Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Jak usunieto mi amalgamy skakalam do gory ze szczescia. Juz wtedy wiedzialam,ze mam bombe zegarowa w buzi. Wiele lat uplynelo i im wiecej czytalam,im wiecej wiedzialam tym bledszy stawal sie moj usmiech. Nie wierzylam,ze nadal mam to i nie ma szans na pozbycie sie tego na zawsze. Ale niestety mam rtec w organizmie. I to nietylko z amalgamu. Im bardziej wglebialam sie w te tematyke tym bardziej szczeka mi opadala. Tragiczny temat:Szczepionki.Tragiczny temat:nie ma w naszych morzach ryby,ktora nie mialaby w sobie rteci. Itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara_11
Heyka Oxy moze napiszesz ciutke wiecej o stosowaniu sody w odkwaszaniu organizmu, a moze cos zle zrozumialam? Ja soda i woda utleniona myje zabki,tak mi nakazal dentysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Do Oxy, napisałaś, że: "Wczesnie juz pisalam: dostarczenie organizmowi wiekszej dawki tlenu i utrzymywanie zasadowego ph to podstawa zdrowia. Nigdy zaden lekarz mi tego nie powiedzial. A dlaczego nie? warto sie zastanowic." Myślę, że wszystko zależy na jakiego lekarza się trafi. Ja trafiłem przypadkowo na takiego, który właśnie to mi powiedział. Wcześniej leczyłem się na łuszczycę o kilkunastu dermatologów. Choroba miała przebieg łagodny pare niewielkich plamek na ciele i jednocześnie razem z łuszczycą pojawiły mi się zmiany na języku typowe dla candidy. Pokazywałem język każdemu lekarzowi, u którego się leczyłem i każdy to ignorował. Mówili że to jest tzw. "Język geograficzny" i to nie ma nic wspólnego z łuszczycą. Dodatkowo, że zmiany na języku nie są groźne i mam je ignorowac a skupić się na zaleczeniu łuszczycy. Przepisywali mi coraz to silniejsze starydy, które coraz słabiej działały. W końcu się wkur..em i przestałem stosowac wszystkie maści. Jedynie co używałem to olejek rycynowy(smarowałem nim bezpośrednio zmiany na skórze). I ograniczyłem spożycie cukru. Bardzo powoli zmiany na skórze zanikły prawie do 0. W końcu trafiłem na genialną lekarkę medycyny naturalnej i powiedziałem jej, że męczę sie już miesiąc z kaszlem niech coś poleci(o łuszczycy i zmianach na języku nie mówiłem). Ona zaleciła mi przejść na dietę o zbilansowanym ph do tego wodę utlenioną plus wit C plus preprat z jeżówką. Zacząłem to stosować (zmodyfikowałem trochę na podstawie Twoich obserwacji oraz tego co pisał EsJot) i po miesiącu stosowania język jest jak nowy. Zero jakichkolwiek zmian, białych nalotów itp. Zdaję sobie sprawę, że czeka mnie jeszcze długa droga, bo prawdopodobnie mam już candida w zatokach bo jak kicham to jest nieprzyjemny zapach a to znaczy ze prawdopodobnie mam candida w wielu miejscach jeszcze, o których nie wiem. Od początku lecznia nie miałem reakcji Hexa ale może dlatego, że wprowadziłem leczenie bardzo powoli bo lekarka kategorycznie zabroniła mi stosować drakońskie dawki i powiedziała, że chodzi o systematyczność i wytrwałość a nie duże dawki nieregularnie. Polecam wszystkim aby w przypadku "chorób cywilizacyjnych" pytali lekarza co jest przyczyną choroby i jak można leczyć jej przyczynę. Jeśli on chce leczyć tylko skutek to szkoda mu płacić za wizytę nie idźcie do niego więcej i nie kupujcie leków, które poleca - poszukajcie kolejnego lekarza lub sami szukajcie prawdziwej przyczyny. Teraz kupiłem małą buteleczkę olejku rycynowego i na weekend planuję pierwsze oczyszczanie Twoją metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie poznalam jednego lekarza medycyny konwencjonalnej,ktory z cala pasja