Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość świadoma7502
Temat bardzo ciekawy ale mnie troszke zaskoczyła ta terapia olejem rycynowym bo od zawsze mialam przekonanie o wysokiej szkodliwości tego własnie oleju. Jeżeli chodzi o wygląd wydalanej candidy to jakiś czas temu byłam na głębokim oczyszczaniu jelita metodą grawitacyjną(płukanie wodą ozonowaną) i osoba która przeprowadzała zabieg pokazała mi na zdjęciach jak wygląda min. wydalana candida- jest czerwona i sluzowata (nie ma jednego określonego kształtu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam wiele dobrego o olejku rycynowym, między innymi, że ma dobroczynne działanie na wzmacnianie rzęs. Sama go jeszcze nie wypróbowałam, ale zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja a czy tylko w sprawie candidy jesteś na nie , mnie się wydaje że to nie głupio wygląda bo jak czytałam reidingi Cayce który polecał olej na różne dolegliwości jakby poszedł tym tokiem mySlenia że olej wyciąga toksyny ze guzów , oczyszcza to może od srodka działa bardziej , tylko mnie się wydaje że powinno się dużo pić tylko czego wody ? soku jabłkowego?. Wiesz oczyszczenia wątroby Moritza czy tam Clark to też operacja bez skalpela jak pomyślę ile tego świństwa siedziało u mnie , nawet mój małżonek sceptyk przedniej maści jak zobaczył co z niego leci a na pewno to nie wszystko jeszcze , mam ochotę zrobić to tzn wypróbować na sobie niby nie mam żadnego śluzu krwi itp ale nie podoba mi sie moje zatwardzenie z początku po EM było dobrze a teraz znowu te kozie bobki, piję tyle że ho ho więc to nie jest że za mało płynu przy oczyszczeniu wątroby nie było jakiś sukcesów ale coś jest nie tak pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do swiadoma: Olej rycynowy, olej rącznikowy (łac. Oleum Ricini, Oleum Palmae Christi) produkt roślinny, otrzymywany z nasion byliny (w Polsce roślina roczna) rącznika pospolitego przez wyciskanie oleju na zimno i wygotowywanie z wodą. Takie postępowanie pozwala na rozkład toksycznej toksoalbuminy rycyny, której obecność w nasionach sprawia, że ich zażycie może wywołać śmiertelne zatrucie. Głównym (ok. 80%) składnikiem oleju rycynowego jest 18-węglowy monogliceryd kwasu rycynolowego. Zrodlo Wikipedia. Do danke: Oczywiscie nigdy nie zapominamy o piciu wody, herbatek ziolowych. Kazdorazowo, albo :) prawie kazdorazowo, po zazyciu koktailu z olejem rycynowym, klade sie do lozeczka i wypijam caly dzbanek bardzo cieplej przegotowanej wody i klade termofor na brzuszek. Na watrobe. Ten czas wlasnie jest jak maly urlop.Leze tak az sie zacznie. Procedura ta jest bardzo przyjemna. Dla duszy i ciala. Do papaja: Rozumiem twoje zaniepokojenie ale zapewniam cie,ze nie ma zadnych obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamdem
Oxygen, temat bardzo ciekawy. Napisz prosze, czy zaobserwowalas jakies pozytywne zmiany po oczyszczeniach np. wiecej energii, lepsza przemiana materii, ladniejsza skora etc. cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamdem
