Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oxygen

OLEJ RYCYNOWY

Polecane posty

Gość pajak bez nogi
Lee za wcześnie na efekty, to tak jak z oczyszczaniem musi być kilka sesji. Przystawione miałam z myślą o moich słabszych żyłach, jakby nie było mam pracę jaką mam, więc moje nogi są dość mocno obciążone. Lee powiem ci, że to nic strasznego, myślałam, że to jest bardziej obrzydliwe, ale spoko. Boleć nie bolało, ale było czuć, że piją, co ciekawe takie uczucie lekko zbliżone do karmienia niemowlaka. Wiesz takie ciągnięcie z mrowieniem. No dość dziwne, niby gryzie a nie gryzie, niby swędzi, a nie swędzi, pewnie każdy będzie miał inne odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Hej:) Tu tez musze się pochwalić. Zrobiłam oczyszczanie wątroby metodą HC. Przeszłam lekko i przyjemnie. Delikatne mdłości, takie jak wcale, sen spokojny. Kamieni szt. niecałe 20, z czego 1 wyglądu i wielkości czerwonej fasoli, 9 wielkości grochu a pozostałe jak średnia kasza. Za rok powtórka, no chyba, że mi wcześniej odbije :) xx Czesiunia, weszłam w tego linka i tam jest o wit C na ołów, a po co ci chlorek magnezu? Ogólnie na odkwaszenie, czy jeszcze coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preambuła
Witam, czy był ktoś na zabiegu hydrokolonoterapii ? Czy warto? Jak to przebiega to całe płukanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Ja byłam. Wszystko zależy od gabinetu. W moim był fotel z taką małą rurką na której się siadało. Nabierało się wody i trzymało jak długo się dało i puszczało. Lekarz masował przy tym brzuch. W każdym gabinecie może to trochę inaczej wyglądać, ponieważ aparatura do tego może być inna. Zawsze możesz zasięgnąć informacji w danym gabinecie. Jak dla mnie było warto, jednak tych kamieni trochę zeszło. Ale nie sugeruj się mną, bo to musi być tylko i wyłącznie twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preambuła
Dzięki Pajaku bez nogi,ale z głową nie od parady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Lee nikt cię nie zmusza. To lewatywa, tylko trochę głębsza. A przecież robisz lewatywy. :) Przeszłam prawie 30 dni na ryżu. Efektów brak. Za zdrowa i za czysta na to chyba jestem. Ciągnęłabym te 40 dni, gdybym wczoraj sobie nie rozbiła szklanego garnka. Pff ... Jadłam z odrobiną tłuszczu, bo bez tłuszczu za pół godziny byłam głodna. Ale z tym moczeniem ryżu to dobry sposób, żeby się trochę węglowodanów pozbyć, gdybym widziała, że muszę znowu węgle liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Wszystkiego najlepszego w 2015... przede wszystkim ZDROWKA :) :) :) Wrocilam dzisiaj z rana z wczasow. Wypakowana i wiekszosc ciuchow poprana. Przez 16 dni pobytu ANI RAZU nie mialam zgagi i zadnych problemow zdrowotnych, ZADNYCH....wyproznienia ... ksiazkowe ;) Co jadlam? - czyste mieso (jak najmniej przerobione), indyk, kurczak, jagniecine, wolowine i jakies dzikie ptaki. Duzo ryb i jakichs tam osmiornic i podobnych paskudztw z oceau. Do tego jadlam mnostwo warzyw i owocow. Nie skazilam sie pieczywem, ryzem, ziemniakami i ZADNYMI kluskami. Raz jedyny sprobowalam ciasto, odrobinke. Wypilam wiecej alkoholu przez 16 dni niz przez ostatnie 5 lat. Do mies i ryb uzywano tam mnostwo kari i lisci z jakiegos zdrowotnego drzewa. Przywiozlam prawie l kg. tych suszonych lisci. Znajde nazwe tego drzewa i podam wam jak najszybciej. W samolocie po 2. posilku dostalam