Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Jejku, ja chcę mieć już poród za sobą.. zaczynam się coraz bardziej bać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużego ale fajniutkiego chłopczyka teraz urodziła :) rozbroił mnie tekst ojca dziecka "zaczniemy z ubraniami na 6 miesiecy" hahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys chwal się chwal sie- my z moim jak leżymy w łóżku to mamy głębokie spojżenia w oczy i ostatnio lizyliśmy ile potencjalnie tygodnia nam do seksu zostało :) eeee ja nie oglądam teraz takich rzeczy- ię naoglądałam i miałam stracha hahaha a teraz tak sie jakoś w miarę uspokoiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie tez sie schizuje zawsze po obejrzeniu porodówki hahaa :D ale i tak oglądam, bo lubię. Mnie Malutka chyba właśnie kopie nozkami w okolicach mojego prawego żebra.. standard :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam powiem ze moj chyba zrozumial ze nic malemu nie zrobi podczas sexu :-) i sam chyba widzi ze jak mamy celibat to ja do zycia nie jestem :-p a tak to zaraz uśmiechnięta pelnia zycia :-) marze juz o tym jak bede miesiac po porodzie :-) tralalala hehehe dopiero bedziemy latac jak skowronki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Hali
Cześć dziewczyny. Mam termin na 10 kwietnia. Czuję się dobrze, nawet czasami tak dobrze, że nie chce mi się wierzyć że to już za chwilę... Dzisiaj powiedziałam do mamy, żeby się nie martwiła bo to tak szybko nie będzie ( chodziło mi, że wcześniaka raczej nie urodzę), mama się zaczęła śmiać i mówi, no jak za szybko nie, jak został Ci miesiąc:) Jeszcze torby nie spakowałam. Od tego tygodnia jestem na L4 więc mam nadzieję, że z nudy nie zacznę się zamartwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mówi się, ze taki minimum oczekawiania na seks po porodzie to 6 tygodnia:P:P hahaha no może być tak, ze tez nie wytrzymamy:) Witaj!! A imię jakie?? 10 kwietnia to chwilka po mnie ja mam na 4-ego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Hali - witam :) jaka płeć, imię?:) hehehe ja tez juz chce byc po porodzie i zeby było tak jak kiedyś (w kwestii seksu).. ahh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciała zeby juz było tak z 2 miesiace po...bo od 2 miesiecy nie wolno mi nic celibat totalny ;(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie dzis wyspałam normalnie mam tyle energii ze moge góry przenosic a tu jak na złosc nie ma co robic ;) w domu czysciutko ;( xx a Wy jak sie czujecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe tak to jest PaOlcia, widze wszystkie tak mamy.. mieszkanie wysprzatane, bo co tu robić z nudów a codziennie przeciez nie bedziemy sprzatac :D i co teraz?? ja w sumie mam jakos dzien zaplanowany a przez najblizze 2 godz bede byczyć się w łóżku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura Hali witamy wsrod kwietniowek :) Jakos sie ostatnio uspokoilo na forum... Z seksem po porodzie jest roznie, jedna moze juz po 4 tyg, inna po 2 miesiacach jeszcze czuje bol - np. po nacinaniu. Najlepiej byloby uniknac naciecia, ja mam nadzieje ze byc moze sie uda. Podobno przy pierwszym porodzie z reguly nacinaja bo nie wiadomo czy nie pekniesz, przy drugi jestes juz bardziej rozciagnieta ale nigdy nie wiadomo. Dziewczyny czy u Was w szpitalu tez trzeba miec ze soba plan porodu? U mnie jest to konieczne, bede w piatek na wizycie to zapytam lekarza jak go napisac. Jak u Was jest z apetytem? Ja ostatnio jem bardzo malo, kanapke na sniadanie, zupe, jakas kolacje, w miedzyczasie jogurt albo chrupki - jeszcze dwa tyg temu jadlam bez przerwy i glownie slodycze, teraz mi przeszlo i nie wiem czy to