Plywak, ja ssalam olej slonecznikowy jakies 3 czy 4 tygodnie bardzo konsekwentnie, ale nic nie zauwazylam, dlatego dalam sobie spokoj. Moze to ssanie oleju nie na wszystkich dziala? Pamiatam, ze Walterr z poczatku watku urynowego, tez wspominal o braku jakichkolwiek reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim, swiadomosc dlaczego chorujemy,jest bardzo wazna. Swiadomosc,ze zdrowie jest naszym naturalnym dobrem a nie "rzecza", na ktora trzeba sobie ciezko zapracowac i kupic za ciezkie pieniadze,bezcenna. Wazna jest rowniez swiadomosc,aby nie maltretowac swojego,i tak juz obciazonego organizmu, roznego rodzaju dietami,glodowkami i oczyszczaniem. Przesada lub bezmyslnosc sa rownie szkodliwe i moga wyrzadzic nam bardzo duza krzywde. Przebywam na tym forum dopiero od jakiegos czasu i zauwazylam taka tendencje. Oczywiscie,ze jestesmy dorosli i decyzje podejmujemy samodzielnie kazdy wie co robi i wierze,ze tak wlasnie sie dzieje. Chce opisac wam, jak wogole wpadlam na ten pomysl aby stosowac te metode. Musze cofnac sie pare lat do tylu. Ciagle depresje,coraz wiecej alergii,zapalenia zatok, potworne bole kregoslupa,migreny, candida skory i pochwy, infekcje bakteryne, polpasiec,zle samopoczucie i to wszystko w kolko i w kolko itd zrobily ze mnie notorycznego pacjeta. Lekarze pobierali krew,przeswietlali,szpikowali tabletkami. W sumie bylam zdrowa i nikt nie potrafil mi wytlumaczyc skad u mnie takie dolegliwosci. Jestem mloda kobieta i draznilo mnie,ze tak zle sie czuje. Diagnoza,ze mam hashimoto i kregi szyjne jak staruszek byla koronacja. Zaczelam na wlasna reke informowac sie. Trwalo to dosc dlugo. Niestety psychika odgrywa tutaj bardzo duza role. Wszczepione czy wmowione mi zaufanie do lekarzy i brak zaufania do siebie sprawily,ze podchodzilam z duzym sceptycyzmem do wszystkiego co czytalam. Potrzebowalam duzo czasu aby przerobic informacje,ktore latwo rozumialam ale nie trafialy do mojej swiadomosci. Hashimoto to choroba autoimmunologiczna. Odkrylam prawidlowosc bezsprzeczna (wiem to od moze roku),ze choroby autoimmunologiczne maja swoje zrodlo w zatruciu organizmu metalami ciezkimi. I prosze nie dac sie zwiesc swojemu rozumowi,ktory od razu protestuje i wrzeszczy: jakiemu zatruciu???!!!! przeciez zyje,chodze i pracuje???!!!! nie ma mowy o zadnym zatruciu! Im wiecej wiedzialam tym jasniejsze bylo dla mnie skad sie wzielo moje hashi, migreny,alergie i inne. Dowiedzialam sie,ze mimo,ze dawno temu pozbylam sie moich amalgamow, niestety zostaly one usuniete nieprofesjonalnie i rtec trafila nie tylko wtedy ale juz wczesniej, gdy amalgam jeszcze w buzi mialam, do organizmu. Okazalo sie,ze szczepionki,ktore niestety jako dziecko otrzymalam, zawieraly rowniez duze dawki rteci. Dodatkowo jedzac ryby wprowadzam nastepna dawke tego swinstwa do mojego organizmu. Rtec czy aluminum niestety wprowadzone do organizmu, juz tam pozostaja. Nie zabijaja nas,bo na zabicie dawka jest za mala. Ale lokuja sie w mozgu, centralnym systemie nerwowym, rdzeniu kregowym i innych organach i truja nam zycie,zabieraja zdrowie. Kazda nastepna dawka toksyn( z tabletek,wdychane z farb, pyszna rybka na talerzu) powoduje kolejne zachwianie i dolegliwosci. Rownia pochyla. Spotkalam sie z roznymi metodami pozbywania sie metali ciezkich z organizmu. Studiowalam je bardzo dlugo. Musialam wybrac jedna,ktora szybko uwolni mnie od metali ciezkich. Nie chcialam wyprobowywac wszystkiego. Pieniadze tez nie graly roli. Najwazniejsze bylo dla mnie,aby metoda byla skuteczna i bez nieprzyjemnych objawow,bo pracuje. Zaczelam stosowac "Chlorella,Baerlauch,Koriander". Niestety reaguje bardzo ciezko na te metode i bardzo zle sie czuje. Po przerwie kilka miesiecy i oczywiscie dalszym studiowaniu, zaczelam stosowac metode z olejem rycynowym. Metoda ta jest bardzo popularna. No niestety nie u nas w kraju. A powinna,bo prawie