Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość Milka1988
Mi tez jakos apetyt wrócił i pochlaniam słodycze non stop. A waga stoi w miejscu - tylko z przodu do przodu :))) Moze to właśnie dzieki obniżeniu brzucha. Pogoda mogłaby byc tylko ładniejsza bo u mnie tak się zdecydować nie może czy pada czy nie pada i nic nie można sobie na dworku zaplanować. Jak nie mam nic zaplanowanego to strasznie mi sie dluzy... Juz wolałabym nie miec w co rak włożyć - wtedy czas szybciej leci.A domownicy w sobote mnie odciążają z wszystkich obowiązków. Maz sprzata, mama gotuje - bo ja to robie na codzień. Ehhhh a ja sie nudze i patrze jak wskazowka wolno ucieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już spakowana prócz torby mam dwie oddzielne siatki jedną z rozkami i pieluchami druga z rzeczami do przebrania na oddział i w nią potem wsadze ciuchy które weźmie mąż no inaczej bym się nie zmieściła :-) a pościel my kupiliśmy za 188 gdzie mamy koldre poduszkę podszewki oslonke i rożek w dwóch kompletach jeden zielony z kremowym drugi zielony z różowym na obu jest kroliczek my nie będziemy mieć wszystkiego jednakowego w sumie tylko parę rzeczy dziewczyny będą mieć jednakowe :-) a jak się czujecie ? Mnie ciągle okrutnie kopią w samiutki dol brzucha że aż mnie to niepokoi ale chyba to normalne mam nadzieję że nic się nie dzieje a poprostu jest im ciasno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny porobcie fotki pokoikow kacikow czy lozeczek gotowych na nasze maluszki I pochwalcie sie na naszej poczcie :) no I ostatnie brzuszyska. Te najwieksze :) tez koniecznie trzeba upamietnic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł ja co prawda jeszcze nie mam zrobionego przemeblowania i złożonych lozeczek ale napewno wrzuce jak tylko ogarniemy temat brzuszek też jeszcze nie tak na końcu u nas dopiero w czwartek będzie skończony 35 tydzień.ale chętnie popatrze na wasze :-) chyba muszę kupić gdzieś jakieś naklejki na ścianę gdzie wy kupiłyscie w sklepie czy gdzieś w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamagdalena - naklejki na ścianę można zamówić na allegro. Ja właśnie czekam. Jak już przyjdą to będę miała wszystko gotowe i wyślę zdjęcie. Ja miałam dzisiaj iść na urodziny ale stwierdziłam z mężem , że zrobimy sobie wieczór we dwoje może to już ostatni taki weekend kto to wie ..... :) Ja codziennie musze coś zjeść słodkiego taki mam apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tullippanna - ten przewijak jest cudny. Ja też bardzo chciałam taki ale niestety nie mam miejsca. Za mało miejsca w sypialni a w pokoju gościnnym nie chciałam , żeby mi stał. Dlatego mam przewijak na łóżeczko i stelaż z wanienką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicja21 - napisz gdzie kupiłaś taki śliczny napis z imieniem ? Tylko powiedz , że na allegro plisss ja też chce taki . Kącik jest cudowny , naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Tulipanna - bardzo fajny przewijak - wszystko w jednym miejscu. A ręce faktycznie - spuchnięte - ale już niedługo. Delicja21a - napis cudo :) Widziałam takie na Allegro :) Ja zdjęcie kącika synka wyślę dopiero po porodzie, bo łóżeczka wcześniej nie składamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka pisałam już o tym wcześniej. Mąż mnie namówił , żebyście wszystko przygotowali przed porodem dałam się namówić i wiesz , że się cieszę bo jak złożyliśmy łóżeczko to był taki dziwny zapach i dopiero teraz w sypialni jest tak jak powinno być. A już minęło chyba półtorej tygodnia. Był dziwny zapach drewna , nowości itp. Nie przyjemnie naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Knw - właśnie mam w głowie Twój wpis, dlatego wyciągniemy łóżeczko z opakowania jak przyjdzie i będzie sobie stało w piwnicy. Piwnicę mamy wykończoną i w jednym z pokoi stoją stare meble sprzed remontu, więc tam nic się z łóżeczkiem nie stanie - a ten zapach powinien wywietrzeć. Ale to wszystko