Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Jestem,jestem kochani:) Oczywiscie,ze odeszlismy od tematu minimalnie ale uwazam to za wzbogacenie. Przynajmniej dla niektorych:). U mnie wszystko przebiega super: zero migren zero alergii zero bolow kregoslupa itd. Zaznaczam jednak,ze oprocz oleju rycynowego nie stosuje zadnej innej metody oczyszczania. Raz w miesiacu. Jestem tu obecna i czytam. Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirral
Witam. Bardzo zainteresował mnie ten temat, przeczytałam szybciutko ale wiedzy nie da się laikowi jakim ja jestem od tak szybciutko przyswoić i zrozumieć, potrzebuję trochę to uporządkować. Chcę trochę posprzątać w swoim organizmie, po nieustannym odchudzaniu i powrotu do wagi z przed odchudzaniem mam czasami dość. Drakońską dietą i treningami potrafię wagę ładnie zbić ale nie potrafię już wagi utrzymać. Co jakiś czas mam napady tzw wilczego głodu i nie mogę sobie z tym poradzić. Tym razem chcę zacząć od porządku wewnątrz, pierwszą próbę z olejkiem rycynowym mam za sobą , wypiłam 40 ml na ciepłym mleku ale obyło się bez specjalnych sensacji, może dalsze oczyszczania przyniosą lepsze efekty. Teraz czytam że najpierw powinno się oczyścić jelito grube. Pytanie, chodzi o lewatywy czy jeszcze coś innego. Chcę też dodać oczyszczanie z kaszą jaglaną. Bardzo proszę o podpowiedz co w moim przypadku należy najpierw zrobić a co w dalszej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam najpierw oczyscic watrobe metoda Dr. Huldy Clark. Znajdziesz opis w necie. Pozniej stosowac olej rycynowy wedlug przepisu opisanego tutaj. Dzien przed zazyciem koktailu starac sie nie jesc tlusto i ciezko. Popoludniu,wieczorem lub rano po zazyciu oleju rycynowego przeprowadzic lewatywe. Po jakims czasie, zalenie od organizmu, waga sama sie unormuje. Tak opisuja inni i u mnie tez tak sie stalo. Nie ma szans na powrot do moich 64 kg. Nie mam jakiejs diety. Jadam na co mam ochote. Waga ani drgnie. Ale nie o to mi chodzilo zeby schudnac. Stalo sie to mimochodem i jest milym skutkiem ubocznym. Dziwne jest tez to,ze zmienil mi sie smak. Wszystko jest za slodkie. Az wykrzywia mi sie sama twarz. Lody? Zapominj. Sa tak slodkie dla mnie,ze laduja w smietniku. Cola z lodem? Kiedys pycha. Teraz? Obrzydlistwo tak slodkie,ze bleeee. Czekolada? Nie. Kiedys przepadalam. Jakies nie za slodkie ciasto jeszcze ujdzie ale mam i tak ochoty. Dziwne, nie? Ten stan utrzymuje sie conajmniej od 6 miesiecy. Nawet glupia guma do zucia mocno mietowa(moja ulubiona kiedys) jest potwornie slodka. Moje subiektywne odczucie ale dosc szokujace:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio kupilam winogrona zielone i czerwone. Byly tak potwornie slodkie,ze oddalam kolezance:) He?Az mnie wstrzasa na sama mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo i jak pięknie Ci się kubeczki smakowe z tych metali oczyściły ;P Też tak chcę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrnanuta
Mam również niechęć do słodkiego. Wczoraj rodzina zamówiła pizzę z coca colą. Zjadłem jeden kawałek plus parę łyków coli. Ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do olivka niebieska Dzisiaj bylam u mojej homopatki na biorezonansie i pokazalam jej Twoj wypis. Byla zaskoczona ze jest tak ogolnikowy. Stwierdzila: Zentel (Benzymidazol) to najlepsza alternatywa dla Ciebie. U mnie podaje sie go zarowno na robale oble jak i na lamblie. Objawy od robali KAZDY ma INNE. Jezeli chodzi o witamine C to nie buchnela sie o zero. Taka dawke sie bierze. Co kazala Tobie robic oprocz brania Zentelu i ziol: na noc smarowac stopy, okolice watroby, woreczka zolciowego i kosci ogonowej olejem rycynowym. W dzien pic 5 kropli x 3 dziennie rozcienczonego w wodzie olejku