Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Danke, zolc powinna byc przezroczysta, prawie bez zapachu.to jest znak,ze nie jestes obciazona metalami ciezkimi i toksynami. No ale widze po twoim opisie,ze osiagnelas sukces, bo pozbylas sie wielu "smieci". Brawo i gratuluje. :))Niekiedy dzieje sie bardzo malo tzn. kilka wyproznien i na tym koniec. pupa pawiana to znak,ze wydalalas metale ciezkie i toksyny. Ciemny kolor zolci tez o tym swiadczy, gazy rowniez. Szyna raczej nie wyleci:). Gratuluje ci i mam nadzieje,ze szybko pozbedziemy sie tego. A jak smakowal ci olej rycynowy? Teraz napisze o moim dniu. koktail wypilam dosc pozno. 50ml i 200ml soku pomaranczowego. Po 1 i pol godziny normalne wyproznienie. pol godziny pozniej rowniez ale bardzo rozcienczone. lekkie pieczenie pupy. zapach lekko nieprzyjemny. Dlugo nie dzialo sie nic. wypilam caly dzbanek mocno cieplej wody. termofor na brzuszku. Zjadlam chlebek kukurydziany. I nic. Ubralam sie i wyszlam do sklepu. Jakos czulam,ze nic nie bedzie. Wrocilam. ugotowalam cos do jedzenia i zaczela sie jazda. Dopiero po 5 godzinach ponad. Ale zolc byla prawie czarna, ciemnobrazowa,cuchnelo potwornie a pupa pawiana tak mniie piekla,ze musialam polewac chlodna woda, gazy. Nie mialam mozliwosci zrobic lewatywy bo to pomaga. Jestem bardzo dumna,ze udalo mi sie dzis usunac tyle syfu. W sumie 14 Za kazdym razem zapisuje moje obserwacje i przebieg. Jest to polecane ale nie musi byc. To tak dla wlasnej obserwacji calego procesu i swojego organizmu. Bardzo sie ciesze rowniez dla ciebie danke, bo zabieg ten ma jeszcze inne skutki uboczne: 1. Spi sie wspaniale, jak w raju, spokojnie. 2. Zabieg dziala jako antydepresant jesli ktos takowe ma. Jak znajde chwilke to przetlumacze tekst na ten temat. napewno juz spisz jak aniolek danke:9 Wiec dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dobrze rozumiem to mikstura olej rycynowy + sok z cytrusa ma na celu eliminację toksyn, metali cięzkich i innej chemii z organizmu ? Kto to wymyślił ? Możesz podać źródło (stronę) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Oxy dobrze spałam ale kurcze mój kręgosłup odezwał się z rana to znaczy że to nie koniec zabawy w oczyszczanie . Ostatnio wieczorkiem zachciało mi sie pomarańczy wiec dorwałam się do niej a była zimna bardzo , po zjedzeniu jak zaczęło mnie łomotać w kręgosłupie na wysokości żołądka , więc zrobiłam sobie ciepłe oklady termoforem i przestało i widzę że jak zmarznę to odczuwam w kosciach jakieś bóle a morał jest taki starośc nie radośc a młodośc nie wieczność Jak drugi raz zdecyduję się to dam więcej oleju ja tak z ostrożności dałam minimalną porcję pozdrowionka i miłej Niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrodlo: http://www.symptome.ch/vbboard/amalgam-entgiftung/1804-rizinusoel.html W razie potrzeby podam tez inne. Dozowanie trzeba dopasowac do swojego samopoczucia. Ja oczywiscie probowalam tez najwyzsza dawke bo chce jak najwiecej i jak najszybciej pozbyc sie tego co niechciane z mojego organizmu. Ale zeszlam do 50ml. I z ta dawka czuje sie lepiej.. Efekt jest taki sam ale moje samopoczucie o wiele lepsze. Emulgacja jest bardzo wazna. Po zakonczeniu emulgacji nie powinny plywac malutkie kropelki oleju na powierzchni koktailu. wtedy wiemy,ze koktail jest dobrze zemulgowany. Bole kregoslupa po zabiegu znam bardzo dobrze. Jest to raczej znak dla mnie,ze tam siedza trucizny. Inne bole u mnie po to: szczeka . Na kregoslup naklejam plastry rozgrzewajace i przechodzi. Ze szczeka nic nie robie. Ale podjadam czarna melase. Milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponawiam pytaniee!!!!!
