Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Czesc dziewczyny. Czy mnie jeszcze pamiętacie? Kiedyś pisałam ale później jakoś wyszło że przestałam. Ja termin mam 13.10 ale miesiąc temu odstawiam leki podtrzymujące i teraz czekam na rozwiązanie. Jeśli to nie problem dopiszcie mnie do tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny literki sa z allegro :) duzy wybor takze jest w czym wybierac ja placilam 8zl za literke ,serduszka byly gratis. Wczoraj bylam w szpitalu odchodzi mi czop juz i polałasie krew az sie przeraziłam.. Przelezalam cala noc w szpitalu.. 2x ktg zero skurczy ani rozwarcia wiec wyszlam na wlasne zyczenie bo wszystko od rana okej.. Wiec rozwiazanie juz blisko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusia1986 - my też w następną środę mamy finisz :) Ja jestem umówiona z lekarzem na 02.10 i wtedy zdecyduje czy 03.10 idę do szpitala czy mogę kilka dni w domu poczekać. W najgorszym wypadku 07 albo 08.10 będę miała poród wywołany a tego bym nie chciała. Chciałabym , żeby zabrało mnie nagle. Boli mnie kręgosłup a tak poza tym to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus.................28 lat...........30.09.2013..........Jakub malbikk...................27 lat...........02.10.2013..........Tomasz Danusia1986...........27 lat...........02.10.2013...........Kacper Delicja21a................20lat...........02.10.2013..... .......Blanka Knw1986 .................27 lat..........03.10.2013...........Wiktoria Michellinka..............27 lat...........07.10.2013...........Aleksander cyan_10..................22 lata.........07.10.2013...........Dominika Larrwa....................25 lat...........08.10.2013...........xxxxxxxxxx Przyszła mama na....23 lata.........08.10.2013...........Kaja 2plus1.....................28 lat...........08.10.2013............Piotruś undo........................ 32 lata........ 10.10.2013...........Franciszek? Aam........................30 lat..........10.10.2013... ........Krzyś madziulkao7.............25 lat..........10.10.2013............Maja Tullippanna...............34 lata........10.10.2013............Lili radmon....................27 lat...........10.10.2013...........Alan dalyah......................31 lat...........10.10.2013............Nataniel pazdziernikowa.........22 lat...........10.10.2013..........Weronika Gigi82…….......…...…..31 lat……....…13.10.2013….……..Kacperek karola2812 .................. 32 lat .............13.10.2013 ............ Klaudia Ana_86....................27 lat............16.10.2013..........Kaja Milka1988.................25 lat..........17.10.2013...........Janek myoosis91................22 lata........17.10.2013............Ksawery malinka321...............26 lat..........17.10.2013............Krzysiu mamaMatyldy...........28 lat..........18.10.2013...........Matylda lalolii ........................29 lat.........19.10.2013.............Ewa Mimi1987..................26 lat.........20.10.2013............ALAN nika8307...................30 lat..........21.10.2013...........Jakub Wodna2....................31 lat..........22.10.2013...........Błażej JuLKoWa .................29 lat..........22.10.2013...........Julian Martusia1985............28 lat..........23.10.2013...........Amelia emileczka007............23lata........ 23.10.2013...........Klaudia pattip.........................30 lat..........24.10.2013...........Mikołaj sylwunia1011.............29 lat..........24.10.2013...........Ines Kroliczatko..................................25.10.2013.. ........Julian Ewelina1988_20…....25 lat..........26.10.2013..........Alan Ctr + Alt + Delete......26 lat..........28.10.2013..........Julian mamamagdalena…...26 lat..........30.10.2013...........Ewa i Ola JulkaZ......................25 lat..........30.10.2013...........Gabrysia kura samograjka.......28 lat..........30.10.2013...........Laura Karola witamy Cię .... jesteś dopisana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knw1986-dziękuję za dopisanie Dziewczyny to moja druga ciąża donoszona-czy wam opada brzuch niżej?bo podobno powinien zejść niżej a u mnie jest.tak samo jak był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy takiego maila ze zdjęciami. Podaj maila to wyślę Ci hasło i możesz sobie pooglądać nasze