Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

A ja non stop mam ochote na placki ziemniaczane i lody! Chyba zachcianki się zaczynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie . wczoraj mnie nie było bo nie miałam dostępu do internetu . dziewczyny dzisiaj chodze bardzo wkurzona nie wiem na co . wkurzyła mnie rano jedna osoba dowiedziała sie o ciaży w czwartek prosiłam żeby nikomu nie mówiła i ci juz dzięki niej wie 5 . ku..... co za ludzie . nie chciałam jej mówić ale miałam do niej sprawę i raczej powinna wiedzieć . baba 50 lat ma a taka głupia . dzisiaj na giełdzie byłam bedzie dla mnie ciężki dzień od 4 na nogach . chce mi sie płakać bolą mnie plecy . xxxxxxxxxxxxx Nadia ja mam zawsze niskie ciśnienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace....tez mialam przy genetycznym przeplyw krwi maluszka... Xxx Ja tez wczoraj duzo chodzilam bo piekna pogoda...i ogarnelam mieszkanie...a potem bylam strasznie zmeczona i plecy mnie bolaly jak nigdy...troche mnie to denerwuje bo zawsze mialam mnostwo energii a teraz jakby bateryjka byla na wyczerpaniu....tak jest przez cala ciaze? Xxx Wlasnie wczoraj zauwazylam jak mi sie juz powiekszyl brzuszek....a u was jak?zakladacie jeszcze przedciazowe spodnie?bo ja juz dwie pary odlozylam bo jak siedzialam to mnie juz obciskaly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ciśnienie to mam takiego madrego lekarza, ktory nie patrzy za wszelka cene ze trzeba miec ksiazkowe 120/80 tylko kaze mierzyc jakis czas i zaznaczac w nawiasie jakie samopoczucie temu towarzyszy typu czy sa bole glowy, ospanie, w ktorym najlepiej sie czujemy. Kazdy organizm jest przyzwyczajony do czego innego, ja np poszlam do niej jakis czas temu bo mam tetno podwyzszone nawet w czasie spoczynku jakies 100 a jak wysilek to i 140. Ciśnienie jest akurat ok (wstrzelam sie w normy) czyli 130/80 np. Moja mama np dobrze sie czuje w 140/90 wdł ksiazek to juz nadcisnienie lekkie ale ona tak sie czuje super to po co brac leki ktore gdy zbije do 120 to ja otepiaja i usypiaja ;) Dlatego nie przejmujcie sie za bardzo cyferkami (chyba ze beda mocno skrajne). Ale jak czujecie sie dobrze to znaczy ze tak ma wasz organizm i na sile nie ma co z tym walczyc. XXXXXXX Ja dzisiaj mam wizyte na 13....genetyczne. 3majcie kciuki bo sie boje jak nie wiem co. No i mam nadzieje ze może dowiem sie co będzie :) Choć bardziej od tego chce uslyszec ze jest zdrowe! XXXXXXXX Ciesze się że u Was wszystko ok :) Mi tez juz brzuszek zaczelo byc widac, nie idzie juz wciagnac ani nic. A jest nawet rano wiec to nie wzdecie. No ale to juz 4 miesiac w sumie sie zaczyna to moze juz pora :P XXXXXX Malawronka ja Cie podziwiam, mi by sie o 4 wstac nie chcialo...a plotkarami nie ma sie co przejmowac. Na pewno wszystko bedzie dobrze to i tak predzej czy pozniej wyjdzie na jaw. CHoc rozumiem Twoje wzburzenie. u nas tak bylo z rodzicami, mama rozgadala wszystkim kolezankom i to takim plotkarom ze sie za glowe zlapalam...ale machlam reka wkurzanie juz i tak nic nie da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia u mnie brzuszka jeszcze nie widac ale jak siedze to spodnie cisna mnie . Xxxxxxxx Kasiulka staram sie nie denerwowac ale prosilam ja a tu ....... brak slow. U mnie jeszcze duzo osob nie wiem . I narazie chcialam zeby tak zostalo. Xxxxxxxx Dzisiaj moj synek bedzie bardzo szczesliwy bo jak wroci do domu to trapolina bedzie na niego czekala . Zbieral pieniadze sobie i udalo sie kupil sobie trapoline . A i z dobrych wiadomosci przyjeli go do przedszkola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Taka piękna pogoda że aż buźka sama się śmieje. Ja się wczoraj zastanawiałam jak mogłam nie zauważyć tego, że jestem w ciąży skoro brzuch mi urósł. ubrań ciążowych jako tako jeszcze nie zakładam, ale zapatruje się już na kupno spodni bo robi się ciasno. Zaczyna byc coraz bardziej widać. Więc zaraz będzie trzeba powiedzieć rodzinie. Ach co to będzie za szok:D Zaraz wybieram się z córcią na spacer. trzeba korzystać po tak długiej zimie. I co najwazniejsze, ruszać się! W pierwszej ciąży nie chciało mi się nawet z łóżka wstawać więc efekt zabójczy. 