wykonuje swoj zawod. Oraz jedna pania,ktora zajmuje sie medycyna naturalna. Obie te osoby to ludzie na wskros wyjatkowi. Ale nie chce rozpetywac debaty na temat lekarzy czy przemyslu farmakologicznego. Nie o to nam chodzi. Chce podkreslic,ze metoda przeze mnie tu zaprezentowana i przeze mnie stosowana, nie jest moja metoda. Byloby nie w porzadku przypisywanie mi jakichkolwiek zaslug jesli chodzi o sama metode i jej dzialanie. Metoda byla przez wiele lat optymalizowana i udoskonalana nie tylko przez pana Gerold,ktory ja jako pierwszy opracowal i najpierw u siebie zastosowal. Pan ten z biegiem lat,oprocz innych schorzen,nabawil sie bardzo uciazliwej alergii na swiatlo (lichtalergie). Stosowanie oleju rycynowego zaczal majac jeszcze amalgamy w szczece.Po usunieciu ich ( odsuniecie pacjenta od zrodla trujacego) regularnie stosowal zazywanie koktailu. Dzis nie ma zadnej alergii i cieszy sie wspanialym zdrowiem. Ja zadalam sobie jedynie trud, jak najwierniejszego przetlumaczenia tekstow abyscie wiedzieli jak ta metoda dziala i ze dziala. Prezentujac wam te metode nie szukam zwolennikow, przeciwnikow czy roznic miedzy pogladami. Jest to niewazne dla mnie. Nie mialam zamiaru pisac o tym tutaj. Szukalam materialow i doswiadczen na zupelnie inny temat. h2o2. Ktos poprosil o wyjasnienie tego,jak pozbywam sie metali ciezkich. I tak powstal OLEJ RYCYNOWY:)Zupelnie przypadkowo:) Systematycznosc to jest slowo klucz Pacjent h2o2:). I bardzo sie ciesze,ze postanowiles dolaczyc:)Jestes na najlepszej drodze i twoje coraz lepsze samopoczucie bedzie wykladnikeim tego, ze twoj organizm sie regeneruje i podziekuje ci za twoje starania:) Zasadowe ph: Uzywam proszek tri balance. Proszek zasadowy i pije go raz dziennie. Warto kupic w aptece papierki lakmusowe i zapoznac sie jak je stosowac aby kontrolowac swoje ph. W sklad proszku wchodzi:Natriumhydrogencarbonat(soda) i cytraty magnezu,wapnia oraz cynk. Narazie nie zazywam tego proszku gdyz stosuje: "Kon trojanski na candide" Skladniki: soda organiczna czarna melasa roztwor lugola ( wodny roztwór czystego jodu w jodku potasu) W szklance cieplej wody rozpuszczasz lyzeczke czarnej melasy. Dodajesz i rozpuszczasz lyzeczke sody. Do tego 10 kropli roztworu lgola. Nie jest to smaczne ale ma dzialac. Melasa jest produktem odpadowym przy produkcji cukru. Zawiera mineraly i witaminy. Ja ja uwielbiam wrecz:)Podjadam wciaz. Candidzie i innym anaerobom (beztlenowcom) na widok melasy bedzie ciekla slinka. Rzuca sie na melase i przy okazji zostana zlikwidowane bo spozyja dla nich zabojcza sode i roztwor lgola (ciezko kupic). Soda nie tylko zlikwiduje candide ale utworzy zasadowe srodowisko wokol. To samo mozna zrobic stosujac organiczny syrop klonowy z tym ze syrop nie ma tylu mineralow ile ma melasa. Ze wzgledu na to,ze mam hashimoto (choroba autoimmunologiczna) byloy ryzykowne u mnie zastosowanie roztworu lgola wiec ten roztwor pominelam. "Kon trojanski" ma dzialac tez bez tego roztworu. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrnanuta
