Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

A tak wogole to WSZYSTKIE MUSIMY MYSLEC POZYTYWNIE ja poczatkowo bylam zalamana blizniakami - troje dzieci w jedym roku ale teraz sieciesze, widoczie tka mialo byc o córcie tyle lat sie staralismy a teraz dostajemy kolejne dwa maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie na jak zwykle o tej porze juz na nogach . do pracy jadę na 8 godz. przed praca synka muszę zawieś do teściowej . :( do 14 godz w pracy poźniej po synka do domu szybko bo już po 15 muszę jechać po bratowa i po jej córki na urodziny na sale zabaw jada dzieci . Anilorak jak jak miałam miec rezonans to przed badaniem miałam zadane pytanie czy jestem w ciaży . to szczerze nie wiem czy ci je wykonają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura dzięki za poprawienie tabelki tylko, że ja mam termin na 19 :) Ale już nieważne nie kombinuję więcej. Ja się trochę martwię, bo boli mnie od wczoraj gardło i mam nadzieję, że coś mnie nie rozbiera. Psikam Haskosept i mam nadzieję że mi szybko przejedzie. Do tego mam bardzo wzdęty brzuch, wyglądm jak w 5 miesiącu, nawet ten policjant co spisywał sprawę spytał się mojego M czy ja w ciąży jestem więc to chyba nie tylko moje odczucie. Najgorzej jak coś zjem lub wypiję. Ogólnie nie jem dużo bo nie mogę, ale jak zjem to momentalnie mi brzuch wywala no koszmar jakiś. Jak ja będę wyglądać pod koniec ciąży to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ile napisałyście przez te kilka dni, jak ja to nadrobię ? :) widzę ze więcej nas będzie rodzic w Niemczech :) u nas się porobiło niestety, w poniedziałek w nicy trafiłam do szpitala z bardzo silnym bólem brzucha, nie było na szczęście krwawienia i pani ginekolog robi usg, i nagle pyta czy mój lekarz coś mówił o tym ze mam bliźniaki bo w karcie ciąży- ciąża pojedyncza. bardzoooo się zdziwiłam, ale pokazała mi na ekranie dwa dzieciaczki, tylko coś nie jest ok, dalej mierzyła patrzyła o co chodzi. drugi dzidziuś się nie rozwija nie ma serduszka ... na drugi dzień była już trochę inna wersja ze to krwiak i ze mam leżeć. na 3 dzień w wersji krwiaka, się zmniejszył i wypisali mnie do domu. wczoraj byłam u mojego lekarza na kontroli i jak on się dopiero zdziwił ze bliźniaki ! wiec podsumowując nie wiem czy mam bliźniaki czy nie. najważniejsze ze pierwszy dzieciaczek rozwija się prawidłowo widzę ze dostajecie rożne tabletki, mi przepisali tylko magnez EmZoom -ja tez mam wielki brzuch , już nawet kurtki nie dopinam! a to 8 tydzień dopiero, już nie wspominając o spodniach, tez sie zastanawiam jaki będę miała brzuch pod koniec pozdrawiam wszystkie . będę nadrabiać wasze opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...............10.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... też mama............30.....córka6lat......Gdańsk/Irlandia..... .22.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki tu spokój, nananana... Mój brzuch rano mały, pod wieczór przypomina już brzuch ciążowy :) Mdłości trwają, jak i niechęć do niektórych potraw, ale generalnie coraz więcej mi smakuje. Brzuch swędzi:o troche smaruję balsamem, muszę oliwkę kupić. W pierwszej ciąży miałam taki balsam Dove, super nawilżał, nie mam na brzuchu ani jednego rozstępu ;) niestety na piersiach co nieco jest, ale cóż. Ale mi apetytu na barszczyk narobiłyście, a nie mam z czego zrobić w domu :o Rano po przebudzeniu czuję wiosnę :) pomimo mdłości, jakoś mi tak lekko na duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziewczyny czuje sie tragicznie. Jakbym miala zaraz zejsc. Znowu rano plamienia. Boli brzuch i jest strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak czasami pobolewa ale chwile i bardziej to takie ciagniecie.ja wlasnie zamierzalam tez kupic na rozstepy fissan mi wszystkie kolezanki polecaly ale okazalo sie ze go wycofali ale ponoc jest tez musella czy cos takiego. Ja brzuch mam plaski jak deska pewnie dlategi ze niewiele jem...duzo cwiczylam przed ciaza i slyszalam ze wtedy bardziej miesnie trzymaja ten brzuch to moze nie bedzie duzy.... Xxxxxxx gorzej bo pekaja mi kaciki ust to chyba brak wit b lekarz polecil mi femibion 1 ale ponoc to zwieksza mdlosci...a mi juz wiekszych nie trzeba...ponoc nawet sam foli moze nasilac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede mama2013
