Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Anuuuula kocham Cie za wszystko i za takie otwarte myslenie.Czy mozesz napisac jaki to bioenergoterapeuta bo mnie to juz tylko niekonwencjonalnie mozna pomoc:(Czuje sie nie dosyc jak podgatunek to jeszcze przeterminowany i wybrakowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam nazwiska , wiem ze sklada sie z 3 lub 4 liter , na imie ma jezy i przyjm. kolo rynku baluckiego w domu u siebie ma chyba z 80 lat, i wizyta to koszt tylko 100zl, na pierwszej bylam ponad 2 godziny, powiedzial mi o wszystkich moich dolegliwosciach o ktorch mu wczesniej oczywiscie nie mowilam, dotykal mnie po plecach i dokladnie mowil ktore kregi mam rozwalowne , (kiedys spadalam ze schodow i wiem, ze akurat mowil prawde) i jeszcze wiele innych rzeczy ktore sie potwierdzily, z jajnikami tez mi powiedzial, nawet jeszcze sama nie wiedzialam zeja lewym jajniku mam torbiel. to on pierwszy mi powiedzial ze jest mala ale jest, potwierdzili to w gamecie, wiec ja sadze ze jest warty poleceniea,Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 kochana na takie decyzje nigdy nie będzie za późno! a ja wole poprostu wcześniej niż później :) przykro mi że tak sie smucisz ,chodź wiem co to znaczy ja wylałm chyba tonę łez i wyłam chisterycznie ale wiem że to i tak nic mi nie da ale chodź troszkę ulży ja mam swoją panią psycholog od lat także jak idę do niej to ona powie zawsze i doradzi coś mądrego :) a może rzeczywiście spróbowała byś tych ziólek jest taka mieszanka która właśnie zwieksza estrogeny ? NA PIERWSZĄ FAZĘ CYKLU - pobudzająca organy odpowiedzialne za owu oraz zawierająca roślinne estrogeny Skład: liść maliny - 40g, rozmaryn - 40g, kwiaty bzu czarnego - 40g szałwia - 40g, bylica pospolita - 40g Dawkowanie: Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie. 5. NA DRUGĄ FAZĘ CYKLU - wzmacniająca produkcję progesteronu Skład: przywrotnik - 40g pokrzywa - 40g krwawnik - 40g Dawkowanie: Łyżkę zaparzyć szklanką wrzątku, pić 3 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
anuuula33 Tobie to tylko pozazdrościć :) takiego ivf z powodzeniem , co ja bym dałą za takie szczęście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie wiem czy ja tak naprawade nadaje sie do czegokolwiek.Zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 kochan ja widzę że ciebie deprecha dopada jak bym bliżej mieszkała to zaraz bym wpadła i Tobą potrząsneła ;) naprawdę będzie dobrze jak nie tak to inaczej :) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie znaczycie wiecej niz przyjaznie w realu bo sie zawiodlam nie raz i nie dwa ale chyba wypadam z obiegu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
możemy sobie podać ręce :] prawdziwych przyjaciól poznaje się w biedzie ;) to przysłowie sie sprawdza w 100 % buziolki Coconut2009 :* hehe mam dzis dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja też mam dziś dobry dzień bo dostałam telefon z zaprzyjaźnionej apteki, że mają jedno opakowanie biosteronu. W innej zaś mąż znalazł kolejne, więc suma sumarum mam już dwa. Wystarczy na kolejne 30 dni :-) a później będe się martwiła dalej, a moze nie bo wroci do obiegu...Pędze teraz zrobić obiad, a pozniej lecę na zakupy do marketu. Buziaki, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Andziii.....
Dziewczyno opamietaj sie ! Jak kazdy palacy bedziesz bronic swojego nalogu i nie docieraja niestety argumenty ! Tak Twojej mamie i papierosom zawdzieczasz swoje obecne problemy ! A siostra niech Bogu dziekuje , ze jeszcze jej sie udalo ! Trujesz sie Twoja sprawa , dziecko nie jest dla Ciebie wazniejsze - tez Twoja sprawa. Tylko tu niewolnico nalogu , innym nie klam , bo moze do jakiejs tu obecnej argumenty dotra i bedzie szczesliwa ! Wspolczuje Ci i wiem jak trudno z tym zerwac , ale daj spokoj z tym komentarzem , jak to ktos nie palil , a chory , bo wlasnie moze rodzice mu to sprezentowali , a moze w pracy palil biernie przez 20 lat - to do glowy Ci nie przyszlo ? A moze palac zachorowalby 10 lat wczesniej !!! X Apeluje za pania Gerwazy : Jesli chcecie zwiekszyc swoje szanse , starajcie sie jak najszybciej sprobowac rzucic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Anula ...