Zaciekawił mnie Koń trojański na candidę. jeśli dobrze zrozumiałem to zażywasz w rozpuszczonej wodzie czarną melasę i sodę- bez kropli logola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pomocy papierków lakmusowych można zmierzyć ph moczu. Trudno jest określić bezpośrednio pH krwi czy innych płynów ustroju, lecz mierzenie wartości pH uryny w znacznym przybliżeniu daje nam obraz ogólnego odczynu pH panującego w organizmie.Papierki mozna zakupic waptece. Kosztuja grosze. Papierek należy oderwać od bloczka i nasikac ze środkowego strumienia (czyli nie na samym początku i końcu oddawania moczu).Papierek zmieni kolor, który należy znaleźć na skali załączonej do bloczka papierków. Pomiar wykonuje się zanim papierek wyschnie.Sporadyczne pomiary mogą dać fałszywy obraz.Aby osiągnąć w miarę dokładne wyniki pomiary należy robić 2-3 razy dziennie przez min. 6 dni.Pomiarów dokonujemy rano po przebudzeniu,po dużym posiłku (obiad), przed snem. Mozemy zapisywac wyniki.Wyniki pomiarów mogą ulegać wahaniom dobowym poranny mocz będzie zwykle najkwaśniejszy(nocą organizm wydala więcej kwasów).1 - 2 godziny po zrównoważonym posiłku pH moczu powinno być bardziej zasadowe.Mimo wszystko wartość pH nie powinna byćponiżej 6.U osób znadmiernym zakwaszeniem organizmu,które nie dysponują wystarczającymi rezerwami substancji zasadowych, wszystkie pomiarysą w zakresie kwaśnym (poniżej pH 7). Jeśli każdy, lub przeważająca większość pomiarów jest w kwaśnym zakresie, trzeba dzialac.Przy bardzo silnym zakwaszeniu organizmumogą pojawić się bardzo mylące, silnie zasadoweodczyty pH moczu. Jest to spowodowane wydalaniem wraz z moczem silnej zasady amoniaku. Mocz taki ma także charakterystyczny zapach. Odczyn moczu fałszować może także przyjmowanie niektórych leków. pH 4 oznacza mocz bardzo kwaśny, pH 7 obojętny, a pH 9 bardzo zasadowy. Wprawdzie zawartości prawidłowe (nie zagrażające zdrowiu)uznaje się zwykle pH moczu w granicach 4.5 8.0, jednakże biorąc pod uwagę wiedzę o efektach przewlekłego zakwaszenia organizmu, prawidłowe uśrednione wyniki przeprowadzanego testu powinny wynosić 6.0 7.5. Nalezy starac sie utrzymywac ph 7,3. wtedy najszybciej wydalane beda kwasy. Jest to dosc trudne, tymbardziej jak uprawia sie systematycznie sport. Wiem po mnie. Przy pomocy proszku zasadowego i papierkow lakm. mamy jako taka kontrole nad naszym ph. Nie nalezy popadac w panike,gdy odczyt bedzie wskazywal na kwasne ph. Za pomoca diety( malo cukru,malo bialego pieczywa itd. co i tak wszyscy candidaci:) musza przestrzegac, proszku zasadowego i naszych papierkow bedziemy w stanie "ogarnac" sytuacje. Podkreslam,ze DLUGOTRWALE kwasne ph jest niebezpieczne i rajem dla chorob. Sporadyczne skoki w dol ph nie sa powodem do paniki. proszek zasadowy przyjmuje sie raz dziennie. Kiedy skonczy mi sie proszek nie bede wiecej go kupowac. Ten sam( a nawet lepszy efekt) ma 3 razy dziennie zazywac "Konika trojanskiego". Jest to metoda nietylko na candide, ale na zakwaszenie oraz niedobor mineralow(melasa). Szybka metoda: do szklanki wody dodac troche octu jablkowego . Mala lyzeczke sody(sody oczyszczonej,natron itd to jedno i to samo). Nad zlewem,bo mieszanka bedzie buzowala, wsypac sode do szklanki z octem jablkowym i mieszajac szybko wypic. . Wiem,ze jest to dosc duzo informacj ale temat jest obszerny. Trzeba zwrocic uwage rowniez na psychike aby spokojnie podchodzic do siebie i dac organizmowi tyle czasu ile potrzebuje. Trzeba wyjsc z zalozenia,ze kazdy jest zakwaszony. Ja tez bylam.I trudno mi bylo uzyskac jako taki stabilny zasadowy odczyn (+ -) . Systematyczne (;) pacjent) i cierpliwe podejscie do siebie samego daje najlepsze efekty. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Hej Oxy, bardzo dziękuję za odpowiedź. Mierzę to ph od paru dni i na poczatku rano w moczu bylo około 4. Zacząłem pić łyżeczkę sody z wodą 3x dzienni i powoli podniosło się do około 6.5-7.0(rano w moczu). A jak u Ciebie skutkuje melasa plus soda? Ja stosuje wszystko na raz: h2o2, sode, dietę alkalizującą, posiłki głównie bio i jak narazie jestem candidatem do wyleczenia :) Nie robiłem jeszcze oczyszczania olejkiem rycynowym, bo wyczytałem ostatnio, że najpierw należy oczyścić jelito grube a potem wątrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę zabrać głos w sprawie pH organizmu. Już o tym pisałem na innych wątkach, ale dla innych czytających ten wątek należy się wyjaśnienie. Otóż, zdrowy organizm ludzki musi utrzymywać i utrzymuje pH krwi w zakresie ok. 7,35 pH. Dlatego też jeśli chcemy znać swoje pH musimy zbadać krew pod tym kątem. Oczywiście ciężko jest to robić, dlatego idąc na skróty badamy pH śliny. Mocz też możemy ale wyniki nigdy nie będą miarodajne. Dodam jeszcze że w różnych częsciach organizmu jest różne pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Oxy - jak twoja kuracja ? Skrobnij coś, brakuje mi twoich przemyśleń... Ja od dłuższego czasu walczę z candidą w zatokach. Od prawie trzech miesięcy przy pomocy H2O2 aplikowanej bezpośrednio do nosa. Ale końca nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj otrzymalam najnowsze wyniki. Ale juz wczesniej przypuszczalam (na podstawie prostego badania, samodzielnego, na obecnosc candidy),ze pozbylam sie grzybicy. Radosc mam wielka . Nie bede duzo pisac bo mam tutaj wrazenie ze pisze do czarnej otchlani. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxy - nie wiem, może piszesz właśnie do czarnej otchłani. Tu i na H2O2 - oprócz przelotnych ptaków - są ludzie zmęczeni walką, która zdaje się nie mieć końca. Czytają, są wrażliwi na każdą wiadomość, która daje im nadzieję, ale nie są już skłonni do zwierzeń. Wiem to po sobie. Oxy, proszę - pisz do mnie... a może w tej czarnej otchłani komuś przez to pomożesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierze na slowo. Ale nic nie da chowanie sie,milczenie,zmeczenie. Te rzeczy to przejaw stagnacji. A stagnacja to w sumie cofanie sie. Dla mnie pisanie do otchlani to stagnacja. nadzieja,ze moze ktos czyta to za malo dla mnie. To tak, jakbys mowila w parlamencie do pustej sali. I znowu i znowu..... Napisze wam bajke,moze to zmotywuje zmeczonych: Stary indianin powiada swojemu wnukowi: "W kazdym czlowieku mieszkaja dwa wilki. Jeden z nich to wilk smutku,zmeczenia,depresji,lenistwa,nienawisci,placzu,wyobcowania,upadku,klamstwa. Drugi z nich to wilk radosci,sukcesu,milosci,usmiechu,przyjazni,euforii,dobroci,lojalnosci,szczerosci. Obydwa wilki kloca sie zawsze ze soba i walcza ze soba". Chlopczyk pyta starego indianina: "A ktory z nich wygra te walke?" Indianin odpowiedzial: "No ten,ktorego bede karmil....." Milego wieczoru od Oxygen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz Oxy - rozumiem, że musisz mieć większe audytorium. No cóż, w takim razie farewell...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja chcę tego wilka od radości Oxy czy to możliwe żeby po oczyszczeniu olejkiem ruszyly mi się hemoroidy, bo coś krew widzę w kale i jakiś śluż to że ostatnio nie za bardzo mam w jelicie to fakt ale to już jakiś czas temu coś się pokićkało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam rowniez pare razy krew w kale ale to bylo jakies 4 miesiace temu. Jeszcze zanim zaczelam kuracje olejem rycynowym. Po moim ostatnim zabiegu(13) sluzu az takiego juz nie mialam. Wyglad kalu jest juz normalniejszy. Mimo,ze jestem dopiero przy 14 (jutro) zabiegu, widac i czuc poprawe samopoczucia. Pozbycie sie candidy uwazam za wielki sukces( kon trojanski) Uwolnily sie jednak metale ciezkie ktore candida wychwytuje. To spowodowalo u