Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Aggga nie wkrecaj sobie ciązy. Az tak latwo nie jest zajsc:-) Co do butkow to tylko na chrzest do ozdoby teraz kupie. Na co dzień nie uzywamy. Jestem z tych praktycznych mam.. najwygodniej w skarpetkach poki nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jutro do szpitala idziemy, na pulmonologię, młody już jest spakowany. Ciekawe jak tam mu wyniki wyjdą:O pogoda do bani cały dzień pada nawet wyjść nie szło. senny dzień Olek też dzisiaj dużo w dzień spał a ja za to nadrobiłam zaległości w praniu i prasowaniu :) ******** a w ciąży to tez miałam znów obawy i tak samo jak Wy miałam dziwne uczucie że czuję ruchy :D:D:D coś czuję że dopiero nam wszystkim w brzuchu wszystko układa się po porodach hahaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas przez cały dzień pogoda się utrzymała. Było bez deszczu , burzy ! Ja właśnie rozłożyłam nogi na kanapie jestem zmęczona cały dzień poza domem. Wróciłam tylko na obiad. Czasami brakuje mi takiego czasu wolnego cały czas w biegu. Praktycznie od 11 jestem na dworze i tak codziennie. Mąż dopiero w domku jest o 17 zanim zje obiad zabierze prysznic to jest godzina 18. No i ma godzinkę czasu na odpoczynek zanim my wrócimy do domku. Aha jeszcze siłownia 2 razy w tygodniu. A ja co .... sprzątanie , gotowanie, pranie , prasowanie , zajmowanie się dzieckiem , zakupy czasami w weekend wyjdę z koleżanką na piwko. Jak przychodzi wieczór mała śpi to nawet mi się nie chce paznokci pomalować czy zabrać prysznic. A mój mówi przecież jak mała idzie spać wieczorem to masz tyle czas wolnego .... no tak ale jestem zmęczona , że wolę odpocząć i nic nie robić. Nie jestem sama zmęczona tym wszystkim. Każda z nas to przechodzi. Jedni mają ciężej co nie mają pomocy ja mam wszystkich blisko ale tu nie chodzi o pomoc tylko o to , że całe życie w biegu. Wiecie o czym marzę .... pojechać na weekend z koleżanką do SPA. mmmmmm mogę tylko pomarzyć. Koniec na dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazuzanna19832013
Knw a jakie tabletki bierzesz? Ja mialam zapisane cezarette, bo karmilam piersia. Jednak nie wzielam ich bo balam sie ze przytyje, a zostalo mi kilka kg po ciazy. Moze bierzesz te wlasnie tabletki? A moze ktoras z was je bierze? Pozdrawiam :) ps. Czytam, ale staram sie nie wtracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annazuzanna19832013
Knw a jakie tabletki bierzesz? Ja mialam zapisane cezarette, bo karmilam piersia. Jednak nie wzielam ich bo balam sie ze przytyje, a zostalo mi kilka kg po ciazy. Moze bierzesz te wlasnie tabletki? A moze ktoras z was je bierze? Pozdrawiam :) ps. Czytam, ale staram sie nie wtracac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dziś paskudna pogoda,cały dzień kropił deszcz.Na spacerze byliśmy pół godzinki i zaczęło padać :/ Pojechałam do męża siostry,ona na dwie córki 17l. i 13l. Alan je uwielbia a one jego :) Zabawiają go i ciągle się śmieje z nimi :) A my zrobiłyśmy sobie kawę i gofry i plotkowałyśmy :) Jakoś dzień zleciał.Mam nadzieję że jutro nie będzie deszczu.. Alan dziś zasnął o 21..ufff jak dobrze bo mam chwilę dla siebie. Heee widzę że nie tylko ja miałam obawy przed ciąża i nawet czułam i czuję coś w brzuchu.W sumie to chcę mieć drugie dziecko,aby Alan nie był sam..ale jeszcze nie teraz!Za szybko!Muszę wybrać się do gin po jakieś tabletki lub inne