Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

witam :-)) Montgomery: to niedobrze :-( mam nadzieję, że to z braku czasu a nie, że coś się stało :-((( tą dziewczynę z Niemiec też pamiętam ...... Co do wymiarów brzuszka w cm to ja mam największy już brzuch masakra :-P dziewczyny nie przejmujcie się, że jeszcze nia macie brzucha lub macie bardzo malutkie - przecież te nasze dzieciaczki to jeszcze kruszynki, więc skąd ma być ten brzuch? ja to się zaczynam martwić dlaczego mam taki już ogromny ....... WIZYTY - trzymam kciuki i czekam na relacje :-) EmZoom- oj to zdrówka dla dziecka, ja na L4 ide pod koniec maja i juz nie moge sie doczekac bo w pracy sa rozne sytuacje.... ebudka: na forum z córka właśnie miałyśmy taką nieprzyjemną sytuację, że jakaś wredna osoba wlazła jakimś cudem nam na pocztę i zmieniła hasło - udało się jakoś je złamać - ale każda z nas była wściekła i zastanawiałyśmy się, czy ktoś nie wykorzysta zdjęć do niecnych celów ..... dlatego ja się waham czy też dołączyć do tej poczty - choć bardzo bym chciała Was poznać i byście Wy poznały mnie :-) najlepiej byłoby jakby jedna osoba wysyłała hasła i zapisywała komu je udostępniła ...... xsylwia: gratuluję córeczki fajnie :-))) KOLEJNE CIĄŻE- u mnie też to się sprawdza, pierwsza ciąża była lżejsza, mniejsza i czułam się inaczej, teraz troszkę gorzej...... (nie mówię o 1 trym.bo w obu był męczący.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! tak se wymysliłam ze mam ochote pomalowac paznokcie a ze sa piekne i rosna jak na drozdzach to pomyslałam o manicure hybrydowym, ale szukam przeciwskazan i nie znalazłam moze wy cos wiecie.Wiem ze potem trza je specjalnym płynem scierac. pozdrawiam u mnie 15tc 2 hmmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylipanna moje dziewczyny mają 5 i 10 (rocznikowo 6 i 11) Byłam z młodzą u lekarza i jednak ma anginę ropną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana33 - ja ostatnio pomalowałam sobie na czerwono :-) a na tamtym wynalazku się nie znam, nie podpowiem :-) EmZoom-no to nie fajnie z tą anginą :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsylwia: dopiero mi załadowało zdjęcia jaka Ty jesteś szczuplutka - ślicznie wyglądasz! a zdjęcia usg słodkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name 123 dziekuje bardzo, ale uwierz ze tylko tak zdj wyszly az sama sie zdziwilam bo w rzeczywistosci cellulit i rozstepy, a aparat 2 mpix robi swoje haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja wyslalam swoje zdjecia. xxxxxx co do malowania paznokci to ja od zawsze mialam dlugie i mocne paznokcie i nalogowo je maluje. Na poczatku ciazy maz sie wsciekal ze truje dziecko, ale na jego nieszczescie nie uzywam lakierow z formaldehydem i toulenem. Nie wiem jak to bedzie jak maluch sie urodzi i bede musiala spilowac paznokcie :) xxxxxxx tulippanna: porodu to ja sie panicznie boje i bardzo sie ciesze ze moj maz bedzie ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ciężarówki :D ale dziś duszno ale wreszcie można się rozebrać :P uffff ciężko mnie dziś jakoś.... i chyba coś w tym jest ale kolejną ciążę gorzej się znosi..... więc pierworódki cieszcie się i wysypiajcie potem może być różnie :P diana ja od dawna robię hybrydę kiedyś w salonach a od jakiegoś czasu sama polecam lakiery Opi albo Gelish. i do zdejmowania hybrydy używam zwykłego zmywacza do paznokci i większość salonów ro robi tylko pod szumną nazwą remover.... po 2 tygodniach to nawet i bez zmywacza ładnie schodzą wystarczy pociągnąć bo widać gdzie lakier już