Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość gość
... od robali Pajak, na kosci ogonowej mialam ostatnio, i do tego na wew. stronie nog, okolo 5 cm. ponizej kolan. Ponoc sa to rowniez odblokujace punkty. Tylko to lezenie na brzuchu prawie 2 godz, jest meczace, przynnajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Jak się ma towarzystwo, to męczące jest w połowie he he i poduszka oczywiście pod głową. Pod kolanami też? Znalazłam sposób na swędzenie. Oczywiście stary domowy na komary, posmarowałam cebulą:) Same dziurki wodą utlenioną, a na około cebulą. Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iśka12
Okłady z oleju rycynowego zawsze były wybawieniem dla moich stawów.Jak tylko pojawiał się ból,( nadgarstki) wystarczył nocny okład powtórzony 3 razy i było po sprawie. Teraz dopadł mnie ból stawu ale w łokciu i jakoś olej nie może dać mu rady.Męcżę się juz prawie miesiąc i poprawy nie ma. Macie może jakis inny pomysł żębym mogła sobie pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Iśka kup sobie msm to jest siarka organiczna. Stymuluje powstawanie kolagenu i regeneruje stawy i działa przeciwzapalnie. do tego dobrze jest zlikwidować przyczyny stanu zapalnego, czyli musisz odkwasić organizm i oczyścić stawy ze złogów. Zasada jest taka, że jak nerki nie dają rady wywalić z organizmu zanieczyszczeń, czyli same są nieźle zapchane, to odsyłają to do stawów. Czyli to co w nerkach, to i na kościach i stawach. Powstają wtedy zwyrodnienia, stany zapalne itd. Stawy można oczyścić liściem laurowym, przepis w necie, tylko wskazane jest aby wcześniej oczyścić nerki i wątrobę, a przynajmniej nerki, żeby poradziły sobie z syfem ze stawów. Ewentualnie zawsze możesz sobie postawić pijawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej jesć dobrej jakośc***arówki i pasztetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająku, owszem, w mojej diecie jest jedna istotna zmiana - eliminacja glutenu :) ;) Chcę się go pozbyć z diety na jakieś 2-3 miesiące i przekonać się, czy jest jakaś różnica. Póki co to żadna :P Tzn. ja nigdy nie postrzegałam glutenu jako jakiegoś swojego wielkiego wroga... Więc jeśli nie zaobserwuję bardzo wyraźnych zmian to do niego wrócę... ale... na pewno już nigdy w postaci białej mąki, klusek czy bułek... wyłącznie jako ciemne, pełnoziarniste, pochodzące ze sprawdzonego źródła produkty. Czyli na pewno nie takie ze zwykłej półki sklepowej, bo nie wierzę, że tamte pełne makarony czy ciemne chleby są takie jak trzeba :( 🌼 Co do śniadań - to czy Wy się tym najadacie, jeśli jecie np. 2 jajka - ale bez chleba z masłem :P Bo ja np. to muszę zjeść naprawdę sporą miskę kaszy i do tego warzywa, żeby się dobrze najeść i nie czuć głodu... 🌼 Pająku, pamiętam jak pisałaś, że proszek alkaliczny to są minerały... Tak - kupiłam taki właśnie proszek (nazywa się dokładnie tak: PROSZEK ALKALICZNY) - jest tam w składzie magnez, potas, cynk, molibden, i sporo innych pierwiastków... Tylko że... nie ma węglanu sodu !! Czyli sodu ;) Zwykłe oszustwo... nazywają to proszkiem alkalicznym... ale to nie ma nic wspólnego z prawdziwym proszkiem... czyli sodą... :O :O Mój poprzedni proszek - Alkala N - miał w swoim składzie WYŁĄCZNIE dwuwęglan sodu i dwuwęglan potasu... nawet się dziwiłam, dlaczego nie ma tych innych minerałów, o których Ty pisałaś... No i oczywiście - ten podrobiony proszek w ogóle się nie pieni :P Ani z cytryną, ani bez...... Trzeba jednak zawsze wszystko dokładnie sprawdzać :O pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kronika Akaszy
