Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Witajcie, moje kochane ciężaróweczki :) Jestem obecnie w 28 tyg ciąży od 3 miesięcy jestem na L4 i powiem szczerze dostaje już na głowę w domku :( posprzątanie gotowanie już szczerze powiem że nie mam co sprzątać... założyłam te forum żeby ogólnie popisać sobie z wami Kochane o ciąży jak się czujecie co robicie za dnia :) ile wasze dzieci mają juz dł. i wagi :) Jak wy wyglądacie itp :) porostu o wszystkim jak przygotowujecie się do nadejścia dzidziusia :) Ja powiem szczerze, że bardzo mi wolno czas leci od 1 stycznia :) heh w kółko na coś czekam jak nie na wizytę u lekarza która ma być 15stego stycznia to na wypłatę z ZUSU wtedy przyjdą mebelki i różne pierdółki do pokoju naszego smyka :) od paru dni mój chłopak obiecuje mi że pójdziemy kupić farby aby pomalować pokój dla dziecka i tak z dnia na dzień cos mu wypada a ja dostaje szału bo siedzę w domku sama bym chętnie pomalowała ten pokój a chcę już mieć wszystko zrobione w pokoiku bo wtedy pójdę po wyprawkę całą ;p i wtedy będę miała zajęcie między innymi pranie ciuszków układanie ich itp ;p ehhh i tak mnie to wszystko rozpiera że ciężko mi zasnąć i budzę się po nocach i zasnąć nie mogę ponieważ o Tym wszystkim myślę ;p hehe normalnie szok :) jak już ten styczeń się skończy to będę się cieszyć o ta pogoda też jest do niczego raz pada deszcz raz śnieg heh raz mróz raz odwilż ;p w ogóle z kąt jesteście ja z wielkopolski :) Dziewczynki piszcie jak najwięcej fajnie się zwierzyć mi od razu lepiej jak to wszystko z siebie wyrzuciłam :) ulga jak nic :) Mam nadzieję że jakoś będzie nam lepiej ten czas leciał jak będziemy sobie pisać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ja chętnie porozmawiam jestem w 28 tyg ciazy :) do tematu ktory podała bożka ciezko sie wkrecic duzo tam Was i juz znacie sie wszystkie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ja tez wielkopolska;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak dla mnie to też już tam za dużo babek ;-) a dokładnie z kat jesteś? I na kiedy termin? Ja to już się doczekać nie mogę... będę miała synka a u Ciebie wiadomo już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys ja z piły.U mnie tez synuś ;-) termin na 18.04.2013 tez doczekac sie nie moge teraz dopiero czas zaczal sie dluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Piły ;p hehehe ale jaja :) ja mam termin na 11 kwietnia z tego kółeczka co lekarz wylicza a z usg i moich obliczeń na 4 kwietnia, wiec nie wiem jak to patrzeć już sama ;p teraz 15 stego mam wizytę u lekarza i już się doczekać nie moge kiedy zobaczę maluszka a koleżanka z Poznania to też blisko tylko 100km :) Kopie was już ??? mnie to tak kopie że cho cho hehe a powiedzcie macie rozstępy ??? Ja na razie nie odpukać smaruje się kremem pharmaceris :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze co chciałam się zapytać kupiłyście już wyprawkę ?? co macie już dla dzidziusia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ja nic nie kupuje jeszcze poczekam do lutego :) kochana moj kopie czasami jak szalony a czasami kilka dni spokoju ze az sie martwie.Gdzie do gina chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys rozstepy mam po pierwszej ciazy teraz nowych nie widze jeszcze ale pewnie wyjda :-( rodzisz w pile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kopie od 18 tygodnia. Czasem wiekszosc dnia jest spokój a wieczorem daje mi popalic :) Termin mam na 23 maja, czas wlecze mi sie niemilosiernie. Co