Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

My jesteśmy ze sobą krótko i wieść o ciąży był dla nas kompletnym zaskoczeniem, tym bardziej że ja choruje i mając 16lat usłyszałam że prawdopodobnie nie bede miała dzieci i tak samo mój tż ma przejściowe problemy ze zdrowiem i też rzekomo miał małe szanse na zostane tatą póki nie wydrowieje. A tu taka niespodzianka:) Oboje się bardzo cieszymy i już wszystko powoli zaczynamy planować:) Mam bardzo duże oparcie w moim tż, wiem że będziemy szczęliwymi rodzicami. Finansowo wiem że podołamy, oboje mamy stały dochód (ja mam rente rodzinną do 26go rż a tż stałą prace). Niestety czeka mnie rezygnacja z pracy z której się cieszyłam, ale bardziej sie cieszę z dzidzi:) I czeka mnie przeprowadzka na pół polski ale dla mnie to same plusy:) Kurcze, nigdy sobie nie wyobrażałam że to bedzie tak wspaniałe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości - ja miałam ostatni okres 12.01 - czy jest tutaj jakaś dziewczyna, która miała w tym samym terminie lub później, a test już wyszedł pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
Hej Dziewczyny :) Ja mam termin na 12 października :D :D Ale zastanawia mnie jedno... na wizycie u gina byłam 7 lutego... zrobił usg, potwierdził ciąże i kazał przyjść dopiero 28 marca... Czy to normalne ze taka długa przerwa? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karoliczkunieczka, gatuluje:) Jeśli chodzi o Twoją wizyte u gina to nie jestem lekarzem, wiec nie wiem czy to normalne że taka długa przerwa. A może lekarz się pomylił z lutym??:) może zadzwoń i się dowiedz czy to normalne że tak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliczkunieczka
Napewno na 28 marca bo nawet na karteczce mi napisal... ;) Najwyżej pójde prywatnie na usg upewnic sie czy jest wszystko wporzadku... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
karoliczkunieczka tez mi sie wydaje ze to troche pozno.. wiem ze moj gin kaze przychodzic co 2-3 tygodnie. Moze lepiej bedzie jak jednak pojdziesz prywatnie wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Jak sie czujecie dziewczynki ? jak samopoczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie prywatnie możesz iść, nikt Ci nie zabroni:) Ja chodzę prywatnie i mam wizyte 2 tyg po pierwszej, wiec może to też ma jakiś wpływ na to jak mają wolne terminy. Ale żeby na koniec marca? troche długo. Idź prywatnie to będziesz spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka0000, ja tam sie czuje świetnie, pozatym że jem nie za 2 a za 3! Cały czas odczuwam głód:P Jeśli chodzi o wymioty i nudności to miałam to 2 razy i to po tygodniu od potencjalnego zapłodnienia, wiec nie wiem czy to od ciąży czy jak, bo wydaje mi się to za wcześnie na mdłości. Jeszcze wtedy nie miałam pojęcia że to może być ciąża. Wmówiłam sobie że to od przeziębienia:P A, i słynny, wszędzie opisywany "metal" w buzi czuje od paru dni. w sumie to mi to jakoś nie przeszkadza:) zagryzam słodyczami i innym żarciem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
Ja w sumie tez zle sie nie czuje :P mdlosci tylko czasami mam i ból piersi nasilajacy sie w nocy no i wczoraj pierwszy raz wymiotowalam :/ i tez jem za 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - z pracy jakoś moja komórka nie chciała nic przesłać, dlatego piszę dopiero teraz. Wczorajsze hcg 1735 . dzisiaj żółto-różowe plamienia i do tego jeszcze jakby takie niteczki krwi ale naprawdę maluteńko. /sorki za opis/ ale martwię się. Mam wizytę u gina ok. 20 dzisiaj. Nie wiem czy za dużo mi powie, bo dzwoniłam i powiedział że hcg jest jeszcze niskie i nie za dużo będzie widać, jeśli coś w ogóle będzie widać.... kurcze boję się że coś nie tak Brzuchol momentami tak mnie boli jak na @ tylko słabiej , ale kurcze -podobnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
bede mama 2013 -ktory to tydzien ? a co do brzucha to podobno ma prawo pobowelac ,no chyba ze mocno boli to wtedy juz co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I się nie dowiedziałam czy zafasolkowałam podwójnie. Niestety USG będzie dopiero na następnej wizycie, którą mam 20lutego. Zaczęliśmy 7 tydzień, tż się cieszy, że potwierdzone przez fachowca i mówi, że już się może chwalić :) hehe A jeśli chodzi o moje samopoczucie to ciągłe zmęczenie nie mija niestety, popołudniowe i wieczorne mdłości też niestety nie. Ale dajemy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cpo do tygodnia to nie wiem dokładnie. @ miałam 29.12, ale w 13 dc za małe pęcherzyki i gin stwierdził, że będę miała później owulację. Według mnie miał rację, to by się zgadzało.. Owu moim zdaniem była gdzieś ok. 19-20 stycznia dopiero. pierwszy test bladziuteńki 4.2. tak że musiałam męża pytać czy coś widać. prawidlowy test w piatek 8.2.2013. W niedzielę zrobiłam wynik hcg i wyszedł 1735. I teraz ten śluz.... martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuska-GRATULACJE!!! Będę mama -będzie dobrze!:)daj znac po wizycie i tobie też już po cichutku-GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