mnie zachwianie; ale szybko sie zorientowalam, skad to zle samopoczucie i od razu zareagowalam. Objawy takiego zatrucia potrafia byc uciazliwe. Ps. Od poniedzialku zaczynam znow z h2o2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Hej Oxy, dzięki za informacje, również spróbowałem końa trojańskiego ale w wersji: miód + soda i wystąpiły objawy zatrucia krwi toksynami (problemy z koncentracją itp.) Przerwałem więc stosowanie konia trojańskiego i zacznę od oczyszczania organizmu według opisanego przez Ciebie przepisu. W ostatni weekend nie mogłem ale myślę, że w ten powinno się udać. Chcę najpierw oczyścić organizm a później dalej stosować konia trojańskiego ale już z melasą zamiast miodu. Czy mogła byś napisać jak często i w jakich ilościach stosujesz konia trojańskiego? Jak sobie poradziłaś z objawami zatrucia toksynami gdy koń zaczął działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, ja stosowalam "konika trojanskiego" 3 X dziennie. Kiedy candida znika,uwalniaja sie niestety metale ciezkie i toksyny w niej zamkniete. Zle samopoczucie,bole glowy,zawroty glowy,agresja,depresja,wymioty,trzesienie sie rak,oslabienie wzroku,szumy w uszach itd. to niektore objawy.Oprocz oleju rycynowego,stosuje dwie metody jak najszybszego pozbycia sie z jelit wolnych metali ciezkich: 1. lewatywy z kawy(bio) na 1 l wody 3 lyzki kawy 2. zazywam wegiel apteczny,ktory wiaze metale ciezkie i toksyny. Moze opisze Tobie jak ja to robie. Tez wzorowalam sie na bardziej doswiadczonych. No wiec: * Raz w tygodniu zabieg z olejem rcynowym.Na nastepny dzien rano tj. u mnie w niedziele, lewatywa (2l). Jesli odczuwam jakies dolegliwosci np. uczucie slabosci,szum w uszach, mdlosci, powtarzam proceder popoludniu. Dolegliwosci po zabiegu z olejem rycynowym sa wynikiem pozostalych w jelitach resztek toksyn i metali ciezkich wyrzuconych wraz z zolcia. Trzeba sie ich pozbyc. Najlepiej poprzez lewatywe. Mialam wielkie opory co do lewatywy. No ale wieksza jest wola pozbycia sie wszystkiego,co sie nazbieralo w moim organizmie i co mi rujnuje zdrowie. Jak juz wspomnialam, candida wychwytuje rtec,aluminium,cadmium,palladium itd. W momencie gdy pozbywamy sie przerostu candidy, metale te i inne toksyny uwalniaja sie. Ja zastosowalam w tym przypadku wegiel apteczny. Tzn. kupilam wieksza ilosc gdyz zaleca sie 10g jednorazowo. Oczywiscie nie zapominajac o piciu duzych ilosci wody lub herbaty. Z opisow innych forumowiczow wynika,ze zatwardzen nie ma. Ja u mnie rowniez nie stwierdzilam. Zazywam 10g wegla dziennie. Narazie z apteki bo czekam na wegiel apteczny w proszku 1kg zamowiony przez internet. Kupowanie w aptece na dluzsza mete jest za drogie. Jakbym miala ci poradzic: Zaopatrzyc sie w wieksza ilosc wegla aptecznego i zazywac conajmniej 10g dziennie w dawkach podzielonych np. 2x4g i 1x2g wieczorem przez dwa dni. Na trzeci dzien mozesz raz dziennie zastosowac "konika" gdyz jestes juz zabezpieczony weglem i ryzyko ponownego zatrucia jest praktycznie rowne zeru. Zaoparzyc sie w dobry irygator(najlepszy jest gumowy). Nadal brac wegiel i zwiekszac "konika" do 2-3 razy dziennie. Stosowac lewatywy w razie potrzeby. Stosowanie Probiotykow w olbrzymich ilosciach jest niezmiernie wazne. Ale dopiero,gdy pozbedziesz sie candidy. Ps. Wegiel apteczny tak jak olej rycynowy przerywa cykl enterohepatyczny co jest sprawa kluczowa w pozbywaniu sie metali ciezkich. Prosze nie zapominac o piciu 2-3l wody lub herbatek oraz o zdrowej diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stosuje w chwili obecnej 