do rozstepow to nie nabawilam sie nowych :) mam stare na nogach i piersiach. jesli chodzi o wyprawke to troche rzeczy juz mam. Czesc zostala po mojej bratanicy i bratanku. Mam lozeczko drewniane z materacem , lozeczko turysyczne krzeselko do karmienia, hustawke, pieluchy tetrowe, flanelowe, kocyki, i doslownie kilka sztuk ciuszkow. tak naprwde jeszcze nie wiem kogo nosze pod serduszkiem wiec za duzo sama nie kupuje choc bardzo bym chciala. Teraz w czwartek ide na badanie polowkowe i mam nadzieje ze w koncu mi powiedza czy to chlopiec czy dziewczynka, bo do tej pory moj gin ktory ma slaby sprzet dwa razy mowil ze chlopiec a 2 dni temu ze dziewczynka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie kopie cały czas ale były tez takie dni że bardzo mało się ruszał i wtedy się martwiłam że coś nie tak ale w końcu go wyczułam że dwa dni bryka a dwa dni odpoczywa :) ale teraz coraz częściej bryka ;p wypina się ;p Ja chodziłam do ginka do Pani Łuczak i z niej zrezygnowałam i wróciłam to Stysińskiego do Wałcza bardzo dobry lekarz płeć określił mi w 4 miesiącu :) Ja powoli zbieram wyprawkę ale też na początku Lutego idę na zakupy :) A wiesz że na Kolbe jest bardzo fajny Tani komis z nowymi i używanymi rzeczami :) hehe A to masz już jedną pociechę chłopak czy dziewczynka i ile ma lat ??? To już wiesz wszystko co i jak ;p u mnie to pierwsze i trochę się boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMiniusia - Może spróbuj u innego gin ? umów się na wizytę prywatną i niech Ci zrobi USG ja to umierałam z ciekawości co mam w brzuszku :) A dziewczyny jak wyglądacie ogólnie u mnie już widać ładnie brzuszek :) przytyłam z jakieś 8-9 kg chociaż teraz się będę ważyć u ginka we wtorek to się okaże :) przed ciążą ważyłam 65kg i wzrostu mam 170cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Ja do Gajewskiej chodze i jestem zadowolona;-) Mam corkę 12 lat wiec juz wyszlam z wprawy teraz tyle sie pozmienialo ze od nowa bede sie uczyć:) slyszslam o tym komisie i tez jakis byl kolo poczty przed stoklosa fajny ale niewiem czy do nadal:) jesli chodzi o plec to niby synus ale sto procent pewnosci nie ma nigdy .corcia miala byc synkiem wyprawka dla chlopca a przy porodzie niespodzianka:) takze do konca nie wierze :) a jak z porodem w pile? wiesz cos? corke rodzilam w zlotowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ja utylam juz ok 11 masakra :( boje sie co bedzie do kwietnia.brzuszek nie duzy jak na 27 tydz tak mowi połozna ogolnie tyłek uda i ręce sa grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę rodzić w Trzciance ponieważ do piły nie mam jakiegoś takiego zaufania ponieważ byłam w szpitalu teraz na Nerki i powiem że tam lekarze w ogóle podejścia nie mają i Piguły też takie naburmuszone chodzą że szok a w Trzciance rodziła nie dawno mojego chłopaka bratowa i jak tam byłam to normalnie super atmosfera każda się zajmuje z uśmiechem na twarzy :) nawet przy porodzie miały aparat żeby Tacie zrobić zdjęcie jak odcina pępowinę :) bzdeta mało ważna ale pamiątka jest do końca życia :) U mnie to na 100% chłopak bo mam takie zdjęcie jak by dziecko siedziało i widać nóżki dwie i pomiędzy nóżkami sisiok heheh lekarz mówił że takiego zdjęcia jeszcze nigdy nie zrobił :) Najgorsze z tego wszystkiego jest to że ja jestem w gorącej wodzie kompana i bym chciała wszystko już teraz :) a teraz musze siedzieć w domu i się nudzę okropnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie sek w tym ze chodze prywatnie i ten