anuska gratuluje :) podejrzewasz bliźniaki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam znać - na pewno. Mam nadzieję, że będzie ok.Choć nie ukrywam - okropnie się boję... Karola - na gratulacje przyjdzie czas :) A jak się czujecie - bo ja poza tym bólem brzucha to rewelacyjnie. Nie mdli mnie, nie rzygam /jeszcze/. W pierwszej ciąży zero objawów =, niepowodzenie- puste jajo., w drugiej plamienia od początku a od 7 tygodnia rzygałam jak kot - i z tego jest synuś, w kolejnej mdliło mnie lekko i mocne plamienia= obumarła ciąża Tak więc nie ma reguły. Ale powiem Wam, że te co mają takie objawy jak mdłości czy zyganko to mogą być spokojne - to znak że ciąża rozwija się prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamy, Jestem nowa.. ale boję powiedzieć się rodzinie o mojej ciąży, którą to dzisiaj potwierdziła Pani Ginekolog ;) .. nie wiem jak powiedzieć o tym rodzicom. W CZWARTEK USG.. jestem w 6 t.c .. tak się cieszę, a zarazem boję komukolwiek powiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę mamą 2013-trzymam kciuki za dobre wieści:) U mnie dobrze,poza tym,że jestem śpiąca i ciągle głodna.Jeszcze nikogo nie informujemy o ciąży ze względu na poprzednie niepowodzenie,na początku następnego tygodnia wybieram się do lekarza,może już będzie coś widać:):):) Moja starsza córka już od dłuższego czasu marzy o rodzeństwie,mam nadzieję,że jej pragnienie się spełni:):) Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka mam jakieś takie dziwne przeczucie, że mogą być. W rodzinie były bliźniaki. babcia od strony mamy miała parkę (niestety umarły parę dni po porodzie ). Siostra babci też miała bliźniaczki. Tak więc mogłam co nieco odziedziczyć ;) a do tego dochodzi fakt, że zafasolkowałam w drugim cyklu po odstawieniu antykoncepcji hormonalnej co też zwiększa prawdopodobieństwo "mnogiej owulacji" ;)) Nawet bym się cieszyła, z tymże parkę już mam więc byłoby wesoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
bede mama 2013 - czekamy na wiesci :) margolcia - dlaczego boisz sie powiedziec o ciazy ? ile masz lat ? Ja jeszcze nie mam potwierdzonej ciazy u gina a juz prawie wszyscy wiedza :/ Poszlo dalej jak najlepsza plotka roku grr a powiedzielismy tylko rodzicom i rodzenstwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę MAMĄ trzymamy kciuki!!!!! margolcia witaj i gratuluję! Z czego wynika fakt, że boisz się powiedzieć rodzicom? też mama ja też ciągle jestem śpiąca. a ciągle głodna byłam do niedawna bo od kilku dni męczą mnie mdłości. i to o różnych porach dnia :/ Jeśli chodzi o powiadamianie rodziny to na razie wie tylko babcia mojego tż. Też wolimy zaczekać z dzieleniem się naszym szczęściem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka0000
anuska - no to rzeczywiscie duze prawdopodobienstwo ze beda blizniaki ;) ja jakos wewnetrznie czuje ze bedzie chlopiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę że trwa spowiedź :P więc ja się dorzucę:P Otóż mam 22 lata po ślubie 2 lata jestem. Mąż ma 27:) I nie martwicie się narazie oboje pracujemy. Tzn. mąz na umowe o prace a ja na staż ide w marcu.-po stażu półrocznym urodze i kasa sie skończy. i Mam dla was propozycje jak wyciągnąć kase od państwa :P: i Ja zamierzam zarejestrować sie w Warcie, ubezpieczyc gdzies koło 7msc i po urodzeniu dostaje sie 1000 zł. Zapłace 3-4 składki i kilka stów do przodu-po porodzie miesiąc dwa sie wyrejestruje. Becikowe drugi tysiac tylko do 10 tygodnia trzeba mieć potwierdzoną ciążę u lekarza. Jak ktoś studiuje to na uczeli jest koło 500 zł za urodzenie dziecka(ja mam). No i jak mąż lub wy jesteście w PZU z pracy lub jeśli sam mąż to jemu się nalezy 1000zł. Można kilka tysiaków od tego okropnego państwa wyciągnąć :) i I mam propozycje zróbmy tabelke z : imie wiek tydzień ciąży, termin porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi o to nie martwcie się bo też jestem w kiepskiej sytuacji z robotą :P Oto tabelka : MAMUSIE:.........WIEK:..........TYDZIEŃ C:........TERMIN P: M.CZ.Kawka.......22..............6tc..................7 października

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×