Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość pacjentH2O2
Oxy, a może ten wstręt do mixtury to Twoja intuicja, która mówi, że już się oczyściłaś? Organizm często podpowiada nam co dla niego jest dobre a co nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogalbym tak pomyslec i byloby swietnie, gdyby tak bylo. Ale niestety ja juz od pierwszego lyka mialam wstret i musze naprawde walczyc aby zatrzymac koktail w zoladku. Nie jestem przypadkiem odosobnionym. Jest wielu,ktorzy tego smaku poprostu niecierpia. Jest rowniez wielu,ktorzy wrecz ciesza sie na sama mysl o koktailu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
Oxygen faktycznie nie łatwa to sprawa z tym bezpiecznym usuwaniem amalgamatów, na praktycznie każdej stronie dotyczącej tego materiału napisane jest że ''Rtęć zawarta w amalgamatach jest nieszkodliwa dla naszych organizmów (toksyczne są opary tego płynnego metalu''.... hmmmm to teraz nie wiadomo co jest mniejszym złem: zostawić te nieliczne które są czy narazić się na zatrucie przy nieprawidłowym usuwaniu :( Tu znalazłam artykuł na temat, może kogoś zainetesuje http://www.chinmed.com/praktyka/prakt_art/terapia_wyprowadzajaca.htm a tu forum, co prawda sprzed paru lat i nie aktualizowane ale w temacie i ktoś podał tu dwa nazwiska lekarzy... http://www.dzieci.org.pl/forum/autyzm/szukam-desntysty-usuwajacego-amalgamaty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowa sprawa jest odsuniecie pacjenta od zrodla zatrucia (dr. Klinghardt). W tym przypadku usuniecie amalgamatow. Nastepnie odtruwanie organizmu. Nieprofesjonalne usuniecie amalgamatow moze skonczyc sie bardzo zle( uszkodzenie nerek, uszkodzenie CSN). Moje plomby amalgamatowe byly usuniete bez zadnego zabezpieczenia nascie lat wstecz. Moim zdaniem, usuniecie amalgamatow jest sprawa priorytetowa. Ale tylko i wylacznie bezpieczne usuniecie(tlen,cofferdam itd). Jak znajde chwile czasu poszperam w necie,moze znajde odpowiedniego dentyste w kraju. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,kochani moi :). Musze sie z wami podzielic moja radoscia. Juz wczesniej to zauwazylam ale chcialam miec pewnosc. Od wielu wielu lat masowo wypadaly mi wlosy. Wydalam majatek na preparaty ratujace lub stymulujace porost wlosow. Nic nie pomagalo. Ostanie 3 lata musialam myc wlosy szamponem dla niemowlat bo nie dosc,ze wlosy staly sie zadkie to jeszcze tak slabe,ze plakac tylko. Od ponad 2 miesiecy wlosy nie wypadaja. Pojedyncze wlosy ale prawie nic. I..... odrastaja nowe!!!! Maja juz dlugosc 2-3 cm. Widac dokladnie na przodzie bo mam duze zakola:):). Pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie czy jest jakaś różnica jeżeli chodzi o kolor soku z grapefruita?Bo są owoce żółte i czerwone. Oxygen gratulacje w dalszych postępach z chorobą,oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinek,olej rycynowy mozesz mieszac z jakim chcesz sokiem. Chodzi tu przede wszystkim o dokladna emulgacje tzn. rozbicie oleju rycynowego na malenkie i niewidoczne golym okiem kropelki przez co dzialanie oleju rycynowego w jelitach jest maksymalnie optymalne czyli olej nie przeplynie przez nas ladujac w toalecie. Sok grapefruitowy porzez swoj gorzkawy smak ma stlumic smak oleju rycynowego. Ze wzgledu na to,ze akurat ja mam olbrzymi problem ze smakiem tego oleju, wyprobowywalam juz rozne mieszanki zalecane przez forumowiczow na stronach amerykanskich czy szwajcarskich. Ostatnio zostalo mi polecone na stronie amerykanskiej zmieszanie oleju rycynowego z czekolada w plynie. Brzmi fajnie bo uwielbiam czekolade wiec to zrobilam. Niestety bylo jeszcze gorzej niz z sokiem pomaranczowym czy grapefruitowym. Mozna mieszac z sokiem z marchewki,pomidorowym,z kiszonej kapusty, z mlekiem. Dla wrazliwcow takich jak ja poleca sie schlodzenie soku w lodowce. Jutro nastepna kuracja. Ciesze sie ale juz mna wstrzasa:) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Super temat. Jutro kupuję olej w aptece i w sobotę zaczynam Dzięki ze się dzielisz tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enteros