10g wegla aptecznego tygodniowo ale po pozbyciu sie candidy zazywalam taka dawke codziennie plus lewatywy 2-3 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oxygen, po jakim czasie można stwierdzić,że się pozbyło candidy? Jak długo pić konia trojańskiego-tydzień? kilka tygodni? miesiące? Ufff, jeszcze dużo nie wiem....Wiem jedno, muszę wrócić do wody utlenionej....może masz namiar, gdzie kupić taką bez domieszek? Danke, może to być stan zapalny jelita, no niestety, z tym też należy się liczyć, krew i śluz w kale to moja specjalność:D Wydaje mi się, że potrafię z tego uleczyć, zresztą wiesz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wode utleniona 30% od znajomej lekarki ze szpitala. Ale na stronie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3916284&start=3150 ktos podal link gdzie mozna kupic taka wode bez dodatkow. Ogolnie moja walka z candida trwala dosc dlugo i byla oblana morzem lez i zrezygnowania. Nie jest to nic szybkiego ani prostego. Nie mozna powiedziec, jak dlugo trzeba zazywac "konika Trojanskiego". Jest to zalezne od konstytucji organizmu. Zanim sprobowalam z "konikiem trojanskim" dlugo juz utrzymywalam mniej wiecej prawidlowe ph organizmu oraz wysokie dotlenienie w miare mozliwosci. Nie obeszlo sie bez suplementacji niektorych mineralow i witamin. Po konsultacji z lekarzem, ze wzgledu na moje Hashimoto( choroba autoimmunologiczna tarczycy), zazywalam "Konika Trojanskiego" z roztworem Lugola. Wczesniej bez tego roztworu. Podzialalo to na mnie prawie piorunujaco. Test ze szklanka wody pokazal,ze candidy nie mam. Ale pewnosc dalo badanie u lekarza. Teraz suplementuje probiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Hej Oxy, Dziękuję bardzo za ten dokładny opis z węglem i lewatywą przy oczyszczaniu. Też tego spróbuję. a czy moglabys powiedziec jeszcze jakie probiotyki po lewatywie z kawy stosowac? I je sie podaje do d..y czy połyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbudowa zdrowej flory bakteryjnej nastepuje pod koniec przyjmowania srodka przeciwgrzybiczego. Rownoczesne przyjmowanie nie ma negatywnych konsekwencji. Uwaga przy nietolerancji laktozy i histaminy. Jest wiele preparatow: Symbioflor, Symbiolact, Hylak, Mutaflor, Paidiflor i wiele wiele innych. Wiekszosc dostepnych probiotykow jest jednak za slabo dozowana. Polecane sa probiotyki w ilosci kilku, kilkudziesieciu miliardow jednostek bakteryjnych. Jako,ze wiele probiotykow pochodzi z UsA nalezy wiedziec,ze amerykanski "bilion" to u nas milard. Bogate w bakterie produkty jak kapusta kiszona, jogurt,napoj chlebowy wspomagaja kuracje ale sa nie wystarczajace na poczatku. Candida niecierpi rowniez oleju z kokosa czy oregano.Probiotyk powinien być przyjmowany wraz z prebiotykiem komponentem żywności, który stanowi pokarm dla naszych "dobrych" bakterii. Prebiotyki są zawarte m.in. w szparagach, karczochach, cykorii, cebuli lub występują w formie farmakologicznej. Produkty farmaceutyczne zawierające zarówno probiotyk, jak i prebiotyk nazywane są symbiotykami. Jednakze, tak dlugo jak nie wyeliminuje sie przyczyny przerostu candidy( przewaznie obciazenie organizmu metalami ciezkimi- u mnie amalgam- lub oslabienie systemu immunologicznego-u mnie rowniez amalgam) prawdopodobienstwo nawrotu przerostu candidy po zakonczeniu kuracji probiotykami jest bardzo duze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje niesamowicie dobre samopoczucie i wielka energia utrzymujace sie od dlugiego czasu przecza postawionej przez ciebie tezie. Zalecona przez ciebie konsultacja psychiatryczna jest wyrazem twojej wlasnej projekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentH2O2