oreganowego ( jezeli bedziesz mogla go pic). Dodatkowo rozcincz olejek oreganowy pol na pol z innym olejkiem (moze to byc nawet jadalny) I smaruj nim wewnetrzna strone nadgarstkow, wezly chlonne, pachwiny, pod pachami i pod kolanami, przynajmniej 2 razy dziennie. Potem zglos sie do dobrego homopaty zeby pozbyc sie nastepnych problemow. Pozdrawiam serdecznie i zycze poprawy zdrowienka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małymi krokami oczyszczam ten swój organizm ,wysypało mnie trochę, ale nie cieszę się z tego bo nie mogę żyć bez papierosów.Zatruwam się z powrotem,czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
Sens jest taki jakbyś sprzątał/ała mieszkanie a jednocześnie wysypywał/ała kubeł śmieci spowrotem do sprzątanych pomieszczeń. Jaką logikę przyjmiesz taką drogą pójdziesz. Twoja wolna wola więc i Twoje zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wody i jedzenia nie mozna zyc. Bez papierosow bedziesz zyla lepiej. Jezeli nie potrafisz inaczej to przezuc sie na elektroniczny. Przy paleniu elektronika nie dostarczasz smoly organizmowi i nie trujesz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 33
''Bez wody i jedzenia nie mozna zyc.'' Są tacy co i bez tego żyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym papierosem elektronicznym to jest tez dziwna sprawa. Jakos nie chce mi sie wierzyc,ze to nie jest trujace. Mam dziwne przeczucia jak patrze sie na moja siostre,ktora od 2 lat ciaga tego plasikowego kolka. Wynalazki;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz lwu,ze ma slonce i ma sie nim odzywiac. Antylopka be, picie wody z rzeki be. Ale Stachurski ma teraz mnostwo zarcia :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Jamawa jesteś Wielka !!! ( w sensie podejścia i Twojej bezcennej wiedzy:)) Bardzo Ci dziękuję. W ogóle za zajęcie się moją sprawą a o pokazaniu wyników Twojej homeopatce nawet nie marzyłam. Dziękuję Ci bardzo za to. W temacie Zentelu mam obawy ponieważ czytałam u kilku rodziców, którzy po podaniu go dzieciom musieli je leczyć na zapalenie płuc. Homeopatycznie podawany Zentel 30Ch nie wywoływał takich skutków. Oczywiście nie każdy musi tak mieć ale na tą chwilę mam dość szpitali i "fachowości" lekarzy... Olejek z oregano koniecznie sprawdzę na ziółkach oregano :) Wszystkie Twoje rady koniecznie przetestuję bo są genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Papieros elektroniczny jest szkodliwy dla palacza w dalszym ciagu. Moj maz pali elektronika od grudnia i kupuje do niego mietowa nikotyne. Od czerwca przestal kaszlec i dyszec po nocach a to znaczy ze nikotyna nie jest az tak szkodliwa jak smola. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jamawa - piszesz papaja.....jezeli chodzi o ta nafte do lamp, to jest nieoczyszczona ropa naftowa, pelna skladnikow i mineralow. Dzisiaj jest trudno ja kupic, bardzo trudno.''' Wrecz przeciwnie nafta jest pochodna ropy naftowej pozyskiwana poprzez destylacje,i mozna taka nafte kupic nazywa sie nafta oswietleniowa Nafta jest produktem destylacji ropy odbieranym w granicach temperatur wrzenia 215 - 325 ºC. Surową naftę otrzymaną z pierwszej destylacji i zawierającą sporo smolistych zanieczyszczeń poddaje się następnie rafinacji chemicznej. Oczyszczona nafta powinna być trudno zapalna, a więc nie może zawierać lotnych składników, charakterystycznych dla benzyny. Temperatura zapłonu nafty, zgodnie z przepisami, wynosi 39 ºC. A zatem nafta nie powinna zapalać się w zetknięciu ze stosunkowo zimnym płomieniem zapałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen, a tą miksturką z olejem to mamy co ile dni stosować? 