Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kushion

Październikówki 2013, termin na październik 2013.

Polecane posty

jestem znowu . wróciłam z Wrocławia i jestem zmęczona padam na pysk . dobrze że uciekłam dzisiaj z pracy . chyba nie dała bym rady . mdłości nie mam . tylko cycki i brzuch czasami o sobie przypomina . ja apetyt chyba mam na wszystko właśnie zjadłam kiełbaski z grila i do tego butelkę kefiru owocowego wypiłam . emzoom ty nie możesz jeść a ja jem wszystko i dużo. przykro mi z powodu kradzieży zaniepokojona ja mam jeden porod za sobą było ciężko ale zastanawiałam bym sie nad porodem w domu nawet w Polsce. Syrfi szkoda ze tak koleżanka zareagowała. ale niestety ja miałam tak w 3 ciaży koleżanka okropnie sie zachowała że jak straciłam to jej wykrzyczałam że chyba jest zadowolona . no name spokojnie kochanie ja prawie ogóle nie czuje żebym była w ciazy . a na pewno u ciebie i u mnie jest wszystko dobrze. mala czarna kawka Amelka ładnie . u mnie synek ma Filipek na imię mój maż tak wybrał to teraz bedzie moja kolej ale pomysłów jak na razie 0 . Karolcia super ze jesteś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogole nie przepadalam za zupami a teraz tylko na to mam chcec....mimo mdlosci juz dwa talerze opedzlowalam:) Na 20 mam lekarza i zaczynam sie denerwowac czy wszystko w porzadku...ale jak mam takie mdlosci to chyba dobrze? A ja bym sie bala rodzic w domu....w razie komplikacji zawsze to w szpitalu bezpieczniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysokie... a glowa peka... az problem z widzeniem mam. pierwszy porod trwal 3 doby bo nie zgodzilam sie na cesarke a jak po urodzeniu stracilam przytomnosc to 40 minut trzy osoby mnie budzily ;-) ale ciesze sie ze urodzilam sama i teraz tez mam taki zamiar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Mnie tez strasznie mecza mdlosci. Mam dzwiwny posmak w ustach. Sama nie wiem czy to mdlosci, czy to zgaga, czy posmak po antybiotyku. Najgorzej mi jak zakaszle, napije sie lub zjem. Podgryzam to wszystko migdalami, ale nie zawsze daje to ulge. Poza tym dzisiaj bardzo urosl mi brzuszek. Pocieszam sie, ze zwalnia miejsce na zoladek i mdlosci mina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilorak.....a skad to cisnienie?nie mozna go jakos obnizac?przeciez to strasznie musi cie meczyc?poza tym to nie zagraza dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zawsze niskie ciśnienie . tak ze dwa razy jak chciałam oddać krew to odmówili mi . a byłam po kawie , coli i czekoladzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpiegowaczka 1234567
Karola 2812 to nie jest złośliwe pytanie czy ty zapłodniłaś się strzykawką znowu? Bo czytałam topik "zapłodniłam się strzykawką" i tam pisałaś że zapłodniłaś się ale poroniłaś. Ta ciąża też jest ze strzykawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwile mnie nie bylo a tu tyle naskrobane:) Zaniepokojona i Karola ciesze sie ze u Was ok. A ja dzisiaj jakis gorszy dzien mam, ehh szkoda gadac... Czy Wy tez czasem czujecie jakies klucia w podbrzuszu? Do tej pory nic mi nie bylo,nawet przed terminem @ nic nie czułam w podbrzuszu a dzisiaj zaczęło mnie coś kluc. Nie jest to bolesne ani częste, ale trochę się martwię i chyba stąd ten mój kiepski nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 EmZoom.............. 32......................Śląsk.................19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... też mama.........30...córka6lat........Gdańsk/Irlandia......22 .10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chciałam się przesunąć w tabelce niżej bo mi termin jednak na 19 wychodzi i za każdym razem wychodzi mi pogrubienie, może któraś to naprawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nie wiem, czy ktoś mi nie "uciekł", jakby co, to proszę o dopisanie: MAMUSIE:...........WIEK:.......DZIECI: .. @Miasto..........TERMIN P: Laura*****............28.......................Gdynia.... .......... 29.09.2013 czarnulka0000......25.......................Poznań...... ........ 