normalne? Poza tym maly mniej sie rusza, dalej glownie sie wierci i miewa czkawke - raz z prawj strony pod zebrem, innym razem z lewej na dole. Nie wiem co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia - no uspokoiło się, niestety :D Ja gdzieś wyczytałam, że oczywiście lepiej uniknąć nacięcia, ale że lepsze jest nawet pęknięcie niż nacięcie.. nie wiem czy to prawda, czy nie. Boje sie i tego i tego. :( U mnie nie trzeba mieć planu porodu, ale podejrzyj na necie jest mnóstwo przykładowych takich i spisz wygodny dla siebie :) hehe co do apetytu raz jest tak, że jem 3 posiłki dziennie i wiecej mi nie trzeba, a raz wpierdzielam jak głupia. Nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisia mam dokładnie to samo od paru dni wogóle nie chce mi sie jesc jem na hama bo musze leki brac... xx a mała mało co sie rusza tzn rusza sie ale bardzo delikatnie ... xx Ciekawe co to moze byc do tego jeszcze waga mi staneła jakie 2 tyg temu i stoi w miejscu xx a co do naciecia krocza to w niektorych szpitalach jest to rutyna ... a podobno ze lepiej naciac niz ze ma peknac bo jak peknie we wszystkie strony to nie da sie zszyc i dłuzsze gojenie tak czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po USg 4D. uwielbiam oglądać moje maleństwo :) niestety buźki nam za bardzo nie pokazała cwaniara mała :) musimy czekać aż do porodu. ale te nóżki, rączki, nosek z profilu... piękne przeżycie :) dziewczyny wracajcieee, co tak cicho!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pisze bo sie zle czuje troche :\ a mam pytanie wam tez tak duszno i ciezko powietrza nabrac tak do pelna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie u pusto od 2 dni tez to zauwazyłam... HinskiTurysta- mi nic takiego sie nie dzieje ale jak czytałam to wiele kobiet tak mam w 8 i 9 miesiacu przynajmniej bedziesz wiedziała ze poród sie zbliza jak bedzie Ci sie lepiej oddychac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura Hali
Cześć dziewczyny, dopiero dzisiaj przeczytałam wasze komentarze, miło:) Podobno ma być mała dziewczynka, chcemy ją nazwać Laura, chociaż wiadomo są osoby, którym się niezbyt podoba ( głównie z powodu braku zdrobnień). A jeśli chodzi o seks, nie wiem jak wy ale ja prawie gwałcę męża, tak wzrosły mi potrzeby seksualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi dzisiaj odszedł czop- nie sposób się nie skapnąć...:) połozna powiedziała, ze to kwestia godzin jak i tygodni zanim mała przyjdzie- bo taki znak to nie znak hahaha- ale jestem uszczęśliwiona bo mogę wziąć pełen oddech tak mi jakoś sie lzej oddycha- dolegliwości pleców i pochwy któa boli śmiesznie jakoś ciągnąco są takie same, ale fakt że swobodnie się dycha to już coś :D no i ta siara....kapie i kapie;/ Pusto tu to fakt:D A niby sprzątnięte wszystko hahah Sezon serialowy zaczął się na nowo:P Wszystkie przed TV:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura śliczne imie ... Ja jak bym mogła pewnie tez bym tak narzeczonemu robiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane, ja cale dnie zle sie czuje apetyt mam i to dosc duzy ostatnio :-) ale dzisiaj tak wymiotowalam ze masakra jakas chyba zwymiotowalam caly miesiac jedzenia :-/ ale tragedia wam mowie Co do sexu ja rowniez mam taka ochote w kółko ale na szczęście jaksie kochamy to nic nie boli mnie wrecz przeciwnie od razu lepiej sie czuje :-) malutki moj tez malo kopie ale zato wierci sie pewnie juz malo miejsca ma... jestem Ciekawa kiedy sie maluch moj urodzi chce tak bardzo na swieta a jak znam zycie to przenosze chociaz polozna mowi ze brzuch jak do porodu noo zobaczymy:-) Cicho jest tu bo pewnie kazda ma jakies zajecia u mnie najgorsze jest to