zgage, .. buuuuuuuu. Dali kurczaka i makaron. krotko mowiac: mieso, ryby, warzywa, owoce popijane alkoholem - to samo zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali pajak, ciesze sie ze odwazylas sie na pijaweczki. Ja nie czuje jak mnie ssa, tylko czuje, od czasu do czasu jakby puszczaly mi prad do srodka. Nie swedzialo Ciebie po nich? Wcale a wcale? Mnie swedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Robalię ;) :) To musiał być udany wyjazd ?? Tyle alkoholu... dobre jedzenie :) a może jeszcze ciepły klimat ?? (ale narty też dobre :) ) Kurcze, byłam na takim lenistwie rok temu w zimie... :) Robalio, nie skaziłaś się kluchami i chlebkiem, hehehe... super !! :) Wy tu na tych dietach mięso-warzywnych... a ja właśnie od nowego roku zmieniam żarełko na bardziej takie wegańskie ;) ale też bez glutenu, cukru, no i reszty świństw... Objadłam się przed chwilką niemożliwie gulaszem ziemniaczanym z ogromną ilością kminku, majeranku, liściem laurowym, papryki chilli... pyyycha :) Już zdążyłaś poprać ?? U mnie torby zawsze muszą się z tydzień co najmniej odleżeć, inaczej się wyjazd nie liczy :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
No cześć Chroboczku :-* ha ha zboża won i jak fajnie nie? Ale pamiętać trzeba że włoska kuchnia jest najzdrowsza :-D. Chyba w snach. Wypoczeta na maksa pewnie jestes. Eee tam odwazylam się. Zaciekawilo mnie to, to dlaczego nie? Swedziec zaczęło dopiero na 3 dzień i to też nie ciągle. Żadnego czerwonego wykwitu czy placka też nie było. A możesz Robaczku mi napisać gdzie mialas stawiane i czy czujesz czy na coś pomogło? Ja mam wrażenie że od tej kości ogonowej kopa nadnercza dostały, bo mi włosy na brodzie slabo rosną, a to jest mój czujnik na różne wynalazki. Lee ooo majeranek super do ziemniaków, a nie wydawałoby się :-D Dostałam ten specyfik co mi poradziła ta kobieta co ten biorezonans mi robila wtedy w aptece. Boli mnie w okolicach nerki z tyły po stronie trzuski, ale nie tak jak nerka tylko tak jakby ktoś kopnął i nie mam wzdecia. No nic będę brać dalej plus pijawy może te nadnercza do porządku doprowadze. Wydaje mi się że jak one szwankuja to wtedy mi wlosy na głowie wypadają. Tak nie dopuszczalam do myśli ze moga byc nadwyrezone, a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Poszlam spac o 18 i sie chyba wyspalam juz, albo ....jakies robactwo chce opuscic swoj hotel. ;). Polknelam oregano z olejem gozdzikowym i czarnym orzechem, gotuje kawe na lev. i pije duzo wody. Lee... w ciepelku bylam. W oceanie Indyjskim spedzalam okolo 3 - 4 godz. dziennie. Pajak, wklejam Tobie moj wpis o drakulkach z 10. grudnia "Dla mnie sa najgorsze 2 i 3 dzien po postawieniu. Ranki swedza cholernie. Uzywam wlasnej produkcji 3 % WU, tej sama co do pryskania jamy ustnej. Zaopatrz sie w Naproxen 10 %, alle nie uzywaj go za czesto. Przeplataj go z WU. Jak juz zgina strupki smaruje i masuje te stwardnienia prawdziwym maslem. " Po postawieniu robia mi sie w kolo obrzeki, okolo 3 cm srednicy i sa one zaczerwienione. Dziwna rzecz ze te obrzeki sa na brzuchu mniejsze, wlasciwie to ich prawie nie ma. Jestem po 4 postawieniach i ja biore 1 drakulke na 10 kg. wagi. Ostatnio mialam jedna mniej, tj. tylko 5. Na co mi pomogly? Przestaly trzeszczec mi kolana. Prawe tez juz nie trzeszczy. Do tego uspokoily sie moje nogi i sa jakby lzejsze. Mam wiecej energi, szybsza przemiane materii i ogolnie jestem w lepszej