Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Mama i papaja, nic sie nie martwcie bo wraz z postepujacym odtruwanie powraca ostrosc umyslu i blyskotliwosc:) Wiem cosik o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen, zrozumiałam,że to oczyszczanie rycyną proponuje się ludziom, którzy chcą się pozbyć ,,metali ciężkich" z organizmu. Jest ono podobne do oczyszczania wątroby, gdzie również pije się mix z oliwy(rycyna)z oliwek i soku z grapefruitowego. W książkach znawców takiego oczyszczania pisze, że można je przeprowadzać do ok. 7 x na rok. Ze względu na różne sprawy, .A Ty proponujesz częstotliwość większą, i to jak! Ludzie, którzy dobrze się nie wczytają w temat wątku mogą pomyśleć, że jest to receptura na ogólne oczyszczanie organizmu...I tego się boję, bo to nie jest uniwersalna recepta na oczyszczanie. Lepiej zrobić to sposobem Huldy Clark, bezpieczniej. Makler co o tym sądzisz? Można mix rycynowy stosować co tydzień? Nie bałbyś się? Przecież to nie lewatywa, czynny udział w tym bierze wątroba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roznica pomiedzy oczyszczaniem watroby metoda Dr.Huldy Clark a pozbywaniem sie metali ciezkich i toksyn przy pomocy oleju rycynowego jest zasadnicza. Caly mechanizm dzialania oleju rycynowego,ktory opisalam obszernie,jest zupelnie inny niz metoda Dr. Huldy Clark. Czestotliwosc stosowania oleju rycynowego nie jest sztywno okreslona. Kazdy moze przeprowadzac ja z taka czestotliwoscia jaka uwaza dla siebie za stosowna. Kierujemy sie tu wlasnym samopoczuciem. Niektorzy stosuja te metode nawet 2 razy w tygodniu. Nie powinno sie jednak robic odstepow wiekszych niz miesiac. Ja stsoswalam na poczatku raz w tygodniu. Teraz raz w miesiacu. Po pol roku jestem jako tako czysta ale niezupelnie. Wiec przeprowadzam kuracje raz w miesiacu. Przeprowadzalam 3 razy oczyszczanie metoda Dr.Huldy Clark ale jedynie w celu udroznienia woreczka zolciowego i wszystkich kanalikow. Metoda ta jest dosc ingerencyjna i nie nalezy przeprowadzac jej zbyt czesto. Ale dzieki niej, oczyszczanie za pomoca oleju rycynowego przebiegalo dosc intensywnie. Zapoznalam sie z wieloma metodami usuwania toksyn i metali ciezkich z organizmu i zdecydowalam sie wlasnie na nia. Efekty sa wrecz oszalamiajace dla mnie. Choc czasami bylo bardzo ciezko. I uwazam rowniez,ze powazne podejscie do tego jest podstawowa sprawa a wybor metody jest sprawa indywidualna. Jak najbardziej wiernie opisalam te metode. Opisuje rowniez co stosuje wspomagajaco aby zmniejszyc dolegliwosci towarzyszace odtruwaniu. Pytania mile widziane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx hm..... ciezko mi tu dywagowac :) olej rycynowy ma specyficzne wlasciwosci i to jest glownym czynnikiem tej metody oczyszczania ogolnie tego oleju malo ilosciowo sie stosuje, mieszanie z sokiem zwieksza jego wchlanialnosc przyswajalnosc przeciez jak zazywamy np olej lniany... to czesto w wiekszych ilosciach i to dzien w dzien kwestia wlasnie droznosci watroby :) co wskazane jest zapewnic przed, tak jak i o nerki bym sie zatroszczyl tak jak mowilem, ja najpierw solidnie bym oczyscil watrobe - do czysta a pozniej bym sie bral za to ale to moje zdanie :) oxy zglebila temat dokladnie, i chwala jej :) takie osoby sie przydaja, bo sam bym na to nie wpadl, drazyc by mi sie nie chcialo, zwlaszcza po... obcojezycznych stronach czy co tydzien.... czy czesciej to zaduzo? wszystko zalezy od stopnia zanieczyszczenia, tolerancji ciala na dana metode, samopoczucia.... tombak pisal ze kuracja zmielona skorupa jajeczna tez wysmienicie dziala na oczyszczanie ciala z gleboko zakorzenionych metali ciezkich itp - ponadto i bdb wapn i solidna porcja innych waznych mineralow temat nalezy zglebic.... podjac swiadoma decyzje, zeby pozniej na kogos nie zganiac :) ja przed wychodzeniem z glodowki, zawsze malachowa przelatuje zeby cos wylapac i bledow przy wychodzeniu nie popelniac a i tak mi sie zdarzaja a im dluzsze tym bardziej trzeba sie pilnowac teraz sie staram :) dla mnie glowny priorytet to czyste jelito grube waroba i nerki, przy takim stanie zdrowo sie zywiac, cialo dojdzie do porzadku, tylko kwestia czasu dodatkowe metody tylko polepsza sprawe i przyspiesza proces xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx pozdrufka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litościwy Mietek :)