ze ja nie umie wysiedziec na dupie i latam w ta i spowrspowrotem za miast odpocząć jutro ide kupic torbe :-) i rzeczy do szpitala dla siebie :-) i jakies kremy zeby po porodzie sie smarować:-) kochana jak bylas na 4D to mowil ile dzidzia waży? I kiedy wyliczylo Ci USG porod? A co do planu rodzenia pierwsze slysze heheh ze to obowiązek nie masz to co nie odbiorą porodu? A niech w pupe Cię cmokna hehe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie plan porodu jest obowiązkowy;/ już mam go zostawiony w szpitalu i u położnej - tj kopię, a oryginał muszę mieć spakowany w torbie- dane personalne osób któe będą mogły być przy mnie przed porodem i w jego trakcie- rodzaj znieczulenia jaki chcę, warunki porodu, procedury zwiazane z dzieckiem- czy pępowina ma być odcieta od razu czy ma przestać pulsować, czy podawać wit,k czy nie, czy ważenie moga robić od razu i apqar czy muszę poczekać aż się nacieszę dzidzią.... mogę wyrazić wolę, że chcę w tempie do 24h po porodzie wyjść do domu lub że chce zostać minimum 3 dni...., w przypadku chłopców- musiałabym napisać że nie chcę obrzezania, musiałam określić kto ma mi asystować- położna z doktorem czy doktor sam, czy sama położna:D Czy się zgadzam na to zeby ona mi mówiła co mam robić czy przeć teraz czy nie itp itd- tutaj popularne jest to ze babki nie chcą aby położna im "nakazywała" hahaha co jest głupie, w jakiej pozycji chce rodzic- czy na pieska, w basenie, na szelkach stołku itd:P Ogólnie taki formularz u mnie ma 6 stron i pytaja dosłownie o wszystko.... Warto to mieć też w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ale jazda ;p masakra ;p słyszałam o planie porodu ale nigdy w to się nie zagłębiałam ';p Ja to wychodzę z takiego założenia co ma być to będzie bo nieraz człowiek coś zaplanuje i jak w trakcie idzie coś nie pomyśli to potem robi się kocioł... ale to moje skromne zdanie :) Ale jak ktoś czuję się z tym pewniej to jak najbardziej :) Co zabieracie do szpitala do porodu ?? :) dla siebie i dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane wiecie c o ja czuję od rana mocne kłóci i skurczę jakieś na dole bolesne trochę... Kurdę nie wiem co jest i jeszcze jak na złość mój wyjechał na 2 dni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Judys masz racje z tym planem porodu moim zdaniem to głupie chociaz kilka pytan jakie podała Blackeyed jest dobre np jaka chcesz połozną albo doktora mi sie to podoba bo wiecie u raz jest zmiana taka a raz taka. xx Mnie kłuje zawsze gdy chodze a najbardziej jak wezmie cos ciezszego pranie czy odkurzacz. noi zauwazyłam ze mam takie lekkie skuczyki ale to pare razy na dzien ( praktycznie nie bola ale je czuje) ... xx Odzywajcie sie cos dziewczyny bo ja dzisiaj nie mam co robic i pewnie az Mój nie wróci z pracy bede siedziec na necie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam posta i mi sie wszystko skasowalo :( blackeyed8888 czyli Tobie tez bylo tak duszno? Paolcia pewnie maszracje tym bardzej jakpatrze na post blackeyed8888 :) jak narazie sie jeszcze dusze hehe :P czyli pewnie jeszcze daleko ale to dobrze niech maluch rosnie, kopie ostatnio bardzo a najbardziej w zebra, Łobuziak wredny :) Judys002 tez sie wybieram na zakupy wkoncu torbe musze spakowac, malemu jakies kosmetyki kupic, sobie cosna te ochydne rozstepy i kilka pierdolek jeszcze :) znowu zostawie w sklepie majatek :) a co do planu porodu tosobie daruje hehe bo bym go dala komus w moim szpitalu to smiech na sali, tu jest tylko jeden normalny lekarz:p wiec nie bede sie osmieszac :P. a dziewczyny leci Wam siara? mi nie i w sumie troche mnie to zaczyna martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×