Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Badanie tarczycy przeprowadze po polrocznym stosowaniu oleju rycynowego. Widoczne jest jednak to,ze opuchniecia z ktorymi hashimotki wiecznie sie zmagaja, praktycznie nie wystepuja. Stany depresyjne lub wahania emocjonalne odchodza w niepamiec. Poza tym: Migreny nie mialam juz bardzo dlugo. Potworne zgagi,ktore nie pozwalaly mi zasnac, odeszly. Zawroty glowy, codzienne mdlosci,szum w uszach,guz za uchem,masowe wypadanie wlosow- NIE MA JUZ. Zobaczymy jakie beda wyniki. Napewno napisze wam. Jestem dopiero na poczatku mojej drogi z olejem rycynowym.Niektorzy znani mi uzytkownicy z forum http://www.symptome.ch/vbboard/amalgam-entgiftung/1804-rizinusoel.html przeprwadzaja juz te zabiegi latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soojja. Poziom witaminy D powinien u ciebie wynosic conajmniej 40ng/ml a nawet 50ng/ml. Niestety przewaznie poziom jest nawet ponizej krytycznej 7ng/ml. Dobrze by bylo dla ciebie zrobic badanie na poziom wit.d. Badanie jest platne. Suplementacja wit.d dostepnej bez recepty nie ma sensu. Za niskie dozy. Np. Aby utrzymac poziom 50ng/ml potrzebuje 70cio kilogramowy czlowiek 23000 I.U. witaminy D tygodniowo. Powinno to miec w twojej sytuacji centralne znaczenie. Uwazam,ze postapiles rozsadnie, nie pozwalajac na biopsje. Pisz tutaj bo tacy ludzie jak ty sa bardzo wazni. Twoje doswiadczenia sa bezcenne. Bede czekala na wiadomosci od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soojja
Dzięki za poradę , w zasadzie nie używam żadnych witamin a jednym z elementów jest około 1,2 L soków warzywnych i owocowych a także mielonego lnu i ostropest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soojja, Jakies pol roku temu po przeczytaniu ksiazki Dr.med.Raimund von Helden i bardziej z ciekawosci zrobilam badanie na poziom wit.D. Moj poziom wynosil 11ng/ml. Bardzo,bardzo niski poziom. Otrzymywalam przez tydzien wysokodozowana wit.D. W sumie bylo tego 400 000 I.U. Poziom wzrosl do 36 ng/ml. Dawka podtrzymujaca poziom wit.D u mnie to 50 000I.U. tygodniowo. Ekspozycja skory na slonce przez 10-15 min dziennie(bez ubrania) jest w naszym klimacie niemozliwa. Zbyt mala ekspozycja powoduje niedobor wit.D. Z pozywieniem nie jestesmy w stanie przyjac wystarczajacej ilosci wit.D. Smazenie,gotowanie,przetwarzanie ryb(sledzie,losos) powoduje utrate 50-90% wit.D. W 1 avokado jest ok.200 I.U wit.D. W 100g tranu 12 000 I.U. W 100 g sledzia 1080 I.U. Oczywiscie kazde dodatkowe zrodlo wit. D, takie jak nadmieniles, kalcyferol, jest jak najbardziej wskazane. Przypuszczam jednak,ze niewystarczajace.Tym bardziej w twoim przypadku. Twoja bogata w witaminy i mineraly dieta jest optymalana aby skora twoja poprzez ekspozycje na slonce wytworzyla jak najwieksza dawke wit.D. Niestety slonca nie ma narazie. Zalecane dzienne dawki 4000 I.U. wit.D. dotycza kogos,kto i tak ma prawidlowy poziom tej witaminy. Z takim niedoborem,jaki byl u mnie, suplementacja 5000 I.U. nie przynioslaby nic. Utrzymywalabym jedynie ten niski poziom. A nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Do Oxy i Soojja, pamiętajcie też że witamina D przy opalaniu pobierana jest głównie w okolicy oczodołów. Więc nie trzeba wystawiać całego ciała na słońce wystarczy twarz. I oczywiście nigdy nie noście okularów przeciwsłonecznych w trakcie opalania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Pacjent h2o2. Nie moge powiedziec w ktorym miejscu pobierana jest najwieksza ilosc wit.D. Uwazam,ze brak jest jakichkolwiek badan na ten temat. Wiadomo jednak,ze niezbedna dla zdrowia wit.D powstaje na skutek ekspozycji skory na slonce. Najlepsze jest slonce padajace pod katem 45 i bezchmurne niebo. Zadnych filtrow. Wystarczy 5 min. Mozna przedluzac do 10-15 w zaleznosci od skory. Dluzej nie trzeba poniewaz w miare uplywu czasu maleje