wszyscy ktorych znam w Polsce maja plomby amalgamowe. Pozbycie sie metali ciezkich, cichych zabojcow,ktorzy wywoluja u nas tyle chorob i dolegliwosci powinno byc w interesie kazdego i byc priorytetem. Nie jestem tu po to,aby promowac jakiekolwiek zabiegi pozbywania sie metali i toksyn z organizmu. Nie jestem tu takze po to,aby wzniecac tu jakies teorie spiskowe. Jestem tu po to, aby podzielic sie z wami tym co robie. Nie pozostawie tych swinstw w moim organizmie i bede je usuwac az sie ich w zupelnosci pozbede. To jest prezent dla mojego dziecka. Zdrowa mama:) Pozdrawiam PS. Zdrowe komorki potrzebuja tlenu i zasadowego ph. Komorki chore np. rakowe rozwijaja sie w otoczeniu bez tlenu i kwasnym ph. Dostarczajmy naszemu organizmowi tlenu i dbajmy o zasadowe ph.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce dodac,ze wszystkie metody,ktore znam, pozbywania sie metali ciezkich z organizmu sa meczace. Niektore sa bardzo ciezkie, bardzo kosztowne,ryzykowne,skomplikowane, ze skutkami ubocznymi. Mimo mojego subiektywnego wstretu do smaku oleju rycynowego uwazm,ze wszystko inne,co jest zwiazane z zastosowaniem i po: ewentualna pupa pawiana( antidotum krem dla niemowlat), skurcze jelit( turbo efekt),ewentualne oslabienie( pic bardzo ciepla wode po zazyciu,suplementacja magnez,kalium,mineraly) jest bardzo easy dla mnie. Do kamdem: Mam dosc ciezka alergie na kurz(roztocza). Od listopada nie bylo ataku alergii. Alergie na pylki no niestety za wczesnie na ocene. Poczekam do wiosny. Skora. Mam bardzo ladna. Niestety z powodu candidy,ktora jeszcze jest, mam nocne swedzenie. Tez na twarzy. Ale wygald jest bardzo ladny. Guz za uchem na wezle chlonnym wielkosci orzecha wloskiego,ktory mialam od jakichs 15 lat non stop, zniknal. Musze jednak dodac,ze stosowalam tez terapie h2o2 przez pare tygodni,wiec znikniecie guza moze miec tez z tym zwiazek. Kuracje h2o2 przerwalam. Zobacze czy guz wroci. Jutro znow zabieg z OR. Odezwe sie jak mi poszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Oxy właśnie oto mi chodziło bo czegoś mi tam brakowało, teraz to wygląda spoko . Nie robię niczego na hura mam przemylenia za i przeciw ale jak pamiętam moje początki to byłam wrakiem a jest coraz lepiej i ma być b.dobrze i tyle jestem optymistką Pamietam zawsze lekarza który powiedział to wszystko za póżno a ja przeżyłam 8 lat i mam się calkiem całkiem Aha ostatnio byłam na ketonalu ze wzgledu na półpasiec czy to nie przeszkadza , nie cierpię leków ale nie mialam wyboru ale ostatniego nie wybiorę bo mam jakieś mrowienia i serce coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do danke: Polpasiec mialam w wieku 29 lat. Na twarzy!!Lekarz przecieral oczy ale nie potrafil sobie i mnie wyjasnic dlaczego w takim wieku mam polpasiec.I jeszcze na twarzy. Pol roku musialam truc sie tabletkami. Wirus niestety na zawsze gdzies w organizmie bedzie siedzial. A moze tez da rade go usunac? zobaczymy. Jutro sie zamelduje i opowiem moj 13 raz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze nie kupicie w Polsce w aptece KALIUM bez recepty. Jest to dziwne bo nigdzie za granica nie wymaga sie zadnej recepty. Podaje w jakich artykulach spoz. jest duzo KALIUM: banany-wysoki pomarancze ziemniaki awokado szpinak pomidory soki z warzyw suszone owoce np.rodzynki. Wydaje mi sie to wazne, poniewaz ja musze suplementowac KALIUM. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może też taki sposób???
