Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

Dziewczyny najlepiej nie odpowiadac na zaczepki goscia, bo ja/go to tylko nakreca do pisania dalszych zlosliwych komentarzy, no ale zrobicie jak uwazacie. Kuba ma zlecony 3 razy dziennie antybiotyk dozylnie, od rana po podaniu dwoch kroplowek przytyl 200.gram, teraz na wieczor wypil mi 110 ml mleka, wiec duzy postep. Niestety ja pytalam ile dni bedzie bral antybiotyk to pielegniarka mi powiedziala, ze zazwyczaj ok 10/12 dni, ale nie chce.mi sie wierzyc zeby takie male dziecko tyle dni nim faszerowac. Bylismy u laryngologa i ma ieszcze zapalenie gardla, mozliwe, ze dlatego tez je o wiele mniej. Teraz zasnal, ja tez sie juz klade, bo nawet nie licze ile godzin jestem bez snu, Dobranoc i razem z Kubusiem dziekujemy za slowa wsparcia. Migra dziekuje ci bardzo za podpowiedz z tym rotawirusem, nie wiem czy sama bym ma to wpadla, pewnie nie, a tak to przynajmniej poczytalam i bardziej orientuje sie w temacie. Dobranoc:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka- nigdzie nie napisalam, ze wiem najlepiej co i jak itd. Kazdy robi jak uwaza, ale takiej idoptko jak radmon dawno nie spotkalam.. I zdziwilybyscie sie bo jestem jedna z was hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milka- nigdzie nie napisalam, ze wiem najlepiej co i jak itd. Kazdy robi jak uwaza, ale takiej idoptko jak radmon dawno nie spotkalam.. I zdziwilybyscie sie bo jestem jedna z was hahahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
milakulus - to dobra wiadomość ze idzie ku lepszemu ! Wstretne rota !!! Życzę Wam dobrej nocki ! Wyspij się bo potrzebujesz dużo sil na kolejne dni ! Moj Jas też już śpi i znowu zaczynamy maraton nocnego wstawania :) Ehhhhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upsss co za literówka, zaraz pewnie posypia sie odpowiedzi ze analfabetka ze mnie ;) IDIOTKI mialo byc, ale kazdy wie o co chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
No to super,że jest poprawa u Kubusia!!!Cieszy nas to :)Co to złośliwych wypowiedzi-racja dziewczyny!!! :D Jestem idiotką i dobrze mi z tym :P Haahahaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Wiem ze jestem idiotka ale taka juz moja uroda. A dziecko bedzie wp*****lac to co mu dam. Jutro zeberka ba obiad dla mojego szkraba i nie piszcie ze nie mozna. Wszystko mozna wiesniary sloiczkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
A Ty milka tak sie nie jaraj tym swoim jasiem bo sie zesrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka - zgadza się z Tobą i popieram w 100 % . GOŚC na tym forum nie istnieje ! Ja miałam USG 2 razy pierwsze po 6 tygodniach i kolejne jak mała skończyła 3 miesiące wszystkie wyszły ok. No i Wiktoria dzisiaj nie miała drzemki przed 17 pojechałam z nią do koleżanki. Wróciłam wykąpałam małą i przed 20 poszła spać - była padnięta bo od 14 nie spała. Kilka dni temu też tak spała i miałam ciężką noc do 4 rano. Oj , żeby dzisiaj się to nie powtórzyło. Nie jestem przyzwyczajona do takich nocek. Jak bym od początku miała ciężkie nocki to jest prościej. Ale jak ja położę się spać koło 21.30 to ciągiem śpię do 4 -5 rano. No ale nie wiadomo co mnie czeka raz jest gorzej raz lepiej. Ktoś pisał , że będzie gotował zupki i mroził. Moja pediatra odradza przy takim małym dziecku powiedziała mi , że miała bardzo dużo przypadków gdzie dziecko było zatrute po badaniach po rozmowie z matkami okazało się , że od zupy zamrożonej. Więc w tym temacie uważajcie no ale znam przypadki gdzie tak matki robią i jest wszystko dobrze. Ja wolę robić zupkę co 2 dni na świeżo , zajmuje to dosłownie 30 - 45 minut. Dzisiaj Wiki bawiła się z tatą i śmiała się na głos aż piszczała z radości. Jak ja się z nią bawię to nie śmieje się tak ładnie :( Smutno mi. Uciekam zaraz do wyrka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon nie jestes idiotka tylko goscia boli ze dbasz o swoje dziecko lepiej niz ona:-) :-) :-) milakulus wyspij sie zyczymy z Domisiem powrotu do zdrowia i do domciu wyspijcie sie i oby tej nocki milka 1988 miala mniej stawania gratuluje wytrwalosci:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milakulus przy trójce dzieci mam już trochę wprawy z chorobami:-) a co do szczepionek na rotawirusy moja koleżanka wylądowała z synem w szpitalu a był szczepiony, więc chyba szkoda na to kasy.Dziewczyny ja dzisiaj miała pierwszą rozmowę z potencjalną nianią Frania.Jaki stres, masakra.Oczywiście jestem na nie i nie wiem czy ktokolwiek przypadnie mi do gustu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka sie zesrała i zjadła g***o Jasia z miłości, radmon posuwa swojego synalka zupką na kuuurczaaaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
dobra dziewczyny ja już chyba nic nie napisze na tym forum, szkoda fajnie było poznac nowe osoby ale mam dosc, narazie Poprostu smutno mi bo jestem fajną osobą a ktoś traktuje mnie jak pomyje pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chyba wyszlo szydło z worka. Radmon jest tym gosciem i sama sieboe napedza. Niechcacy napisala ze swojego nicka. Trzeba miec cos z glowa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAdminowa
Gościu masz podwójną osobowość zatem? Wiesz że to się leczy? :) zajmij się lepiej swoim dzieckiem a nie wywalasz swoją żółć na inne wartościowe babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milka:ooh ohhhh ohhhh mój jasiulek tak ślicznie łapie stópki i wsadza do buziii ohhh oggg mam orgazm z tego powodu radmon: oho oho milka ja mam orgazm jak mój mały zjada całego kurczaczka ze skórką , potem musze mu masowac pinolka aby sie zesrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon - nie uciekaj zostań proszę. Ja też na początku byłam krytykowana miałam dość chciałam zrezygnować z forum ale nie poddałam się. Stwierdziłam , że nie ma co się przejmować gościem. Głowa do góry zostań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka1988
K***a gościu czy tam radmon w*********j, Z naszego forum i odwal sie od mojego syneczka jasia!!!! Dziewczyny trzeba naprawde olac ich, zajmójmy si dziecmi a nie pószczalskimi podrzywaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knw19866
RADMON jest głupia i truje swoje dziecko, zobaczycie ze zdechnie jak zje coś czego nie moze i ryk bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiecie , że wyżej to nie ja. Jesteście mądre i każdy się domyślił. Co za gość - brak słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Wiecie co dziewczyny,ten gość to jakaś psychicznie chora osoba,podaje się za mnie!!!Sorry nie pisałam,ze odchodzę i nie pisałam obraźliwie :( Co za debil z tego kogoś..masakra aż szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Masakra!!!Za mnie też się podaje!!!Co za debilizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radmon ja rozpoznaje kiedy Ty piszesz zabezpiecz nicka bo niektore dziewczyny mysla ze ich obrazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radmon
Bo obrazam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×