wydajnosc. Promienie UVB,ktore sa niezbedne do tego, powinny padac na jak najwieksza powierzchnie skory. I ja wystawiam sie jak najbardziej rozebrana. Promienie UVA opalaja ale powoduja zmarszczki. Tym bardziej w okolicy oczu. Moze przez minute wystawie oczy ale nie dluzej. Kobieca proznosc. Ale coz, jednak jestem kobieta. Wybacz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxy czy jest jakaś norma ile ta Slizgawka ma trwać po zażyciu tej mikstury, czy cały dzień to nie jest za dużo jeśli tak to dlaczego tak długo trwa ? czy mamy się obawiać że coś nie tak czy to taka norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze z zalozenia,ze zazywasz koktail rano. Czasami zdarza sie,ze olej rycynowy dziala nietylko ze przez caly dzien ale tez na nastepny rano. Z doswiadczen innych wiem,ze kazdy organizm reaguje inaczej. Np. wszystkie kuracje przebiegaja bardzo delikatnie(4-5 wyproznien) i na tym sie konczy, po czym po 16 albo u innych po 25 zazyciu zaczyna sie prawdziwa jazda bez trzymanki czyli nawet 20-25 wyproznien, skurcze,piekaca pupa. U innych od samego poczatku masywne wydalanie ze wszystkimi towarzyszacymi objawami. Trzba duzo pic ale o tym napewno pamietasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy odtruwania organizmu potrafia byc bardzo meczace. Wiem tez,ze im czlowiek starszy tym gorzej przechodzi odtruwanie i tym dluzej to trwa. Czlowiek po 55 roku zycia jest przewaznie juz tak zatruty toksynami i metalami ciezkimi, ze powinien konsultowac sie z zaufanym lekarzem,gdyz objawy odtruwania potrafia byc bardzo przykre. Daleko mi jeszcze do 55tki ale mimo to mam dosc dokuczliwe objawy odtruwania. Nie codziennie ale jednak. A sa to: zaburzenia krazenia krwi przyspieszony puls w ciagu dnia i w nocy zaburzenia widzenia drzenie miesni zmeczenie. szum w uszach Z drugiej strony pozytywy od momentu kiedy zazywam olej rycynowy(4 miesiace juz): cotygodniowe migreny od 3 miesiecy nie mialy miejsca alergia na roztocza(kurz) od 3 miesiecy nie meczy mnie wcale tzn. nic nie odczuwam( mam tez alergie na pylki ale okaze sie na wiosne czy pozbylam sie jej) potworne bole kregoslupa od miesiaca ustapily( lekarz powiedzial,ze moje kregi szyjne sa jak u 70cioletniego dziadka) guz na wezle chlonnym wielkosci orzecha wloskiego zniknal Ogolnie czuje sie swietnie. Negatywne objawy odtruwania minimalizuje lewatywami( z kawy albo z domieszka octu jablkowego lub natronu) oraz herbatkami. Dobrze robi polozyc termofor na watrobe. Watroba i nerki to glowne narzady dzieki ktorym pozbywamy sie toksyn i metali ciezkich. Trzeba o nie dbac: herbatki na nerki, na woreczek zolciowy,na watrobe. Prosze pytac,chetnie odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki Oxy za poradę tak na prawdę nie chodziło o mnie , ale mojej siostrze powiedziałam dokładnie to samo co Ty napisałaś , robiła to po raz drugi za pierwszym razem poszło gładko a drugim poszło gorzej z tymi latami to trochę ich też ma, myślałam czy aby za dużo chorób nie ma ale napaliła się jak dzik na szyszki Dzięki i pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj oxygen Ja zaczęłam swoja kurację od sody i trawienie się poprawiło ale samopoczucie znacznie pogorszyło,zaczęly boleć mnie stawy,oczy,głowa,chodzę otępiała i zaczęły sie problemy ze snem. Wczoraj dostałam linka od koleżanki i zaczęłam czytać wszystkie Twoje posty. Mam wielka ochotę na przeprowadzenie kuracji polecanej przez Ciebie ale bardzo sie boję. Jestem osobą pracująca i obawiam sie że mogę nie dać rady jak poruszę to świństwo które we mnie siedzi i mam obawy jak zareaguje na to wątroba. Ale od momentu picia sody mam takie wrażenie zapchania jelit i gorszego samopoczucia że chyba nie mam wyjścia. Bardzo dziękuję za rady, pomoc i wsparcie ludzi korzy z tym dziadostwem walczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Twoje obawy poniewaz