Podstawa terapii to... liście kolendry. Tak, ni mniej ni więcej tylko zwykłe liście kolendry. Ich spożycie wykazało w badaniach tak gigantyczny wzrost rtęci wydalanej z moczem, że lekarzom szczęki opadły. Zwykła kolendra totalnie zdeklasowała najdroższe leki chelatujące. Do kupienia za dosłownie grosze na allegro. Przyznam, że nie wiem, w jakiej postaci te liście mają największe działanie. Nie wolno ich gotować w metalowych naczyniach, nawet łyżeczką powinno się mieszać plastikową, inaczej substancje aktywne będą chelatowały metale z naczyń (to ostatnie nie jest potwierdzone). Należy zacząć od bardzo małych ilości, jako że część ludzi ma po prostu alergię na kolendrę. W przypadku takowej alergii jesteśmy w kropce - można próbować chelatować po zażyciu silnych leków przeciwalergicznych, ale to już powinien kontrolować lekarz. cytat ze strony: http://www.zdrowiej.vegie.pl/printview.php?t=4267&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refrgerg
chrzanisz jak jakaś nawiedzona podajesz info, że taka obczytana jestes w różnych językach , a tłumacząc komuś dajesz nonatkę z wikipedii? to sorry ale jesli wikipedia jest dla ciebie źródlem wiedzy to gratuluję "mądrości" polecam pierwszą lepszą ksiązkę do famakognozji (o ile wiesz co to w ogole jest) , którą farmaceuci znają na pamięć i co wyczytujemy? otóź rycyna powoduję aglutynację płytek krwi, teortycznie olej jest oczyszczony i zawiera rą w malym steżeniu,ale pijac jej tyle sama sobie odpowiedz co będziesz miała poza tym podrażnia sluzówkę jelita, więc to twoje "candida" to nic innego jak nablonek z jelita:? a za chwile wrzucisz tu topic pt" krwawienie z jelit"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
No ja tez zaczelam szperac po necie i sie doczytalam, ze po wielu latach badania wykazaly, ze olej rycynowy nie nadaje sie do uzytku wewnetrznego, bo - sami poszukajcie ;) Jest za to swietny do okladow zewnetrznych, wlasnie w celu oczyszczenia organizmu W skrocie - garnek z goraca woda, do niego buteleczke z olejkiem, zeby sie rozgrzal. Przygotowany kawalek flaneli(15x15cm) zalewamy olejkiem, tak zeby flanela sie nasaczyla, przykladamy w okolice watroby (tuz pod zebrami po prawej stronie brzucha), owinac to folia spozywcza i trzymac minimum godzine, dobrze jest przylozyc termofor, cieplo wzmaga dzialanie. Niektorzy pisza, ze spia z takim okladem. Po zdjeciu okladu nalezy przemyc to miejsce z toksyn - 2 lyzeczki sody oczyszczonej na litr wody. Powtarzac to przez trzy wieczory, potem cztery przerwy i znowu powtorzyc. Jest w necie sporo artykulow na ten temat. Sposob z okladem wydaje mi sie bardziej pracochlonny, ale za to bezpieczniejszy. Kazdy zrobi jak uwaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki o to chaotyczny post..
oxy- tylko powiedz mi co jesli po wypiciu oleju rycynowego nie dzieje się zupelnie nic ? :) zero reakcji ze strony irganizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat bozio
Hyto !!!!! podaj linki ---- zarobiona jestem jak muł ale wdzięczność nie będzie miała końca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat bozio
plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku i po co ten atak na Oxy, nikt tu nikogo nie zmusza do niczego a teksty każdy czyta co znalazł i podzielił się czy ktoś z was przeprowadził jakieś badania jeśli już to na sobie, jednemu pomaga to drugiemu tamto może być nawet smalec z kozła ofiarnego, kilka dni temu wysłuchałam profesorka wykładu o suplementach skrytykował że hej ludzie się tym ratują bo twierdzą że przyczyna leży przy braku witamin i minerałów na pewno coś w tym jest , uważam że nic złego jeśli ktoś dzieli się swoimi spostrzeżeniami chcesz robisz nie to nie i tyle w temacie , uważam że czyszczenie watroby z solą gorzką też niszczy sluzówkę al jest nadzieja że jak wątroba zdrowa to i organizm się odbuduje Decyzja zawsze należy do nas i tylko