brzuszki. Moim zdaniem naszej koleżance Milce opada bo widać różnicę jak wysłała fotki. Mnie jak ktoś spotka to mówią , że opadł ale ja tego za bardzo nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Juz sie nie moge doczekac pierwszych dobrych nowin o narodzinach :) Ja wcześniej nie zauważyłam ze mi brzuch opadl - faktycznie po zdjęciach widac różnice a dopiero teraz dodatkowo czuje ze brzuch jest niżej. Tak bardziej schodzi "miedzy nogi". Ledzwie mnie bola i nogi tez - jak na zmianę pogody. I może właśnie dzięki opuszczeniu brzucha opuściła mi zgaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny poruszę temat pielęgnacji dziecka .... chyba takiego pytania nie było. Chodzi mi konkretnie jak dziecko jest już wykąpane nie ma żadnego odparzenia jest wszystko ok zmieniamy pieluchę i czy będziecie smarować np. kremem na odparzenia albo linomag albo sudocrem albo czymś innym ??? Czy tylko oliwka i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Właśnie takie uczucie rozpierania sie pojawia u mnie w TYCH miejscach. Dziewczyny a czy wiecie cos może na temat skurczy - czy moga przypominać właśnie niestrawność, ból żołądka taki jak towarzyszy biegunce. Dodam, że przy takich bólach nie twardnieje mi brzuch. Zauważyłam ze nachodzi mnie taki bol na minute moze troche dluzej co jakiś czas i tak po kolejnym razie pomyslalam ze może to jakieś skurcze.... A może ucisk dziecka na żołądek - to by tez mogło tłumaczyć to oczyszczanie, ktore mam po kazdym większym posiłku. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja myślę , że jest to ucisk dziecka na żołądek. I dlatego częściej chodzisz do toalety. Też tak mam , takie dziwne uczucie wiem coś o tym i do tego jeszcze ten ból kości ogonowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Knw ja mam przygotowany nastepujacy rytulal. Kapie w Oilatum. Przy zmianie pieluszki smaruje Linomagiem zielonym a dodatkowo po kąpieli bede smarowala ciałko emolium - emulsja nawilżająca dla noworodkow. Oczka i buzie przemywam sola fizjologiczna - gdyby sie wysuszala buzka mam krem mustelii hydra bebe. Na dworek mam krem do huzi mustela cold - i ten bede stosowała tylko przy spacerach. Do pepka Octonisept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli przy każdej zmianie pieluszki będziesz używać linomag zielony ? Nawet jak dziecko nie będzie miało odparzenia? Właśnie słyszałam , że linomag jest świetny , musze jutro iść do apteki i kupić. Tylko nie wiedziałam , że przy każdej zmianie pieluszki używa się takich środków , zawsze mi się wydawało , że jak już dziecko ma jakieś uczulenie. Dobrze wiedzieć , dzięki za informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07.10 Nina lat 21 syn Jaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Ja slyszalam ze zapobiega odparzeniom dlatego wydaje mi sie, ze na początku kiedy dziecko czesto sie przewija bo jest największe prawdopodobieństwo oparzeń trzeba smarować za każdym razem bobasa. Poza tym rada dla mamus ktore beda używać linoamgu - poproscie lekarza o recepte na linomag wowczas za 8 zl bedziecie mialy 100g opakowanie - w tej samej cenie jest bez recepty 25g - rada pani z apteki :) A co do pielęgnacji to jeszcze położne w szpitalu nam duzo powiedza :) I chyba te rady beda najcenniejsze dla nas na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knw1986 no to będzie hurtem nam szło hihihi... ja mam wizytę 30,09 i wtedy decyzja zapadnie, zobaczymy jak sytuacja wygląda, teraz usłyszałam że nic na dniach nie powinno się wydarzyć wiec ja jeszcze walczę z wyprawką na spokojnie....ale różnie to bywa, i pewnie bede tego żałować... najwiecej zmartwień przyprawiają mnie kosmetyki dla maluszka... nie wiem na co się zdecydować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie w szpitalu się wszystko dowiemy. Ale dzięki za informację tak i tak kupię sobie linomag. Idę się położyć bo ból się nasila mam nadzieję , ze zasnę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Ja tez dawno nie pisalam. Ciebie Karola pamietam. Jestes tu od poczatku. Ja mam termin na 25.10. Bedzie corcia. Dzisiaj szaleje I spac mi nie daje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Tego jeszcze nie grali - obudziłam sie kilkanaście minut temu z bólem żołądka, ale takim dziwnym, właśnie