Oxygen- Npiasałaś że jesteś "czysta", a w jaki sposób to sprawdzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana wege
oxy- ile sody sypiesz na taką kąpiel ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewatywomankaaa
Niektórzy myślą, że samo oczyszczanie olejem rycynowym, pomoże im w usunięciu trądziku czy innych problemów skrórnych czy tam zdrowotnych, aaa to przcież nie tędy droga :) Pierwszym krokiem powinna być zmiana diety,a dopiero póxniej wspomagać się takimi metodami, bo bez zdrowej diety ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
litosciwy mietek :):) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx hehe masz racje ;) ja od 20 roku zycia regularnie cos cwicze ( zaleznie od pory roku upodoban ) wydawalo mi sie ze zdrowo sie zywie, malo miesa, tluszczu, sporo wegli, duzo wody zawsze szczuply, zdrowy, niewiele tluszczu... od 3 lat intensywnie sie oczyszczam stosujac... wydaje mi sie najskuteczniejsze metody... w tym antynowotworowe (jak klikniesz na moj nick to cosik tam skroblem co zaliczylem) i jeszcze cos wychodzi... tak jak pare dni temu... samoistne oczyszczenie watroby podczas glodowki kto by pomyslal a im dluzej sie oczyszczam tym wiekszy rygor zywieniowy staram sie zachowywac ( oczywiscie ze zdarza sie wypad na miescie... jakas pizza, salatka z kurczakiem, torcik czy sernik zony :):) ) dla mnie wyznacznikiem bedzie 30-40 dniowa glodowka bez najmniejszych problemow wtedy ja, bede mial pewnosc :) ale i tak spozywajac rozne produkty owoce warzywa w jakims tam stopniu troche podtrute... podtruwamy sie wiec... 1-2 na rok jakas tam krotsza glodowke bedzie trzeba sobie zafundowac ale.... :) lata mijaja... a facjata sie nie starzeje :):) i w talii nie przybywa xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx moje ABC... i wstep czy mozna zyc 150 lat - tombaka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetsem "czysta" napisalam ale niezupelnie. Po czym to wiem? Jak to sprawdzam? Dokladne badanie(medycyna nuklearna) tarczycy wykazalo,ze nie mam juz Hashimoto. Nie mam alergii. Nie mam migreny. Nie mam bolow glowy. Skora jest jakby wymalowana. Kazdy pyta mnie co ja robie,ze mam taka piekna skore. Niezamierzony(ale mile widziany) spadek wagi ciala z 64 do 53-54kg. Zadnych srodkow nasennych nie potrzebuje juz. Zadnych antydepresantow. Wewnetrzny spokoj. Bardzo duza sprawnosc fizyczna( uprawiam jogging,kickboxing,fittness). Zwiekszona sprawnosc umyslowa( czyli "zamglenie",zmeczenie,rozleniwienie pase). Rosnace zaufanie do siebie samej:) Dla sprawdzenia samoistnej wydolnosci jelit, odstawilam lewatywy. Nie bylo problemow ze stolcem. Zadnych. Od jutra zaczne jednakze znow lewatywy. Grzesze czasami z jedzeniem wiec nie chce rezygnowac z lewatyw. Do kapieli wsypuje 400g sody. Nie mierze poziomu ph. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiamamama
Lewatywocostam, diete, to juz zmienilam dawno temu...dzieki za takowe PORADY. Rozumiem, ze ten sam tekst, to do autorki topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oxy :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx no to super jak tak dobrze :) i nie odbierz mnie zle nie chce kpic, zadac cwieka itp ale to co piszesz o sobie.... ja tak mialem przed wszelkimi "zabawami" z oczyszczaniem a badania badaniami wiele osob "umieralo" a lekarze twierdzili ze wszystko ok, w jak najlepszym porzadku, wyniki badan nic niewlasciwego nie wskazuja... i rozkladali raczki... w swej nie wiedzy xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx czyli jestes na najlepszej drodze do dlugiego zycia w