Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Ja to bym najchętniej juz Wam opowiedziała ;) Chce miec juz córcie przy sobie tymbardziej ze juz wszystko przyszykowane i tylko jej brakuje... xx Mysle co by tu jeszcze posprzatac ... ide zaraz ogarnac sama siebie wezme długi prysznic a potem sie wymaluje i wyprostuje ladnie ubiore nie wiem po co ale tak dla siebie ;) xx a allegro to ja juz mam tak poogladane ze juz nie wiem na co tam wchodzic hehe xx słyszałam ze bielizna uciskowa nie jest dobra po ciazy nie pamietam dokładnie dlaczego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo od razu nie wolno jej zakładać bo macica jeszcze nie doszła do właściwych rozmiarów ja założę po tygodniu ;p znalazłam sobie śliczne sukieneczki i katankę hmm jeszcze jakieś buciki poszukam i będę ładnie uśmiechać do mojego D. ;p hehehe nie żartuje mam odłożone pieniążki na zakupy po ciąży ;p już mam sporą kwotę ale jak tak dalej pójdzie to spełnię swoje marzenie i wymienię całą szafę :) hihihihihihi i buciki do kolekcji ;p mój mały też ma w swojej szafce poukładane już buciki jak to słodko wygląda :) ponoć za jakieś 10 dni ma być nawet 15 stopni super :) hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do konca tego tygonia ma byc tak ponuro a później znowu słoneczko i ciepełko ;) xx ja to zadnych ciuchów nie kupowałam w ciazy jedynie to jakas bluze czy cos a tak to nic. powiedziałam jak zrzuce to co mam zrzuciec to cos ładnego soebie kupie i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie to tak jak ja, ja tylko kupiłam sobie jakieś uniwersalne ciuchy np tuniki szerokie i jedne spodnie ciążowe nooo i staniki musiałam kupować bo z malutkiego B zrobiło mi się fajne C ;p hehe a teraz chcę sobie kupić na roz taki jak miałam żeby mieć motywację ;p hehe a mamusia moja też już mi kupiła jedne spodnie bluzeczki skarpetki bo mówi że wiecznie marudzę że nie mam skarpetek hehe ;p ja lubię skarpetki :) Dobrze że moja mama będzie ze mną już czyta co ma mi gotować :) Jejku będę rozpieszczana :) po porodzie rosołki kurczaczki gotowane brokuły hmmm :) mama z moim jedzonko ze stołówki będą jeść a mi będą gotować :) mniam mniam hihi bo moja mama by nie ujechała na samych gotowanych potrawach ;p i nie ostrych bo my kochamy ostre !!!! bardzo ostre nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo kochamy ostre potrawy i przyprawy ;p każdy musi do naszej kuchni się przyzwyczaić bo na początku jak ktoś je to pije litrami wodę ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zimowa pora... Widze dobre wiesci, oby ta wiosna szybko przyszla bo juz ta pogoda wszystkich wykonczy :( Dziewczyny, Wy juz macie wszystko naszykowane, spakowane torby i tylko czekacie :) Ja tez bym tak chciala a tu jeszcze najwazniejsze rzeczy nie kupione, torba lezy na poddaszu, w pokoju NIC nie naszykowane - ja to mam nadzieje ze urodze na koniec kwietnia, moze nawet w maju :) Jedynie ciuszki sa poprasowane i jakies drobiazgi typu podpaski, kupione. A z tym seksem to prawda ze przyspiesza, moj pierwszy porod byl prawdopodobnie tym wlasnie spowodowany. Rano maz wrocil z nocki, ok 7 porzadne przytulanki, po 10 pierwsze skurcze i o 11.45 Kacper byl juz z nami ;) Takze dziala ;) Dlatego my teraz nic kompletnie, w sumie dopiero od marca nic ale tak na powaznie, ja bardzo nie chce urodzic wczesniej... A ta wiotka szyjka mi na pewno w tym nie pomoze, wiec malo robie w domu i jakos nie mam wyrzutow sumienia, moj maz robi za mnie - ma okazje sie wykazac ;) Ciagle sie zastanawiam nad tym wozkiem - czy kupowac na allegro czy w lokalnym sklepie. Na allegro jest po 1375 zl ale gratis jest parasol, pompka i folia + dostawa gratis a w sklepie za 1380 zl ale bez zadnych gratisow, jak Wy byscie zrobily? W sumie dolozyc stowe i kupic chyba na miejscu razem z akcesoriami, czy allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózka na allegro by raczej nie kupiła dlaczego hmm dlatego że moja znajoma opowiadała że zamówiła z allegro i przyszedł jej z krzywymi kółkami jakoś nie wiem wolała bym oglądną przed zakupem itp i wtedy widzisz czy na pewno ten itp ;p i czy nie jest gdzieś coś pęknięte jak chodzi ;p hehehe ale to moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia a w którym tygodniu byłaś jak kochałaś się z mężem chodzi mi o pierwszą ciąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam termin na 19 lipca a Kacper