kondycji. Pracuje z cyferkami... i widze ze glowa pracuje tez lepiej. Drakulki stawiam miedzy Widuchowa a Cedynia, na wsi przy granicy. Sa to tereny zatrudnienia mojego tescia. Byl w tych okolicach weterynarzem. Kawal drogi odemnie, ale tesc jest odpowiedzialny za "wycieczke" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Robaczku, że też ci się chciało pisać o 4 nad ranem. :) Dopiero dzisiaj nad ranem zaczęły ranki swędzieć tak faktycznie. Jestem właśnie po drugim zabiegu :) Opatrunek jakbym na nartach nogi połamała :) Dostałam dzisiaj 8. No i bolało dzisiaj, nie wszystkie, ale czułam bardziej. Jeszcze jeden zabieg za tydzień. No tak powinno się brać 1 na 10kg wagi, a nawet z tego co mi moja pani powiedziała, to w Rosji potrafią postawić 1 na 1kg masy ciała. Szok. Właśnie te nogi chcę wzmocnić, a ściślej żyły. Zobaczymy czy wygląd naczynek poprawią. Z ta przemianą materii chyba też mam na plus. Jakby nadmiar wody zszedł. Tak, tak na cyferkach najlepiej widać jaką się ma koncentrację. Jak zdejmę opatrunki to będę widzieć czy mam tym razem obrzęki. To podobno jest oznaka czy sie jest na cos tam bardziej wrażliwym. To podobno jest substancja taka jak komary mają. Ha ha mówisz, że z teściem jeździsz, a raczej on cię zabiera? :) U mnie na Górnym Śląsku to chyba jednak jest więcej miejsc, gdzie można postawić wampirzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka niebieska
Witajcie :) Weszłam tu, patrzę a topik się rozwija w najlepsze :) Nareszcie :) Nie wchodziłam tu długo ale nadrobię zaległości w czytaniu :) Wrócę tu jeszcze kiedy tylko będę miała chwilkę. Pozdrawiam wszystkich - stałych i nowych, piszących i czytających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
WITAJ OLIVKO!!!!! Mmmua 👄 Jak tam twoje leczenie? Mam nadzieję, że teraz ci sama kosmetyka została. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Obiecalam znalezc nazwe drzewa, ktorego lisci uzywano do kazdej potrawy. Nazywa sie MORINGA. Wkklejam linka: http://www.biogeneza.pl/blog/moringa-.html Na angielskojezyczych stronach jest mnostwo o zdrowotnosci tego drzewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Pajak..... zadziwilas mie ......... 8 drakulek... duzo !!!!!! Ja nie mam problemu z zylami. Ja mam tzw. niespokojne nogi. Nogi w lydkach sa krotko mowiac nerwowe i swedza. Najgorzej wieczorem. Moje nogi toleruja TYLKO bawelne. NIC innego. Buty TYLKO ze skory. W Szczecinie i okolicach tez jest duzo gabinetow z drakulkami, ale te drakulki zalatwia tesciu. On jeszcze nie odzwyczail sie od komuny i dalej uprawia "handel uslug wymiennych" Konkubin pani od drakulek ma farme lisow ktorymi w razie potrzeby opiekuje sie moj tesc. Ja tez sikalam b. duzo po drakulkach. Najgorzej bylo 2 pierwsze razy. Zainteresuj sie ta MORINGA. Puscilam linka o niej na 3 innych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
No dużo, ale ja tyle mogę, bo dużo ważę, chociaż tego nie widać. Masywny kościec mam. Jak ważę 65 kg to jestem szkielet, a według powszechnej opinii powinnam ważyć jakieś 55. Uuu to RLS wcale nie jest takie fajne. Ale krwiopijce ci pomogły. Znasz przyczynę swojego RLS? Teraz się zaznajomiłam i może być kilka przyczyn. Ja mam pracę na nogach, w lecie w wysokiej temperaturze i na 3 zmiany, a że w mojej rodzinie są genetycznie słabe żyły, to wolę je wzmocnić, bo już widzę, że na łydkach zaczynają wyłazić do góry. Zaj/eb/isty