zadałam pytanie, ale nie otrzymalam odpowiedzi wiec pytam jeszcze raz :) Co jesli po rycynie w moim oragzniie nie dzieje sie zupełnie nic ??? zero rakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otrzymalas juz odpowiedz na twoje pytanie. Na stronie 2 wpis z 19.01.2013 godz 13.17 Wymienilam tam 3 punkty. 1szy lub 2gi to przyczyna braku reakcji na olej rycynowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponawiam pytaniee!!!!!
Przepraszam, nie zwróciłam na to uwagi przez te zamieszki które tutaj panowały. Nie zażywam żadnych leków, od wielu, wielu lat. Jestem weganką od 2 lat, w sumie to już jestem bardziej bardziej po stronie witarianizmu, chciałam wspomóc oczyszczanie organizmu rycyną, jednak tak jak napisałam, ile bym tego nie wypiła, nie dzieje się ze mną supełnie nic, nawet w brzuchu mi nie burknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ponawiam pytaniee!!!!!
zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwroc uwage czy koktail jest dobrze zemulgowany tzn. po tym jak wstrzasasz,spojrz na powierzchnie napoju. Jesli sa malutkie kropelki oleju rycynowego, emulgacja jest niewystarczajaca. musisz to dobrze zrobic,gdyz zle zemulgowany olej moze przeleciec ci przez jelita i wydalisz go pozniej bez zadnych objawow. Dawka jest tez wazna. W USA zalecane sa dawki oleju rycynowego dlaa osoby doroslej 60ml. jesli wzielas mniej,moze na ciebie nie zadzialac. W moim przypadku idealna dawka jest 50ml. Niektorzy,aby wzmozyc dzialanie oleju rycynowego robia tak: Podgrzewaja mleko,wlewaja olej rycynowy, emulguja i wypijaja. Dziala intensywniej. Ja niestety nie wyprobowalam, gdyz niecierpie mleka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie koktail z mekiem krowim nie jest dobrym pomyslem dla ciebie. Moze alternatywnie mleko sojowe lub kokosowe. Ale nie mam pojecia,jak wygalda obrobka mleka sojowego,ktore mozna kupic i nie wiem, czy dzialanie takiego mleka z olejem rycynowych bedzie podobne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałaś o smak to mnie nawet podszedł może dlatego bo połączylam go z grejp. tylko że ja różne cuda wianki piłam to to było nawet spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara z ciebie:)danke. Ale mimo to,ze mna wstrzasa, efekt sie liczy. Damy rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_11
czesc Oxy,co to jest kalium ,pierwszy raz sie z taka nazwa spotykam... Czy to chodzi o calcium czyli wapn? Zeby dobrze przyswajac calcium (wapn) ,trzeba brac z magnezem. Kupuje taka mieszanke:wapn,magnez +Vit.D3,ktorej to mnostwo ludzi ma deficyt. Niedobor Vit D w organizmie powoduje wiele chorob niestety. Mnie lekarz rodzinny przepisal 10.000 jednostek Vit D3 na tydzien. Trudno teraz zima przy temp.-22 C posiedziec sobie na sloneczku :) Trzeba brac suplementy. Oxy,rozmawialam z zaprzyjazniona farmaceutka,ktora mi powiedziala,ze wydalanej w kibelku Candidy nie widac..hm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_11
Co do rybek faszerowanych metalami ciezkimi,to co swiatlejsi lekarze prowadzacy ciaze ,zabraniaja ciezarnym jesc co poniektore rodzaje toxycznych rybeki wielka im za to chwala. Nie spodziewam sie dzidziusia ,ale mocno ograniczylam jedzenie ryb,zdrowko wazniejsze , a metale ciezkie z ryb kumuluja sie w organizmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_11