Bardzo dziękuję za założenie tego topicu. Czujęsię bardzo zachęcona do stosowania tej metody. Również mam Hashimoto i jestem na Euthyrox 50. Chcęcoś dorzucić od siebie. Weźcie pod uwagę Enterosgel- zamiast węgla aktywnego aby związać i usunąć z organizmu metale ciężkie. Ja stosowałam go przy okazji odrobaczania - zabezpieczenie przed Herksem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia zycze :) Ja za chwilke zaczne :) Bede w ciagu dnia do was zagladac. Dla zainteresowanych Enterosgel http://www.enterosgel.pl/. Dzieki za podzielenie sie z nami informacja. Brzmi niezle. Nie znam narazie skladnikow tego zelu ale w ciagu dnia napewno poczytam:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem aktywna forumowiczka na szwajcarskim wielkim forum poswieconym zdrowiu symptome.ch. Dostalam dodatkowa rade wmasowania oleju rycynowego we wlosy. Fakt,ze od czasu gdy stosuje wewnetrznie olej rycynowy, masowe wypadanie wlosow zostalo zahamowane i nowe wlosy odrastaja, to dowod na to,ze metale ciezkie ulokowaly sie u mnie rowniez w skorze pod wlosami. Czesto dzieje sie tak tez u mezczyzn. U nich nastapilo rowniez zastopowanie wypadania wlosow i zaczely odrastac nowe. Zgodnie z zaleceniem jakie otrzymalam wczoraj, wmasowalam olej rycynowy w skore glowy, owinelam folia, podgrzalam suszarka i zalozylam dwie czapki na glowe. Chodze juz tak dwie godziny. Potrzymam do wieczora. Troche swedzi. Napewno napisze jakie efekty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy olejowaniu rycyną włosów trzeba wiedzieć, czy nie jest się uczulonym na ten olej, tak samo można smarować brwi i rzęsy - wzmocni owłosienie każdego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Wczoraj pierwszy raz wypiłem konia trojańskiego. Dla mnie rewelacja. Już po paru minutach przestała mnie swędzieć skóra. A czego ja to na grzybicę nie stosowałem. Wielkie dzięki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enteros
Ha A ja właśnie nałożyłam na włosy olej z korzenia łopianu + folia. Włosy przestały mi wypadać, ale są taaakie suche i do niczego. O oleju rycynowym również słyszałam, że stosuje sięna noc na rzęsy. Potrzymam jeszcze ten olej na głowie i lecę kupić rycynowy. W niedzielębędę stosowała "mieszankę". Szkoda,że jutro jesteśmy poumawiani - i nie chcę ryzykować, bo nie wiadomo jak zadziała :). Odnośnie Enterosgel-u to tu można też coś poczytać: http://allegro.pl/enterosgel-oczyszczanie-detoksykacja-od-brat-pl-i3060585855.html Muszę zaznaczyć, że nie promuje sprzedawcy, tylko traktujcie to jako źródło inf. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reakcje alergiczne na olej rycynowy sa praktycznie wykluczone poniewaz olej rycynowy rozkladany jest na kwas rycynolowy i gliceryne. Kwas rycynolowy powoduje natychmiastowa aktywacje pasywnych histamin jelita cienkiego przez co cala zawartosc jelit zostaje wydalona. Cytuje moje posty z poczatku:"Zjadany przez nas z pozywieniem tluszcz albo olej, zostaje w dwunastnicy przez zolc i sekret z trzustki, rozlozony na kwasy tluszczowe i glyceryne. Jednoczesnie wraz z zolcia, z watroby uwalniaja sie toksyny,metale ciezkie i chemia z medykamentow tam zdeponowane i trafiaja do dwunastnicy. Jednakze w jelicie cienkim i jelicie grubym wraz z przetrawionym jedzeniem, trafiaja poprzez krwioobieg spowrotem do watroby i tam zdeponowane. Olej rycynowy jest jednakowoz,jak kazdy jeden inny olej, rozkladany przez zolc i sekret trzustki na kwasy tluszczowe, tutaj kwas rycynolowy i gliceryne, ale kwas rycynolowy aktywuje w odroznieniu od innych kwasow tluszczowych, pasywne histaminy jelita cienkiego. To jest powodem calkowitego wyproznienia zawartosci jelit i przerwania enterohepatycznego cyklu". Jednakowoz istnieja kontraindykatory na ktore trzeba zwrocic uwage zanim zacznie stosowac sie olej rycynowy wewnetrznie a ktore wymienilam juz na poczatku topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enteros