do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przyszlosc nie bede pisac komu odpowiadam,gdyz to co pisze dostepne jest dla kazdego i z tekstu mozna wywnioskowac na jakie pytania i do kogo pisze. Jesli nigdy nie mialam zapalenia jelit lub chce sie dowiedziec, jak dziala szczepionka na wscieklizne, informuje sie np. w wikipedii. Doglebna analiza tematu jest zalezna od stopnia subiektywnego zainteresowania tzn. jesli mojemu pieskowi cieknie piana z pyska, wzrasta ekspotencjalnie moje zainteresowanie tematem wscieklizny. Zainteresowanie tematem nie ogranicza sie do teorii ale przede wszystkim do dzialania:) Bardzo cieszylby mnie fakt, gdyby jak najwiecej ludzi tutaj szukalo materialow na ten temat i wstawialo te informacje tutaj. Kuracje Ayurveda (specjalnie te Panchakarma) pracuja od tysiecy lat z olejem rycynowym do pozbywania sie toksyn (Virechana). Jak juz wczesniej przedstawilam, oralnie zazyty olej rycynowy nie dziala bezposrednio lecz posrednio poprzez aktywowanie(syntetyzowanie) wlasnych substancji w organizmie . Przy odpowiednim dozowaniu(podalam wyzej)odbywa sie proces hydrolizy tluszczow: rozlozenie oleju rycynowego w dwunastnicy na kwas rycynolowy i gliceryne .Hydroliza tłuszczów zachodzi naturalnie w organizmach ludzi i zwierząt (przy obecności specjalnych enzymów, które zwane są lipazami).Znana tez jako reakcja zmydlania lub saponifikacja tłuszczów.Nie ma przeciwskazan do stosowania oleju rycynowego chyba ze: 1. Zazywanie oleju rycynowego jest mozliwe tylko przy zdrowym trawieniu tluszczow( zdrowy woreczek zolciowy, zdrowa trzustka) 2.Oczyszczajace wlasciwosci oleju rycynowego to aktywacja pasywnych histamin w jelicie cienkim. Porzez zazywanie lekow i srodkow antyhistaminowych reakcja ta nie zachodzi. 3. Reakcje alergiczne na olej rycynowy moga wystapic ale sa tak ekstremalnie zadkieI,ze literatura farmakologiczna (np. Ammon oder Mutschler)milczy na ten temat. Antidotum na ewentualna niepozadana reakcje na olej rycynowy jest zazycie ekstraktu z owocu glogu. Reasumujac: Zadna reakcja na olej rycynowy to punkt 1 lub 2. Co do mnie: Zazylam dzisiaj 50ml oleju rycynowego zemulgowanego z sokiem pomaranczowym.W sumie 250ml koktailuJest za wczesnie aby cos opisac. Odezwe sie wieczorem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Oxygen, mam nadzieje, ze nie czujesz sie przeze mnie atakowana? Do tej pory stosowalam olejek rycynowy tylko jako kosmetyk, do maseczek na wlosy, rzesy. Dzieki Tobie poznalam jego nowe (dla mnie) zastosowanie. To, ze nie ufam bezgranicznie, to chyba normalne. Poszperalam w necie i jednak pozostane przy zewnetrznym zastosowaniu, jak dla mnie bezpieczniejszym. W ostatecznym rozrachunku efekt bedzie ten sam - oczyszczenie organizmu za pomoca olejku rycynowego, przy roznych metodach. Dziekuje Ci i pozdrawiam :) Kwiat bozio, prosz-ba ;) Pamietaj, ze nie wolno stosowac okladow w razie ciazy; okresu; diety przeczyszczajacej! http://www.olejekrycynowy.net.pl/medycyna.php http://www.olejekrycynowy.net.pl/medycyna.php Tu masz link do polskiej strony Edgara Cayce: http://www.edgarcayce.hg.pl/artykuly/olej-rycynowy-leczy.html No i jesli interesuja Cie smaczniejsze metody oczyszczania, to zerknij tu: http://www.vitajuice.pl/oczyszczanieglownezadaniesokow.html Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Wow, wkleilam dwa te same linki :O http://flyashighaseagles.blogspot.fr/2010/05/zwalczanie-bolu-okadami-z-oleju.html Jesli malo, to jeszcze poszperam ;) Wyczytalam, ze niektore dziewczyny smaruja nim wypryski, krostki i one znikaja dosc szybko. Rowniez przy cerze tradzikowej znajduje zastosowanie. Mysle, ze to nie jest zmiana tematu, bo temat brzmi OLEJ RYCYNOWY a ze ma az tyle zastosowan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od zaczelam kuracje chlorella, ale biore ja za krotko, zeby byly jakies efekty. Czy ktos sie orientuje, jak dlugo trzeba