Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Nowanowanowa- a masz konto on line do medicovera??? Bo jak ja chcialam sie umowic na wizyte to tez byly dlugie terminy, ale Pani przez telefon mi powiedziala, zebym na biezaco sprawdzala na ich stronie dostepnosc wizyt, bo co dwa dni je aktualizuja, jak np ktos zrezygnuje czy cos.. I wlasnie tym o to sposobem umowilam sie juz na nastepny dzien, wiec warto sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ruch tu sie zrobil na naszym topiku hehehehe fajnie bardzo ze nas przybywa ae ja juz nie ogarniam kto jest kto.Narazie sie nie dopisuje do tabelki bo czekm na nastepna wizyte w nastepny wtorek jak uslysze serduszko to na legalu ju sie dopisze i mi wkoncu ulzy bo stresa mam galantego.Niby tlumacze sobie ze bedzie ok ale chwile mam takie zwatpienia i pozniej znowu ok.Ja chodze do mezyczzny pierwsza tez mi prowadzil jakos bardziej im ufam nic kobitka hihihihia z nfz lepiej nie bede komentowac bo rece na nich opadaja zeby ludzie tak dlugo czkali na wizyte ehhhh nasz wspanialy kraj.Ja juz leze w lozeczku corka kolo mnie uwielbiam tak z nia lezec i takie pogaduchy mamy wieczorne:)Milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku też już nie oganiam.... no name...też zjadłam dziś kotlety mielone i do teraz mi się odbija...właśnie musiałam coś zjeść bo mdłości przybrałay na sile...a też mam kiepski apetyt...najlepiej wchodzą mi banany... też wolę facetów ginekologów mam do nich jakoś większe zaufanie choć nie wiem dlaczego...kiedyś chodzłam do babki i jakaś taka mało douczona się wydawała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmammma
ostatnią @ miałam 16 stycznia mała wronka.. a do lekarza chodzę na nfz, mój gin przyjmuje codziennie 8-10 i 15-16:30.. i rano dzwonie i zapisuje się na ten sam dzień jeszcze a czasami z marszu jadę po prostu bez rejestracji.. lekarz wiekowy bo mojej mamy ciąże prowadził jak z siostrą w ciąży byla ale wiele razy mi pomógł jak miałam torbiel pękniętą na jajniku i jak poroniłam i z synem w ciąży jak plamienia miałam i przy poronieniach.. bardzo rzeczowy i kompetentny.. i ma dobry sprzęt.. ma jedną małą wadę.. nie daje L4.. znaczy oczywiście jak wyniki złe to tak ale np jak w 8 miesiącu stwierdzisz ze jestes zmęczona i chcesz odpocząć to nie o nie nie da L4.. u niego L4 dostaje się 2 tyg przed porodem.. dlatego mam drugiego awaryjnego gina prywatnego do którego chodziłam w ciąży z synem po 32 tygodniu bo chciałam już na wolnym być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Gabi ja byłam na nartach, jeździłam sobie rekreacyjnie z niebieskich i czerwonych tras bez szaleństw i wjezdżałam na krzesełku. Czytałam w necie o jeździe na nartach i w pierwszym trymestrze można tylko nie forsownie, z odpoczynkami oczywiście jeśli się ktoś dobrze czuje itd nie wiem jak jest w przypdku deski. Wyczytałam też że upadki też na tym etapie są niegroźne, wiadomo jednak, że jak ktoś przy 80 km na godzinę się wywróci to może być różnie. Ja jeździłam sobie powolutku, wzdłuż górki i traktowałam to bardziej jak spacerek no i wybieraliśmy takie trasy i takie pory dnia gdzie nie było zbyt wąsko i nie było dużo innych narciarzy tak aby nie prowokować losu. Jeździliśmy dodatkowo z dzieciakami więc wszystko było dokładnie zaplanowane, z przerwami na rozgrzewkę itp. Dziewczyny jak macie mdłośi to polecam migdały Ja mam inny problem mam brzuch jak w 5 miesiacu tak mi go wywaliło i nie wiem od czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bardzo Wam dziekuje za cieple slowa... Pisze dopiero bo moj terrorysta jest baardzo zywym dzieckiem i nie czesto mam okazje do napisania. odezwe sie jutro po wizycie. Dobranoc :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez mocno brzuch wywalilo..nie dosc ze przytylam juz 1 kg to jeszcze wciaz chodze wzdeta i pewnie stad ta wielkosc brzucha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Witam wszystkie kobietki:) Postanowiłam się odezwać, bo poczytałam sobie co nieco i mam chęć się dołączyć:) Przewertowałam internet już wzdłuż i wszerz na wszystkie możliwe tematy związane z ciążą...porównywałam wielkość pęcherzyków itp., taka jestem zestresowana:D Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Termin porodu mam na 19.10.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Dodam tylko, że trochę się martwię, bo w zasadzie cały czas pobolewa mnie brzuch. Mam skurcze, jak na @, dlatego dostałam luteinę i nospę forte 3 razy na dobę... Też pobolewają Was brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmZoom
Mniamaniek mnie też pobolewa jajnik mnie ciągnie nie cały czas ale przypomina o sobie, a do tego plecy z tyłu ale to przez macicę bo się powieksza. Dziewczyny a co można na te wzdęcia brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek jesteś w podobnym terminie jak ją i masz takie same objawy. Brzuch mnie pobolewal jak na @ ale niepokojace było dla mnie że bolało mocno jak kichalam. Biorę luteine 1 tab/dzień. A 3 ostatnie dni straszny ból jajników, dziś już przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Cieszę się, że się odezwałyście:) Ja luteinę biorę 2x2 i przez 5 dni miałam duphaston, bo lekko zaczęłam brudzić (jak to określił lekarz na izbie przyjęć, bo na brązowo). Ale na szczęście śladowe ilości tego były. Teraz odstawiłam duphaston i kontynuuję tę luteinę. Niby bóle brzucha są normalne, ale jeśli są częste i są to typowe chwilowe skurcze, to są niebezpieczne. Tak mi powiedział gin. Teraz boli mniej, kilka razy na dzień delikatnie ból się odzywa, ale to nie to samo. Chyba przez tę nospę. A jajniki mnie nie bolą...a wolałabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
EmZoom, na wzdęcia mi lekarz poradził brać espumisan 3x na dobę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EmZoom-ktoras dziewczyna pisala ze espumisan mozna brac...ja narazie nic nie biore,gin mi powiedzial ze mam zadnych lekow nie brac.Poki co tak bardzo mnie nie mecza..codziennie wieczorem jem jablko i tak zle nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek mnie wyprzedzila hehe :P wlasnie mi M powiedzial ze ma nadzieje ze juz mi piersi nie urosna bo wolal je takie jakie byly przed ciaza :P a mi sie teraz bardziej podobaja bo w koncu widac ze cos tam mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Czarnulka0000, najważniejsze, że Ty jesteś zadowolona:D Trzeba się nimi teraz nacieszyć, bo potem nie wiadomo co z nimi będzie:P;):D A tego espumisanu tez nie biorę...jakoś za dużo tych leków od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zaraziłyście mnie tym wzdęciem!!! tak mnie wzdęło, że musiałam rozpiąć spodnie, a normalnie sciskam sie jeszcze paskiem, bo szczupła jestem:P czarnulka - ja też z tych płastszych i codziennie patrzę czy mi nie urosły, ale coś słabo im to idzie, widzę różnicę może o ćwierć rozmiaru. A w którym miesiącu najbardziej rosną??? aha jak juz sie tak dzis rozpisuję na tym forum to chciałam Wam się pochwalić, że chyba jednak nie jestem chora na toksoplazmozę. Zadzwoniłam do mojej gin tej prywatnej i ona jest o tyle fajna, że zawsze przez telefon daje porady, nie trzeba sie umawiać. No i od razu zdementowała to, co powiedziała mi poprzednia lekarka. Dziwne to wszystko, co lekarz - to inna opinia. Podobno niepotrzebnie faszeruję się lekiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . :) nowanowanowa i mniamniek witajcie bardzo serdecznie . mmmammma ja miałąm ostatnia @ 19.01 idę na kolejna wizytę 7.03. no name ja jadę po towar na giełdę . mam własną kwiaciarnie od maja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28...................................G dynia.............29.09.1 3 czarnulka0000......25...................................Pozn ań..............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.....................................Si edlce............7.10.2 013 GABI__82.............31...................................ł ódzkie..............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25.................................... .poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31................................. ...........................12 .10.2013 karola2812..........32...................................Tor uń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........................poza Polską..........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.................................Pozna ń.................12 .10.2013 Aaam..................30...................................P abianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...............................Gorzów Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32...............................Śląs k.......................16 .10.2013 no name..............27...............córa..........pomorskie. ............17.10.13 r. nadia3111............31.................................doln ośląskie........19.10. 2013 Emka___.............29.......... ..................................................20.10.2013 grace88..............25..................................Gda ńsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25................................Wars zawa.......... II połowa 10 malawronka.........29..........synek 3lat............... Wrocław........ ............... kropka236...........30....................................ś ląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28................................. ..G dynia.............29.09.1 3 czarnulka0000......25...................................P ozn ań..............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.................................... .Si edlce............7.10.2 013 GABI__82.............31.................................. .ł ódzkie..............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25................................. ... .poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31................................. ...........................12 .10.2013 karola2812..........32................................... Tor uń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........................poza Polską..........