30 kg na plusie ;( Teraz jak na razie waga stoi:) jest nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malawronka my tez mamy trampoline, swietna zabawa:) Sama w zeszlym roku szalalam z synkiem:) W tym niestety bedzie musial skakac sam... Dziewczyny mi ostatnio znowu jest niedobrze, nie mam apetytu, do tego robi mi sie slabo, np jak dluzej postoje:/ W niedziele jak robilam zakupy to musialam wszystko zostawic i wyjsc, bo malo nie zemdlalam... W poprzedniej ciazy na prawde super sie czulam, teraz to jakas tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Asiula ja mam to samo w pierwszej ciąży byłam jak młody bóg a w tej no jakaś tragedia. Dziewczyny znów jestem chora z nosa cieknie głowa mi pęka mam gorączkę gardło mnie boli i wszystko co zjadłam to zwymiotowalam pierwszy raz bo zawsze mnie mdliło. Porażka jakas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodzi na to, że jako jedyna mam ogromny jak a czwarty miesiąc brzuch :P Ja noszę spodnie na gumce - od dziś hehe. Dobrze, że pogoda piękna. Tj. właśnie MOJA pogoda. Lekkie Słońce, 17 stopni... jest bosko i rześko. xxx Co do samopoczucia to powiem szczerze, że cieszę się, że tak wyszło z tym zwolnieniem (tzn. nie cieszę się z krwiaka, bo mimo, że się wchłonął to ciągle drżę o dzidzię), ale mam potworne bóle krzyża i po pół godzinie stania czy chodzenia nie mogę wytrzymać i muszę się położyć. Czyli 8 godzin za biurkiem w żaden sposób nie wchodziłoby teraz w grę. xxx Ja na wizytę idę jutro na 9.30. Gdybym się dziś już nie odezwała to proszę trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.No u nas tez pogoda piekna oby tak juz zostalo.Kasiula trzymam kciuki bedzie dobrze.Ja dzisiaj jade na wizyte bo chodze oddzielnie na usg i na wizyty tez tego jezdzenia jest ale co zrobic jak sobie takiego ginka wybralam to musze sie najezdzic oby bylo wsyztsko ok to moge co tydzien jedzic hehehehhe Moja corka tez ma trampoline super sprawa radocha co lato jest ta sama jak sie jeszcze dzieci zjada siostry i brata to juz wogole szał.Dzisiaj klijet do mnie a pani to w ciazy czy tak sie przytylo hehehehe myslalam ze padne a ja e w ciazy a on a pani to nie mezatka przeciez myslalam ze go wyniose ze sklepu a ja do niego co pan wie o moim zyciu jak ja jestem juz 10 lat po slubie ludzie to maja brak zajecia normalnie ale rozbawil mnie hehehehe:)Milego dnia dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emka mozesz liczyc na moje kciuki. Xxxxxxxxxxx Asiulka to dobrze myslalam ze nam w ciazy nie wolno skakac na tapolinie? A duza masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często macie wizyty. Ja chodzę co 3 tygodnie ale tylko dlatego że mam zwolnienie tak to bym chodziła co 5 tygodni. Ja też mam brzuch ale zawsze miałam duży taki wystający to bardziej wzdęcia ale śmiesznie to wygląda bo ważę 50 kg i mam brzuch jak w 6 miesiącu każdy widzi nie da się ukryć. Z tym bruchm moim to mam przeboje tyko coś zjem od razu mam duży a wczoraj po płatkach z mlekiem miałam ból zołodka bardzo duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy duza trampoline, spokojnie nawet 8 dzieciakow moze skakac... W ciazy to raczej chyba podskoki odpadaja... Ja to wogole przez to ze mialam krwiaka raczej unikam wszekiego rodzaju wysilku i sportow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze co 4 tygodnie. Nastepna mam za tydzien i pewnie lekarz powie jaka plec:) Jakos kolezanki sie nie odzywaja... Nawet nie zadzwonia zapytac jak sie czuje... Smialam sie wczoraj do meza, ze pewnie po wizycie sie rozdzwonia, ale raczej nie beda pytac o samopoczucie, tylko czy juz wiem czy chlopiec czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupilismy taka troszke ponad 3 metry. Mam pytanie czy jest tu jakas dziewczyna ktora nie chce poznac plec dziecka przed porodem ? Tylko chce 100% niespodzianke przy porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już bym chciała wiedzieć, mam same rzeczy dla chłopca ale jakoś tak się przyzwyczaiłam, że będzie dziewczynka i myślę już o dzieciątku jak o dziewczynce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jakos mialam przeczucia ze dziewczynka, ale sasiadka mowi ze na 100 % bede miala drugiego chlopczyka:) Ja chce wiedziec, ale mam znajoma ktora do dni porodu nie wiedziala, tzn nie chciala... Liczyla strasznie na chlopca, bo pierwsza miala dziewczynke, no i kazdy mowil jej ze na chlopca wyglada... urodzila sie dziewczynka:) Ale zdrowa i sliczna, a to najwazniejsze:) Jak brala wyprawke do szpitala to w neutralnych kolorach. Malawronka a ty chcesz miec niespodzianke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka troszke sie nad tym zastanawiam . Tylko nie wiem jak to bedzie bo z synkiemjak bylam w ciazy to sama zobaczylam na USG siusiaczka . :-) to bylo w 18 tygodniu i lekarza sie spytalam czy dobrze widze ze synka bede miala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po wizycie, wszystko ok NT 1.8 kosc nosowa jest:) Dzidziuch 7 cm :) I na 70 % dziewczynka ale na 100 dowiem sie za mc na 14maja ide na wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
Kasiulka to super gratuluje :) A ja mam zapalenie gardła i muszę brać DUOMOX :( oby nie zaszkodził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to super ze wszystko dobrze:) Malawronka to zamknij oczy na badaniu:) Ja tam nic u synka nie widzialam, nawet jak lekarz mi pokazywal:) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popkowa
Czesc. Moge do Was dołączyć. Termin mam wg @ na 25.09 a wg usg na 1.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulka to swietnie... Xxx Ja bym na pewno nie wytrzymala tak czekac do porodu czy dziewczynka czy chlopczyk....dobrze ze teraz sa takie mozl iwosci ze mozna juz wiedziec wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam załamkę. Przed chwilą weszłam na wagę i co? 6,5kg na plusie. Nogi czuję, że mam opuchnięte i piersi, no ale mimo wszystko :/ I znowu te mdłości... O brzusiu jak wygląda to nie wspominam. 6 miesiąc jak nic... Kuczę... nie chcę wyglądać jak torpeda :D Może za dużo jem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dlugiej przerwie. Niestety u mnie nic lepiej, mdlosci i wymioty jak byly tak nadal sa i to jeszcze silniejsze. Juz sobie z tym nie radze :( wogole nie ciesze sie ta ciaza, bo jak kiedy normalnie funkcjonowac nie potrafie. Dzis w pracy siedzialam jak na szpilkach, tak mnie mulilo. a po powrocie do domu to tylko kibelek lub miska. Czy tylko ja to tak ciezko przechodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka83
WitajPopkowa napisz coś o sobie :) Gigi nie bedzie tak zle tetaz więcej czasu bedzie się spędzić na spacerach i bedzie ok. :) ja mam 2 kg do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam, że woda w organiźmie zaczęła mi się zatrzymywać odkąd biorę feminatal i MagneB6, i duphaston poszedł w odstawkę. Myślicie, że to może być od witamin? Może macie jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synestezja
Gigi - ja już 3 kg na plusie. Chociaż brzuch uwidacznia się wieczorem. Jak na razie jeszcze nic ni widać. Jeszcze się w swoje dżinsy zapinam:) Z córką przytyłam niewiele. Do początku 7 miesiąca chodziłam w swoich spodniach z odpiętym tylko guzikiem. Teraz widzę, że nie mam szans. Ale wam fajnie, że już wiecie co tam w środku. Ja wizytę mam przed długim weekendem dopiero, więc jeszcze trochę w niepewności. Zapomniałam zapytać na prenatalnym co tam. Zresztą bardziej mnie interesowało czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×