malika nie martw sie .ja jeszcze pare dni temu mialam nawet dosc spore plamienia. to ze zluszczajacej sluzowki .czesto to sie zdaza . tez balam sie i dopiero jak gin pokazal mi malucha na usg uspokajalam sie na chwile po czym znowu byl stres jak zobaczylam cos na papierze. ostatniej soboty to nawet czerwona krew. juz mialam czarne mysli, ale jest ok. nie martw sie. na pewno wszystko bedzie dobrze u Was. jak mocno cie boli to podjedz do gina moze musisz wziac np. no-spe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Malika27 trzymam kciuki aby bylo wszystko dobrze. Plamienia nie sa grozne. Tylko zywa,czerwona krew zwiastuje zazwyczaj cos niedobrego. A brzch jak Cie boli? Moze to wzdecie ,albo dawno kupki nie robilas? Nie wiem jaki bol opisujesz,ale ja ostatnio jak mnie bardzo bolal to tez bylam przerazona. U mnie nic groznego nie wyszlo ,a minelo po wizycie w toalecie. Trzymam kciuki,aby i u Ciebie to byla taka lekka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Obiecuje sie zaczernic i dopisac do tabelki jak tylko z kompa do Was wejde. Poki co pisze z komorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Anilorak ja znowu calkiem na odwrot.Raczej mam niskie cisnienie. I to u mnie rzadko osiaga 120/80.Raczej standard to 105-110/65-70 . A czesto i nizsze. Kawka dziennie wskazana, ale pic nie umiem, bo mdli mnie w cholere :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Olenka28 to jak to jest w koncu u Ciebie bliznieta czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w pracy sie mecze . Glowa mnie bardzo boli . Jem drugie sniadanko. Paczka i herbatke do tego . U mnie narazie wie o ciazy tylko maz a dzisiaj kolezanka ze sklepu spytala sie mnie czy ja w ciazy nie jestem . Udalam ze tego pytania nie slyszalam . Ja planuje moze nawet do 12 tygodnia nie mowic nikomu . Ale zobaczymy jak to bedzie jak serduszko zobacze . USG w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechalabym do lekarza ale takie same plamienia mialam w czwartek bylam u gina i na usg wszyztko ok. I od czwartku ten brzuch tak boli. I ogolnie zle sie czuje nie mowiac ze nic jesc n ie moge.Cisnienie mi podkoczylo zazwyczaj niskie dzisiaj mialam 80/139 i puls82 telepaczka odrazu mnie wziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie pije len wiec z zaparciami problemow nie mam.A ten bol to raz ciagnie raz boli podbrzusze troc he jak na@ .Zjadlam troche porzeczek czarnych mrozonych i cisnjenie spadlo puls tez. Lepiej mi troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedzialek wracam do pracy. Bylam na zwolnieniu 3 tygodnie, gdyz bylam chora. Dzisiaj u nas ladna pogoda, wiec poszlismy z mezem i synkiem na spacerek. Heh... niestety nie moge dopiac spodni. Musze miec rozpiety rozporek, zeby brzuszka nie uciskac. Do tego pasek, ale strasznie to niekomfortowe. Myslicie juz nad zakupem spodni ciazowych? Jak wytropicie jakies fajne w internecie, to podzielcie sie linkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malika, a dal Ci lekarz jakies leki? Moze warto wybrac sie do kogos innego, specjalizujacego sie w ciazach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
EmZoom mnie też od wczoraj boli gardło, płuczę wodą z solą i mam nadzieję, że się nic poważnego z tego nie 'wykluje"...ja mam mały brzuszek, jakbym się najadła trochę ;) WeroNiczka zazdroszczę Ci tego serduszka :) Ja już się nie mogę doczekać!! :) Moniqell Ty chyba miałaś uczulenie na Duphaston z tego co pamiętam? Ja się czuję normalnie po nim, nie mam żadnych ubocznych efektów.. Olenka a kto jeszcze z nas będzie rodził w Niemczech? :) Malika odpoczywaj dużo, leż, nie stresuj się, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze, mnie też ciągle boli brzuch ale gin mówi, że to normalne bo się macica powiększa i rozciągą i stąd ten ból i dyskomfort, mogą też pękać naczynka krwionośne stad plamienia, oczywiście jak tylko Cie coś niepokoi to leć do lekarza, nie ma co! Pozdrawiam Was dziewczynki ja biorę sobie urlop tygodniowy więc możliwe, że nie będę zaglądać, trzymajcie sie buziaki :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 olenka28.............27......................Niemcy...... .........10.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... też mama............30.....córka6lat......Gdańsk/Irlandia..... .22.10.2013 Montgomery.........26.......................Wrocław/Berlin.......25.