Wszyscy tutaj piszecie o Candidzie, zaczynam myśleć, że ta Candida to jest potwór z Loch Ness, sorry, tego potwora jednak ktoś widział. Oxygen gdzieś zamilkła, nie wiem jaki miała cel, abyśmy wykupowali hurtowo oleje rycynowe, lugole, sodę oczyszczoną i melasę i nic poza tym? Gdzieś tam jeszcze totalną ściemę pseudomedyczną- Enterosgel pomiędzy wpisami nie wartą nawet 5 zł na bazie jakiegoś krzemu i nie wchłaniającą nie do organizmu, ale rzekomo normująca poziom cholesterolu i glukozy, a Ebola nie leczy za 70 zł? Przeczytałem ten topik i włos mi się jeży, nie chodzi tu o krytykę ale o jako że jestem z zawodu handlowcem to biorę i analizuję daną sprawę zawsze za i przeciw, a czytając ten topik to niemal wszystko jest za !!! Olejek na miarę super leku na raka, i leczący bóle kręgosłupa i co trzeba powiedzieć Oxygen jest oczytana w swoich wywodach paramedycznych i nawet nie można złapać ją na kłamstwie i braku logiki. Ale coś tu nie gra.... Czytając posty mam wrażenie że pod pewnych pismaków podszywa się jedna osoba, charakterystyka stylu, pisania. Chciałbym aby zabrał zdanie na temat tego oleju co faktycznie można pić bo ani zaszkodzi ani nie pomoże ale nie naście razy i bez bzdurnych "pup pawiana" ktoś kto dany produkt bada farmakologicznie, może jakiś lekarz specjalista. Ja rozumiem że internet może wiele ale tak jak za przykład naprawy odkurzacza weźmiemy z fora jakieś firmy (bez kryptoreklamy) i postaramy się tym samym naprawić je, a tu nagle filtr HEPA siada i srał pies, to będziemy mieli pretensje do samego siebie że postąpiliśmy wg przeczytanych postów i niestety odkurzacz wyzionął ducha lub jak w komiksie o Kaczorze Donaldzie zacznie tapety i tynki zdzierać, ale czy Oxygen zapewni a wręcz da gwarancje że olej rycynowy po 12 stosowaniach jak ona rzekomo stosuje mi nie uszkodzi jelit, żołądka, wątroby ??? i nie zejdę ? to samo z sodą oczyszczoną, że rzekomo stosowaną po 3 razy dziennie, do przesady, nikt nie jest królikiem doświadczalnym ! I wcale OR nie przerywa ciągu enterohepatycznego. Internet ma wielką siłę więc uważam że powinno cokolwiek jeśli coś zastosujemy to skonsultujmy to z lekarzem ... nie jednym, może i prywatnie ! Tutaj akurat są ataki na lekarzy i koncerny farmaceutyczne, fakt, z niektórymi zgodzę się, ale coś mi szczerze powiedziawszy nie gra z tą Candidą, Janus w swojej książce też za bardzo nie podaje metod leczenia poza stosowaniem probiotyków i zmiany diety, Panamy ani Guanahani nie odkrył tym stwierdzeniem bo to można robić nawet nie będąc chorym Generalnie mam mieszane uczucia i mam do tego prawo, czasami mam wrażenie że ktoś chce reklamować dany specyfik lub po prostu jest uzależniony od OR i chce wzbudzić pewne współczucie lub nawet zaszkodzić ! Generalnie opozycja jest zawsze potrzebna. Proszę o za OR i przeciw skutki uboczne OR bo ja tu widzę prócz jednego/dwóch z userów wszystko za !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miś jonasz
Słuchaj panie Kroniko z tego co mi wiadomo to w kronice akaszy jest wszystko zapisane. Wszystko,co było,jest i będzie. Więc zajrzyj do tych akaszowych liści i się dowiedz,jak to było z tą candidą. I nie omieszkaj się z nami podzielić Wiedzą. Bo my tu tylko sprzątamy. I pozdrów Nessie,pa pa !! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroniko, ooooo, a ja wiesz... tak myślę, że lekarze specjaliści zaczną się zaraz tu bić, żeby Ci dokładnie wytłumaczyć działanie OR ---->>> i oczywiście wszystkie wywody będą na podstawie badań farmakologicznych, które przeprowadzili :D żeby nam tylko forum nie zapaskudzili swoimi medycznymi dysputami... za długimi, za szczegółowymi albo co... i pisz, pisz nam później wszystko, co tam się dowiedziałeś !