zazywac chlorelle, zeby organizm sie oczyscil? Obawiam sie, ze bardzo dlugo. Sposob Oxygen jest chyba szybszy. Do Oxygen, bardzo fajnie, ze zalozylas ten temat. Przeciez bedziemy tu rozmawiac o szerokim zastosowaniu olejku rycynowego, a nie tylko o kuracji oczyszczajacej. Ja takze poszperalam w necie na stronach niemieckich i szwajcarskich i masz racje ta metoda jest znana i praktykowana w tych krajach. Zastanawia mnie jedna rzecz i musze to pytanie zadac rowniez na watku watrobowym. Z tego co wyczytalam tylko olej rycynowy jest w stanie oczyscic organizm, inne oleje nie. Po wypiciu oleju roslinnego np. oliwy z oliwek, olej ten przeplywa przez watrobe i woreczek zolciowy wiazac toksyny. Niestety w jelicie cienskim te same toksyny uwalniaja sie od nosnika jakim jest oliwa z oliwek i wprowadzane sa przez krew z powrotem do watroby i tam magazynowane. Nie wiem, czy tak faktycznie jest. Poszperam dalej, poniewaz jezeli tak faktycznie jest to jaki ma sens stosowanie np. MO ? Ktos wspomnial o stosowaniu oleju rycynowego do pielegnacji cery. Gdzies sie spotkalam z stwierdzeniem, ze olej rycynowy, oliwa z oliwek jak i olej z pestek winogronowych zalecane sa do pielegnacji cery tradzikowej i tlustej. Do cery wrazliwej i suchej nadaja sie olej z pestek migdalow i moreli. Przetestowalam to na sobie i u mnie sie sprawdzilo. Moja sucha i delikatan cera bardzo lubi olej migdalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od zaczelam kuracje chlorella, ale biore ja za krotko, zeby byly jakies efekty. Czy ktos sie orientuje, jak dlugo trzeba zazywac chlorelle, zeby organizm sie oczyscil? Obawiam sie, ze bardzo dlugo. Sposob Oxygen jest chyba szybszy. Do Oxygen, bardzo fajnie, ze zalozylas ten temat. Przeciez bedziemy tu rozmawiac o szerokim zastosowaniu olejku rycynowego, a nie tylko o kuracji oczyszczajacej. Ja takze poszperalam w necie na stronach niemieckich i szwajcarskich i masz racje ta metoda jest znana i praktykowana w tych krajach. Zastanawia mnie jedna rzecz i musze to pytanie zadac rowniez na watku watrobowym. Z tego co wyczytalam tylko olej rycynowy jest w stanie oczyscic organizm, inne oleje nie. Po wypiciu oleju roslinnego np. oliwy z oliwek, olej ten przeplywa przez watrobe i woreczek zolciowy wiazac toksyny. Niestety w jelicie cienskim te same toksyny uwalniaja sie od nosnika jakim jest oliwa z oliwek i wprowadzane sa przez krew z powrotem do watroby i tam magazynowane. Nie wiem, czy tak faktycznie jest. Poszperam dalej, poniewaz jezeli tak faktycznie jest to jaki ma sens stosowanie np. MO ? Ktos wspomnial o stosowaniu oleju rycynowego do pielegnacji cery. Gdzies sie spotkalam z stwierdzeniem, ze olej rycynowy, oliwa z oliwek jak i olej z pestek winogronowych zalecane sa do pielegnacji cery tradzikowej i tlustej. Do cery wrazliwej i suchej nadaja sie olej z pestek migdalow i moreli. Przetestowalam to na sobie i u mnie sie sprawdzilo. Moja sucha i delikatan cera bardzo lubi olej migdalowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opisu,ktory umiescilam wyzej tzn na poczatku calego watku i pozniej ,wynika,ze olej rycynowy jako jedyny olej przerywa cykl enterohepatyczny i w tym jest caly klucz. Jak juz rowniez wczesniej wspomnialam, stosowalam terapie Chlorella-czosnek niedzwiedzi-kolendra. Czosnek niedzwiedzi i kolendra ekstrakty. Chlorella wiadomo. Kuracje przeprowadzalam wedlug schematu czyli stopniowo. Wtajemniczeni wiedza o czym mowie. jest to rowniez obszerny temat i zasluguje na osobne potraktowanie. Moze ktos otworzy nowy temat. Chetnie podziele sie moimi doswiadczeniami z chlorella, kolendra i innymi. Musialam przerwac poniewaz zle znosilam te metode. W poczatkowej fazie samopoczucie bylo dobre,pozniej jednak coraz gorsze. Jestem z zawodu kosmetyczka i stouje olej rycynowy do pielegnacji skory twarzy i ciala. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka!