odchodzi... synio śpi więc też się chyba kimnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola ja na 18:30 dopiero. Xxxxxxxxxxxxz No name tez ostatnio myslalam o Moniqell . Ja czesto paznokcie maluje na czerwono. Xxxxxxxxxxxxx Asiulka u mbie dzisiaj na dworze tez swieci sloneczko. Az nie chce sie isc do pracy.:-) Xxxxxxxxxxxxx Nus ja bym chciala zeby przy porodzie maz byl ze mna. Xxxxxxxxxxxxxxx Umowiona z bylam z ta baba co miala kupowac towat odemnie i cisza ani nie zadzwonila ani nic. A jeszcze dzisiaj byla u mnie policja . Ale o tej sprawie to jutro wam napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszylyscie....ja mialam w planach jeszcze dwojke dzieciaczkow ale ta pierwsza ciaza mnie wykancza :/ jak kazda kolejna bedzie gorsza to nie wiem, moze bedzie tylko parka... moja mama super sie czula w ciazy, do 3 miesiaca nie wiedziala, tesciowa tez z dwojka dzieci super, pracowala prawie do konca, jadla na potege po dwa obiady dziennie a przytyla 9kg (ale miala18 lat wtedy). Nus Ty tez masz brzuszek nie narzekaj, ciaza jak nic :) Dziewczyny ja mam dzisiaj kryzys, przyznam zjadlam tylko pol paczki cheetosow i popilam cola...:/ leze jeszcze w lozku i nie mam dzis na nic sily ani ochoty..chyba zaczynaja sie humory ciazowe, do tego tez jestem roztrzepana i ciezko mi sie skupic...nawet ten post to totalny chaos, nie wyobrazam sobie pracowac w takim stanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebudka: weszłam w Twój suwaczek i oczom nie wierzę, że TY mając już jedno dziecko jesteś taka szczuplutka i w ogóle nie mająca brzucha - daj receptę jak Ty to robisz, ale ja Ci zazdroszczę figurki ........ xsylwia: ja też mam ale co tam :-P mało która kobieta tego nie ma we współczesnym świecie, a zawsze byłam wysportowana i mimo to jest :-P PORÓD Z FACETEM: zawsze będę mówiła, że warto - mi mój m bardzo pomógł, opiekował się mną i dzięki niemy szybko urodziłam i to pierwsze dziecko - cały poród trwał 3h 35 minut- a samo wyjście córki na świat 10 minut, 4 parcia i była już z nami - gdyby nie on nie dałabym rady ...... tak więc jeśli Wasi Panowie się nie boją bierzcie ich ze sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery: taki sam brzuch mialam przed ciaza. Z lenistwa wyskoczyla mi oponka, bo tylko lezalam na kanapie i adlam nalogowo czekolade. xxxxx Moj M. sam zapowiedzial ze pojdzie ze mna na porod, bo to dziecko jest tak samo jego. Zeeszta on bardzo sie cieszy i juz nie moze sie doczekac narodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za nick i hasło. Brzuszki macie piękne, co niektóre faktycznie duże:) ja za chwilke wyślę swój z 16 tyg ciąży, teraz jestem w 17 tc. co do ostrożności - musimy po prostu dawać hasło tylko tym, których niki kojarzymy od dawna, przecież kojarzymy się nawzajem:) u mnie drugi dzień przecudownej pogody, słoneczko mam na balkonie od 8 do 13 więc korzystam z L4 i się opalam. W słońcu chyba ze 40 stopni. Z domu boję się wychodzić że mnie ZUS przyłapie, ale dobrze, że balkon duży to mi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jakies mam problemy z kafe dzis i z zalogowaniem:/ Tez mi sie wydaje ze podajemy haslo osobom ktore kojarzymy... dodatkowo co jakis czas mozna kasowac fotki... Ale na prawde myslicie ze moze chciec sie komus az tak mieszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Powodzenia na wizytach :) Moja dopieroooo za dłuuuuuuuuugi tydzień już się nie mogę doczekać :) XXX no wam powiem że dobry pomysł z tą skrzynką :) ale trzeba uważać my na naszym starym forum też miałyśmy ale któraś życzliwa