Zaczęłam też coś szukać o oleju rycynowym - wiedzieliście, że stosuje się go w celach przyspieszenia / wywołania porodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytuje moj wpis opisujacy dzialanie oleju rycynowego na poczatku topiku:" Dodatkowo zdarza sie w 60%, ze aktywowane histaminy wywoluja prostaglaninsynteze E2 (PGE2), co wykorzystywane jest w "koktailu" wywolujacym bole porodowe. Jest to zaskakujacy i dodatkowy "turbo efekt". Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zniszczone włosy stosuję kogiel mogel żółtko mieszam z 1 łyżeczką oleju rycynowego do tego dodaję kilka kropli nafty i kilka kropli cytryny, nakładam na włosy okrywam folią i trzymam 1-2 godz jak mi tam wychodzi i myję , włosy sie wzmocniły nie przetłuszczają się tak bardzo i zrobiły się błyszczące jaky ich było duuuużo wiecej, a już miałam takie marne piórka :D Oxy Ty się znasz na oczyszczaniu wątroby mąż robił czyszczenie 4 z kolei ale metodą Huldy i miał ogromne ilości jakby styropianu ,to było jak tłuszcz takie coś kremowe pływające , czy to by się wątroba czyściła ze stłuszczenia , tak na prawdę to nikt nigdy mu nie mówił ze ma stłuszczenie ale ma kłopoty bo żadnego tłuszczu nie trawi pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soojja
Oxygen , za twoją poradą zrobiłem badanie na zawartość witaminy D3 i wynosi ona 16,1 ng/ml . Przyjmuję dziennie 10 000 IU i jutro wybieram się na cztery dni w rejony gdzie słonko trochę lepiej operuje . Dzięki za cenne uwagi dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolek Tolski
40-latek 100 kg 180 cm Powiem tak że przeczytałem ten topik i włos mi się jeży, nie chodzi tu o krytykę ale o jako że jestem z zawodu rzeczoznawcą to rozpatruję daną sprawę zawsze za i przeciw, a czytając ten topik to niemal wszystko jest za !!! olejek na miarę super leku na raka, e.c.t. Czytając posty mam wrażenie że pod pewnych userów podszywa się jedna osoba, charakterystyka stylu, pisania. Chciałbym aby zabrał zdanie na temat OR ktoś kto dany produkt bada farmologicznie, może jakiś lekarz specjalista. Ja rozumiem że internet może wiele ale tak jak za przykład naprawy auta weźmiemy z fora motoryzacyjnego i postaramy się tym samym naprawić je, a tu nagle auto STOP, to będziemy mieli pretensje do samego siebie że postąpiliśmy wg przeczytanych postów i niestety auto "umarło", ale czy Oxygen zapewni a wręcz da gwarancje że OR mi nie uszkodzi jelit ??? i nie zejdę ? Internet ma wielką siłę więc uważam że powinno cokolwiek jesli coś zastosujemy to skonsultujmy to z lekarzem ... nie jednym, może i prywatnie ! Generalnie mam mieszane uczucia i mam do tego prawo, czasami mam wrażenie że ktoś chce reklamować dany specyfik lub po prostu jest uzależniony od OR i chce wzbudzić pewne współczucie lub nawet zaszkodzić ! Generalnie opozycja jest zawsze potrzebna. Proszę o za OR i przeciw skutki uboczne OR bo ja tu widzę prócz jednego z userów wszystko za !!! Pozdrawiam BT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Przed chwilą wypiłem olej z sokiem pomarańczowym to ci napiszę jakie skutki uboczne się pojawiły. Nie udzielasz się czasem kolego na H2O2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrna Nuta, bardzo sie ciesze:)Gratulacje! Uzyles rowniez roztworu Lugola? Pozdrawiam Ciebie Danke, Zanim zaczelam stosowac koktail z olejem rycynowym, oczyscilam sobie watrobe rowniez metoda Dr. Hulda Clark. Oczyszczanie watroby jest zalecane aby uwolnic woreczek zolciowy z ewentualnych kamieni i watrobe z ewentualnych zlogow. Nigdy nie mialam zadnych problemow z watroba ani woreczkiem zolciowym wiec zrobilam to raczej pro forma. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy w toalecie wyladowalo ok. 150-180 sztuk tego jak ty to nazywasz "styropianu" :) Ten "styropian" to kamienie zolciowe. Wydalilam tez tony piasku. Tak bylo za pierwszym razem. Po miesiacu powtorzylam oczyszczanie metoda Dr. Huldy Clark. Tym razem wydalilam sama zolc i moze 2-3 malenkie kamyczki. Twoj maz zdaje sie miec tego o wiele wiecej niz ja mialam gdyz mimo 4 oczyszczen, nadal wydala kamienie. Dr. Hulda Clark zaleca oczyszczanie jej metoda raz na miesiac az zolc bedzie czysta. Znam osobiscie osobe,ktora uniknela usuniecia woreczka zolciowego po tym,jak zastosowala te metode. Zgadzaloby sie sie to z tym co piszesz,ze twoj maz nie trawi zadnych tluszczow. Zjadamy tluszcz. Aby go przetrawic, watroba uwalnia zolc,ktora wplywa do woreczka zolciowego