co Ci pani dietetyk doradza??? jakaś dieta fajna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinkaZ
Hej Dziewczyny, dołączam do drużyny ;) Mirkam, ja właśnie piję koncentrat DrSlym - to już 4 tydzień i powiem Ci, że spadło mi kilka kilo. Zostało mi jeszcze 8, ale co najlepsze, zmniejszył mi się mój koński apetyt ;) Mąż mówi, że mam nadzwyczaj dobry humor :D Nie wiem czy to ten koncentrat, ale jest coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Ja przetestowalam allevo, koktaile byly smaczne, ale zle się czulam - bylam oslabiona i odstawilam je. Teraz pije DrSlyma i narazie czuje sie dobrze, waga drgnela a jestem leniuszkiem raczej i nie chce mi sie przygotowywac niskokalorycznych dań, ale powoli się uczę, bo nie można bazowac tylko na proszkach. Jest tygodniowy program diety z DrSlymem (dosc proste dania) mozna sciagnac i przetestowac: http://pl.slym.me/howitworks#tab-drslym-manual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Hej dziewczyny:) ja juz po wakacjach :) 2 kilo wiecej;) ale diete dalej stosuje. Poprostu nie moglam sobie odmowic nocnych wypadow do restauracji.....:) chociaz wybieralam z menu to lepsze zlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malarka6
Bylam w polsce na trzy dni i zrobilam sobie badania, wyniki sa bardzo dobre, wiec dieta mi sluzy tylko usg jamy brzusznej wykazalo guzy na sledzionie, wiec musze zrobic tomografie, zeby wykluczyc nowotwor ale jestem dobrej mysli.., przynajmniej doktor pocieszal mnie, ze te zmiany na zdjeciu rentgenowskim to raczej zloza nieprzetrawionego zelaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka88kk
witam!!! dziś moja waga to 68 kilo:) bardzo mnie to cieszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
AlinkaZ, gratuluję, niezły efekt :) Ja ważę teraz 70 kg i chciałabym zejść do 60, także długa droga przede mną. Spróbuję tego DrSlyma i normalnej diety 1200kcal. Będę ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Kibicujce! Kto zaczyna dziś ze mną? ;) W lutym jest ślub mojej Siostry, więc chciałabym założyć moją śliczną, przywiezioną z Francji sukienkę w rozmiarze 38 :) 4 listopad: waga 70 kg - start

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
No właśnie, jak tu się przekonać czy ktoś pisze szczerze, że jakiś wspomagacz działa czy nie? Chyba jest tak, że na jednorazowe wpisy nie ma co patrzeć,jak ktoś się nie angażuje w temat, to nie jest to wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
Hej, wczoraj wróciłam do domu po przyjezdzie z domu rodzinnego i dziś stanęłam na wadze: nie ma już znienawidzonej siódemki na przedzie! Muszę sie pochwalić: ważę już 69 kg!!! Pięć kilo za mną. Moja wymarzona waga to 65 kg. Mam 177 cm wzrostu, jestem raczej grubokoścista i myślę, że taka waga będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanek
majka88kk, do jakiej wagi dążysz? ;) jesteśmy na podobnym etapie jak widzę :) jeszcze trochę i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja38
Jak chcesz oczyścić organizm to nie zapominaj o piciu dużej ilości wody, najlepiej jakieś funkcjonalnej, np. Ustronianki z potasem. Trzeba odchudzać się z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim celem jest utrata 10 kilogramów, wydaje mi się, że wtedy będę wyglądać dobrze. Teraz ważę 65 kilogramów, a wzrostu mam 165. Na dobry początek wybrałam się z koleżanką na wczasy odchudzające do Zalesia Mazur i jestem bardzo zadowolona. W tydzień schudłam 3 kilo, dowiedziałam się co jeść, a czego unikać. Świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka 2124
Witajcie, od 6 miesięcy jestem na diecie, udało mi się schudnąć 9 kg. Może to nie dużo ale ja jestem zadowolona i teraz staram się trzymać dietę. Próbowałam wielu cudownych środków, łącznie z tabletkami za 300zł, ktore okazały się tylko dobrym chwytem marketingowym.Przede wszystkim zrezygnowałam z pieczywa, smażonych w głębokim tłuszczu potraw, słodyczy i białego cukru.JEstem leniem i nie chciało mi się ćwiczyć, postawiłam więc tylko na dietę, ale nie głodówkę(!). O dziwo bardzo pomógł mi colosan ex i zielona kawa od które się trochę uzależniłam ;p Dla wszystkich walczących i nie poddających się gorąco polecam sklepik www.vita-ko.pl z fajnymi produktami również na odchudzanie:) Życzę wytrwałości :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkam77
Wczasy połączone z odchudzaniem? To chyba dobry pomysł, bo nie wiem jak wy ale ja i tak zazwyczaj odchudzam się w okresie wakacyjnym ;D Jeśli ceny są realne i jest czas na aktywność poza dietą i ćwiczeniami, to czemu nie.. Ale póki co walczę dalej, tym razem z nowym wspomagaczem i mam nadzieję, że jednak do lata żadne odchudzanie nie będzie mi potrzebne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×