wcielo drugi post :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Kalium, to potas. Bralam przy zaburzeniach pracy serca, spowodowanych wlasnie niedoborem potasu. Jednak jego spozywanie powinno byc pod kontrola lekarza, bo nadmiar jest gorszy od niedoboru. Zreszta poczytaj sama o roli potasu w organizmie: http://www.punktzdrowia.pl/zdrowie/zdrowe-od%C5%BCywianie/rola-potasu-w-organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Niedawno przechodzilam paskudna grype i dwa dni temu wyskoczylo mi na wargach tzw zimno, opryszczka, no i skorzystalam z porad o smarowaniu olejem rycynowym i wiecie? Pieknie sie wkleslo, strupki sa ledwo widoczne, zobaczymy do wtorku ;) Bo jutro jeszcze na pewno cosik bedzie widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Jeszcze wroce do Kalium - ja bralam w tabletkach - jony potasu, nadmanganian potasu; jest jeszcze w formie zawiesiny i ta forma jest bardziej "agresywna" w stosunku do jelit. Chyba dlatego w Polsce lek ten wydawany jest tylko na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_11
Dzieki hyto za ciekawe info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
A ja dzieki za przypomnienie o wit. D3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnosc czy to candida przyniosloby badanie laboratoryjne. To samo tyczy sie mojej porannej wydzieliny z nosa. Nie jestem przeziebiona.Ale pomijajac. Hyto napisala: "Jeszcze wroce do Kalium - ja bralam w tabletkach - jony potasu, nadmanganian potasu; jest jeszcze w formie zawiesiny i ta forma jest bardziej "agresywna" w stosunku do jelit. Chyba dlatego w Polsce lek ten wydawany jest tylko na recepte." Z tego co napisalas mozna wywnioskowac, ze poza granicami Polski,gdzie kalium jest bez recepty, "agresywnosc"tego suplementu w stosunku do jelit jest zupelnie ignorowane? Dobrej nocki wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Do Oxygen Chciałem podziękować za Twoje wypowiedzi w tym wątku oraz w wątku zwiazanym z H2O2. Przeczytałem je bardzo uważnie i są one dla mnie bardzo pomocne. Osobiście stosuję terapię, która ma na celu przywrócenie flory bakteryjnej jelita grubego. Stosuję niewilkie ilości H2O2, ocet jabłkowy, suplementację calcium+magnez, dietę zasadową, witaminę C. Efekt mojej terapi również jest bardzo pozytywny. W wyborze tego co stosować sugerowałem się Twoimi wypowiedziami oraz użytkownika EsJot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do desperatki, biore tylko chlorelle 3 x dziennie po 2 tabletki tak jak jest napisane na opakowaniu. Do stosowania tego suplementu zachecily mnie wlasnie wlasicwosci tego produktu (usuwanie toksyn, metali ciezkich z organizmu). Terpaii z kolendra i czosnkiem niedzwiedzim nie znam. Moze Oxygen chialaby ja krotko opisac, jako alternatywe dla oleju rycynowego? Chlorelle biore dopiero moze od 2 tygodni dlatego ciezko cos powiedziec. Jedyne co zauwazylam to zielone stolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyto
Oxygen, teraz to juz szukasz dziury w calym. Napisalam wyraznie "chyba", co swiadczy tylko i wylacznie o moich domyslach i to niezbyt wnikliwych, bo akurat tego typu decyzje polskiego MZ nie spedzaja mi snu z powiek. W Polsce nie mozesz kupic masci z rtecia na nuzenca, w Niemczech te masc stosuja w leczeniu laboratoryjnym, we Francji kupisz te masc w kazdej aptece. Czy Francja ignoruje obecnosc rteci w tej masci? A przeciez to wlasnie te rtec chcesz usunac z organizmu. Ludzie ta mascia smaruja powieki w okolicach rzes, zreszta poczytaj watek o nuzencu. Ale nie o to chodzi. Napisalam o agresywnosci w cudzyslowiu, bo wiekszosc zawiesin jest "agresywna" w tym znaczeniu, ze leki w niej zawarte maja przedluzony okres