kamdem - bierzesz tylko chlorellę czy także kolendre oraz czosnek niedźwiedzi ? Napisz coś więcej o swojej kuracji.. hej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka 12
Danke Obie mamy za sobą i chyba przed sobą też , różne cuda wianki, żeby tylko mieć się zdrowo. Mimo , że stosuję " zdrową " i wysoko błonnikową dietę to i tak "kozie bobki " wracajaą . Pod tym względem nie pasuję do żadnych , absolutnie żadnych reguł. Metoda z olejem rycynowym też bardzo mnie zainteresowała. Przystąpię napewno ale po powrocie ze szpitala. Niestety , muszę w końcu ulec i poddać się operacji tarczycy. Broniłam sie długo ale poległam. Wiesz , ja mam jeszcze inne , ostatnio wzmożone , problemy , więc sama chcę byc na chodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iśka jak widzisz nie jesteś osamotniona z problemami , wydaje nam się że już jesteśmy w ogródku witamy się z gąską a gąska uciekla, u mnie jakoś tak bywa że latem nie mam czasu a teraz szukam tego i owego i też muszę być na chodzie . Ostatnio czytam na You Tube Stefanii Korżawskiej różne porady nawet nie żle pisze ale ja tymi ziółkami to bawię się latami tylko nigdy nie wiadomo co by było gdybym ich nie piła właśnie dzisiaj zaliczyłam 1 czyszczenie olejem rycynowym , jak na pierwszy raz wzięłam tak 35 ml rycyny sok pomarańczowy zmieszałam z 1 grejpfrutowym , mieszanke wypiłam przed 8 rano i tak po 20 min.bóle brzucha jakieś skurcze , pobolewanie w prawym boku ogrzewałam ciepłym termoforem , do kibelka po godz poszłam tak 3 razy a potem to już była jazda bez trzymanki , dobrze że nie było kolejki do kibla bo katastrofa by była i tak goniło mnie do 2 chyba ale nic takiego nie zauważyłam było dużo gazów, pupa pawiana,muszla jakoś taki ciemny kolor przybrała , dużo piłam , ziółka z dzikiej róży i mam ukiszony barszcz , gdzieś koło 3 zjadłam kaszkę , troche byłam słaba ale już minęło , czy coś ruszyło to nie wiem. Oczyszczanie wątroby Huldą inaczej się odczuwało bo widziałam te ufoludki a teraz nie było nic takiego , jak to mają być metale i toksyny to tego nie widać , chyba żeby jakaś szyna wypadła :D pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Iśka jak widzisz nie jesteś osamotniona z problemami , wydaje nam się że już jesteśmy w ogródku witamy się z gąską a gąska uciekla, u mnie jakoś tak bywa że latem nie mam czasu a teraz szukam tego i owego i też muszę być na chodzie . Ostatnio czytam na You Tube Stefanii Korżawskiej różne porady nawet nie żle pisze ale ja tymi ziółkami to bawię się latami tylko nigdy nie wiadomo co by było gdybym ich nie piła właśnie dzisiaj zaliczyłam 1 czyszczenie olejem rycynowym , jak na pierwszy raz wzięłam tak 35 ml rycyny sok pomarańczowy zmieszałam z 1 grejpfrutowym , mieszanke wypiłam przed 8 rano i tak po 20 min.bóle brzucha jakieś skurcze , pobolewanie w prawym boku ogrzewałam ciepłym termoforem , do kibelka po godz poszłam tak 3 razy a potem to już była jazda bez trzymanki , dobrze że nie było kolejki do kibla bo katastrofa by była i tak goniło mnie do 2 chyba ale nic takiego nie zauważyłam było dużo gazów, pupa pawiana,muszla jakoś taki ciemny kolor przybrała , dużo piłam , ziółka z dzikiej róży i mam ukiszony barszcz , gdzieś koło 3 zjadłam kaszkę , troche byłam słaba ale już minęło , czy coś ruszyło to nie wiem. Oczyszczanie wątroby Huldą inaczej się odczuwało bo widziałam te ufoludki a teraz nie było nic takiego , jak to mają być metale i toksyny to tego nie widać , chyba żeby jakaś szyna wypadła :D pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×