syf z krwią schodzi:) Eee tam, handel wymienny... i dobrze, masz możliwość zabiegu na zasadzie zapłaty w naturze, czy tam grzecznościowej usługi to fajnie. Tak, patrzyłam po tym liściu, no ciekawe, ciekawe. Jeśli nasiona tej rośliny potrafią uzdatnić wodę, to wydaje mi się, że na te grypy jelitówki może być genialna. I cholera wie, czy nie będzie ściągać z organizmu oprócz patogenów metali. Z tym, że ciekawe jak dobra flora jelitowa na to reaguje, jak nasiona ściągają i wiążą bakterie. Jeśli jest to wybiórcze jak oregano, to jest to świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Robalko, właśnie kupiłam nasiona Moringi. Może mi wyrośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Pajak, oregano chowa sie do Moringi, to inna klasa. Moje niespokojne nogi mam od okolo 3 lat i wiaze to z robalami. W dziecinstwie tez nie moglam nosic gumiakow, wiec moje nogi podatne byly bardziej na "zmiany" jak inne czesci organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali pajak, ja przywiozlam prawie 1 kg. suszonych lisci MORINGI. Tez kupie i posadze w donnicach zamiast innych kwiatkow. Zimy nie przetrzymaja u nas na zewnatrz, wiec trzeba wnosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Może inaczej, oregano zielsko jest z innej części ziemi. Ja tego absolutnie nie porównuję. Mnie chodziło tylko o wybiórczość. Ale myślę, że będzie wybiórcza. Bo inaczej byś padła po takiej ilości zjedzonych liści he he. Jak patrzyłam na allegro to 100g suszonego liścia Moringi kształtuje się w cenie ok 20zł. Czyli cena jest taka jak wszystkich lepszych ziół. Często lepsza herbata z dodatkami na wagę jest w podobnej cenie. Z tymi nogami to tak masz rację, bo robale upośledzają układ nerwowy, więc tak, to od pasożytów. A jak są bardziej wrażliwe, to nic dziwnego, że się ciepło na nogi właśnie. Jakbyś miała wrażliwe serce np: to byś normalnie zwykłej nerwicy dostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Ja będę raczej w domu trzymać, o ile mi ta Moringa wykiełkuje i urośnie, albo jej szybciej nie zeżrę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś mam lekkie załamanie samopoczucia... w sensie - po wypiciu litra soku z rana naszło mnie takie jakieś zmulenie, ból głowy, osłabienie... Dopiero po lew.kaw. mi się poprawiło. Nie wiem, ale myślę, że to wynik oczyszczania?? Na tej mojej lekkiej diecie, plus soki, plus sporo sody z cytryną... Podchodzę do takich "osłabień" z dużą pokorą... Tyle lat się zatruwałam różnymi świństwami... to teraz musi potrwać, zanim organizm się z tym upora... i nie będzie z pewnością wyłącznie bezboleśnie... Poddaję się temu bez marudzenia :P :P 🌼 A może to jod ?? Zaczęłam dziś używać... ale wypiłam tylko 2 kropelki... może to być po tym ?? 🌼 Teraz jestem już po kawie i po śniadaniu i jest mi lepiej... A'propos... mam do was pytanie... jeśli nie jecie pieczywa i unikacie innych zbóż/węglowodanów, to co jecie na śniadanie ?? najczęściej ?? Bo w moim przypadku to jest to prawie wyłącznie kasza jaglana i brązowy ryż... na zmianę... nie narzekam, bo do tego można dodać różnych surówek, warzyw... ale pytam z ciekawości... 🌼 Pająku, Ty też stosowałaś kurację ryżem?? nic się nie chwaliłaś... Ja wczoraj zjadłam ostatnią porcję moczonego ryżyku... teraz już będę go jadła normalnie, tzn. dobrze płukany przed gotowaniem... ale tak normalnie, nie moczony... 🌼 No i zaczęłam z tym jodem, czy któraś z Was dziewczynki stosuje ?? 