uwalniania co oznacza, ze o wiele dluzej pozostaja w krwioobiegu; skladniki leku sa bardziej trwale a to wszystko oznacza, ze zawiesina jest bardziej agresywna, czyt; silniej i trwalej oddzialujaca na organizm. Mozemy sie roznic w podejsciu do niektorych zagadnien ale nie mam najmniejszego zamiaru podwazac Twoich doswiadczen, czy wiadomosci - nie mam takowych, poniewaz nie mam tego typu problemow. Mam nieco inne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi milo pacjent h2o2,ze moge byc tobie pomocna:) Jest to bardzo budujace i motywujace. Dzekuje:).Plaga candidy jest rowniez w centrum mojego zainteresowania. Zapoznalam sie kilka dni temu z metoda ktora nazywa sie "Kon trojanski na candide". Metoda jest prosta( na co zwracam uwage) i malo kosztowna (na co rowniez zwracam uwage). Wlasnie jestem w trakcie testowania na sobie. Z opisu forumowiczow wynika,ze metoda dziala w 100%. Zobaczymy. Po konsystencji i wygladzie stolca moge stwierdzic czy wydalam candide. Chetnie opisze inne metody kamdem, ktore znam. Bo kilka ich jest. Ale musielibysmy zejsc z tematu. A tego nie chce. Moze ktos otworzy nowy temat. Sam temat OLEJ RYCYNOWY absorbuje dosc duzo czasu(np. tlumaczenie tekstow). Pozatym jestem aktywnym czlonkiem w innych forach np. symptome.ch wiec tam przebywam tez. Byly tu osoby ktore wypowiadaly sie na temat chlorelli i kolendry. Byloby milo. Pozdrawiam milutko i zdrowego, usmiechnietego tygodnia dla was:)) PS. To,ze zwracam uwage na to aby stosowane metody byly proste w zastosowaniu i nie kosztowaly majatek wynika z mojego ogolnego nastawienia do zycia i z obserwacji. Uwazam,ze zdrowie i dobre samopoczucie az do poznej starosci jest naszym naturalnym dobrem. Choroba nie jest naturalnym stanem czlowieka.Lekarz czy farmaceuta przestal byc dla mnie autorytetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgv
ciekawe jak to działa np. na tasiemca czy owsiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie nie mialo na celu irytowania ciebie ale odnosilo sie bardziej do faktu,ze lek na recepte czy bez recepty powinien byc stosowany "Z glowa". Znany kazdemu fakt,ze wysoka dawka wit. b jest trujaca, nie przeszkadza w sprzedawaniu jej bez recepty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zainteresowaniem przeczytałam wszystko, ja niestety nie mogę oczyszczać się z toksyn gdyż, ponieważ mam problemy z wątroba po pól roku brania antybiotyków na boleriozę:( Buu a tez miałam te "blombki" przez pół życia.. no mam rtęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawy artykul. Wielkie dzieki Klara za wklejenie go tutaj:). Jakis rok temu czytalam prace na temat sekcji zwlok. Przerazajacy. Organy, wszystkie, takze mozg,serce, zmarlych na raka, byly zajete candida. Bylam tak przerazona tym artykulem,ze dlugo nie moglam zasnac. Tym bardziej,ze dwie bliskie mi osoby w tym czasie byly juz ciezko chore na raka( odeszly juz niestety:(( Metoda pozbycia sie candidy jest podobna do tej ktora aktualnie na sobie przeprowadzam. Nazywa sie "kon trojanski na candide". Candide i raka laczy bardzo duzo: rozwijaja sie wspaniale w zakwaszonym organizmie i bez tlenu. Wczesnie juz pisalam: dostarczenie organizmowi wiekszej dawki tlenu i utrzymywanie zasadowego ph to podstawa zdrowia. Nigdy zaden lekarz mi tego nie powiedzial. A dlaczego nie? warto sie zastanowic. Zasadowe ph i wiecej tlenu. Na Sode i tlen doktorek recepty nie wypisze. W aptece tez nie kupisz. To poprostu masz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×