Hej Oxy, widze ze moderator dziala i wywalili ten post o psychiatrze, sam tez zglaszalem go do usuniecia bo jak dla mnie byl on bez uzasadnienia. Jestem juz po usunieciu pierwszego amalgamatu. Zrobilem tak: -tuz przed dentysta pol paczki wegla aptecznego -po borowaniu i wyjsciu od dentysty drugie pol paczki -po 4 godzinach mix oleju rycynowego (30g) z sokiem grapefuitowym Wszystko zadziałało tak jak powinno czuję się świetnie. Co prawda w nocy mi burczało w brzuchu i rano 4x kibel ale myślę, że to bardzo skuteczny sposób. Teraz muszę kupić probiotyki, żeby uzupełnić to co wypłukałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bardziej w malinowym
olej rycynowy ma do tego jeszcze świetne działanie kosmetyczne: -wygładza naskórek -odżywia zniszczone włosy i paznokcie -wygładza suche, zgrubiałe i popękane stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka 12
Oxygen A gdzie kupujesz ten probiotyk , drogi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sie ciesze Pacjent h2o2. Mam nadzieje,ze znalazles kompetentnego dentyste. Ja niestety nie mialam tego szczescia. Ale bardzo madrze przeprowadziles caly zabieg. Zalecam suplementacje: rano selen, wieczorem najlepiej na pusty zoladek cynk. Wazne jest dostarczanie kwasow omega 3 i omega 6. Ale proporcje sa wazne. Ja zrobilam to zgodnie z zaleceniami Dr. med. Dietrich Klinghardt: Kupilam butelke oleju slonecznikowego (omega 6) i buteleczke oleju lnianego (omega 3). Pusta butelke po oliwie z oliwek podzielilam markerem na 5 rownych czesci. Wlalam 4 czesci oleju slonecznikowego i 1 czesc oleju lnianego. Uzywam tego oleju normalnie do wszystkiego oprocz smazenia bo szkoda mi aby stracil swoje wlasciwosci pod wplywem temperatury. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soojja
Dzisiaj drugi raz zaczynam czyszczenie olejem rycynowym , a zaczęło się to tak : w lipcu 2012 r podczas kilku kontrolnych badań na markery nowotworowe jeden z nich wskazał że mam za wysokie PSA 7,62 (gruczoł krokowy) . Po wizytach u urologa i wykluczeniu innych przyczyn wysokiego PSA lekarz stwierdził że prawdopodobnie mam raka prostaty i to prawdopodobnie złośliwego , w celu określenia złośliwości skierował mnie na biopsję . To tak w bardzo dużym skrócie , od czasu gdy dowiedziałem się o mojej przypadłości moje życie uległo diametralnie zmianie ,dokształcam się sam na temat raka ,stosuję co najmniej 10 różnych metod w tym kierunku (między innymi : woda utleniona, len,soda,lewatywa,czyszczenie wątroby leczenie prądem itp.) . Efekt : z PSA 7,62 w lipcu 2012 spadło do 4,25 -badanie z 8.02.2013r , spadek bardzo duży ale w ciąż za wysoki (w moim wieku 56 lat powinien być < od 4,00). Mimo nalegań lekarzy nie poddałem się biopsja bo jest teoria że może ona być przyczyną przerzutów . Stosuję olej rycynowy bo myślę że mi nie zaszkodzi (stosowałem już dużo gorsze specyfiki) a jest szansa że mi pomoże ,Oxygen dzięki za temacik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Oxygen Proszę napisz czy to oczyszczanie poprawiło Ci pracę tarczycy i czy zmniejszyły Ci się przeciwciała anty-TPO. Pytam, ponieważ ja też chruję na niedoczynność tarczycy ( chashimoto ). Ja zbijam przeciwciała suplementami i ziołami, jak narazie sporo mi spadły, ale chciałabym spróbować oczyszczania organizmu Twoim sposobem i cikawa jestem czy to pomaże też tarczycy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×