🌼 Od paru dni, może tygodnia, piję też sodę z cytryną, octem jabłkowym i melasą... to też mogło mi spowodować tego herxa... Moje obserwacje techniczne :P - soda z cytryną nie pieni się, jak się doda octu jabłkowego :) Cytryna nie jest kwaśna w połączeniu z sodą ;) :P Można jej wypić dużo więcej, bo nie "odrzuca" ten kwas... i zęby nie bolą ;) 🌼 Pająku, gdzie kupiłaś nasiona tej morengi ?? Może i ja sobie zasadzę ?? Miłego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Lee nasiona na allegro. Tak sobie weszlam po obczytaniu artykułu z ciekawości i oprocz suszonych liści, supli trafiłam na nasiona. Nie chwalilam się, bo ryż jest zbyt mało kontrowersyjny, a do tego nie odczulam działania oczyszczajacego, że uznalam, że najpierw pociagne ten ryż do końca, a potem się podziele odczuciami. Ale, że rozbilam garnek, to trudno zakonczylam wcześniej. Drugi eksperyment to była jodyna. Bralam przez kilka dni po 5 kropel i miałam herksy. Na razie nic nie będę brać, przez 2 tygodnie, bo chciałabym mieć pewność, że ewentualne plusy w organizmie to na pewno wampirze. He he a co można jesc na śniadanie jak się zbóż nie je? No wszystko oprocz zbóż. Jagla i ryż to też zboża. Warzywa, jaja, twarog, mięso. Twoje samopoczucie to może być połączenie sody z jodem. Jedzenie chyba nie, bo ty od dawna jesz podobnie jak teraz. @ Robaczku, wyskoczyly mi dzisiaj czerwone kręgi i kuzwa swedza. No ciekawe dlaczego za pierwszym razem ich nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Lee, dzisiaj zjadlam na sniadanie resztki wiejskiego koguta z rosolu z salata lodowa i surowym kalafiorem. Jutro bede jadla "kaszke" z dyni z brokulami. Pajak..., no to nieciekawie. Ja to robie tak: zewn. strone opuchlizny smaruje Uzarinem. Blizej ranki smaruje Naproxenem 10%. Jak juz BARDZO swedzi to smaruje Euraxem. Eurax jest zalecany po ugryzieniach komarow. Pryskam tez WU. Jutro mnie czeka ta sama przyjemnosc ;). Nasionka wyrosna, na pewno. Tylko nie wsadz ich do ziemi kwiatowej. Te drzewa lubia piasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
Robaczku, ja wiem, że nieciekawie, ale to norma. Mam w domu sanofil, coś tam jeszcze wykombinuję. Możliwe, że swędzi tak bardziej, bo świeże ranki mam koło tych wcześniejszych gojących się. Jedna rankę mam taką bardzo zaognioną, akurat tą co najbardziej bolało jak ten mały koneser krwi jadł. Najgorzej będzie z zabezpieczeniem tego, bo jutro idę do pracy, a pracę mam "brudną". Będę poobklejana jakbym się po rozbitym szkle tarzała :) No to jutro będziesz mieć dzień laby, bo po zabiegu zalecane jest byczenie sie do końca dnia ha ha. Moringa piasek lubi? Dobrze wiedzieć, chociaż powinnam mieć info na opakowaniu, o ile będzie opakowanie:), ale info powinnam od sprzedawcy dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... od robali Jakiej laby?? Musze byc w pracy do 14:00 i wyjezdzamy przed kolejkami. Pospie w autku w drodze powrotnej i w domciu prosto do lozeczka. Myslalam postawic sobie jeda w okolicy chorego ucha, zobaczymy co "wrozka" powie jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak bez nogi
No, dokładnie tą labę miałam na myśli. Byczenie się po zabiegu. Nie przejmuj się, ja tak będę mieć za tydzień. :) Za uchem chcesz? Są dwa punkty odblokowujące. Kość ogonowa i właśnie za uszami. I tam chyba sobie teraz postawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×