urodzil sie 30 czerwca - dokladnie 37 tyg i 2 dni :) A musze wspomniec ze urodzil sie w poniedzialek, a w poprzednia srode bylam na wizycie u mojej gin i mowila ze daje mi ok 2 tyg do porodu - czyli rozwarcia nie bylo, skurczy zadnych. Szczerze to nie myslelismy ze to az tak przyspieszy. Gdybysmy wiedzieli to pewnie bysmy czekali bo byl malutki 2,5 kg a jeszcze mu spadla waga do 2,3 kg w trzeciej dobie i 10 dni bylismy w szpitalu... Moze dlatego teraz chce jak najpozniej, zeby znow nie bylo wczesniaka. A co do wozka, ja wlasnie boje sie o gwarancje bo jesli cos sie popsuje to zawsze latwiej zareklamowac na miejscu. Chyba tak wlasnie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom :) tak będzie najlepiej :) hmm...Boże jaką ja mam zgagę dzisiaj mam dosyć :( płakać mi się chce bo nie mogę sobie z nią poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na zgage pomagał zwykły lód (tzn woda zamrorzona) i tak go jadłam... ;) xx co robicie ja to teraz posprzatałam kotłownie mój nawiózł mułu i teraz odpoczywamy chociaz ja bym jeszcze cos porobiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to usnelam na godzinę nawet nie wiem kiedy :-) a teraz sie obudzilam i jem dalej Boże caly dzien jem hehe mam czasem takie napady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to usnelam na godzinę nawet nie wiem kiedy :-) a teraz sie obudzilam i jem dalej Boże caly dzien jem hehe mam czasem takie napady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:P Mój facet niedawno wlazł do domu- telefon od razu zadzwonił:P CXHATA SIE SPRZĄTA- jak skończy przyjedzie po mnie, pytał się czy bym sobie czegoś dobrego nie zjadła:D Można kurna?!?! Można!! A ja właśnie wchłonęłam ogromna pakę chipsó cebulowym!- ukradłam tacie:P jakby On mnie zczaił- to by mnie przekręcił, że mu wnusię truje- a o coli mogę zapomnieć przy nim- nawet mi o niej nie wolno mysleć. Jak wróci do domu to mnie nie będzie:D sasasa Kurcze ten seks- skuteczny hihihi Ja w ciąży kupiłam 1 spodnie ciążowe i 2 tuniki i bieliznę wymieniłam. O I mam plan- wymiana całej szafy tak 3 m-ce po porodze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackeyed8888 haha normanie mnie zabilas!! :D zzarąbista metoda i jaka skuteczna :D . xxx Do mnie przyjechala mama mi pomoc troche, bo strasznie ciezko mi juz ze sprzataniem i wogole siedze sama w domu i boje sie ze jak cos sie zacznie to bede sama i nie bede wiedziala co mam robic :D Moj narzeczony dzis mial zgage, wiec nie jestescie same :) ja przez cala ciaze nie mialam ani razu. xxx Co do wozka to ja zamawiam na allegro, poprostu jest mi tak wygodni. :) xxx a ciuchy to kupilam jedne spodnie ciazowe i leginsy moze ze 2 pary no i do wymiany cala bielizna.. xxx z sexem u nas roznie czasem co dwa dni a czasem pustynia przez tydzien :) xxx kurcze zoladek mnie cos boli, chyba mnie maluszek okopuje .... aaaaa... Judys ogladalam fotki! Super łozeczko i fajny ten obrazek nad lozeczkiem! a jaki brzuszek duzy, sliczniutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziewczynki a wasze maluszki też są tak bardzo aktywne ?? ale jestem zmęczona usiadłam jakieś 4 godziny temu i wzięłam się za pisanie prac z prawa wszystko ręcznie napisałam 5 prac zostało mi tylko 2 to zostawie sobie na jutro zaraz idę się kąpać hmmm najlepsze z całego dnia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys moj przeciaga sie we wszystkie strony;-) wiecie dzis moj narzeczony wymyslil imie dla synusia Olaf jak Wam sie podoba? mialbyc Olivier ale niestety sasiadka urodzila wlasnie i podkradla nam imie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olaf- pięknie:) Judyś zazdroszczę szkoy- fajnie że pozwalaja na odręczne prace:P U mnie wszystko przechodzi przez plagiatora- musi być na kompach, z przypisami jak w książkach, jeśli kozystasz ze zródeł- można sobie strzelić w głowę= jak robiłam projket z prawa=-to był dramat więcej przypisów i odnośników niż tekstu:P Moja malutka jest ogólnie cicho od 2-3 dni:) Wiadomo siusi wiele razy w nocy bólu dołu brzuszka:) Cała moja rodzinka w pogotowiu- codziennie odbieram telefon czy rodzę hahahah- dzisiaj tata nawet torbe zabrał do bagażnika szpitalną moją:P Chata błyszczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zrodla musze podawać... ale to technikum to jeszcze nie jest najgorzej:;-) a co do tel tez tak mam jak nie pokaze sie np na NK to mija mama