Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.............. 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań.............. 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 Roxi3433.............31............................................. .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań...............12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląskie..........19.10.2013 Emka___.............29............................................... 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk............... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.......... II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk................................ ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
dziewczyny czy wy tez tak macie, ze jak się zmienia strona na kolejną nastepna nie widzicie zadnych nowych wpisów??? w ogólnym spisie jest ze ktos dodal wypowiedz ale nie mozna jej zobaczyc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze Laura***** ze w tym samym czasie starlysmy sie uporzadkowac:) a co do badan to cytomegalie, toksoplazmoze i tsh mialam juz robiona, teraz kazala mi zrobic morfologie, mocz, i glukoze na czczo AnilorakAksweisz trzymam kciuki- bedzie dobrze tez sie wczoraj strasznie denerwowalam i okazalo sie ze nie potrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za Wasze wizyty dziewczyny :-* a co do wpisów to mi też czasami ucina, nie widać przez jakiś czas nowych albo własnych - czasami kafe szwankuje ...... mdli mnie grrrrr a to dopiero 10 :-/ któraś z Nas pisała wcześniej, że ma sporawy śluz i zielonkawy - ja taki mam dziś od rana ...... mam się niepokoić ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajka, a kiedy robiłaś? Ja chcę te badania porobić tak krótko przed wizytą, bo i tak na wizycie wyniki pokazuję. Tez myślałam, żeby te 3 zrobić (toxo, cyto i t3 t4 bom szczupła i nie mam apetytu) a resztę do wizyty odpuścić... ale skoro miałam 3 lata temu badanie na toxo wykrywające przebyte zakażenie, powinnam robić ponownie? Kosztuje u nas 100 zł wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z badań też mam zrobić toxo, cytomegalię, grupę krwi, tarczycę ...... chyba to na razie wszystko ...... jakie bierzecie witaminy? ja tylko kwas foliowy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie bardzo serdeczne patrząc się tak na wasze tabele to ja chyba tu nie pasuję wszystkie młode mamy ja niestety już po 40 czyli mam 41 ale też w ciąży termin mam na 22 październik ciąży nie mam potwierdzonej jedynie jak byłam u gin to potwierdził pęcherzyk i ciałko żółte i wszystko jest ok następną wizytę mam na 13 marzec. pozdrawiam wszystkich bardzo mocno i serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu wiek ma do rzeczy? pisz z nami jeśli masz ochotę :-) łączy nas jedno na pewno - ciąża :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura***** toksoplazmoze, cyto i tsh robilam jakos zaraz przed ciaza bo tak mi kazala i dawalam jej jak bylam w 9 dc a te bede robic przed wizyta tzn kilka dni przed 18.03, no name 123 co do witamin to kwas foliowy, magne b6 i ja jeszcze oprocz tych witamin biore duphaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura***** niedoczytalam do konca jak toxo tez mialam robione 3 lata temu i tez byla przebyta ale i tak kazala mi zrobic, a co do ceny to sporo ja za jedna placilam 25 a dwie 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu można pisać mieszkam w Holandii a tu opieka zdrowotna do kitu a bardzo mi brakuje polskiej opieki tu niestety mam pod górkę w 2012 miałam 3 poronienia a tu ciąża do 12 tygodni jest nieratowana niewspomagana ale teraz mam lekarza polskiego w Niemczech i jeżdżę do niego na wizyty teraz jak byłam u niego to wystawił mi receptę na to aby mi krew dobrze krążyła oraz UTROGEST oraz kwas foliowy mam brać 2 tabletki nie jedną a na wizycie mnie bardzo potrzymał na duchu ze wszystko będzie dobrze. A po za tym to mam córkę 21 lat która w grudniu urodzila syna oraz mam bliźniaki 13 l dz i ch jak chcesz wiedzieć cos więcej pytaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
calineczka71 witaj jak najbardziej pasujesz to nie forum o wieku tylko o ciaży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka. Ale piękna tabelka :). Może i ja się dopiszę jak już będę po wizycie u lekarza. Mam ją w czwartek o 20. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać bo na nockę do pracy będę szła a raczej bym się nie chciała spóźnić. Przegrzebałam wszystkie dokumenty by znaleźć badania z poprzedniej ciąży. I klapa. Jedyne co znalazłam to wypis ze szpitala i na szczęście jest na nim, że dostałam imunoglobinę. Wychodzi na to, że wszystkie badania przyjdzie mi robić od nowa :(. A tak myślałam, że chociaż część z nich mnie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