lekarz tak mi powiedzial z tym ze ja sama za pierwszym i drugim razem widzialam ze cos tam majta pomiedzy nozkami i teraz ostatnio tez widzialam ze tam NIC nie bylo. Gdybym sama ie widziala to bym nie uwierzyla :) Za to na to polowkowe ide gdzie indziej na 3d/4d tam podobno maja bardzo dobry sprzet no i mysle ze tam to prawie na 100% bedzie wiadomo. U mnie tez widac ladny brzuszek jak narazie przytylam 6 kg :( Przed ciaza wazylam 55kg przy wzroscie 154cm. Co do siedzenia w domu i nudzenia to mam dokladnie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
slyszalam o trzciance ze super:) a powiedz mi na jakiej wysokosci czujesz ruchy? ja czulam kolo pępka az brzuch skakal a teraz bardzo nisko pod brzuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
malaMiniusia to malutko przytylas zazdroszcze ja juz waze 81 przy wzroscie 165 niewiem jak to zgubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny schudniecie nie ma co się martwić ja nie odchudzam się ale pilnuje mniej więcej co jem chodzi mi o to...że nie jem po nocach ale jak już umieram z głodu o godzinie np 23 to zjem jogurt naturalny ale staram się nie jeść wiecie co ostatnio budzę się o 3 rano i jestem strasznie głodna ale jakoś pomęczę się z boku na bok i usnę w końcu ale nie jem ;p hehe ale za to w dzień jem wszystko czasami po prostu sobie coś odmówię np mam ochotę na FRYTKI mój chłopak od razu by mi dał je ale ja zawsze odmawiam ;p hehe i coś innego sobie zjem :) i od razu lepiej ;p Ja jak tydzień temu się ważyłam to wyszło 73 kg ale zobaczymy co teraz wyjdzie :) A co do tego szpitala w Trzciance myślę że to będzie dobry wybór :) zastanów się również o daleko nie masz ;p A sama mówisz że słyszałaś same dobre opinie a co jest tam super nic nie musisz mieć dla dziecka :) tylko ciuszki na wyjście bo wszystko dostajesz od nich :) Wiadomo że każda weźmie coś ze sobą ale najwyżej przywieziesz do domku z powrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
sama niewiem:) dr gajewska pracuje na oddziale w pile i slyszalam ze jej pacjentki sa dobrze traktowane ale nigdy niewiadomo na jaka polozna trafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
Czesc dziewczyne:D Ja tez spodziewam sie dzieciatka na kwiecien, ostatniej miesiaczki nie pamietam a z UZG wynika ze bedzie to 11 lub 16 kwiecien :)ale i tak bede miala cc wiec urodze tydzien poltory przed terminem.Obecnie jestem w 27 tygodniu.Czekam na coreczke (synkow juz mam) Ja przytylam juz cale 10 kg.Przed ciaza 42 teraz 52 ,wzrost 156 nie martwie sie bo 2 mies.po porodzie i wracam do wagi z przed czyli 42 kg (2 ciazy juz za mna) Brzuch mam bardzo duzy,ale w kazdej mojej ciazy taki jest i bardzo szybko wraca do normy po porodzie .Ja duzo cwicze :D Wyprawki calej jeszcze nie mam .tzn mam lozeczko po synku(ma 3 latka)kupilam 10 body z rekawem i 10 bez,kupilam pajace 10 sztuk,3 pary spodni,3 bluzeczki rozpinane,2 piekne sukienki ,1 butki z kokardami i jedne w stylu sportowym, 4 czapeczki .3 kocyki 1 bialy duzy 1 rozowy i 1 bezowy.posciel narazie 1 sztuke . Reszte bede kupowac pod koniec lutego Macie imiona dla maluszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj nielegalna2330 :) Mmmm ale masz piekna wage :) tez bym chciala taka miec :) ale nic straconego po ciazy biore sie za siebie:) Jak bede miala synka to bedzie Kewin albo Aleksander a jak dziewczynka to Wiktoria :) Judys002 Narobilas mi ochoty na frytki :) i jak tu nie tyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielegalna2330
