Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

MamaDomina tak jak pisza dziewczyny najlepiej nie zwracac uwagi na wpisy goscia, nie ma sie co przejmowac glupota i checia zwrocenia na siebie uwagi i to w tak prymitywny sposob. Rozmawialam z ordynatorem, Kuba ma potwierdzony rotawirus, oprocz tego ma podwyzszone inne rzeczy i robia kolejne badania, zeby sprawdzic o co chodzi. Czekamy na wizyte u laryngologa, ma tez podawany antybiotyk i standardowo kroplowki. Wydaje mi sie, ze lepiej z nim, goraczka spadla, nawet sie smieje troche:-). Bardzo duzo spi, ciekawa jestem jak nocka minie, bo wczoraj spalam1.5 godz i padam juz troche z sil. Maz przywiozl mi taki lezak ogrodowy, bo sala za mala i nie mozna dostawic lozka. Wczesniej byla ze mna dziewczyna z 2 tygodniowa coreczka, ale jak potwierdzili rotawirusa to jestesmy juz sami na sali. Kuba ne byl szczepiony i chyba teraz troche zaluje, chociaz zdaje sobie sprawe, ze jest tak wiele szczepow tego swinstwa, ze nawet jakby byl to nie chroni go to w 100 proc. Ja ogolnie boje sie tych wszystkim szczepionek i ograniczylismy do minimum czyli 5 w 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze niech sie usmiecha zawsze krok do przodu.Oby antybiotyk szybko zadzialal my do piatku mamy ten antybiotyk a w niedziele do mamy meza pojade bo ponad miesiac niebylismy bo chcialam go doprowadzic do zdrowka:-) Dziewczyny a czy sa jakies ograniczenia co do szczepienia bo tak sie zastanawiam czy jest jakis okreslony czas zeby zaszczepic po antybiotyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Mama Domina - u nas byla trzydniowka szczepienie miało być jutro i pediatra kazała przełożyć na za 2 tyg. Stwierdziła ze tyle trzeba odczekać od końca choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko zjadło zupkę jarzynową jupi. Widać , że od mamusi lepiej jej smakuje. No i pije sok gruszkowy rozcieńczony z wodą jestem pod wrażeniem :) Zawsze o 16 miała drzemkę a dzisiaj nic leży sobie koło mnie i patrzy jak piszę :) Na siłę nie będę jej usypiać .... już niedługo wiosna to będę przebywać na dworze z małą praktycznie cały dzień tylko do domku na jedzonko będziemy przychodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knw1986 ile ma twoj skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dopiero drugie - jakoś nam się przeciaga bo zawsze coś ale z jednej strony vto dobrze. Robiliśmy morfologie Jasiowi we wtorek i wyniki sa ok mam nadzieje zenie będziemy musieli brać dalej żelaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domis juz niema bakteri w moczu a strasznie sie balam ale na usg brzuszka musimy jechac a to prywatnie i mocz co miesiac kontrolowac.jak sobie mam pomyslec ze pediatra ma badac domina przed szczepieniem to sie boje. Niechca mi pozwalac chodzic do internisty a pediatra sie niezna mnie od niemowlaka ten internista leczyl i bylam zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Knw-brawo,za to że odważyłaś sie ugotować,ja też sama gotuję mimo ostatniej krytyki na forum!Moje dziecko bardzo lubi zupki które przyrządzam i mam zamiar gotować cały czas-to sama przyjemność i jestem w 100% pewna co je :)Mam pytanie,czy jak wasze dzieci robią siku,to czy kolor moczu na pampersie jest ciemny,czy jasny?Dziś jak zmieniałam pieluszkę zobaczyłam takie ciemniejsze miejsca na pieluszce,takie żółte,troszkę ciemne plamki miejscami i właśnie zastanawia mnie to,bo chyba tak nie powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radmon- krytyka nie dotyczyla tego ze sama gotujesz, tylko tego co gotujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Raczej tego ze sama gotuję-hmm bo jak ktoś napisał że dziecko powinno jeść słoiczek na obiad i mleczko wieczorem..A to że mama samo ugotuję zupkę to wielkie halooo!!!A nie gotuję nic co szkodzi małemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - moja córka ma 4.5 miesiąca. I co zaraz napiszesz , że dałam jej sok gruszkowy i jestem złą matką tak .... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radmon - ja Ci powiem , że jak dałam zupkę jarzynową ze słoika to więcej pluła a jak ugotowałam swoją to widać , że bardziej jej smakowało. Znalazłam sklep ekologiczny i tam kupuję warzywa. A dajesz do zupy masło czy oliwę z oliwek ? Ja daję masło kupiłam w ekologicznym cena 9 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Zaraz napisze że jesteś nie poważna!!!Ale co tam niech sobie pisze!!!Wiesz co,mnie to śmieszy,bo ma najwięcej do powiedzenia,i myśli że my wszystkie zrobimy tak jak napisze,hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Knw,no i bardzo dobrze zrobiłaś i jestem pewna że moje dziecko też by pluło jedzeniem ze słoiczka.Ja każdą dupkę omaszczam masłem.Dziś zjadł z ryżem,kalafiorem i marchewka no i masła trochę,smaczne było dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Ojejjjj,sorki miało być zupkę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co radmon byla pomidorowka na miesku dla syneczka :-D ?? Dziwna jestes! Dobrze,ze gotujesz, ale robisz to zle!!! Poczytaj troche na ten temat. co i kiedy sie podaje, bo nie tylko ja widze, ze ponosi cie fantazja :-D :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw sok gruszkowy jest ok. tym bardziej rozcienczony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knw sok gruszkowy jest ok. tym bardziej rozcienczony :-) moje dziecko lubi bananowy i z czerwonych owocow, inne jakos mu nie podchodza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak rozpoczelyscie podawanie nowych rzeczy od czego i o jakiej porze tzn np. Kaszke rano czy na wieczór ja daje do mleka na wieczór ale nie wiem czy dobrze i narazie tylko deserki marchewke lub jabłko do nauki smaków tak przed południem nie mam schematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radmon wiesniaro czytaj ze zrozumieniem. Na obiad słoiczek/ZUPKA, wieczorem mleko. Ale tak to jest jak sie jest glupia blondyna( bez względu na to jaki masz kolor wlosow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Tak właśnie-Ty czytaj co piszesz wieśniaro.Nic ci do tego co je moje dziecko,będę karmiła czy mi sie tylko podoba,kretynko.Nie mam zamiaru zalecać się do twoich porad żywieniowych,a źle to pewnie swoje dziecko karmisz bo samą chemią i syfem zmielonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Dawno nie pisałam ale czytalam chyba wszystkie posty. Widzę, że mamy tu bardzo nieprzyjemnego intruza. Gościu PROSZĘ o NIE OBRAŻANIE dziewczyn!!!! Jeżeli nie podoba Ci się co dziewczyny tu piszą to nie musisz tu być ani czytać tego. Mówimy Ci grzecznie ŻEGNAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam pytanie ile razy robiłyście USG bioderek? Ja już byłam 2 razy i jeszcze 3 raz kazali nam przyjechać w piątym miesiącu. Zaznaczam, że oba USG wyszły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
MY mieliśmy raz usg bioderek,kolejne jak będzie miał skończone 5 miesięcy.Na pierwszym wszystko dobrze było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrażanie powinno się tyczyc wszystkich a nie tylko mnie. A skad wiesz czym ja karmie swoje dziecko?? Nigdzie nie napisalam ze sloiczkami. Ale na pewno nie pomidorowa buhahahaha. A tak na marginesie to duzo dziewczyn tutaj daje swoim dzieciom sloiczki, wiec pisanie ze to syf jest chyba trochę nie na miejscu WIESNIARO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
Dziewczyny na gości najlepiej nie zwracać uwagi ! Traktujmy ich posty tak jakby ich tu nie było. W końcu ktoś kto jest niezwykle inteligentnym gościem znudzi się prwokowaniem nas głupich, nie dbających o swoje dzieci matek :) "UWIELBIAM" ograniczonych ludzi którzy swoje zdanie, metody, zasady uważają za najlepsze i próbują na sile narzucić je innyn bo przecież wszystko co inne jest złem i debilizmem. Nawet jeżeli któraś z nas robi coś źle lub nie tak jak powinna to istnieje coś takiego jak konstruktywna krytyka albo chociażby zaczynanie swojej wypowiedzi od "moim zdaniem". Ajjjjj dziewczyny NIE KONCENTRUJMY UWAGI NA GOSCIACH. Bo Nasz temat też zejdzie na psy jak większość tematów na kafe. Goście maja wystarczająco tematów o "lochach" "matkach z kafe" "grubych swiniach po porodzie" etc etc etc Z tego forum niech S P I E * R D A L * A J A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×