zależy od tego kiedy łóżeczko przyjdzie. Dzisiaj mój brat szukając czegoś na strychu w naszym starym domu napotkał łóżeczko w którym jako małe dzieci spaliśmy :) Śmieli się z mężem, że awaryjnie jak łóżeczko nie przyjdzie na czas wyciągnie się tamto :) Wcześniej myślałam, że przy pakowaniu torby do szpitala będę się stresowała a tu wręcz przeciwnie - poczułam wewnętrzny spokój i ta czynność nie wzbudziła we mnie negatywnych emocji. Ze złożeniem łóżeczka wcześniej pewnie też by tak było - ale póki co nie ma co gdybać bo łóżeczka nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
A ten zapach nowości, wręcz zapach opakowania towarzyszy wszystkiemu - ubranka nabrały odpowiedniego zapachu dopiero po ich wypraniu. Kocyki, pieluchy tetrowe - wszystko pachniało plastikiem i maszynami na których zostało wyprodukowane. Więc z łóżeczkiem na pewno też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak wyciągniecie z opakowania łóżeczko to dobrze. Spokojnie przyjdzie na czas :) Ja idę robić kolację więc miłego wieczorku Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Knw- dobrze ze masz przewijak na lozeczko I wanne na stelazu bo schylanie sie po porodzie to straszny Bol dla i tak juz obciazonych ciaza I porodem plecow. I rzeczywiscie przewijak w salonie to tak nie bardzo :) chodzi jednak o to podwyzszenie. Mi bylo ciezko przewijac czy cokolwiek innego robic z dziecmi nawet na siedzaco na lozku. Zwlaszcza ze po porodzie ciezko siedziec :( xxxxxxx delicja przyznaj ze milo patrzyc na taki kacik I myslec o tym ze juz niebawem mala Blaneczka tam bedzie lezec :) to dodaje troche odwagi do porodu ! A ten nspis chyba wszystkim sie podoba. Przesliczny kacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Uciekam spać - dziwnie się poczułam. Mdli mnie i mam poczucie jakbym sie czymś zatrula. Dodatkowo boli mnie brzuch w okolicy pępka - jakby nadciagniete mięśnie... Dzisiaj bylam na spacerze i możliwe ze cos sobie nadciagnelam... W ogole ostatnio zauważyłam u siebie częstsze zawroty głowy - az boje się samej gdzies wychodzić bo różnie bywa. Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicja a ja czekam na info gdzie kupiłaś ten napis z imieniem. Pokazałam mężowi jest zachwycony. Nie allegro nie umiem znaleźć jak coś to wyślij stronę , zamówię od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coś ząb boli ... nie mogę z nim nic zrobić bo nadaje się do wyrwania. Stomatolog powiedział , że jak urodzę to mam się do niego zgłosić. Ja też idę już spać , dobranoc dziewczyny :) Wyśpijcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi1987
U nas jeszcze nie ma kącika stoi tylko komoda. Łóżeczko mąż zlozy jak będę w szpitalu. Zakładając że będę tam 2 doby myślę że zapach drewna tro he wywietrzeje:) Wozek też zostanie złożony jak juz wrócimy do domku. Jedyne co zostało nam do zamówienia to materacyk. Musze jeszcze wyprać pościel i wyprasowac. My za posciel dalismy 197zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bardzo się podoba taki napis. Sa one na allegro różne wzory w zakladce dziecko dla dzieci pokój dziecięcy ozdoby 3d czy jakos tak. Mojemu mężowi też się podoba więc może i my dziewczynom takie kupimy. Jeśli chodzi o lozeczka nasze też smierdzialy więc wyjelismy je z foli i zostawiliśmy bez skrecania w magazynku do wywietrzenia. Ja dziś kiepsko spalam twardnial mi brzuch dwa razy bolał oby było ok teraz wizyta dopiero w czwartek. Ja już przytylam 22 kg i powiem wam że strasznie bola mnie kolana jak siadam zresztą wszystko zaczyna mnie boleć chyba organizm po malu ma dość a tu jeszcze tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jeżeli chodzi o drewniane literki 3d to faktycznie są śliczne i skusiłam się na takie :D Na żywo wyglądają tak samo uroczo i pięknie, jak na zdjęciach w necie. Kochane tak się zastanawiam co mam zrobić. Dostałam używane łóżeczko z używanym materacykiem. Zastanawiam się czy wymienić materac czy kupić