U mnie 2 syna maja na imie Eryk i Dawid (9 i 3latka)coreczka prawdopodobnie bedzie nosila imie Emma (Emi),takie imie wymyslil moj starszy syn .Mezu tak sriednio sie podoba ale my o zdanie go nie pytamy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
nielegalna ja tez myslalam zeby oplacic cesarke bo pierwszy porod byl dla mnie trauma coreczka podduszona pepowina z 1 pkt apgar na szczescie wszystko dobrze sie skonczylo i jest zdrowa .Mysl o porodzie mnie przeraza:-(malaMiniusia tez mam ochote na frytki mniammmmm .Jak ruchy u Was? moj synus od trzech dni bardzo delikatnie kopie i niziutko martwie sie troche :( wczesniej brzuchol skakal w kazda strone.To nasz 27 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ciuszków już dużo ale okazało się jak robiłam segregację że wszystko na roz. 62/68 ;p a nic na takie 56 np ;p i idę na koniec tego miesiąca kupić mam z 6 par butów, wanienkę kupiłam dzisiaj już farbę żeby pokój malować zamówiłam fototapetę na ścianę i zamówiłam mebelki materacyk pościel itp dlatego tak na to czekam i myślę że w lutym będę miała już pokoik gotowy potem tylko wózek i sprzątanko pranko i porodówka :D heheh tak sobie wszystko zaplanowałam ;p Ja mam już imię jakie chcę dać tylko jeszcze mój chłopak musi zatwierdzić bo on takie śmieszne wymyśla hehe mi się podoba Dawid :D Koleżanko bardzo malutko ważysz jejku 42 kg szok :) dzisiaj mój Chłopak wziął aparat i robił mi zdjęcia o masakra wyglądam jak wieloryb On mówi że tylko brzuszek mi urósł ale ja się czuje jak beczka wielka ;p Też pewnie macie takie uczucie jest to słodki ciężar ale jednak kobietę to boli że wygląda jak Hipopotam ;p Ja powiem szczerze że jak byłam w Pilę w szpitalu była tylko jedna miła doktor a reszta szok... Poszłam z nerkami tyle było miejsca na salach to wsadziły mnie w izolatkę z kiblem i wszystkie przyszłe mamusie do tego kibelka przychodziły i załatwiały swoje potrzeby nie miły zapach zwłaszcza po lewatywie ;p a 10m dalej miały WC dla wszystkich myślałam że się zaczadzę ;p hehe ja bym chciała urodzić na sam początek kwietnia lub koniec marca bo już ciężko jest i jestem ciekawa jak mój synuś wygląda :) ANGELAK- wcześniej pytałaś gdzie mnie kpie ;p mój smyk daje czadu mi na bokach jak kładę się na lewy bok to w prawą strone nawala a jak na prawą sie kładę to w lewą ale teraz szczerze ja trzymam rękę na dole brzuszka mój chłopak u góry i w obie strony kopie lub bije rączkami ;p u mnie we wtorek będzie już 29 tydzień zleciało szybko nie powiem ale teraz te 10 tygodni to koszmar jakiś hehe jak rok się dłuży :) Mamy o tyle fajnie że jak urodzimy to do wakacji dojdziemy do siebie :) Będziecie karmić piersią ?? Ja zamierzam niby szybciej się chudnie zwłaszcza że na początku je się gotowane rzeczy żeby dzidziuś nie miał takiej kolki ;p ja będę sobie gotować piersi i rosołki jogurty i myślę że na wakacje pokaże się w stroju ;p hehe tylko żeby piesi zostały takie jaki są bo mi w końcu urosły :D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak Ja moje malensto najlepiej czuje jak usiade w fotelu z nogami do gory . Wtedy daje ostro czadu. Twoj maluszek moze ma "ospale" dni i nic mu sie nie chce. Jutro napewno da Ci popalic :) Ale jak sie bardzo martwisz to idz do lekarza. Wiem jak czlowiek moze sie shizowac. ja swoja pierwsza ciaze poronilam i w tej sie bardzo wszystkim martwie. Dla spokoju mojego i malenstwa moj moz kupil mi domowe urzadzenie do mierzenia tetna plodu. Naprawde uspokaja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×