a nastepnie do dwunastnicy. Jesli woreczek zapchany jest kamieniami,piaskiem,grysikiem, przeplyw zolci jest zaklocony a wynikiem tego sa problemy trawienne. Pozdrawiam Was Soojja, to wspaniala wiadomosc:), ze zrobiles badanie. W sumie kazdy powinien. Jak widzisz, poziom wit.D jest u ciebie bardzo niski. Wiem,ze wkrotce poczujesz sie o wiele lepiej. Trzymaj sie kurczowo dawek zalecanych przez lekarza. Oralne zazywanie wit.D w dawkach za duzych jest wysoko toksyczne. Slonca nie da rady przedawkowac bo organizm sam to reguluje ale wit.D w tabletkach latwo przedawkowac,gdy sie przesadza. Dlatego trzymaj sie kurczowo tej dawki ktora zalecil lekarz. Tydzien temu wynik badania: moj status wynosi 56 ng/ml. Optymalnie:) Pozdrawiam ciebie i jeszcze wiekszych sukcesow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Oxygen nie stosowałem lugola Sam olej i sok Pierwsze objawy to wypróżnienie po 1 godz i ból głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zazylam znowu moj koktail: 50ml oleju rycynowego i 200ml soku grapefruitowego. O dziwo, poraz pierwszy, nie mdlilo mnie. Caly przebieg byl malo spektakularny. 3 razy bylam w toalecie i koniec. Zadnych skurczy,zadnego pieczenia,zadnego nieprzyjemnego zapachu. Ok. godziny 16 zrobilam lewatywe aby usunac ewentualne resztki. Samopoczucie gigantyczne. Tak jak wam wczoraj pisalam, poszlam za rada i wsmarowalam sobie olej rycynowy we wlosy. Cos sie dzialo, poniewaz skora glowy bardzo mnie swedziala. Smarowanie bylo dla mnie nieprzyjemne. Gesty olej ciezko sie wsmarowuje i ten zapach :/. Pod wieczor zmylam. Musialam trzy razy szamponowac ale okazalo sie,ze nie caly olej zmylam. Nie widze zadnej roznicy po tej masce. Raczej nie bede stosowac w przyszlosci choc ktos zalecil smarowanie skory glowy przed sportem. Wraz z potem wydzielaja sie toksyny, ktore sa wiazane przez olej i nie wchlaniaja sie spowrotem. Hmmm Danke,twoja maske na wloski napewno wyprobuje. Dzieki:) Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebrna Nuta, moje pytanie tyczylo sie "Konia trojanskiego". Kiedy zaczelam stosowac olej rycynowy, moja migrena jakby sie nasilila, rowniez bole glowy. Po 3 bodajze czy 4 razie do tej pory nie mialam ani razu bolu glowy czy migreny co graniczy z cudem poniewaz migreny mialam conajmniej raz w tygodniu. Migrenom towarzyszyly zawsze wymioty. Teraz mam czasami wrazenie cmienia ale to jakos samo przechodzi. Pozdrawiam Ciebie i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem osoba dorosla i samodzielnie podejmuje moje decyzje. Ponosze rowniez 100% odpowiedzialnosc za podjete przeze mniie decyzje.Szeroki dostep do informacji i badan naukowch (internet,bibliteki,ksiegarnie itd) daje mozliwosc wieloplaszczyznowego zapoznania sie z interesujacym nas tematem. Takowoz ja to zrobilam zanim podjelam kuracje z olejem rycynowym. I jest to w 100% moja swiadoma i przemyslana decyzja i bylabym osoba prymitywna i na wskros niepoczytalna gdybym kogokolwiek obarczala wina za moje wlasne decyzje.Przebieg mojej kuracji z olejem rycynowym opisuje i przedstawilam ja dosc obszernie. Tak zachecam rowniez do informowania sie z innych zrodel i dzielenia sie z nami tymi informacjami. Uwazam,ze takowe komentarze obrazaja inteligencje forumowiczow i degraduja do poziomu owcy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Konia Trojańskiego piję bez lugola. Nie rozumiem po co miałbym pić z lugola Ok jestem po kilku wypróżnieniach. Jakiś super sensacji nie mam. Czuję tylko, że jelita pracują i tyle. Co mnie zaskoczyło to, to że poprawił mi się humor. Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorina
Oxygen Jaki czas po zażyciu mikstury ojejowej można spożyć posiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idealnie po 2 godzinach. U mnie bylo troszke inaczej gdyz z powodu mdlosci, musialam przezuwac chociazby czerstwy chlebek aby nie zwymiotowac koktailu. Ostatnia moja kuracja przebiegala zupelnie inaczej niz dotychczas tzn. nie mialam zadnych nudnosci wiec nie potrzebowalam chleba i zjadlam dopiero jak zglodnialam a bylo to ok. 3 godzin po zazyciu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×