zabezpieczenie.Szczerze-nigdy nie nie brałam,ale teraz chyba tak będzie lepiej.Ostatnio Pani doktor proponowała mi ale ja mówię a po co,uważamy :) Ale jednak teraz stwierdziłam że trzeba :) W ciąże chciała bym zajść jak Alan będzie miał z 1,5 roku-2 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z tymi ruchami to samo ! Ostatnio oglądałam ciążę z zaskoczenia :) i jakos sie poczulam dziwnie bo mi sie przypomniało ze mi w brzuchu regularnie jezdzi cos - a okresu nie mam nadal... Ostatnio nawet sie słabo czulam i moj mąż mi zazugerowal zrobienie testu ale oboje wiemy ze nia ma opcji żebym byla w ciąży - dobrze wiedzieć ze nie tylko ja tak mam :) Radmon - skierowanie dostaliśmy od.pediatry - stwierdziła ze napletek Jaska jest bardzo wąski i chciałaby aby zobaczyl to chirurg. I byliśmy - siusiak się goi ale jest jeszcze czerwony mocno - cały czas mocze w korze dębu i w kąpieli odciagnelam.dzisiaj i widać duza poprawę - zdecydowanie. Oby to zaczerwienienie minelo i będzie po strachu. Dzięki za rady - jutro kupie ten puder. Ziemniaczana kiedys sypalam.i nie pomogło - moze i jako.srodek.zabezpieczający by sie sprawdzila ale akurat na tonie dzialala... U nas tez dzisiaj padalo, po południu przestało i spędziliśmy czas na dworku. Fajnie sie oddycha takim.podeszczowym powietrzem :) Szczególnie po fali upalow. Jas z dnia na dzień nas.zaskakuje - wczoraj wstal w łóżeczku i dzisiaj na kazdyn kroku pokazysal.ze nke jest to.przypadek i dodatkowo zaczal.raczkowac a.mi udalo soe to nagrać :) Super.pamiątka będzie :) Im bardziej ząbek sie przebija tym mniej jest marudny ale widac ze druga jedynka tez nie będzie kazala na siebie długo czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu za zmiany na kafe!! Jak dla mnie beznadziejnie!! My wstaliśmy o 8:00,pogoda okropna-jeszcze gorsza jak wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama na paźdz 2013 13
Mi też sie nie podoba, wolę starą kafe:( u nas pobudki od 3 dni o 7.30:) Kaja dobrze spi jak jest chłodno. ?gdzie tu sie hasło wpisuje? wyskakuje mi komunikat wybrany przez ciebie pseudonim jest zarezerwowany ale nie ma pola na hasło. Kurde buraKI było dobrze tak jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co te pacany znów wymyślili :/ też musiałyście przewijać te 500 stron ????!!! czy jak szybciej znaleźć się na ostatniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka nie trzeba przewijać, wystarczy w pasku adresu wpisać nr strony po ukośniku.. http://f.kafeteria.pl/temat/pazdziernikowki-2013-termin-na-pazdziernik-2013-p_5473330/507 Mam nadzieję,że to poprawią -powinien być "guziczek" do ostatniej strony wątku, bo tak to porażka. A poza tym to ładniej graficznie, może przynajmniej nie będzie problemów z tym spamem.. Franek dziś pobudki o 1wszej, o 3ciej, o 6stej go karmiłam też i jeszcze do 7mej pospał, ja niestety już nie zasnęłam i znów zmęczona :/ O 3ciej nie chciał jeść, wybudziła go pełna pielucha i mokra piżamka - może powinniśmy przerzucić się na większe pieluszki - uzywa któraś rozmiar 4+ ? One są większe czy bardziej chłonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ctr Alt Delete