rowniez je mialam. Pracuje i mam dziecko. Zachecalabym do wyporobowania na poczatek dawki 30ml oleju rycynowego i 220ml soku. To jest dawka minimalna. Prosze nie zapomniec o dobrej emulgacji gdyz olej przeplynie przez jelita nie czyniac tego,co chcemy. Pozniej mozna dawke zwiekszac lub zostac przy aktualnej Dla osob pracujacych i innych takze, plecalabym zaprzyjaznienie sie z irygatorem. Rowniez dlugo potrzebowalam aby sie przekonac do lewatyw. Mialam jakas wewnetrzna niechec. Na poczatku jest troche dziwnie ale gdy symptomy odtruwania sa nieprzyjemne lub meczace np. bol glowy,zmeczenie,podraznienie,bole kregoslupa,bol szczeki, szum w uszach itd. aplikuje sobie lewatywe. Z czasem dochodzi sie do takiej wprawy,ze trwa to doslownie kilka minut. Po lewatywie symptomy odtruwania znikaja albo wyraznie zmniejszaja. Czesto tez zazywam 10g wegla medycznego( mam w proszku) i od razu jest lepiej. Odzywiam sie zupelnie inaczej niz kiedys. Jem surowe warzywa,owoce,czasami ziemniaczka gotowanego,malo miesa i ryb ale nie wykluczylam,chlebek tylko na zakwasie. No i oczywiscie mieszanka oleju omega3 i omega6,ktory podawalam wczesniej. Zupelnie przeszla mi ochota na slodkie. To jest wrecz niesamowite bo wczesniej potrafilam zjesc cale ptasie mleczko i kilka grzeskow na raz. Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarinek, zanim zaczelam stosowac emulsje oleju rycynowego/soku grapefruitowego, przeprowadzilam najpierw oczyszczanie watroby metoda Dr.Clark. Jest to wskazane aby udroznic i oczyscic nasz najwazniejszy organ jesli chodzi o oczyszczanie: watrobe. Pozdrawiam Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola 125
Oxygen Jaką herbatkę polecasz na nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje herbatki w aptece lub w sklepie zielarskim. Nie kupuje zawsze tej samej. Gdy mi sie skonczy,kupuje inna i tak dalej...Dobre sa herbatki z pokrzywy na przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wczesniej napisalam wam ale niestety moj post poszedl gdzies w Nirwane. Teraz machwilke czasu wiec napisze wam co sie u mnie dzieje. Otoz, jak juz gdzies wczesniej wspomnialam, od 8 lat choruje na chorobe autoimmunologiczna tarczycy Hashimoto Thyreoiditis. Od 4 lat jestem optymalnie ustawiona z dzienna dawka hormonu (Euthyrox 87,5) i praktycznie nie bylo zadnych problemow ze strony tarczycy. Od jakiegos czasu mialam jednak przyspieszony puls i zaburzenia rytmu serca,trzesienie rak. Myslalam,ze to wynik odtruwania ale dla pewnosci udalam sie do lekarza. Co sie okazalo? Okazalo sie,ze moje objawy sa wynikiem przedawkowania hormonu tarczycy!!!Lekarka kazala odlozyc calkowicie Euthyrox. Pobrala mi krew. W poniedzialek beda wyniki. Czyzby dzieki olejowi rycynowemu oczyscila sie moja tarczyca i zaczela czesciowo lub calkowicie samodzielnie pracowac????Zobaczymy w poniedzialek co pokaza wyniki. Jestem w szoku troche. Czy to jest mozliwe pytam sie sama siebie???? Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen dziękuję z całego serca za cenne rady i cieszę się ze u Ciebie wszystko idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo prosze :). Jestem do waszej dyspozycji i w dalszym ciagu chetnie odpowiem na wasze pytania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaliczyłam drugi raz oczyszczania olejem, było trochę inaczej za pierwszym razem poszło lekko a tym razem moze nie miałam tyle Slizgawki ale za to d...e pawiana baaardzo piękną do tego prawie cały dzien przespałam bo jakaś słaba byłam , bóle głowy , nudności , zawroty,, bóle brzucha, głowa ciężka jak na kacu . Ale chyba idzie już ku lepszemu zjadłam co nie co i sraka mnie opuściła zobaczymy co jutro będzie Pozdrowionka i miłej Niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis
Zainteresowała mnie metoda o której Pani pisze, tymbardziej ze mam 23 lata i chyba z 10 tych ciemnych plomb, dramat, ale nie mialam możliwości finansowych aby zaopatrzec się w biale. Wymienie plomby a nastepie zaczne ta kuracje. Ile takich koktajli trzeba wypic? Co jaki czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 polmb amalgamowych? jesli tak, to prosze Pania o przeczytanie calego Threadu. Od poczatku. Chodzi mi nie tylko o sama kuracje ale rowniez o to, aby wiedziala pani o tym,ze usuwanie plomb amalgamowych musi przebiegac w warunkach zabezpieczajacych pania przed dostaniem sie oparow rteci poprzez borowanie do mozgu i organizmu. Znalezienie takiego dentysty jest dosc trudne. Znam przypadki ludzi,ktorzy jezdzili 700km aby w miare bezpiecznie usunac to z buzi. Jak dlugo trzeba zazywac koktail?Nie ma reguly i ja sama nie wiem, jakdlugo bede ja stosowac. Znam przypadki stosowania tej kuracji przez ponad 20 lat. Jak czesto? Powiem tak: regula jest pani wlasny organizm i pani samopoczucie. Ja stosowalam raz w tygodniu. Teraz raz na 2 tygodnie. Znam przypadki stosowania kuracji dwa razy w tygodniu czy raz w miesiacu. Prosze zaufac sobie samej. Ja stosowalabym rowniez czesciej niz raz w tygodniu aby szybko pozbyc sie tego z mojego organizmu. Dobrze czuje sie po kazdej kuracji. Moim problemem jest jednak potworny smak oleju rycynowego. Zazdroszcze ludziom,ktorzy uwazaja ten koktail nawet za zupelnie smakowity. Jak czytam o tym to nie moge sie nadziwic. Ja odczuwam potezny wstret juz na sama mysl i moge miec tylko nadzieje,ze to sie kiedys zmieni. Pozdrawiam pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry pie
oxygen czy znasz i możesz polecić jakieś kliniki czy stomatologów którzy potrafią w bezpieczny spsób usunąć amalgamaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest dobrze , czuje się okej Co do lewatyw to nie są mi obce, zdążyła,m się już z ni,mi zaprzyjaznić na dobre i na złe pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu moze byc problem. Niestety nie znam w kraju zadnego dentysty ani kliniki,ktora spelnia nizej wymienione standardy bezpiecznego usuwania amalgamatow. Ale moze ktos wie cos wiecej lub znalazl taki gabinet. Jesli tak to prosze o podzielenie sie z innymi ta wiadomoscia. Smutne to jest,ze za granica(USA, Europa Zachodnia) nie ma problemu ze znalezieniem takiego dentysty. Standardy bezpieczenstwa,ktore powinny byc zachowane przy usuwaniu amalgamatow * (Safe removal of amalgam fillings) Podczas usuwania plomb amalgamowych groźne są opary rtęci powstałe na skutek temperatury powstalej przy borowaniu. * (Cut and chunk) Dentysta powinien po nacięciu amalgamatu , odłupywać jego kawałki. W ten sposób o wiele mniej rtęci jest uwalniane do powietrza. * (Keep it cool) Chłodzenie wiertła wodą. * (Suction!) Odsysanie powietrza z obszaru roboczego. Polecana jest odsysarka o dużej wydajności, która zakładana jest na uchwyt do wierteł, tak że bardzo mało oparów ma szansę przedostać się do otaczającego powietrza i organizmu * (Rubber dam or no rubber dam)W Polsce znany jako coferdam - pozwala odizolować obrabiany ząb od reszty buzi. Konieczny. * (Cover the skin) Należy przykryć pacjenta, żeby nie osadzały się na nim cząsteczki rtęci rozrzucane przez wiertło. * (Rubber gloves) Rękawiczki nie powinny być lateksowe, ponieważ rtęć przenika przez lateks.Rada służy ochronie dentysty. * (Supplemental air) Należy dostarczać powietrze (tlen ) za pomocą maski na nos, np takiej, jakiej stosuje się do podawania podtlenku azotu podczas narkozy. * (Maintain clean air in the operatory) Chodzi o to, żeby wentylować cały gabinet, a także, żeby wylot wysysarki był gdzieś na zewnątrz i powietrze nie wracało do gabinetu. * Jonizator - przyciąga jony rtęci w powietrzu i je usuwa. * do zastosowania na własną rękę: Węgiel aktywowany doustnie na pół godziny przed i po usuwaniu * Ewantualnie zastrzyk z wit.C Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×