hasło zmieniła i nie było już dostępu do poczty i przeniosłyśmy się w bardziej prywatne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję odświeżyć tabelkę...będziemy wiedziały kto został... NICK............WIEK.......WOJEWÓDZTWO.......TERMIN........PŁEC DZIECKA gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10...........dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiscie sliczne wszysytkie brzuszki, a dzieciaki przeurocze:) Trzymam kciuki za wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace: a co ma zus do zwolnienia w ciąży? przecież możemy chodzić nie mamy zwolnienia leżącego :-) ale zazdroszczę Ci tego opalania na balkonie ...... Aasiula28: a no widzisz u nas znalazła się taka "menda", której chciało się mieszać ...... mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Diana33 do paznokci nie ma zadnych przeciwwskazan chyba ze lekarz sobie coś ubzdura. Jestem kosmetyczką i sama nie wyobrażam sobie bycia bez żelków;) jedynie odradzam paznokcie akrylowe bo opary sie unoszą i bardzo śmierdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to odświeżam, w województwo wpisałam miejscowość NICK............WIEK.......WOJEWÓDZTWO.......TERMIN..... ...PŁEC DZIECKA gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20.10.2013........nieznana jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name 123 - no właśnie ja mam na L4, że muszę leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm wcięło mojego posta albo zaraz się pojawi, ale napiszę jeszcze raz no name 123 - ja niestety mam na L4 że muszę leżeć:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name ja tylko w ciazy tyje :P taka mam przemiane ale ciagle jestem w ruchu dwulatek w domu to istny zywiol. niedawno przeprowadzilismy sie do domu z ogrodem wiec zawsze cos do roboty jest. ale ja patyczak zawsze bylam. karmienie piersia mnie szybko pomoglo wrocic do wagi sprzed ciazy ale to chyba nie regula. smieje sie do M. ze chociaz w ciazy mam cyc i bioderkahihih xsylwia rozstepy to chyba genetyczna sprawa i niekorzy maja tendencje. jasne ze skora w ciazy sie napina staram sie smarowac nawulzac skore i tyle. w pierwszej ciazy zaden rozstep nie odwazyl sie mnie zaatakowac ale nie zna sie dnia i godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosieńka82 .....31..............łódzkie...............08.10.......... .dziewczynka grace88.........25..............Gdańsk...............20. 10.2013........nieznana jeszcze xsylwia..........21..............Gdynia/Szwecja.....11.10.2013.................dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpisalam Gdynia/ Szwecja bo aktualnie mieszkam w Gdyni ale na poczatku czerwca wyprowadzamy sie do Szwecji i tam rodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronka i kropki
Ja mam na 19.10 i to będzie nasze drugie :) / Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Wszystkie brzuszki przeurocze:) Po niektórych nawet jeszcze nie widać, że ciążowe. Ale to chyba lepiej. Ja się boję co będzie ze mną w 9 miesiącu, chociaż wielkością zbliżony mam chyba do brzuszka gosieńki:) Wieczorkiem postaram się podesłać zdjęcie. Dzieciaczki też super:) Xsylwia, figurę masz rzeczywiście boską:) malawronka, powodzenia we wszystkich zmaganiach i udanej kolacji:) Za wizyty też oczywiście trzymam kciuki:) Wiecie co? odniosłam sukces. Chociaż połowiczny...:D Kupiłam sobie stanik!!:D ale i tak muszę go przerobić, ciachnąć o 12cm w obwodzie i po 2 na ramiączkach. Nie wiem co z niego zostanie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×