Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Miałam skurczę jakieś co 10 min 4 frazy pod rząd i teraz puściło ;/ Jadę po 14 na zakupy bo boje się teraz hehe ;p Dziewczyny mi też jest duszno i ciężko się oddycha ale to normalne za 6 dni mam wizytę u gin ;p hehehe Ciekawe co mi powie hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sa skurcze przepowiadajace mi mówili ze taki skurcze moga wystepowac z półtora miesiaca przed porodem wiec nie masz co sie martwic... a mi sie oddycha bardzo dobrze wogóle w ciazy nie miałam problemów z oddychaniem ( albo sie przyzwycziłam [ mam astme i czesto mi sie to kiedys zdarzało] teraz normalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
hej kochane , ja akurat skurczy niemam ale pojawil sie inny problem :( dzisiaj sie depilowalam i zauwazylam biale jakby brodawki w srodku:( naczytalam sie ze to moze byc jakis wirus :( martwie sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
poczekam do wizyty do piatku bo bedzie chciala to zobaczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelek zadzwoń nie czytaj na forum nic bo mój Gin mówi że tam same głupoty piszą hehe ;p No już skurczę mi przeszły jak na razie i oglądnę do końca Kocham Enter na TVN i lecę po zakupy :) hehe Bardzo polubiłam ten program hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze blizej nie mieszkamy bo bym sie z Toba z miłą checia przeszła ja pózniej moze na jakis spacerek sie wybiore. strasznie bym gdzies poszła pogadała z kims ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ja dzisiaj bylam w sklepie - posprawdzalam sobie ceny i powiem Wam ze lepiej jednak wychodzi kupic na allegro akcesoria dla dziecka - pieluchy, nozyczki, szczotke i takie tam. Dlatego kupilam tylko proszek 500 g Dzidzius zeby sobie poprac na dniach. Tylko kupilam do koloru ale mysle ze chyba biale tez moge w tym uprac? mini93 ile Twoja niunia wazy? U mnie w szpitalu obowiazkowy jest plan porodu, z tego co wiem to wypisuje tam na jakie zabiegi sie zgadzam odnosnie samego porodu, po porodzie i badania malucha, np. czy chce lewatywe, znieczulenie, ze zgadzam sie na naciecie jedynie jesli bedzie to konieczne, maly ma byc caly czas ze mna, kto mi bedzie towarzyszyc itd. W tym szpitalu jest to traktowane powaznie i polozna najpierw omawia z Toba ten plan, ewentualnie cos dopisujecie a potem w miare mozliwosci sie tego trzymacie. Patrzylam w necie to jest duzo przykladowych planow, w piatek dokladnie zapytam lekarza i biore sie za pisanie :) Judys002 ja tez chce sobie przygotowac niedlugo torbe do szpitala, zeby byla w razie czego gotowa. Zostalo mi dokupic tylko podklady poporodowe i wlasnie nie wiem czy kupowac tez te majtki jednorazowe - za pierwszym razem obylam sie bez a teraz nie wiem... A to moja lista dla mnie: *dokumenty, kosmetyki (krem, szczoteczka+pasta, mydlo, lactacyd, cos do ust, grzebien+gumka) *papier toaletowy zwykly, nawilzany, chusteczki *recznik, klapki pod prysznic *koszula do porodu *koszula rozpinana + biustonosz do karmienia *wkladki laktacyjne 10 szt *podklady poporodowe, podpaski maxi, majtki *szlafrok, ciapy *sztucce + kubek *termometr *woda niegazowana, herbatniki Dla dzidziusia biore pieluszki Bella Happy i chusteczki nawilzane Bobbini, Linomag do pupy i tyle. Dziewczyny zastanawiam sie tez czy kupowac laktator wczesniej czy juz po porodzie, jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
zauwazylam to dzisiaj dopiero w lusterku przy depilacji... nie boli nie swedzi nic sie dzieje spytam w piatek mam.nadzieje ze to nic zlego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie ruch na naszym forum :) super :) Judys, Sisia - Moja Niunia waży już 2245 :) Termin porodu USG mi wyliczyło na 13.04.2013 :D Ja laktator jak już kupię po porodzie. Lepiej chyba się wstrzymać. Ja mam dla siebie poprane już koszule, biustonosze i ręczniki do szpitala. Nie wiem kiedy pakować torbę, z jednej strony mam wrażenie że to za szybko a z drugiej chyba lepiej być zabezpieczonym.. :D Co do kłuć, problemów z oddechem.. też to przechodzę. Czasem mam wrażenie że nie złapię tchu. To ponoć normalne i dopiero ok 2-3 tyg. przed porodem powinno być lepiej. Dziewczyny ja już chcę rozwiązania, pomału odczuwam frustrację z powodu dolegliwości ciążowych ostatnich tygodni ciąży.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