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.................................Po zna ń.................12 .10.2013 Aaam..................30................................. ..P abianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22...............................Gorz w Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32...............................Śl ąs k.......................16 .10.2013 no name..............27...............córa..........pomorskie. ............17.10.13 r. nadia3111............31.................................d oln ośląskie........19.10. 2013 Emka___.............29.......... ..................................................20.10.2013 grace88..............25.................................. Gda ńsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25................................W ars zawa.......... II połowa 10 malawronka.........29..........synek 3lata............... Wrocław........ ............... kropka236...........30................................... .ś ląsk.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnilorakAksweiszb
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28................................. ..Gdynia.............29.09.1 3 czarnulka0000......25...................................Poznań..............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.................................... .Siedlce............7.10.2 013 GABI__82.............31.................................. .łódzkie..............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25................................. ... .poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31................................. ...........................12 .10.2013 karola2812..........32................................... Toruń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........................poza Polską..........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.................................Poznań.................12 .10.2013 Aaam..................30................................. ..Pabianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22.......synek 2 latka........................Gorzów Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32...............................Śląsk.......................16 .10.2013 no name..............27...............córa..........pomorskie. ............17.10.13 r. nadia3111............31.................................dolnośląskie........19.10. 2013 Emka___.............29.......... ..................................................20.10.2013 grace88..............25.................................. Gdańsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25................................Warszawa.......... II połowa 10 malawronka.........29..........synek 3lata............... Wrocław........ ............... kropka236...........30................................... .śląsk............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może zróbcie tak tabelke aby całe były napisy bez przenoszenia o urywania miast?bo trochę bałagan się teraz zrobił i jest nie wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może zróbcie tak tabelke aby całe były napisy bez przenoszenia o urywania miast?bo trochę bałagan się teraz zrobił i jest nie wyraźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28................................. ..Gdynia.............29.09.1 3 czarnulka0000......25...................................P oznań..............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.................................... .Siedlce............7.10.2 013 GABI__82.............31.................................. .łódzkie..............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25................................. ... .poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31................................. ...........................12 .10.2013 karola2812..........32................................... Toruń.................1 2.10.2013 zaniepokojona......32..........................poza Polską..........chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.................................Po znań.................12 .10.2013 Aaam..................30................................. ..Pabianice.............1 2.10.2013 AnilorakAkswieisz..22.......synek 2 lat.......Gorzów Wlkp........14 .10.2013 EmZoom...............32...............................Śl ąsk.......................16 .10.2013 no name..............27.............córka 2,5.....pomorskie. ............17.10.13 r. nadia3111............31.................................d olnośląskie........19.10. 2013 Emka___.............29.......... ..................................................20.10.2013 grace88..............25.................................. Gdańsk................. 23.10.2013 Moniqell..............25................................W arszawa.......... II połowa 10 malawronka.........29..........synek 3lata............... Wrocław........ ............... kropka236...........30................................... .