zdrowiu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem.... Wczesniej mialam tez dobre wyniki badan oprocz wynikow tarczycy a czulam sie potwornie zle. Fizycznie i psychicznie. Kregoslup zjechany,ze spac nie dalo rady. A jak nie kregoslup bolal to fale dunaju w glowie i kolowrotek mysli nie pozwalal zasnac. W ciagu dnia opuchniecia twarzy,migreny,ataki alergii,bole glowy. Zupelna masakra. Lekarze przepisywali coraz to wiecej lekow i zamiast polepszenia bylo coraz gorzej. Mimo dobrych wynikow. Dla mnie wyznacznikiem zdrowia nie sa dobre wyniki badan lecz wspaniale samopoczucie. A roznica jest kolosalna. Wyniki zrobilam tak po drodze. Czulam,ze cos tam sie dzieje z ta moja tarczyca. Ale nigdy nie spodziewalabym sie,ze choroba moze ustapic. Zaznaczam ze w kregu medycznym Hashimoto jest choroba nieuleczalna. Trzeba tez wiedziec,ze w kregach medycznych nie jest wiadome skad ta choroba sie bierze. Musze sie usmiechac pod nosem poniewaz lekarz moj nie wiedzial co powiedziec. Wertowal poprzednie wyniki, marszczyl sie.... a je a je....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litościwy Mietek :)
Tak, tak napisałaś że jesteś "niemal czysta" ale nie w tym sęk, chodziło mi tylko o to żeby się dowiedzieć w jaki sposób to sprawdzasz. Czytając ten wpis odniosłem wrażenie, że Ty piszesz iż jesteś już wolna od wszelkich złogów itd że Twoje ciało jest w pełni czyste, więc dlatego lekko się zdziwiłem, że ktoś może coś takiego napisać, bo to bardzo mało pradopodobne, żeby w tak krótkim czasie oczyścić się niemal w zupłeności, ale widzę że miałaś na myśli coś innego więc odczepiam się :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oxy :) xxxxxxxxxxxx i to jest w tym najlepsze: choroba nieuleczalna. Trzeba tez wiedziec,ze w kregach medycznych nie jest wiadome skad ta choroba sie bierze. Musze sie usmiechac pod nosem poniewaz lekarz moj nie wiedzial co powiedziec. Wertowal poprzednie wyniki, marszczyl sie.... xxxxxxxxxxx po postu w koncu trzeba wziasc swoje zdrowie w swoje rece, bo inaczej wmowia nam pelno chorob genetycznych cywilizacyjnych nieuleczalnych i szpikowanie tabletkami do konca zycia a oco tu chodzi... o kase :) nasza a i nerki i watroba jeszcze bardziej po dupie dostaja, i wykanczanie nas xxxxxxxxxxxx zdrufka zycze coraz lepszego i wytrwalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupelnej czytosci nie osiagnie sie nigdy podejrzewam i nie o to mi w sumie chodzi. Mnie chodzi o to aby w miare mozliwosci pozbyc sie toksyn i metali ciezkich z organizmu. W jakims nieokreslonym stopniu udalo mi sie to. I nadal bede szla ta droga bo wiem,ze ta droga jest wlasciwa. Pozdo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefxyzzz
OXYGEN wszedzie trabia zeby nie naduzywac srodkow przeczyszczajacych, a Ty piszesz, ze masz za soba kilkanascie zabiegow, nie masz klopotow z wyproznianiem, ale jak tego uniknelas? Probiotyki? Dieta wysokoresztkowa, duzo wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagrzybiona kaferianka :/
booo ziołowe środki, jak i olej rycynowy, sól gorzka oprócz tego że sciągają toksyny to pomagaja to wyrzucić z organizmu. Tabletkom trzeba mówić, NIEE ale w/w produkty przy dzisiejszych nawykach żywieniowych są bardzo wskazane. Również warta uwagi jest lewatywa, która nie rozleniwaia jelit ale pomaga wyleczyć zatwardzenia. wiadomo, że jest druga strona która krzyczy aby nie stosować naturlanych metod, w obawie, ze koncerny farmacetyczne poniosa straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaliczam oleju rycynowego do srodkow przeczyszczajacych choc napewno dziala przeczyszczajaco. Jednakze roznica polega na tym,ze kwas rycynolowy pobudza pasywne histaminy jelita i w calosci z zawaroscia zlogow w watrobie i woreczku oraz trzustce zostaje wydalony. Nie wchlania sie do organizmu, zamyka cykl enterohepatyczny tzn. wyrzucone toksyny z watroby,woreczka itd. nie zostaja ponownie wchloniete. Dlaczego? Poniewaz aktywowane pasywne histaminy jelita wywoluja calkowite wydalanie calej jego zawartosci. Thats it. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zrobic oczyszczanie olejem rycynowym, ale dzisaj wieczorem mam imprezke i nie wiem jak dlugo nie mozna jesc po miksturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAJKAFAJKA
Oxygen, a czy zdarzylo Ci sie wymiotowac po miksturze? Spozylam godzine temu i mdli mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz udalo mi sie czesciowo zwymiotowac. Reszta pozostala w zoladku ale wystarczylo. Kuracja przebiegla normalnie. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitous
Witam serdecznie. Czytam ten wątek od początku, oraz inne wpisy Oxygen np. w temacie o piciu H2O2. Mam zamiar zacząć robić "porządek" ze swoim organizmem, ale sam nie wiem od czego zacząć? Czy od oczyszczania się z metali ciężkich za pomocą oleju rycynowego, czy może najpierw lewatywy, czy wcześniej coś zrobić z wątrobą? Jaka jest właściwa kolejność, lub czy może Ty Oxygn napiszesz jakiś przykładowy scenariusz dla początkujących. Za odpowiedź z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufoczka
To w dużym stopniu zależy od tego, co chcesz osiągnąć, a co teraz Ci przeszkadza. Ja rozpoczęłam oczyszczanie metodą dr Ashkara (forum lekarstwonaraka) w związku z dolegliwościami stawowymi, ogólną toksemią i niedoborami wynikającymi z wadliwej pracy przewodu pokarmowego. Jedną z przyczyn były antybiotyki zażywane od dziecka przy byle infekcji, gdyż wówczas lekarze zachłysnęli się antybiotykami i zapisywali je "osłonowo", a także przy zapaleniu oskrzeli, które prawie zawsze ma tło wirusowe. Drugą przyczyna w moim przypadku była nadwrażliwość na gluten, o czym dowiedziałam się zbyt późno. Ostatnio zaprzestałam nie tylko mąki pszennej, ale także żytniej i owsa. Dopiero wtedy unormowały się stolce. Teraz widzę, że jeszcze mleko muszę wykluczyć, choć nie szkodzą mi produkty fermentowane z mleka. Chodzi tu o laktozę, która w procesie fermentacji zostaje przekształcona i nie szkodzi. Metoda NIA najefektywniej wyprowadza z organizmu zalegające w nim toksyny - ludzie nawet z raka wychodzą. Co do oczyszczania z toksyn samej wątroby, to kuracja oparta na oleju rycynowym wydaje się obiecująca, ale wymaga lewatyw, a nie każdy chce i może ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitous
Lufoczka opisz proszę tą metodę wyprowadzania toksyn z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Na forum www.bioslone.pl jest ta metoda szczegółowo opisana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi9
Oxygen jak mogę się z Tobą skontaktować na priva? Bo mam sporo pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitous
Srebrnanuta dziękuję za link. Przeczytałem opisy i recepturę koktajlu i mikstury. No i który sposób wyprowadzenia toksyn teraz wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lufoczka
Srebrnanuto. Nie na żadnym forum małą literą, tylko na Elitarnym Forum ;) teraz ten dział nie jest widoczny dla niezalogowanych. Vitous. Nie chciałabym tu robić off topicu. Zajrzyj na stronę Ashkara http://www.lekarstwonaraka.com.pl/index.htm - zakładki HOME i FORUM, do ściągnięcia z sieci jest też jego broszurka. Zastosujesz czy nie - warto się zapoznać. Do tego radzę się dobrze przygotować, gdyż niewiedza budzi LĘK przed tą metodą. Nieuzasadniony. Jedno jest pewne, to nie są żarty i nie należy tego robić pochopnie. Raz uruchomione oczyszczanie zmienia człowieka, inaczej kształtuje psychikę - dojrzewa się. NIA wymaga odpowiedzialności, To nie jest dla mięczaków. Ja bym radziła teraz oczyścić wątrobę, pić koktajle, które doradziła Ci Srebrnanuta, do tego sok z pokrzywy (sezon), zbierać wiadomości i cieszyć się latem. Na zastosowanie metody NIA George'a Ashkara najlepszy czas jest po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitous
Lufoczka napisz proszę jeszcze, co rozumiesz przez " Raz uruchomione oczyszczanie zmienia człowieka, inaczej kształtuje psychikę - dojrzewa się.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×