szaleje i juz dzwoni z Niemiec bo nk mam tylko by pisac z mama i jeszcze fikcyjne konto mam. Na skype jak mnie nie ma jeden dzien to przyjaciolka na glowe dostaje i dzwoni i tak samo mam z babcia dziadkiem a nie daj Bog jak moj dzwoni a nie odbiorę albo jak puka a ja nie slysze masakra jakaś :-) noo ale chociaz teraz jestesmy w centrum zainteresowania zaraz sie to skonczy luzik mam w szkole teraz bo ide na 4h a obecnosc mam na 8-10 h hihi tak mozna chodzic do szkoly :-) mam nadzieje ze dzisiaj usne jak zabita i tez tak bede spac bo noc dzisiejsza byla okropna!!! Teraz wyleguje sie w wannie :-) jutro czekaja mnie ostatnie badania na mocz i krew mam nadzieje ze ostatnie bo nie lubie tego robic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kolezanka urodzila 15tego i nazwala Olivier :-) Ja chce dac Dawid :-) a podoba mi sie Marcin Robert Krzysztof hmm takie jakies meskie imiona Krystian hmm Kamil Damian ladnie ale te dwa ostatnie odpadaja bo Moj ma Damian a jego brat Kamil :-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w łóżeczku i zycze Wam moje Kochane PRZESPANEJ NOCY :-* :-) bo ja zamierzam całą przespac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys Dawidek piekne imie :) jak jeszcze niewiedzielismy plci, to w naszej trojeczce imion dla chlopca byl wlasnie Dawid, Filip i Kuba, ostatecznie mial byc Kuba, ale wyszla nam Liwka. :) Ja po nocce jak zawsze, spalam ok 7 godz, pare razy w toalecie, krocze tak ciagnie, ze masakra.. :/ najchetniej rodzilabym juz przed swietami, ale coz.. Za 2 dni wizyta i gina, zobaczymy co powie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mini mojego bratowa dała na imię Kubuś dla swojego synusia fajnie bardzo fajnie :) teraz taki malutki Kubuś jest ;p Hmm ja się wyspałam ohhh jak ja słodko spałam dzisiaj ale tak i tak nie mam ochoty nic a nic robić i nie zamierzam do kończę pisanie prac dzisiaj :) Obiad mam zrobiony z wczoraj spagetti pyszne wyszło to co tam ;p jadę pobrać krew itp hmmm jutro sobie wysprzątam domek :) Uważam teraz troszkę na siebie bo mnie tak boli czasem że myślę że rodzę ;p hehe ale nie to fałszywe alarmy ;p hehe jeszcze niech posiedzi tydzień chociaż :) i mogę rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Olaf i Dawid bardzo fajne imie! Ja dla naszego synka wybralam Piotr, mialbyc Robert ale moj ma takiego wujka Roberta i zle mi sie on kojarzy:P Pozniej mialbyc Paweł, po tatusiu ale rodzinka narzekala. xxxx Ja sie nie moge doczekac piatku, bo mam wizyte u gina i zobacze swojego malucha. xxx Judys widzialam ze wczesniej pytalas o wyproznianie, zapomnialam Ci odp, tak wiec u mnie tragedia... raz na 3/4 dni brrr mam okropne zaparcia:( xxx blackeyed8888 i jak tam po powrocie do domu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys dbaj o siebie!:) Ty juz niedlugo mozesz rodzic, pewnie jako jedna z pierwszych sie rozpakujesz, ale niech synuś jeszcze trochę posiedzi w Twoim brzuszku :) HinskiTurysta - Moj facet tez ma na imie Pawel :D a co najlepsze na drugie imie ma Piotr, czyli tak jak nazywacie synka :) Napisz po wizycie co i jak :) Ja problemow z wypróżnianiem się nie mam, no ale coś za coś, męczą mnie za to inne rzeczy.. Dziś zamówiłam parę rzeczy w sklepie internetowym zaraz jeszcze zamawiam przewijak na komodę i będziemy mieć już kompletnie wszystko!! Nie wierzę normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ja to mam tragedie że tak powiem z tym wypróżnianiem jem dużo błonnika i nic co tam jakieś bobek wyleci hehe sorry za określenie hehe :) Hmm co dzisiaj robicie ja byłam krew pobrać i oddać mocz;p teraz siedzę bo się najadłam zrobiłam dziś Naleśniki z truskawkami i z polewą truskawkowo jagodową :) pycha :) aaa i kupiłam dzisiaj album na zdjęcia i będę wkładać foteczki z USG :) i jak wyjdzie mój maluszek to album zaraz się zapełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Synuś będzie miał na imię Krzyś :) imię wybrał mój tata i mój ukochany :P ja chciałam Antosia, ale cóż nie mam przebicia.. same chłopy w domu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ja to dzisiaj myslałam ze zwariuje bo od 8 rano do 15 nie było pradu w całej wiosce cos tam robili maskara jakas... noi wkoncu wybrałam sie z mamusia do miasta zeby sie nie nudzic xx jutro ide do gin zobaczymy co mi powie jak tam czy juz niedługo ;) xx a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×