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oj ktoś tu się z choinki urwał pewnie czas rozbierać choinkę i "karolciu" nie strasz nas lekarzami bardzo lubimy chodzić do doktora a jakze czemu nie :P pozdrawiam Cię rycynowo właśnie siedzę z okladem rycynowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece za grosze.. mozna kupic. .. mi sie skonczyl i nowego nie zakupilam niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kronika..... "tys" handlowiec jak ja zakonnica. Czlowiek interesu nie zajmowalby sie TAK TANIM produktem jak OR. Gdybys operowal w Chinach albo Indii to jeszcze bym zrozumiala, ale w Polsce .... na te marne niecale 40 mln populacji !!!!! Z matematyki i statystyki to orlem nie byles i nie jestes. Sprawdz roczna sprzedarz OR w Polsce, to moze wrescie OSWIETLI ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO ZA PALANT TEN KRONIKARZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
No hej ludziska. Hmm... chyba ktoś życzy sobie, aby go podeptać. :) Kroniko bla bla bla bla bla bla... pogadaj se jeszcze. W tej chwili "masz przed sobą" (w cudzysłowie oczywiście) osobę, która nie tylko widziała potwora z Loch Ness, ale go zamordowała. Sama bez Janusa i innych. I o zgrozo zrobiła kilkanaście oczyszczań olejem rycynowym i ŻYJE! Flaki i d/upa w całości :P I wiesz co? Możesz mi naskoczyć :D Gość 22:42 masz rację. Olejek rycynowy jest za tani, aby go promować na takim forum jak kafe i w dodatku jako metodę na ściąganie metali ciężkich. Od zawsze używany jako środek przeczyszczający, bo tak go medycyna akademicka dopuszcza do obrotu. Nie ma sensu tego promować, zwłaszcza, że olejek produkuje wiele firm. 🌻 Lee jak cie bebechy po zbożach nie bolały, to odstawienia glutenu w jakiś bardzo spektakularny sposób nie odczujesz. Oczywiście, że możesz odczuć jakąś poprawę, ale żeby były herksy to nie. Jak zjesz raz na ruski rok bułkę, to ci się nic nie stanie. Pytasz o śniadanie. No jasne. Białko jest zapychające. Jak sobie zrobisz jajecznicę z 3 jajek na wodzie (łyżka wody na jedno jajko) to ciężko to zjeść. Tak samo serek wiejski. Jak dodasz większego pomidora to jesteś objedzona ooo tak. Twaróg tak samo. Tuńczyk puszka(może byc inna ryba, puszka to ilośc orientacyjna) plus kawałeczek cebuli, dwa jajka, troszkę ogórka, taką sałatkę też ciężko dojeść. Ten proszek zasadowy co ja kupuję no to ma wodorowęglan sodu, molibdenian sodu i selenian sodu. Ten co masz to jest proszek alkaiczny, bo te wszystkie pierwiastki sa zasadowe, tylko że sód najwięcej. Dorzuć sobie najwyżej pół łyżeczki sody do tego proszku co masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się Pajączku, ten proszek na pewno ma odczyn zasadowy ;) więc w sumie to może i można go nazwać "proszkiem zasadowym" :P Tyle, że jeśli ktoś używa pojęć "proszek zasadowy" i "soda" zamiennie, to tu akurat to nie jest prawdą ;) Nieumywakin polecał sodę... koń trojański jest na sodzie... a nie na innych (owszem też zasadowych) pierwiastkach, molibdenie czy magnezie... Wypiję to, bo czemu nie?? ale muszę kupić taki normalny, "sodowy" :P proszek.