1x na tydzień, czy co dwa dni? Bo różnie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Oxygen gdzie kupujesz węgiel leczniczy? ten w aptece jest b.drogi w stosunku do ilości tabletek,wręcz zabójczo drogi... na allegro jest jakiś węgiel,ale do oczyszczania bimbru... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wszystko dokladnie opisane na poczatku. Ale ok. Powtorze. Miksture z olejem rycynowym stosuje sie nie czesciej (choc sa tacy ktorzy stosuja ja nawet co dwa dni lecz nie polecam) ale nie rzadziej niz raz w miesiacu. Ja stosuje raz w miesiacu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Oxygen. Czytałem początek wątku. I mnie ta metoda zainteresowała. Bo wygląda na to, że mogę być obciążony sporą ilością metali i toksyn ogólnie. Ale zastanawiam się jak to stosować. Myślę, że wyjdzie w praniu. Na początku raz na tydzień zastosuję i będę obserwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Oxygen dziekuję za info :-) ___ w pl 6 gramów węgla leczniczego -20 tabletek -kosztuje 12,25 zł !! czyli za 1 kg --->>> 2 000 zł !! ___ ale wiadomo,na biednych nie trafiło...:-P ___ warto kupić w DE na spółę z kimś - 0,5 kg starczy na conajmniej półtora roku albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wielu tak robi. Kupuja na spolke i maja z glowy. W przeliczeniu i tak taniej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivka niebieska ... witam serdecznie :-) Kazde lekarstwo ma ZAZWYCZAJ dzialania uboczne, .... alle jak pozbedziesz sie robali? Kazde robale wydzielaja odchody tak jak i my. Im wiecej robali tym wiecej odchodow. Miedzy innymi to te odchody robali robia Cieie alergikiem. Dopoki robale sa w jelitach (zazwyczaj cienkim) to mozna leczyc sie ziolkami, alle jak sa JUZ w organach to trzeba zastosowac INNE metody leczenia. Homopatyczne i biorezonansowe leczenie sa najbezpieczniejsze alle i najdrozsze. To Twoje zdrowie i Twoj wybor, alle sama widzisz stan swojego zdrowia na dzien dzisiejszy, a to oznacza ze wpierw musisz sie wyleczyc (pozbyc robali , metali ciezkich, grzybow i bakterii) a potem zmienic diete i styl zycia. Zycze powrotu do zdrowia i powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexxa...... To co pisalam, to nie nafta. to jest calkowicie nieoczyszczona ropa naftowa, PROSTO z pompowania, ZERO przerobek. Jeszcze w 2010 kupowalam te rope z morza polnocnego, w butelkach 0,25 l. Ta firma co to sprzedawala to juz nie istnieje. Nie namierzylam nic podonego (to co sprzedaja na alegro - to nie jest to co odpowiada moim poszukiwaniom). Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jamawa nie slyszalam o takim specyfiku,w Posce byl dostepny?ciekawe jest to co piszesz wiem ,ze nieoczysczonej ropy naftowej sie nie zazywa ze wzgledu na substancje smoliste.....i co pilas to rope,bardzo jestem ciekawa i skad taki pomysl?gdzies przeczytalas o leczeniu ropa naftowa,napisz cos wiecej na ten temat.Ja co prawda zostane przy swojej nafcie,ale ciekawe jest to co piszesz. powniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasso
Te gość u góry to ja :) Strona dr Różańskiego jest chyba najlepszą jaką znam. Myślę, że wie co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexaa...... dostalas od kolegi :-) Uwazaj, .... ropa naftowa nie rozpuszcza sie w wodzie. Rozpuszcza sie w tluszczach i alkoholu. Podana dawka jest prawidlowa, alle nie uzywaj dluzej jak 14 dni i przynajmniej zrob 2 miesiace przerwy do nastepnego LECZENIA. Po kilku leczeniach mozesz zwiekszyc zazywanie do 3 tygodni. Jest bardzo silnie zolciopedna (ta brunatnozielona najbardziej), wiec mozesz miec brzuszne rewelacje. Usuwa robale, toksyny, metale ciezkie, bakterie i wirusy. Poprawia przemiane materii, zwieksza illosc czerwonych krwinek i leczy choroby reumatologiczne. Powodzenia :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×