jakby zatrucie - musiałam iść do toalety, bo momentalnie poczułam taka konieczność. ... Do tego mnie mdli... Jejku... zaczyna mnie niepokoić ten żołądek i biegunka. Slyszalam ze organizm kobiety sam sie oczyszcza przed porodem ale u mnie to dopiero 36w4d - wiec raczej na porod za wcześnie. Poza tym organizm raczej powinien sie oczyszczać kilka godzin przed, max dzień przed a nie kilkanaście dni przed porodem. Słabo sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka1988 bedziesz uzywala moj srawdzony zestaw dla bobaska;) przy pierwszym synu linomag zielony idealny, a.dlaczego no nie zawiera cynku jak inne kremy na rynku. Emolium i oilatum rewelacja dla.skorki jedyne co to te kremy zaczelam stosowac jakos później gdy mial 1, 5rokj ale.to kwesktia.iz.nie dorwalam ich nigdzie wczesniej Ja myske ze to zmiana hormonalna przez pprodem i org tak.jak.napisalas sie oczyszcza. Mi pomagala cola gzowana na mdlosc ;) Zdrowka i rozwiazania 4u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Mdłości sa jeszcze do wytrzymania - najgorzej ten ból żołądka. Nachodzi nagle i w ciągu kilku sekund musze koniecznie odwiedzić toalete. Az boje sie dzisiaj jechać na miasto - a mam wyniki wymazu do odebrania. A tak w ogóle o 6:00 to samo - pobudka i toaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Milka1988 ja mam to samo - tylko że od 2 h wierciłam się na łóżku, bo nie chciałam męża budzić :/ no i kompa włączać.. Mały tak się wierci, że nie wiem w jakim stanie są moje wnętrzności o ile jeszcze coś z nich zostało. Kopniaczki są na tyle silne że wybudzają mnie ze snu, a na dodatek mały pcha się w dół i czuję taki ucisk w dołku, że szok :( Dobrze, że nie muszę iść do pracy, bo nie dałabym rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malika27-zgadza się byłam tu od początku.Parę dziewczyn z tych początkowych stron gdzieś uciekło. Jenki ,mi moja mała ostatnio daje spać,bo wcześnie to bydzilan się co chwilę na siku i zasnąć nie mogłam.A teraz wstane 2,3razy i zaraz zasypiam.ale za to te solidne kopniaczki a raczej takie mocne przeciąganie to mam tak do 24.potem chyba idzie też ziuziu. No i teraz zaczyna też się wiercic i ta czkawka. Do terminu mi zostały 2 tygodnie a ja nie czuje żadnego opuszczenia się brzucha ani nic z tych rzeczy.a no i zgaga mnie wczoraj opuściła-mam nadzieję że już na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Moj synek jest w nocy bardzo grzeczny. Jak obudze sie w nocy "bo cos" to zawsze jest spokojny - jak przekrece sie na inny bok to wtedy sie troche powierci ale za chwile spi :) Rano za to i w ciagu dnia dyskoteka :) Dziewczyny zaczyna mi już brakować sił z ta biegunka i nudnosciami.... Chciałam sie zdrzemnac bo w nocy bylo jak było i niestety ZNOWU. ...Zeby to byl chociaż 38 tydzień to bym wiedziała ze moze moze to juz. A u mnie 36w4d. Do tego tępy bol ledzwi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka powinnas zazyc cos na postrzymanie ,zeby sie nie odwodnic. Elektrolity powinnas uzupelnic od wyprozniania. NP HydroneaBaby. sa dla ciezarnych rowniez. I zapobiegawczo bym smecte zazyla zeby spradzic czy to zatrucie czy po prostu org tak reaguje. Wszystkie te leki w ciazy mozesz zazyc. Ja przezywalam w kazdej ciazy jelitowke i one mi pomagaly. Inaczej nei bedziesz miala siły przeć jesli to bedzie ten moment. Ja mam 35tydz i 6 dni. Wiec jutro zaczynam 37t.c. Jeszcze troche mogłybysmy ponosić te dzidźki nasze bo to co im zabierzemy rodząc wczesniej nie oddamy nigdy w tak idealnym stanie jak w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola wysłałam Ci na maila hasło :) Ana - mogę wysłać ale podaj maila. Ja zasnęłam chyba z tego bólu , dziś wstałam i czuje się jak nowa narodzona nic mi nie dolega i mam nadzieję , że tak zostanie. Co do ruchów to ja już nie czuję tak mocno jak kilka tygodni temu. Może 2 , 3 razy w ciągu dnia i koniec , ale na końcówce to normalne :) Milka uważaj , żebyś się nie odwodniła , pij dużooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Cholercia mnie też ostatnio coś mdli aż zdziwiona jestem. Ale to chyba nic złego? I na domiar złego boli mnie gardło, mąż mnie zaraził :-o Dla mojej niuni muszę zakupić jeszcze akcesoria typu nożyczki, grzebyczek i gruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×