może jakiś podkład i na to dopiero prześcieradło? A jak zamierzacie przykrywać swoje maluszki? Kupujecie kołdry i poduszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jakim jest stanie ? Mata w sumie by wystarczyła chodź u mnie w rodzinie szwagierka też dostała używane lozeczko i materac i nic prócz przescieradla nie kupowała a jej dziecko wykorzystało i nikt nie czuł różnicy czy spalo na nowym czy używanym skoro było w dobrym stanie. Ja kupiłam ale pierwsze noce będą spały w rozkach a potem się po próbuje jak to będzie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie stan jest średni, bo dużo żółtych plam - pewnie od moczu. Ja też zakupiłam kołdrę i poduszkę, ale sama nie wiem. Czytałam sporo na ten temat i się pogubiłam. Piszą, że kołdra i poduszka raczej odpadają, lepiej śpiworek. Na wielkie szczęście mam takowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znalazłam na allegro literki z imieniem :) Ja się tak zastanawiam gdzie ja będę trzymała od małej brudne rzeczy. W mieszkaniu nie mam za dużo miejsca , nie lubię mieć tak zagracone może macie jakiś ciekawy pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kura samograjka - ja mam materac używany od chrześniaczki. Jest w dobrym stanie. Kupiłam sobie taki podkład nieprzemakalny na materac oraz prześcieradło i jest ok. Jeżeli chodzi o poduszkę , kołderkę to sobie już kupiłam nową bo od chrześniaczki była już brzydka. Posiadam również śpiworek do spania oraz rożek. Wszystkie wyjdzie w trakcie czego będę używać teraz nie umiem odpowiedzieć na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taki nieprzemakalny podkład można kupić w aptece? Bo z allegro średnio się opłaca zamawiać. Ja też zakupiłam i kołderkę i mam śpiworek, więc zobaczymy. Ja te literki zamierzam przykleić na ścianie przy łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja mam do spania kołdrę i pościel. Na początku miałam nie kupować rozka bo nie był polecany przez moje siostry czy koleżanki ale pozniej stwierdziłam ze przeciez jak przyjdą goście to nie bede dawala mlodego bez zadnego "dodatku" na ręce. Musze miec jakas poduszke albo rozek i wybor padl wlasnie na rozek - jakby co bedzie tez do spania. Widzialam gdzies ostatnio na sklepach internetowych taki kokonik w ktorym zasuwa sie dziecko i podobno imituje to macice i dziecko sie uspokaja w tym i czuje bezpiecznie. Takze wynalazków jest cale mnóstwo - tylko sie za kieszeń trzymac jakby wierzyć reklamom. Dziewczyny nie wiem co sie zaczyna dziac ale od 2 dni non stop sie oczyszczam. Nie jest to jakas biegunka ale po prostu po obiedzie czy zjedzeniu czegokokwiek zaraz musze isc do toalety bo czuje się jakbym miala zatrucie - boli mnie zolodek i mdli mnie. Do terminu jeszcze 25 dni więc chyba za wcześnie na takie niespodzianki... W kazdym razie jestem jakas taka slabiutka.. Jakby przytruta wlasnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Położne odradzają rożki. Podobno niezdrowe dla rozwijających się kości. Poduszki też nie wolno. Z czasem można podłożyć coś pod materac żeby było wyżej. Ja tak robiłam gdy dziecko było chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten nieprzemakalny podkład kupiłam w sklepie gdzie łóżeczko i wszystkie drobiazgi dla małej. On jest na gumce tak jak prześcieradło. Ja od tygodnia się oczyszczam po każdym posiłku idę do toalety. Zostało 11 dni ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam niemal pewna ze ktoras sie rozpakuje juz w ten weekend. A tu nic ! Jednak Malbik bedzie pierwsza :) Potem juz sie posypie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ciekawa jestem ile z nas rozpakuje sie przed terminem ale nie poprzez cc tylko naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny;) no też myslałam że coś tu poszło do przodu.. atu nic.. nam został tydzien z hakiem, w następną środę planowany finisz, ale nic się nie zapowiada...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×