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Eee tam zamiennie, nie jest zamiennie. Ma odkwaszać i tyle. Możliwe, że to dla ludzi dla których słowa soda działa alergicznie he he. Na pewno ten proszek jest lepszy od reklamowanego Eliminacidu. Skład jak wcale i nie działa. Kupiłam mężowi. Lepiej zadziałał dobry zestaw minerałów i witamin. Wiesz co Lee? Ja bym wymieszała oba proszki, ten co jest bez sody z tym co miałaś wcześniej :) Koń trojański nie jest sposobem na odkwaszanie, tylko sposobem na candidę. Miód i soda. Jak samo założenie wskazuje miód ma być koniem, na który da się nabrać candida i razem z koniem zeżre sodę, która ją rozwali. Na odkwaszenie pije się samą sodę, albo sodę z cytryną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak wasze efekty po stosowaniu olejku na włosy i brwi? U mnie nastąpiła znaczna poprawa i jestem w szoku, bo olejek kosztuje grosze, a działa lepiej niż drogie specyfiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiek, skąd spadłaś? Nasze efekty po stosowaniu olejku na włosy i brwi są wyśmienite !!!!! Wystarczy poczytać to forum, po co pytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też jesteśmy w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na sniadanie jest kiepskie polaczenie pomidor+serek bola stawy najlepsze polaczenie to pomidor +avocado =zmniejsza stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Gościu z godziny 18stej. No i? Lee pytała jak się najeść bez zbóż, a nie o dietę na stawy. Mnie stawy nie bolą, to raz na dwa tygodnie mogę sobie tak zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreskatasiemka
Witam po świętach, Mam do poczytania trochę, bo po wolnym widzę wracacie do formy :) Ja kupiłam glistnik na okres świątecznego przejedzenia. Choć grzechu obżarstwa nie popełniłam to piłam raz dziennie i bardzo polecam :) Ładnie działa na ukł.trawienny, likwiduje przykre uczucie 'kapcia' na żołądku. Smakuje ohydnie, gorzko, ale kwestia przyzwyczajenia. Jadąc dziś z moją mamą widziałyśmy miejsce gdzie stawiają pijawki. Możliwe, że ona zdecyduje się na sesję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta karbo
pijawki pijawkami, ale ja bym postawiła sobie węża lingama co na to pajak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
greta karbo dziś pijawki pijawkami, ale ja bym postawiła sobie węża lingama co na to pajak ? xx Postaw sobie w gardle. Tylko uważaj, żebyś się nie zakrztusiła, jak wypuści swoją wydzielinę. O reakcję organizmu pytaj w dziale erotycznym i tam też podziel się doświadczeniem :P Trochę ci ta kpina nie wyszła. Poćwicz jeszcze. 🌻 Cześć Kreska, dawno cię nie było. Jak się mama zdecyduje to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
greta garb postawsz sobie co chcesz nawet tajpana i nie zawracaj gitary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
greta GARB tego tajpana postaw sobie na SZYJCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu też ?? :O 🌼 Witamy Kreskę !! Niektórym to dobrze... tyle wolnego.... inni musza pracować cały czas :( :P Glistnik - temat, do którego trzeba będzie wrócić... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali W czwartek wieczorem wydalilam kropidlaka. Byl jak malenke jajko usmazone na patelni. Konsystencja jakby bardzo twardego smazonego bialka. Z jednnej strony polyskujace, z drugiej jakby z przyssawkami. Kolor szarozolty. W najwiekszym miejscu mialo 3,4 cm srednicy i najwieksza wysokosc 0,8 cm. Czulam sie fatalnie, caly czwarteke i myslalam ze to bylo po pijawkach. Bylo mi mdlo i robilo sie zimno i goraca, na zmiane. Pocilam sie jak przyslowiowa mysz. Wczoraj i dzis tez nie mam samopoczucia na topie. Zaczelam pic WU i entersogel. Pajak, cebula i ocet nie pomagaja mi na moje opuchlizny. Ale dzisiaj jest juz dobrze. Dostalas nasionkla? Sa 2 metody zasadzenia. Ja bym wybrala niebezposrednie wsadzanie do ziemi, tylko wrzucic je pod klosz na mokry papier i czekac az puszcza malusienkie kielki. Dopiero potem do ziemi z piaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Lee, sprawdzony w wet. lab. u szwagra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×