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie was podczytuje, ale jakoś ostatnio nie mialam sily nic napisac. Codziennie jestem bardzo zmeczona, o godz. 20 kazdego dnia ze mnie juz detka i do niczego sie nie nadaje. W tym tygodniu znow mialam delikatne brazowe plamienia prze dwa dni ( w sumie to tylko przez dwa poranki, bo popoludniami juz wszystko bylo ok). wczoraj mialam pierwsze spotkanie z moja polozna, bo to ona bedzie prowadzic moja ciaze. Trafilam na bardzo sympatyczna kobiete (starsza wiec na pewno lepiej doswiadczona). Powiedzialam jej o tych plamieniach, aona zapytala czy mialam po tym robione usg. Zdziwilam sie i odpowiedzialam jej ze nie, bo tutaj dopiero pierwsze usg jest w 12 tyg. Dowiedzialam sie od niej, ze to nieprawda ze pierwsze usg jest w 12 tyg, tylko jest tyle razy ile sytuavja tego wymaga, a w 12 tyg to jest obowiazkowe usg ktore musi byc wykonane czy sie komus podoba czy nie. Poinformowala mnie, ze jak tylko bede miec plamienia badz cos bedzie sie dzialo mam sie z nia skontaktowac i bede miala usg zeby sprawdzic co jest przyczyna. Tak ze jestem uspokojona. Poza tym przy szpitalach maja specjalna placowke, ktora zajmuje sie wczesna ciaza. Co do mojego samopoczucia to nawet ok, tylko mdlosci mnie mecza, ale wieczorem. No i w nic juz nie moge sie zmiescic, a nawet brzuch mi sie nie powiekszyl, wiec nie wiem jak to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja dziś od rana na nogach, zakupy potem sprzątanie mieszkania. Muszę przyznać, że strasznie się zmachałam przy odkurzaniu, aążmusiałam sie położyć. Dziwne, nie mam jeszcze brzucha (w moim przypadku jest płaski jak deska) a zmęczyłam się jakbym miała już taki 9-miesięczny:/ a teraz czekam na ta karkówkę co sobie wczoraj wymarzyłam, zapaszki dochodzą już z piekarnika, mniam mniam:) Moniquel - wezmę pod uwage to co piszesz o tętnie dzieciaczka na usg we wtorek:) Malika - jesli przy ostatniej wizycie lekarz mówił, że jest ok to musi tak być:) myśl pozytywnie, mnie też bardzo często boli brzuch, jajniki, podbrzusze, zawsze sie tym martwię a po chwili przypominam sobie że to mi sie tam wszystko rozciąga. Montgomery - miłego urlopu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie problem w tym ze nie mam pojęcia czy bliźniaki czy nie, czy ten woreczek na usg to co prawda nie zywy ale dzidziuś czy ta calosc to krwiak. w szpitalu na koniec powiedzieli ze krwiak a moj lekarz (kiedyś juz pisałam ze jestem z niego bardzo nie zadowolona) mowi ze dzidziuś. dziewczynki piszecie ze czujecie sie jakby sie zejsc za chwile mialo. mam to samo :( wogole tylko leze, co jakis czas wstane na 10 minut max i juz nie wytrzymuje. u mnie ciśnienie 80-50 wiec jest zle a puls 60. wczoraj bylo lepiej 90-60 ale szalu nie ma. malinka27 - len w butlece czy jak to wygląda ? grace88 - zazdroszczę zakupow i sprzątania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ostatnio trochę mniej udzielam, bo mój dwulatek daje mi w kość. Dziś to już w ogóle, nie wychodziliśmy na dwór bo mi się nie chciało, a on istne tornado w domu urządza. Energia go rozpiera. Zazwyczaj jak mu włączę jedną z jego ulubionych bajek to chwilke posiedzi i poogląda, a ja mam czas na kafe. A dziś ciągle coś mu nie pasuje echhh dobrze, że 19ta się zbliża (zazwyczaj zasypia o tej godz), bo ja nie mam już sił. Na dodatek jestem z nim sama, mąż wraca z wyjazdu w przyszłym tygodniu, to trochę odsapnę- psychicznie głównie. Zazdroszczę Wam, że możecie położyc się w ciągu dnia - u mnie nie ma takiej opcji, mały już nie śpi w dzień. Ja sie czasem położę, ale o zaśnieciu nie ma mowy, bo takie pomysły mu przychodzą do głowy, ze szok. Ogólnie jest grzecznym chłopcem, tylko bardzo ruchliwym, ciągle by biegał, skakał, tańczył. Właśnie posprzątałam dom i piję kawę na siłę, bo inaczej nie dam rady....byle do 19ej. Tak tylko chciałam się pożalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura wiem jak to jest. Mam 2 letniego siostrzenca, bardzo ruchliwego. Wiec jak jestem na urlopie w Polsce to oczy musze miec wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam dzis pierwszy raz od tyg na spacerze...moj m mnie wyciagnal bo mowi ze z dnia na dzien coraz bledsza jestem...ledwo wrocilam z tego spaceru jakbym nie wiem ile km zrobila...i teraz leze plackiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×