Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

mama domina ja jeszcze 3 używam knw przemyśl czy nie lepiej bebilon na allegro kupować w grudniu była promocja za 6 opakowań zapłaciłam 299 zł czyli jedno opak wychodziło 49,83 a teraz płaciłam 324 za 6 opakowań czyli 46 zł jedno, wszystkie opakowania są po 1200 tylko pudełka nie mają trzeba jedno oryginalne zachować a te się przesypuje . nie kupowałam z nieznanych źródeł bo bym się bała tylko ze sklepu nutrici na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy pampersa,białe.Mleko też kupuję te większe z bebilon i fakt,w promocji zawsze są 2,3,4 jedynki nigdy,no ale cóż poradzić :)My już po spacerku,pogoda świetna!Mąż już jest więc ja za chwilę szykuję się na zakupy :) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie wyslij linka dzieki za informacje bede zamawiac. Juz jestem spokojniejsza co do zachowania mojej corki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i te 6 opak po 1200 wystarczyło mi na prawie 2 miesiące teraz też dopiero otworzyłam 1 paczkę z tych 6 kartonów można też zamawiać inaczej ja zamówię też tak następny raz już że 3 opakowania 1 i 3 opakowania 2 bo to już czas będzie na 2 pomału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013
Ja używałam białych pampersów 1,2 i troche 3 i teraz zielone też pampersa. Ta siateczka/cerata w srodku bialych malej sie przykleja do pupy i odbija. Jak były luźne kupki to było ok bo sie wchłaniały a teraz juz te białe nie sprawdzały się-no i cena masakryczna. Ja odkąd przestałam karmic piersią 2,5 tygodnia temu daje małej hipp bio (wcześniej tez czasem dostała ) i sprawuje się ok. Kosztuje w rossmanie(tam kupuje) 36.99 /800gram puszka. Raz dałam bebilon w saszetce, jak mala miała 3msc musialam wyjsc na uczelnie i mama jej dała-bolał ją brzuch i zrobila smierdzącą zieloną kupe. -po hippie takich akscji nie ma. Martwi mnie jeden fakt -u mnie bardzo mało schodzi tego mleka. Czytałam ze u niektórych 1 puszka na 5-6 dni a u mnie 1 na 9 dni(fakt ze jeden posiłek dziennie 100ml+30ml to moje zamrożone mleko plus kaszka manna) Pije raczej 120ml plus proszek tylko na noc 150 plus proszek i łyzka snilacka.(wychodzi 180ml) czasem wypije 90 tylko i reszte wylewam. Knw moja tez tak się trzęsie jak chce coś wziąc- dzis byla rehabilitantka u nas o 9 i powiedziała ze to poprostu z faktu ze malej sie bardzo coś spodoba i z podniecenia tak macha raczkami czasem i nóżkami. No i wyrodna matka ze mnie, dziecko śpi na balkonie :P ale coś mi sie stalo w kolano , jakbym zginac nie mogla plus wrósł mi paznokiec w palec u stopy i poprostu Kaja jest skazana na balkon-chyba ze ktoś laskawy ją na spacer wezmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyślijcie mi hasło do poczty.macuda@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Po pierwsze hmmm Milka lub inna dziewczynka może mi przesłać hasło nooo zapomniałam a chce zobaczyć skarbki i wyślę mojego Alana;) mail malgorzata.rudnicka87@o2.pl Wczoraj skonczylismy już 4 miesiące i zgodnie z planem Alan otrzymał pierwszego brokulka;) ale sie krzywil jutro próbujemy brokul plus marchew,;) Biedne chpre maluszki trzymam kciuki za szybkie powroty do zdrowia :* Ja się cieszę że zaszczepilam Alana na rota bo u nas się to sprawdziło 4 osoby w mieszkaniu były chore a jego nie ruszyło uffff. Slyszałyscie o aferze w Pruszkowie woj. Mazowieckie ? Pielęgniarka pobierala opłaty za szczepionki typu 5w 1 , rota i pneumokoki i wstrzykiwała dzieciom sól fizjologiczna. MASAKRAAAAA My ostatnio wyladowalismy u alergologa bo Alan wtsypki dostał okazało się że kolejny raz złe dobrali nam mleko; ( teraz lecimy na nutramigen. Może któraś z mam korzysta z bebilonu DHA ? JAK coś mam 7 puszek sprzedam za cenę taką jak na receptę; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się mail rozjezdza wszystko jest razem nie ma żadnego odstepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny help! Co na brak kupki? 3 łyzeczki marchewki i od 2 dni maruda, stęka, płacze, męczy się strasznie :( zwykłym czopkiem ratować czy macie inne sposoby? Byłam w aptece i pani mi dała próbkę jakiejś nowości - wlewka miodowa z aloesem. Czy któraś z was próbowała tego? Albo chociaż słyszała o tym? A no i kilka dni temu wyszła nam ciemieniucha - jakiś sposób macie? Wiem, że temat był przerabiany, ale to chyba już dawno i nie wiem gdzie szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimi długo twoje dziecko było na bebilonie dha zanim dostało wysypki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemiany mój nie robił kupek i właśnie jak zaczął jeść marchewke wszystko ustąpiło... może pomasuj brzuszek i jak nie pomoże daj czopek glicerynowya z tą wylewką ja bym się bała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie z tą marchewką to jakiś ewenement, wszyscy mówią że marchewka rozluźnia, a u nas taki cyrk. Noooo chyba, że zawiódł nas kleik ryżowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łącznie na dha był 3 tygodnie wczesniej byl na samym bebilonie pepti niestety Alan jest uczulony prawdopodobnie na laktoze. Po bebilonie robił kupki co 3 dni i cały czas zielone. Dziecko się meczylo i w ogóle nie spalo:( po nutramigen wszystko minęło kupki są codziennie i dziecko jest spokojniejsze;) w nutramigen nue ma w ogóle laktozy i białko jest rozbite. Każde dziecko jest inne więc trafić z mlekiem w naszym przypadku to była długa droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm za to ja słyszałam że marchewka powoduje zatwardzenia;) dlatego zaczęłam od brokuł a jutro mam zamiar zmieszać brokuły z marchewką. U mnie na kupki działa woda przegotowana kub herbatka z kopru. W ostateczności espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My problemów z kupką nie mamy , więc nie pomogę. Wiki robi regularnie są już takie twarde. Ja dzisiaj wieczorem mam wychodne , umówiłam się z koleżanką na drineczka więc mnie nie będzie. Miłego wieczorku. Radmon - zakupy udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryzys zażegnany :) Zosia już spokojnie śpi :) pomógł chyba espusmisan :) już się boję cokolwiek nowego jej dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×