ja rowniez jestem w holandii i znam ten ból opieki medycznej w tym kraju . Z jakiego rejonu jestes - ja północ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka ja niewiele młodsza od Ciebie więc się nie łam. 36 rocznikowo :). I powiem szczerze, że myślałam, że w tym wieku to z zajściem w ciążę będą problemy. Więc nie ma co się martwić. W ciąży jesteśmy więc oznacza to że młode jesteśmy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linburg okolice roermond wiecie czego tu się boję zrobić badan prenetalnych ze popełnią jakiś błąd tak jak na moim mężu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;((((
zle sie wyrazilam, nie w twoich okolicach ale najblizej z twojej okolicy przepraszam moglo to smiesznie zabrzmiec, bo jakie to okolice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) i witam nowe mamuśki :) Mam do was pytanko czy jak chodze do gina na NFZ to za badania bede placic czy da mi skierowanie i zrobia mi je za darmo? to moja pierwsza ciaza i nie mam pojecia jak to jest :/ Dzisiaj zaczal mi przeszkadzac zapach z lodówki,no masakra poprostu.A na sniadanie tylko moge zjesc bułke z dzemem lub powidłami nic innego od rana nie przełkne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka podobno się wtedy nie płaci. Tylko na skierowania od lekarza prywatnie przyjmującego musisz za wszystko bulić. NFZ sponsoruje standardowe ale jak byś chciała powiedzmy prenatalne nie mieszcząc się przedziale wiekowym sponsorowanym to już wtedy płacić trzeba samemu :). Calineczka odpuść sobie te badania. Ja robiłam przy poprzednim dziecku i wiem, że nic nie dają. To są opinie statystyczne i tylko zamieszania w głowie narobić mogą. Pomyśl tylko, czy jak by wyszło, że coś jest nie tak to byłabyś w stanie usunąć ciążę? Ja nie. I tak bym urodziła. Koleżanka ( też po 40) dostała skierowanie na takie badania ponieważ była to jej 1 ciąża. I później całą ciążę się martwiła i latała po badaniach i lekarzach, bo badania wyszły nie ten tego. A urodziła zdrowego, ślicznego chłopca :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Witajcie dziewczyny:) Maławronka, ja też mam wizytę 07.03. i dni odliczam:) Boję się, ale wierzę, że wszystko będzie w porządku. 21.02, to był 5t6d widziałam i słyszałam serduszko:) Ja chodzę do gin prywatnie, trafiłam na niego przypadkowo, ale jego zaangażowanie tak mnie ujęło, że już zostałam... Tylko te wszystkie badania i leki 100%:(:/ A bardzo mi zależy na tym dzidziusiu, bo mąż ma nowotwór i po chemii nie wiadomo, jak będzie z płodnością:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to wszystko się potoczy , ale wpisuję się. UAKTUALNIAM: MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską chyba 12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................16.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............16.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę 11 marca o 15.30. do tego czasu to chyba jajko zniosę. Mam dalej te plamienia czarne z rana. Wczoraj wieczorem takie trochę różowe z kreskami krwi, ale to dalej nie jest żywa krew, więc chyba nie jest tragicznie. Kusi mnie żeby podjechać do niego bez zapowiedzi, ale nie mogę dać się zwariować - przecież nie będę zaglądać co chwilę co dzidzia porabia. Byłam tydzień temu. Ale martwię się. Tak już niestety jest po stratach. Chyba od tego nie ucieknę. Muszę się pochwalić - wczoraj wieczorkiem nie dałam rady i zaliczyłam kibelek. Tuliłam go mocno :) Młody myślałam że padnie ze śmiechu :) Akurat rozmawiał przez tel z kolegą a tu takie odgłosy poszły.... :) :) :) Teraz męczy mnie takie jakby suszenie w gardle i przełyku. coś okropnego i mnie mdli. Sorki za opisy, ale to jakiś koszmar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniamniek to odliczamy wspolnie ale u mnie to bedzie piersze USG a druga wizyta. Moge wiedziec ile maz ma lat? Calineczka witaj . Jestem z siebie dumna od 3:30 a ja kawy nie pilam ide teraz sobie zrobic . I bede zagladala do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calineczka jakis blad medyczny maz mial ? Nie wiem czy dobrze zrozumialam to co napisalas. Jak tak to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×