Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

ja juto witam 34 tydzień :) jupi!!!!! hehehe i jeszcze tylko 6 pełnych tygodni do daty porodu z kółeczka a tak to zostało mi tylko 4 tygodnie jeśli chodzi o USG ;p tak bym chciała urodzic jak USG mi wyliczyło może się uda bo dziecko duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mini właśnie urodzisz i luzik kurde tylko w tak chodzić w ciąży mogła bym wtedy 5 urodzić ;p hehehe bo mój facet tyle chce ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te kilogramy to mnie normalnie przerazaja ale mysle ze szybciutko to zrzuce juz raz zrzuciłam ponad 25 kilo w rok wiec da rady ;) xx ale mnie zgaga dopadła i nie pomagaja zadne sposoby ktore pomagały wczesniej co jeszcze robiecie ze zgaga...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki fakt faktem kilogramów może duzo nie bede miała do zrzucania, ale tak czy siak, skóra na brzuchu będzie pewnie taka wiecie sflaczała :P heheh ale damy radę, prawda? kto jak nie my :) jestem przekonana, że każda z nas osiągnie prędzej lub pozniej idealna wage a co za tym idzie boskie ciało :) pokupujemy dobre kremiki i skóra wróci do normy. a jestem też ciekawa jak to będzie z piersiami po karmieniu.. :P mam teraz duuuże, beda jeszcze wieksze.. i nie moge sie doczekac az beda takie jak przed ciaza! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skóra kochana dojdzie do normy u Ciebie w tydzień max dwa :) hehe tak jak mojego chłopaka bratowa ;p hehe przytyła 9 kg a za dwa tyg po porodzie brzuch wklęsły !! no my troszkę będziemy miały gorzej ale bedziemy się wspierać :) co do zgagi kochana pamiętasz ile ja cierpiałam z tym gównem a dopiero teraz mi się udało ją zwalczyć prawie do minimum nie pije kawy nic kolorowego gdzie litrami piłam cole nie pije mleka żadnych serków!!! ewentualnie serek wiejski :) i to u mnie powodowało zgagę teraz już wiem i to wykluczyłam i mam luzik a i herbaty tak samo :) raz dziennie mnie chwyci to biore reni i koniec jaka ulga to wam mówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie nie wiem po czym mam ta zgage ale jeszcze takiej nie miałam... mam nadzieje ze za niedługo dojde do tego po czym to mam ale wczoraj cole piłam i pierogi jadłam moze z tego bo to w nocy mnie tak chycilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi!!!!!!! o tak i ta Cola !!!! na 100% ja po pierogach nie mogłam ogarnąć bólu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo to juz wiem po czym ;) hehe a wogole dziewczyny ja juz od wczoraj 35 tydzien ;) ALE TO LECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys zobaczymy jak to będzie.. :) w każdym razie będziemy siebie wspierać!! :) PaOlcia jeeejku jak mało Ci zostało:) ja zaczynam jutro 35 tydzień. ale czas tak zapierdziela, a słyszałam że każdej przyszłej mamusi ostatnie dni się ciagną okropnie, szczególnie jak jest po terminie juz hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wogole jestem zagmatwana z tymi datami bo raz wychodza tak a raz tak... a noi moja córcia juz 2650 wazy rosnie szybciutko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro 34 :D hihi ja daje na oko mąkę mleko wodę jajko sól cukier miksuje i już :) i na oleju smarze bo lubie chrupiące ;p ja właśnie zjadłam placki ziemniaczane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba raczej sprawka maki bo patelke mam dobra no i moja mama ostatnio na niej smazyla i byly dobre. macie sprawdzony przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko na oko jak chcesz zeby były dosc pulchne daj wode gazowana zamiast zwykłej albo troszke proszku do pieczenia bomba ;) az mi ochoty narobiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odświeżę Tabelkę i dodam każdej po tygodniu :) hehe XXX XX X NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------30--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------31-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------31-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------32------------CH----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------32---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------33--- -----DZ-----XXX--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------33---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------33-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------34------ -CH----2305.....11.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------35---------DZ------XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------35-----------DZ-----2400----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........26....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........23..---...DZ......426.....16.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś wiecie więcej np wagę czy coś to dopiszcie :) hihi lub daty porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------------Imię---------Wiek------TC---- ---Płeć--Waga....X.04 Erisss-------------------Wiola--------28---------30--- -CH----XXX----XXX sisia25-------------Sylwia---------25----------31-- ------CH-----XXX--- 27.04 Allegrowiczka------Iwona-------24---------31-----------D Z----1516---27.04 HinskiTurysta-------Ewa---------21-------32------------CH ----1800.....27.04 gogak----------------Gosia----------26----------32---- ---CH-----XXX----19.04 mini93-----------------Asia----------20---------33--- -----DZ-----XXX--- 19.04 angelak----------------Ania----------32---------33---- ---CH------XXX---XXX Mandarynkowa92----Adriana------21---------33-------CH -----XXX----18.04 Judys002-------------Judyta-------21----------34------ -CH----2305.....11.04 blackeyed8888------Sandra-------23---------35---------DZ- -----XXX--- 04.04 PaOlcia.94--------Paulina -------19---------35-----------DZ-----2650----02.04 małaMI16------------XXXX ........16.........26....----.DZ.......XX ....31.05 OlgaOlcia............Olga..........28..........23..---... DZ......426.....16.06 xx ale Nas tu juz jest ;) ciekawe ktora pierwsza bedzie opowiadac o porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia chyba ty jak ty pójdziesz to ja zaraz po Tobie ;p hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaOlcia - heheh pomyliłam się:) zaczynam 33 TYDZIEN o tak miało być. Przeczytałam u Ciebie, że 35 tydz zaczęłaś i mi zostało w głowie :D Ja jutro Judys dodam wage, bo bede wiedziała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe no mozliwe to jest. jeszcze pomiedzy moze bys Blackeyed ;) xx chciałabym juz byc po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak siedzieć w wannie i komputer ze sobą przywlec ;p chyba tylko ja tak potrafię ;p hehe mój jak by zobaczył to by powiedział że na głowę mi padło ;p hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam laptopa na krzesełku przed wanna ;p hehe Dawaj kochana smaż i dawaj po jednym ;p za mną chodzą gofry z bitą i owocami albo lodyyy całą ciąże jem lody masakra jakaś ;p hehe nic mnie nie odpręża jak ciepła kąpiel mmmmm ;p mogę siedzieć godzinami tylko nic do picia nie zabrałam i jest mi teraz gorąco i napiła bym się czegoś mmmm desperadosa ale to jak urodzę albo zimnego redbulla mniam mniam mnaim ;p a teraz by starczyła woda gazowana ;p hehe a mojego w domku nie ma :( heh muszę jakoś wytrzymać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naleśniki: mleko jajko szczypta-łyżeczka mała płaska soli,mąka i pół szklanki wody zimnej koniecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×