Też nie jestem zadowolona z nowego wyglądu kafe. Same reklamy, a tekst taką czcionką, jakby to wcale nie o niego chodziło. Żeby przejść na ostatnia stronę forum w pasku u góry (tam, gdzie wpisujemy adres strony) na końcu ciągu po / wpisujemy numer strony. Nie moge dać przykładu, bo jest uznawany za spam, ale mam nadzieje, że wiecie o co chodzi :-) Też nie umiem się zalogować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Logowanie dziewczyny macie po prawej stronie nad czerwonym paskiem. Ja też leciałam przez wszystkie strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Widzę, że każda się cyka z tą miesiączką. Ja robiłam test z tydzień temu, teraz mnie zalewa, jak deszcz Wrocław.] _w sobotę jedziemy do Kołobrzegu, a pogoda fatalna.... :/ Oby chociaż nie padało... _Piotruś non stop chce chodzić, stoi przy fotelu, kanapie, w łóżeczku, a ostatnio wstawał trzymając się firanki - tylko patrzeć jak fiknie z hukiem i guza nabije. Raczkuje do mnie i wyciąga ręce. Jak nie reaguję to beczy. _Chyba zęby idą bo taki płaczliwy, że szok. _Na maila wysłałam foto jak stoi przy kanapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh chyba tylko ja moglabymnie dostac okresu i bylabym szczesliwa ;) poki co sie zabezpieczamy ale za jakies trzy miesiace bedziemy dzialac;) wwwwww U nas kiepska noc, nie pamietam kiedy tam bylo. Lilka budzila sie co dwie godziny. Nie byla glodna ale jakos spac nie umiala... wwwwew Ufff na szczescie nie trzeba juz przewijac tych 500 stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2013Tatianaaaa
Cos chyba poprawili z tym przewijaniem.. jak to zobaczylam to sie poddalam dopiero teraz patrze. Undo my uzywamy 4plus. W mojej ocenie wielkoacoiowo ciut wieksze, ale w kroku jakby wiecej i na razie (odpukac) noc wytrzymuja. A niesty wiki nadal noca lubi zjesc.. wiec rano pampek nadmuchany. Ja tez myslałam, ze sie cos mi rusza. I zrobilam test na wszelki wypadek. Jeszcze nie czas. Knw swietnie Cie rozumiem.. ja caly dzien w sumie sie mała zajmuje. Dziadki szkoda gadac .. maz dlugo pracuje. Nie mam czasu nawet do fryca pojsc.. no i jeszcze pranie, gotowanie i nocne wstawanie. Ale daje rade. Czasem trzeba ponarzekac potem mała sie usmiechnie i wtedy jest ok:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyzej to ja.. problem byl z zalog. Teraz juz normalnie ze swojego bede pisac wylacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Alan też dziś w nocy się obudził ale nie na jedzonko,tylko z płaczem,a później nie mógł zasnąć,kręcił się,aż po godzinie zasnął.Nie wiem czy coś złego mu się śniło czy może na zęby.Ta jedynka dolna się przebiła,ale nie wyszła,więc może to.Kupkę robił zawsze jedną a teraz 2,nawet 3.My dziś cały dzień w domu,bo zimno i pada :/ Właśnie śpi w huśtawce.Idę zaraz obiad robić,mąż teraz wcześniej z pracy wraca bo pogody nie ma,a jak to u rolnika bywa-musi być pogoda aby pracować :) Ale ja tam się cieszę,bo po pierwsze odpocznie trochę,a po drugie ma więcej czasu dla nas :) Może na zakupy jakieś skoczymy.Chciałam zamówić ten basen na allegro ale chce też kupić huśtawkę taką kubełkową do ogrodu i może uda mi się gdzieś znaleźć niż zamawiać z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw,no ja też ciągle na pełnych obrotach,ciągle sama.Mąż teraz jak będzie pogoda to ma sezon i wraca do domu ok,21 tak było przez te parę dni ciepła.Ja mam jeszcze źle bo nie mam nikogo kogo mogła bym poprosić o przypilnowanie małego.Ani babci,ani rodziców,ani siostry,wszystko wszędzie sama.I wieczorem też padam na twarz :/ Alan jeszcze późno chodzi spać..a jak zdarzy się cud i wcześniej zaśnie to mówię a posprzątam,poukładam w szafie,zmienię