02.10 2013 M.CZ.Kawka.........22....................... Siedlce............. 07.10.2013 GABI__82.............31..................... .łódzkie.............. 07.10.2013 J.U.L.I.T.A...........25.......................poza Polską.........07.10.2013 zaniepokojona......32.......................poza Polską........11.10.2013 Roxi3433.............31.................................. ........... .12.10.2013 karola2812..........32....................... Toruń................12.10.2013 AnetaG84............29.......................Poznań..... ..........12.10.2013 Aaam..................30...................... Pabianice............12.10.2013 AnilorakAkswieisz.. 22...synek 2 latka...Gorzów Wlkp........14.10.2013 EmZoom.............. 32..................... .Śl ąsk.................20.10.2013 Będę Mamą2013....36....syn...............opolskie..............1 6.10.2013 no name..............27........córa........ pomorskie........... 17.10.2013 nadia3111............31......................dolnośląsk ie..........19.10.2013 Emka___.............29................................... ............ 20.10.2013 Syrfi...........36..syn 4 lata.............świętokrzyskie..... ...20.10.2013 grace88..............25.......................Gdańsk.... ........... 23.10.2013 Moniqell..............25.......................Warszawa.. ........ II połowa 10 malawronka.........29....synek 3lata.... Wrocław............................ kropka236...........30.......................śląsk..... ........................... ajka848..............29.......................Nowy Sącz......................... też mama............30.....córka6lat......Gdańsk/Irlandia......22.10.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no name - mnie też często boli brzuch przy kichaniu i dosyć mnie to martwi, choć chyba nie powinno. Ale mam o tyle przerąbane, że mam taki dziwny syndrom, że z rana kicham ok. 10 razy pod rząd i tak całe życie. Pamiętam przy pierwszym kichnięciu ból był bardzo silny, opowiedziam o tym lekarce to mi Luteinę przepisała:( dlatego teraz staram się kichać bardzo delikatnie, co przy mojej sklonności jest dość cięzkie:P a Nowy Horyzont okazuje się bardzo popularny, szkoda że jednak tu nie mieszkasz, miałabym kolejna kompankę na spacery:) a powiedz mi jak się nazywa ta Twoja miejscowość, może znam? syrfi - czy przypadkiem kobiety w ciąży nie mają zakazu pracowania w nocy?? czytałam jakies fragmenty kodeksu i tam było napisane, że jeśli kobieta pracuje w nocy, to pracodawca ma obowiązek zmienic godziny pracy przy tym samym wynagrodzeniu. Więc bardzo dobrze, że idziesz na zwolnienie, nie ma co ryzykować w takich warunkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie mdli ze nawet z lozka nie chce mi sie wstawac. Dobrze ze corcia samodzielna bo bym chyba padla.do tabelki sie wpisze jak odpale kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to chciałam powiedzieć, że wczoraj Gesslerowa zrobiła mi taka chrapkę na placki ziemniaczane, że dotąd ślinka mi cieknie. ale moje lenistwo bierze górę - nie będę trzec ziemniaków!:P za to jak byłam na zakupach i kupowałam pieprz to rzuciła mi się w oczy przyprawa do cacyki i tak mi sie zachciało strasznie że jutro na obiad zrobię karkówę pieczoną z tym sosikiem. A marwiłam się, że nie mam zachcianek, chyba sie zaczyna...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grace ja oglądałam wczoraj tez Gesslerową i nabrałam ochoty na dziczyznę i dzisiaj na obiad była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na bogato:) ja własnie zauważyłam, że nie mam zachcianek tak po prostu, że mi cos zaświta w głowie, tylko muszę coś zobaczyć, albo w telewizji, albo w sklepie, wtedy mam wrażenie, że zjadłabym tego tonę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszelkie klucia powinnyscie konsultowac z ginem. Prawdopodobnie da Wam luteine albo duphaston, jesli bedzie taka koniecznosc. Lepiej dmuchac na zimne i duuuzo lezec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeroNiczka:)
