Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Gość radmon
Milakulus-trzymam mocno kciuki za Kubę,aby to nie było nic poważnego i szybko wyzdrowiał!!A szczepiłaś na rota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Milakulus strasznie mi przykro ale lepiej w szpitalu wylecza maluszka pomogaa takto w domu bys sie zamartwiala co mu jest mam nadzieje ze szybko wrocicie do domciu:-) pisz nam na bierzaco jak sie dzidzia czuje.Albo jak bedzie Ci smutno zawsze lepiej z kims pogadac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAli
Hej mam pytanie czy która z was stosuje metode tzw karmienia przez sen ok 22-23? w kilku książkach juz o tym czytalam, ze zanim mama pojdzie spac powinna nakarmic dziecko nie budzac go a bedzie spalo do 5-6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
mój się przed 23 budzi - nie zdarzyłabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaAli
ja probowlam ostanio z tym karmieniem przez sen ale ona nie jest glodna jeszcze o tej godzinie. Po kąpaniu ok 19.30 dostaje cyca i wytrzymuje do 1 w nocy. a potem juz co 3h trzeba karmic. podobno metoda bardzo skuteczna. ale tak sobie mysle ze jak ją przyzwyczaję do tego karmienia o 22-23 to jak sie potem tego pozbędziemy? a tak moze jakos stopniowo ten czas bez jedzenia bedzie sie wydłuzał. sama nie wiem czy jest sens sie w to bawic. poleca ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Moj sie budzi o 2-3 nieraz spi od 19 nieraz od 20 roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy macie jakieś specjalne smoki/butelki do podawania kaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wy macie jakieś specjalne smoki/butelki do podawania kaszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie jeszcze nie wiadomo co mu jest, czekamy na wynik z probki kalu, z krwi wyszlo ze duzo parametrow ma podwyzszonych co swiadczy o stanie zapalnym organizmu. Zlecili jeszcze posiew chya w kierunku bakteri. Dalej nie chce mi nic pic, mleko z ledwoscia 60 ml co 3 godz, dobrze, ze dostal kroplowke, to przynajmniej troche sie nawodnil. Caly czas praktycznie spi, jest taki osowialy. # Ja daje malemu mleko na spiocha ok 23, 24 i faktycznie druga pobudka jest ok 6, 7, ale zdarza sie tez o 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimi ja jak robie kaszkę to normalnie w miseczce ja nie daje kaszek w butelce tylko je łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milakulus współczuję :( biedny mały się męczy słuszna decyzja o szpitalu a w domu to nie wiadomo jakby się to skończyło zdrówka dla synka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U olka też już najgorszy czas minął już rozwolnienie minęło znów jest pogodny i wesoły. Ciekawe tylko kiedy następne będą ząbki się wyrzynać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Najgorsze jest jak niewiadomo co jest dziecku.Domis juz kalafiorek jadl ostatnio mu nic nie bylo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Oczywiscie wszystko z serii moja pierwsza lyz po 4 mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Jakie kaszki dajecie swoim maluchom?? I jak je przyrzadzacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach z tym spaniem, moja poprzednią noc nie mogła zasnąć, trzy godziny walczyła, zasneła o 23 ,a wstała już o 5 podejrzewałam zęby, aż bidulka miała oczy podkrążone bo w dzień spała tyle co zwykle. Taka byłam nieprzytomna, że tęskniłam za zwykłymi pobudkami co 3h. A wczoraj rekord jedna pobudka na pierś ! o 3 dopiero , mama super wyspana. A zjadła normalnie o 19,30 po kąpaniu. Także tak do końca to nie ma reguły chyba. Czy stosujecie tą metodę na śpiocha na piersi? może warto spróbować nie słyszałam jeszcze o niej. Najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe, my za tydzień też mamy szpital, płukanie kanalika, ale o 13 będzie wypis. Milkalus czy Kuba był szczepiony na rota ? dobrze, że ma opiekę. W szpitalu dobrze się nim zajmą. Masz dla siebie jakiś leżaczek do spania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013Tatiana jak wyglądało u Ciebie oduczanie dziecka zasypiania przy piersi? Mam podobny problem i chciałabym jakoś się z tym uporać w możliwie bezbolesny sposób. Może ktoś inny coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Domina
Co juz wprowadzilyscie swoim dzieciom oprocz mleczka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wprowadziłam chyba wszystko co mogłam chociaż samego groszku nie chciał jeść. I od dwóch dni już daje kaszke tzn wcześniej też dostawał ale nie regularnie a teraz wprowadziłam na 2 śniadanie zamiast mleka. Kaszka jest na wodzie bo już zawiera mleko modyfikowane mam w domu z bobowity waniliową i malinowa dostaje raz ta raz druga ciekawe czy mozna zmieszac smaki kaszek. Ja wsypuje tyle ile jest napisane na 150 wody 6-7 łyżek kaszki i daje mu to lyzeczka nie w butelce. W sumie za parę miesięcy to tylko picie i mleko w butelce będzie pil a reszta normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michellinka ile ma twoj bobas dokladnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusie a powiedzcie mi jak wyglądają zabawy z waszymi dziećmi w jaki sposób one wyglądają no i takie zabawy rozwijające i np w ciągu dnia ile wasze dzieci siedzą na różnych tych leżaczkach bujaczkach ile czasu leżą na matach czy same też próbują się zabawkami zabawić i jak wyglądają wasze próby trakcyjne bo mój kiepsko głowe podnosi a jak siedzi w tym leżaczku mam taki z fisher to co chwile się zalewa jedzeniem tak jakby w pozycji pól siedzącej uciskało mu na żołądek i co chwile zwraca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość jest z 6 października wiec 6 lutego skończył 4 miesiące ale jedzenie dostawał już tydzień szybciej dziś ma 4,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To masz synka starszego o 6 dni:-) :-) ja jedzenie daje w tym z fischer price bo Domis nie lubi byc zapiety. Ja go ukladam na brzuszku klade troszke dalej grzechotke zeby sie na meczyl i sprobowal dostac jeszcze mu sie nie udalo:-) lubi sie bawic nozkami w nosidelku lubi byc na rekach jak jemy z mezem posilki czasem dam mu troszke herbatki bo patrzy na nas takim wzrokiem moj synus ma swoje maskotki spi z jedna lubi ze mna rozmawiac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×