Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Hej dziewczyny jak tam po swietach?mi w piatek prawie calkiem minely mdlosci tylko poznym wieczorem jeszcze mnie meczy i haftuje...ale dzien mam juz z glowy to juz 12 tydz...wiec mam nadzieje ze to juz koncowka... X Dzisiaj ide na genetyczne....trzymajcie kciuki bo ja sie tak stresuje ze cala noc mi sie to snilo, az mnie glowa zaczela bolec... W ogole to tez zlapalam jakis lekki katar...ale gardlo nie boli wiec mam nadzieje ze szybko przejdzie... Ta pagoda jest dobijajaca powinno juz swiecic slonce i byc cieplo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Z tego co czytam duzo z was choruje to zycze zdrowia . U mnie spokoj jak narazie . :-) Jutro ide do lekarza na NFZ . Miedzy 8:30 a 11 godz mam wizyte . Xxxxxxxx Nadia kciukasy trzymam bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona ;(((
hej dziewczynki ;) u mnie po świętach również w porządku. Nadal mam wysypkę i doszłam ze to po tej cholernej oliwce. Piję wapno, położna kazała mi kupić maść nagietkową i smarowac. Jak nie przejdzie to do rodzinnego lekarza mam iść. Trochę to zanika ale straaasznie wolno. Czekam do końca tygodnia. Zobaczymy. Poza tym wszystko ok, już tak nie wymiotuję, ale jeszcze się to zdarza. ale nie ma już takiego dramatu jak wcezśniej. No i mietuski noszę w każdej kieszeni ; )Kiedyś zgarną mnie za to w sklepie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie poświątecznie :) Ja akurat wróciłam z wizyty. Na razie wszystko dobrze. 12 tc 1d - Maluch ma 5,83 cm. tętno 160. W poniedziałek za tydzień mam badania genetyczne - usg i test PAPPA czy jakoś tak, wtedy dowiem się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje wam z tymi wymiotami ja z synkiem i w tej ciazy nie mialam wymiotow tylko mdlosci . I to tylko wieczorne . W tamtej ciazy prowadzilam dziennik ciazy . I bardzo ta ciaza jest podobna do tamtej . :-) moze drugiego synka bedziemy miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, kto z was na zwolnieniu lekarskim? Ja nie wiem co robić bo mój ginekolog nie chce mi dać zwolnienia, mówił,że mogę do 40tyg. pracować bo ciąża to nie choroba, a ja pracuje w przedszkolu i nie mam już siły :-( Czy prowadzić ciąże może inny lekarz a zwolnienia wystawiać inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorr a u mnie jest troszke inaczej bo lekarze wysylaja mnie na L4 a ja nie chcem . Czuje sie dobrze nic mnie boli a chyba wiecej moge odpoczac w pracy niz w domu przy 3 letnim synku. Wydaje mi sie ze L4 moze inny lekarz ci wystawic niz tec co ci prowadzi ciaze. Ale moze sie mylic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłam na zwolnienie 3tygodnie temu odkąd zaczeły mi sie nudności i wymioty. Lekarz sam mi chciał dac i w pracy tez mnie wyganiali żebym odpoczywała w domu, więc odpoczywam. dorr123 bardzo sie dziwie Twojemu lekarzowi skoro pracujesz w przedszkolu, ja chcialam akurat sobie w tym czasie praktyki zrobić i mi powiedział że przez pierwsze 3miesiace to mogę sobie zapomnieć o praktykach. W przedszkolu bardzo duzo dzieci choruje i to jest duże ryzyko że sie zarazisz. Mój lekarz był wręcz "oburzony" że wpadłam na taki pomysł :P Zwolnienie może Ci wystawić nawet lekarz rodzinny więc ja na Twoim miejscu bym poszła i odpoczywała w domku. Na zwolnieniu i tak masz płatne 100% więc jaki sens się meczyć ? Wam tez tak szybko mineły świeta jak mi ? Tak było fajnie i sympatycznie rodzinnie :) ahh Udało mi się w ciągu dnia zajadać tymi wszystkimi łakociami ale już wieczorem cały dobytek dnia poszedł w kanał :( Mam tylko nadzieje że jakies witaminki dotarły do maluszka :) Dzisiaj mamy 10tydzień i 2 dzień fantastycznie :D Musiałam sobie zakupić ubrania rozmiar większe i bardzo mi z tym dobrze heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam sie jak moja blizna zachowa sie w czasie ciazy . Mam blizne wysoko na brzuchu pod cyckami mniej wiecej ale jest duza 14 szwow mialam . I w sierpniu mialam operacje . Lekarz kazal po tamtej operacji odczekac z 3 miesiace z ciaza. Tylko odczekalam ale boje sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje
z Moniquell-czemu w ogole sie nie wypowiada? mam nadzieje ze wszystko w porzadku-przeciez to ciaza blizniacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Dziewczyny dajcie znac jak po wizytach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich po swietach.Ja ledwo chodze taka jestem przejedzona hehehehe a ciasta to po prostu nie moglam sie opanowac nie wiem co we mnie wstapilo:)Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.Moja corcia ma dzisiaj urodzinki wiec jade dzisiaj po pracy niech sobie cos wybierze i niech sie cieszy:)Juz mam dwa na plusie zobaczymy jak dalej ale jak tak bede jadla dalej to nie wiem jak ja bede wygladac:)Milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mojej wizyty jeszcze 8 dni. Najgorsze jest to czekanie. Czlowiek zamiast sie cieszyc, to sie martwi czy wszystko ok. Ciekawi mnie czy juz znacie plec. U mnie pierwszy dzien po swietach w pracy. Oj, mowie Wam, ze nie moglam wysiedziec. Wszyscy jacys ociezali i ospali chodzili. Ja tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
A ja wlasnie dostalam przesykle, bo zamawialm ubranka dla synka z internetu... Juz nie mam slow na te rozmiary... Wzielam wszystko na 4 latka, ale co firma to inna rozmiarowka... Niektore tylko, tylko a inne wielkie jak nie wiem co...:/ Ahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Gigi: Ja nie znam, lakarz powiedzial ze na nastepnej wizycie zrobi usg, to moze uda sie podejrzec:) No ale to dopiero za 3 i pol tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aasiula, dlatego przez internet kupuje ubranka firm, ktore znam. Albo jak podane sa wymiary w cm. Musze Wam powiedziec, ze dalej czuje fikolki. Tak ze 4 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
24 grudnia ostatni Nawet firmy ktore znam maja nieraz mego rozbierznosc... A w sklepach wiecznie, albo nie ma kolorow, albo rozmiarow... :/ Ale przynajmniej mozna w sklepie zwrocic, nie trzeba sie bawiac w odsylanie:) Tyle dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I rabat przez internet tez mozna dostac. Wiem, wiem... bluzeczki i jakies tansze rzeczy kupuje, ale jakies kurtki, buty czy spodnie to raczej nie, bo jak kupie, to odsylam :) Jak Ty z wigilii i jeszcze nie wiesz, to mi pewnie za tydzien tez nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aasiula28
Mi na genetycznym w zeszlym tyg powiedziala ze sie domysla ale nie powie bo nie ma pewnosci... Tu lekarze nie chca za wczesnie mowic, bo boja sie ze sie pomyla i pozniej pacjentka ma pretensje... Mi z synkiem moj lekarz powiedzial w 17 tyg, ale slyszalam ze nieraz lekarze juz w 13-14 tyg mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z synkiem w 20tym. Ale ten doktor mi nawobiecywal, wiec ciekawa jestem czy dotrzyma slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniamniek
Cześć Dziewczyny:) Xsylwia i Malawronka dzięki za odp. na temat luteinki:) Dorr, ja też pracuję w przedszkolu i od razu wiedziałam, ze nie będę chciała ryzykować i pójdę na zwolnienie. Bo choróbsk tam co nie miara. Ale ja chodzę prywatnie, więc nie było problemu. Ja sobie odpoczywam i dojadam to, co zostało ze świąt:) W czwartek mam wizytę, pewnie zrobi mi genetyczne...ale się boję. Już zaczynam panikować i nakręcać się. Jak mi minie jedna obawa, to jak za sprawą czarodziejskiej różdżki pojawia sie następna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dojadam pyszne jedzonko , ktore dostalam od dziadkow w swieta ;) Od 2-3 dni tule caly poranek toalete i moge spac przy klozecie, ponadto spac nie moge;( Tez macie problemy ze spaniem ??ja przez pierwsze tygodnie spalam jak zabita a teraz nic ;( konczy mi sie chorobowe zwolnienie wiec musze poleciec w przyszlym tygodniu do gina by sprawdzil czy z maluszkiem wszystko ok, bo mialam plamienia po wysilku i rano zygam jak kot :/ locze na to ze bedzie wszystko ok i da mi bez problemu zwolnienie ;) Nawet moj maz juz nie rozpacza, ze w domu mialabym siedziec , jak sie na mnie patrzy to chyba ma lekki ubaw , ale wspolczuje .;) A mam jeszcze do was pytanie takie natury ogolnej;) Czy to wyscie rozpowiadaly wszystkim ze jestescie w ciazy , czy maz, czy poczta pantoflowa? Bo ja chcialam nikomu nie mowic do 2 wizyty tak kolo 10-12 tyg ,a moj maz rozpowiedzial wszystkim;( ? Nawet moim dziadkom! ;) oczywiscie wszyscy sie cieszyli ale to troche dziwne mi sie wydaje , ze to on bardziej sie chwali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja jestem przeszczesliwa usg genetyczne nic nie wykazalo znaczy wszystko super...lekarz mowil ze wszystko idealnie i dzidzia ladnie wspolpracowala...bardzo ruchliwa...no i najlepsze...powiedzial ze to jeszcze ze to jeszcze nie na 100% ale na jego oko to coreczka!!to swietny lekarz wiec mam nadzieje ze sie nie pomylil.... Xxxx Zaniepokojona....ja dostalam duzego uczulenia po kremie na rozstepy mustela...bylam cala.w bablach az powieki mi spuchly...slyszalam ze oliwka johnsona uczula sprobuj hippa podobno o wiele lepsza.... Xxxx Dorr....zmien lekarza i nawet sie nie zastanawiaj...ja mojego lekarza poprosilam od zwolnienie bo mialam.straszne mdlosci i dostalam 6 tyg bez gadania...za tydzien wracam do pracy bo sama chce...ale jak ty pracujesz z dzieciakami to nawet nie jest bezpieczne....wiadomo jak dzieci choruja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . zbieram sie do pracy a jeszcze dzisiaj idę na wizyte na NFZ . Nawet nie wiem czy USG bede miała . dam znac po wizycie u mnie to teraz jest 10t4d. xxxxxxxxxxxxx Ruby ja nowe jedzonko szykuje sobie nie mogę sie patrzec juz na te świateczne dzisiaj krokiety pies dostanie . a ja zajadam sie chlebem na ciepło z pasztetem i ogórkiem . xxxxxxxxxxxxxx Nadia gratuluje ci córeczki jeszcze nie ma pewności w 100% ale jak lekarz ci powiedział to na duży % to stwierdził. i gratuluje grzecznego dziecka . :) xxxxxxxxxxx Asiula ja dowiedziałam sie bardzo szybko ze synka bede miała wydaje mi sie ze to było właśnie okoo 12/13 tydzien . zobaczymy jak teraz bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorr123m
Moze bede chodzic i prywatnie i panstwowo. Tylko nie wiem jak jest wtedy z karta ciazy i jeden i drugi leksrz bedzie do niej wpisywal? Ja ide w poniedzialek na usg moze tez juz cos bedzie widac czy chlopczyk czy dziewczynka. Tylko troche sie martwie czy wszystko w porzadku po tym moim przeziebieniu bo objawy mi troche zmalaly- nie chce mi sie juz spac mam miekkie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorr ja chodze prywatnie i na NFZ idę dzisiaj pierwszy raz i nie planuje sie przyznawać ze chodze do 2 lekarzy . i dwie karty ciazy bede miała. jadac rodzic pokarze karte to od lekarza prywatnego bo w tym szpitalu co planuje rodzic on pracuje . mi zalezy na darmowych badaniach dlatego bede chodzila na NFZ wydaje mi sie ze mamy do tego prawo . a chce byc pod dobra opieką dlatego chodze prywatnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×