Witam,po dlugiej przerwie. Widze,ze napisalyscie tych stron od groma i ciut,ciut. Ze szczerym sercem przyznaje,ze nie nadrobilam wszystkiego. Gratuluje wszystkim bijacych serduszek i trzymam kciuki za te z Was ,ktore maja ten wspanialy widok przed soba. Na mojej wizycie okazalo sie ,ze serducho bije pieknie. Nie sluchalam,tylko widzialam:) Uronilam lezke szczescia tez :). Kolejna wizyta w przyszlym tygodniu. Termin na 12.10. Smaki miewam rozne, a to frytki ,a to bigos,a to kiszony ogorek:p Te bole brzucha tez mam czasami. Jak sie zerwe szybko, lub wlasnie kichne.Boje sie jak mnie zaboli:( Ale to ponoc nie szkodzi. Ja rowniez jestem na luteinie. Praciowac chce jeszcze jakis czas,a tak zobaczymy,jak sie wszystko rozwinie w czasie i kiedy bede szla na L4.Rodzicie powiadomieni,Wszyscy szczesliwi. Trzymam kciuki mocno. Napisze czasami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem skad to cisnienie... W pierwszej ciazy nikt nic z tym nie zrobil i teraz tak samo... moj gin powiedzial ze jak mam wysokie cisnuenie i glowa peka to apap mam sobie kupic.... quwa swinia nie lekarz... do tego mam padaczke wiec znowu mnie czeka tomografia eeg i cala reszta znienawidzonych badan. Na szczescie tym razem wszystko za jednym zamachem bo moj ma przyjaciela ktory jest dyrektorem szpitala i pojde na jeden dzien i wszystko mi zrobia. orientujecie sie moze jak to jest z rezonansem w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Montgomery
Calineczka ja też będę rodzić w Niemczech i wszystkim które tylko mogą gorąco polecam. Dziewczyny ale się popisałyście, rozpisałyście :) Cieszę się, że u wszystkich jest ok, fasolki rosną, same dobre wiadomości :) Ja się czuję wspaniale, nadal zero mdłości, apetyt normalny tylko muszę się zmuszać do picia wody, już tak mnie nie suszy jak na początku. Dzisiaj miałam badania krwi i moczu, w przyszły piątek do gina idę na badanie i wyniki, mam nadzieję, że będzie widać serduszko, tak się boję i denerwuję...nie mogę się doczekać. Chciałam sie spytać o Duphaston bo lekarz mi przepisał na pierwszej wizycie ale bez jakiś wskazań, tak na wszelki wypadek, czy to dobrze? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Montgomery- ja biore duphaston i tez profilaktycznie.. Pewnie dlatego ze poronilam kilka razy to zapobiegawczo go dostaje, chociaz moje straty nie mialy nic wspolnego z progesteronem. Ale na pewno nie zaszkodzi, do konca pierwszego trymestru mam brac, a potem odstawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie nadazam za Wami :) Dzis wogole nei wchodzilam bo komputer mi sie zepsul Ciesze sie ze u Was wszystko dobrze i trzymam kciuki zwlaszcza za te kobitki ktore juz maja tragedie straty za soba Ja ostatnio czas zbytnio nie mam. moja mala cale noce przesypia ale w dzien wogole spac nie chce wiec nawet nie mam kiedy wlaczyc kompa bo ona potrzebuje mojej uwagi. Czuje sie w miare ok, rano mdlosci nie mam az takich, tylko zaraz po wstaniu z lozka ale wieczorem tak kolo 21 to bita godzina z miska. Leje sie ze mnie mega gesty sluz jakby ktos kran odkrecil Co do plci dziecka to mi kiedys polozna powiedziala ze jak na tych pierwszych usg jest ponizej 140 tetno dziecka to najpawdopodobniej chlopiec a duzo powyzej dziewczynka, u mnei sprawdzilosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeroNiczka::) te bóle to nic strasznego, wiezadla macicy sie rozciagaja - to dobrze owowowowowowowowowow AnilorakAksweisz a jakie masz to cisnienie? na bol glowy naloz sobie na czolo plastry apa ice- ja tak cala ciaze przetrwalam - lepsze od prochow owowowowowowowowowow Montgomery mozna duphaston zapobiegawczo brac chociaz mi zaszkodzil zamaist pomoc owowowowowowowowowow Gosia... zgzga swiadczy o prawidlowym ozwoju i najczesciej oznacza ze zarodek jest ulozony wysoko w macicy owowowowowowowowowow zaniepokojona ;(((( w pierwszym trymestrze nalezy unikac pasztetow, watrobki, serow i poduktow niepasteryzowanyh i orzechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×