firanki itp.a tu nic,on idzie spać a ja siadam na kanapie i nie chce mi się ruszać :/ Wtedy mam takiego lenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon - i Knw - u mnie podobnie. Pewnie u wiekszosci z nas tak dzien wygląda... Ja wieczorem tyle razy planowałam że coś posprzatam, pojde pobiegac itp. ale jak juz ululam malą to jedyne o czym myśle to usiasc wygodnie na kanapie, wypic herbatke i nic nie robić :) a pozniej biore prysznic i spac :) cały dzien na nogach pranie, sprzatanie, gotowanie, dziecko, spacerki, zakupy...... więc wieczór musi być na lenia! :) Gabrysia zaczyna mówić sylabami. Na poczatku myslalam ze tak przypadkiem powiedziała mama i baba. Ale od kilku dni nawija juz cały dzien mamamam, bababa i łaczy maba albo łała itak dalej :) fajnie się tego słucha :) tak jakby już rozmawiała :) ale te "mama" chyba na razie mówi tak po prostu , niestety nie jest to jeszcze skierowane do mnie :( a szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka mój syn od wczoraj tak gaworzy że wychodzi mu słowo mamaaa i amm hehe lub memeee :) z mężem też z przyjemnością tego słuchamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę tabletki Logest. Wiki znowu się budzi wieczorami , padam , nie mam siły ! Potrzebuję odpocząć od codzienności. Mąż mnie nie rozumie , dzisiaj mi powiedział , ze mam wrócić do pracy. Chyba nie wiem co mówi. Mam problemy z mężem. Mogłabym tu pisać i pisać ale nie chce zaśmiecać forum. Idę spać -- dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę dziewczyną którzy mają pomoc od męża. Mój się bardzo zmienił nie wiem dlaczego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
jakie spacerówki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2013
A i czy któraś mama myśli o tym żeby spróbować wprowadzić dziecku zwykle mleko ze sklepu albo krowie (rozcienczane z woda) ? Myślicie że to zły pomysł? Nasze mamy nas wychowały na takim mleku i nic mam nie jest. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama2013 _wózek Britax B-agile - fajny, lekki, zwrotny, ładny design, ale koszt koło 800 zł - mi się sprawdza _mleka nie powinno się dawać bo i po co - lepiej jogurcik, albo ciutkę trwarożku knw _ja też mam wrażenie, że mąż mi nie pomaga, a pomaga, ale to kropla w morzu. co to jest 2h w ciągu dnia - on się w tym czasie z małym bawi, a ja pozostałą część dnia, zajmuję się małym plus domowe obowiązki, więc nie jest lekko. Czasem wykąpie malucha, ale uśpić już muszę ja. I prawie wcale nie mam czasu dla siebie. Ale jak mi bardzo źle to jadę do rodziców, tam nabieram dystansu i oddechu. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj miałam gorszy dzień - nie wiem czy mój humor przeszedł na Jaśka ale też nie najlepiej się dzisiaj miał. Nic mu nie pasowało, sporo płakał a ja jakaś taka zmierzła też byłam. Stwierdziłam że będę go dzisiaj przekonywać do butli - spróbowałam przegłodzić i powiem Wam, że nie dało rady. Nie chce mleka z butelki i koniec. Bawi się smoczkiem i tyle z kontaktu z butlą ma. Ja chyba go nigdy od piersi nie odstawię. Rano kaszy nie zje za dużo, przy obiadku mi dzisiaj usnął i zjadł połowę nie mam już pomysłów jak mu to karmienie piersią ograniczać.... Jutro mam zwariowany dzień - sporo załatwiania - pozbierało mi się trochę spraw, muszę pokupować prezenty na dzień dziecka itd.. Dobrej nocy dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×