śląsk............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki ;) Któraś z dziewczyn miała dziś na 12.20 wizytę, to Ty Anilorak? I któraś na później, na 16tą? Odezwijcie się, bo nie wiem, za kogo te kciuki trzymać... ;) FZ do gina też ciężko się wbić.W poprzedniej ciąży chodziłam na NFZ, bo do tego gin chodziłam tez i przed ciążą. Rzeczowy i sprawdzony. Potem się przeprowadziliśmy i tu, gdzie jestem, ciężko się wbić na NFZ... tzn teoretycznie da się , do takiej starszawej Pani, która jest bardzo nieprzyjemna... miałam z nią styczność, gdy stwierdziła mi to puste jajo, i poza diagnozą nic od niej nie usłyszałam, co mam teraz robić, gdzie się stawić itp, sama musiałam dzwonić do szpitala i się dowiadywać, jak to wygląda... dlatego teraz od niej stronię. Miałam termin (ten wczorajszy) zaklepany w szpitalu już w październiku u fajnego lekarza, ale w międzyczasie odszedł :o zamiast niego przyjmowała taka młoda ale bardzo miła lekarka. I teraz nie wiem, czy zostać u niej, czy iść prywatnie 21.03. do najbliższego i fajnego gina, u którego już też raz byłam (ale do niego na NFZ dłuuugie kolejki) a potem się wbiję już na NFZ bo mam na początku kwietnia rezerwację hehe. Raczej tak zrobię, choć tamta lekarka ze szpitala była bardzo miła, ale nic o niej w necie nie ma i jest w trakcie specjalizacji, poza tym tu mam bliżej. A jeszcze mam pytanko, robicie już jakieś badania? Bo mi oprócz podstawowych kazała zrobić chyba 6 dodatkowych (toksoplazmoza, cytomagalia, tarczyca, HIV, HPVi coś tam jeszcze) a w pierwszej ciąży miałam tylko toxo zrobić (zresztą wyszło,że już przeszłam, także nie wiem, czy teraz robić ponownie?) może zrobię te podstawowe a o resztę, jakie robić, zapytam tego mojego gina tego 21ego? Kurczę, trochę późno może być, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28......synek 2 lata....Gdynia...........29.09.2013 czarnulka0000......25.........................Poznań............2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.........................Siedlce.............7.10.2013 GABI__82.............31.........................łódzkie............7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25.........................poza Polską.......7.10.2013 Roxi3433.............31..............................................12.10.2013 karola2812..........32.........................Toruń..............12.10.2013 zaniepokojona......32.........................poza Polską......12.10.2013 AnetaG84............29.........................Poznań............12.10.2013 Aaam..................30.........................Pabianice........12.10.2013 AnilorakAkswieisz..22.......synek 2 lat.....Gorzów Wlkp....14.10.2013 EmZoom..............32.........................Śląsk...............16.10.2013 no name..............27.......córka 2,5......pomorskie........17.10.2013 nadia3111............31........................dolnośląskie......19.10. 2013 Emka___..............29.............................................20.10.2013 grace88..............25.........................Gdańsk............23.10.2013 Moniqell..............25..........................W arszawa....... II poł 10 malawronka.........29......synek 3lata......Wrocław...................... kropka236...........30..........................Śląsk...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu, ale i tak mi tabelkę powykrzywiało (a była równa), może za szeroka? Aniolak, kciuki będziem trzymać, więc będzie ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak :) Jeszcze jedna próba: MAMUSIE:.......... WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......syn 2 lata.....Gdynia...........29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań.... .......2.10. 2013 M.CZ.Kawka.........22.......................Siedlce.... ........7.10.2013 GABI__82.............31.......................łódzkie ...........7.10. 2013 J.U.L.I.T.A...........25........................poza Polską......7.10.2013 Roxi3433.............31............................................12.10.2013 karola2812..........32.........................Toruń............12.10.2013 zaniepokojona......32.........................poza Polską.....12.10.2013 AnetaG84............29.........................Poznań..........12.10.2013 Aaam..................30.........................Pabianice.......12.10.2013 AnilorakAkswieisz..22.......syn 2 lata......Gorzów Wlkp....14.10.2013 EmZoom..............32.........................Śląsk..............16.10.2013 no name..............27.......córka 2,5......pomorskie.......17.10.2013 nadia3111............31........................dolnoślą skie.....19.10.2013 Emka___..............29............................................20.10.2013 grace88..............25.........................Gdańsk...........23.10.2013 Moniqell..............25..........................Warszawa....... II poł 10 malawronka.........29......synek 3lata......Wrocław....................... kropka236...........30..........................Śląsk.. .........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×