nie bede mogla spac do piatku umre z niepokoju:-( siedze i mysle szukam w necie co to moze byc ale jak mowisz Judys na forach rozne rzeczy ludzie wypisuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak- bardzo mi sie ciężko oddychało- aż gwizdałam:D jak w kuchni sie korzątałam czy jak leżałam za długo na jednym boku lub na płako- po prostu nie mogłam pełnego oddechu wziąć- nawet mój facet zauważył że sapie jak lokomotywa- bo ja nie zwracałam na to uwagi- po prostu było mi ciężko- a teraz?? teraz pełną piersią- moze dlatego też od kilku dni lepiej sypiam. Siara mi leci nie są to ilości powalajace ale leci. Wczoraj mi odszedł czop- a od ok 17 godzin mam bołe w plecach takie, że aż popuszczam mocz... leżę z termoforem i modlę się bo o 15 zawozi mnie mój do położnej- bo ona nie ma czasu przyjechać.... łąskę robi;/;/;/ No i w pochwie mnie ciągnie- chce do diabła ginekologa 1 raz w czasie całej ciąży 35 tygodni- chce aby mnie w końcu zbadał i kutfa nie odpuszczę- mam dość tych metod średniowiecznych- chce psychicznegoi spokoju. zażądam badań cukru też- bo nie miałam ani razu! Zchrzanię ją o hemoroidy któe zlekceważyła i skończyło sie pęknięciem jednego i szpitalem w walentynki- dzisiaj jadę na takim w kur wie , że urodzę w locie- może to przez ten ból.... torbę mam spakowaną już jakiś czas... pisałam co mam w środku:) I Nastepnym razem uciekam z brzuchem do Polski gdyby mi się zdarzyło zajść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laktator mam ale nie chciałam elektrycznego i kupiłam philipsa ręczny -po rekonesansie rynkowo-opiniowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z forum raczej mało co sie dowiesz jesli to cos w rodzaju uczulenia to nic groznego nie przejmuj sie... napewno wszystko jest wprzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Paolcia to wyglada jak male kurzajki białe :( naczytalam sie ze to moze byc wirus i ze tym sie zaraza przez droge plciowa tylko ze moj facet niema i niemial problemow z zadnymi chorobami i ja nigdy tez nie dlatego dziwne to a objawy by sie zgadzaly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak ja obstawiam za uczuleniem jesli nigdy nie mieliscie czegos takiego to tylko uczulenie. moze uzywałas maszynki kogos albo myłas ze czyms nowym pierwszy raz albo bielizna nie taka sa rózne powody Spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Obys miala racje ...maszynke mam nowa za kazdym goleniem ,plyn ten sam od dawna, sa to takie trzy male biale narosla jakby jak patrze na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę, że to uczulenie. Mam taką nadzieję :) Kochana przede wszystkim się nie denerwuj bo to zle dla Ciebie i dla Malenstwa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak ja miałam chyba w 4 miesiacy cos podobnego do pryszczy tyle ze duzo wieksze tez chyba 2 czy 3 takie i moja gin powiedziała te to niewielka grzybica co sie czesto zdaza w ciazy i przypisała mi jakis antybiotyk dopochwowo po 3 dniach zeszło i od tego czasu nic wiec moze tez to masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
mini dzieki oby to nic zlego.Paolcia tez wygladalo u Ciebie jak narosla takie cos jak kurzajka brodawka niewiem jak okreslic i jest biale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelak-nie pamietam dokłądnie ale cos takiego jak pryszcz cos takiego białe z srodku.... Blackeyed - He własnie ostatnio czytałam o kryzysie przed porodem a najgorsze jest to ze najbardziej te dni sie ciagna z całej ciazy i najlepiej je zapamietujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kurzajek to raczej nie przypominało... a Noi okazało sie wtedy ze miałam to od bielizny ( za obcisła w dodatku koronkowa ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj taaaaak na pewno to zapamiętam:P Ja przykładowo- w kwestii takich krostek to obecnie jestem wysypana- mam skazę białkową- na twarzy, poślaadku- prawym- krosty jenda przy drugiej a na twarzy 6 wielkich- zejdzie za pare dni- po prostu jednego dnia zjadłam tabliczkę czekolady jogurt szkl mleka i mam- a od paru dni miała parcie więc piłam mleko skumulowało się i o:P ale to u mnie norma więc nie świruję--- a te kurzajki cię bolą/ swędzą czy cuuuuś>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe ja tez od dziecka mam skaze białkowa ale w ciazy jak reka odjął nie mam nic nawet jak zjem full czekolady czy cos ;) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×