Pewnie palenie Ci pomoglo , moze bez tego mialabys dziecko bez tego calego cyrku ! Mimo wszystko gratuluje zaprzestania i organizm i dziecko Ci podziekuja !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, nie palenie mi nie pomoglo, ale i nie przeszkodzilo , jak wiec widac twoja teoria jest bezpodstawna, i nie pisz takich przykrych dla kogokolwiek slow o ich matkach itp. bo tak naprawde to w latach 70-80 tych palilo sie wszedzie i nawet jak twoja mama nie palila to i ona nie miala wyjscia ale niestety byla biernym palaczem, a niechialabys ani tyaniona slyszec takich glupot, o to naprawde glupoty co wypisujesz. i przykre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale ja ten temat uważam za zamknięty. Wyniknęła krótka dyskusja na temat palenia, więc odpowiedziałam jak to wygląda w moim przypadku i tyle. Nie podoba mi się sposób przekazywania Twoich teorii. To jest wręcz atakowanie i umoralnianie, a nikt tu nie jest dzieckiem. Proszę wszelkie następne tego typu komentarze zachowaj dla siebie. Anuuula33 Jak miło się czyta trzeźwo myślących ludzi,a nie fanatyków. Masz rację w tamtych czasach większość ludzi paliło bo to było w modzie, a nie borykali się z takimi problemami jak dzisiaj. Czy mogłabyś mi podać bliższe namiary na tego bioenergoterapeutę? jestem mocno zainteresowana, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
A prawda jest taka , żę najzdrowiej jest nie palić a ten co pali zawsez znajdzie usprawiedliwienie ;) dla siebie, ale chcwała Panu jeżeli nie szkodzi ma się dzieci , nawet do operacji nie jest wskazane palic bo wpływa to na krew ;] ale to już małe spostrzeżeniew i koniec tematu !!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Andziii No to teraz łylaj i bądz donrą pecjentką , jak może zapytać w jakiej dawce masz go przyjmować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale tutaj goraco! Zaciete dyskusje prowadzicie, tylko chwile mnie nie bylo :-) Anuuula33 - czy ten bioenergoterapeuta jest z Warszawy? Jezeli tak to tez poprosze o namiar do Niego. Jak Wam wczesniej pisalam czekam na @ , bola mnie piersi, brzuszek nabrzmialy...i ciagle nic. Tak z ciekawosci zrobilam sobie test na dni plodne (Donna - maly mikroskop na sline) i wiecie, ze wychodza mi dni plodne!!!??? Jak to mozliwe? Juz nawet mam delikatne plamienie przed miesiaczka...ciekawe :-) A do lekarza bede mogla sie umowic dopiero jak przyjdzie pierszy dzien @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri9 mam go brać 3Xdziennie przez minimum 10 tygodni, jedna tabletka zawiera 25mg. Właśnie wróciłam z miasta. Nogi uchodziłam i oprócz zakupów żywieniowych nic ciekawego nie kupiłam :-( Loniu37 robiłaś sobie tuż przed @ test na dni płodne, dobrze zrozumiałam? Czekasz na pierwszy dzień miesiączki tzn że przygotowujesz się do programu? Mylą mi się nadal różne historie na tym forum, dlatego dopytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie kobietki bez wyjątku :) Troszkę mniej się tu udzielałam, zabiegana byłam..a poza tym nawet jak luknęłam na forum to nie podejmowałam rozmowy, bo poruszałyście temat in vitro, a ja nie mam o tym zieloneg pojęcia ;) pewnie dlatego że nie będę podchodziła do in vitro ze względów finansowych i nigdy nie wtajemniczałam się w ten temat... anuuula33 Masz racje, jak tak się zastanowie to @ rozregulowała mi się po tej stymulacji, nie wiem czy CLO zaburzyło cykle, ale właśnie od jakiegoś czasu tak mam (byłam na CLO pół roku) i własnie, piersi mnie bolą, mam jakieś takie nabrzmiałe i obolałe, w zasadzie ból występuje w różnym dniu cyklu... ojjojjj :( terri Fajnie, że są tacy ludzie jak Ty i Twój mąż co chcą pomóc tym dziaczkom pokrzywdzonym przez los, nie masz swoich (nie wykluczone, że ich nie będzie! trzeba wierzyć i próbować :) ale super że są tacy ludzie o wielkim sercu i chęci pomocy innym. Jestem pełna podziwu! Wielokrotnie zdarza się, że dzieci w rodzinach zastępczych czy adopotowane mają zdecydowanie lepsze życie niż w rodzinach przy biologicznych rodzicach. Myślę, że to dlugie oczekiwanie na dziecko tak jakby "kumuluje się" i jest silniejsza potrzeba zaopiekowania się małym człowieczkiem, czasem zagłubionym i rozżalonym . Jakie to musi być piękne dać tą czułość, troskę i opiekę komuś kto tak bardzo tego potrzebuje.... Coconut To te linki co kiedys wyslałam :) 1) http://www.jestemplodna.pl/29,refleksoterapia_wspomaga_plodnosc.html 2) http://www.skarbmamy.pl/leki.php Zwrócie uwage, że w linku 2) wpomniano: "Ziół nie należy łączyć z terapią hormonalną" Myśle, że trzeba to skonsultować z lekarzem prowadzącym. A co do palenia papierosów... Ja nigdy w życiu nie paliłam, a moje AMH jest przerazające (0,20) Aczkolwiek nie pochwalam tego nałogu... Miłego wieczorku! :) Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Andziii No to ci powiem końska dawka :D ale zobaczysz pomoże zobaczysz !! wiem coś o tym hihihih ale przygotuj sie na przetłuszczającą cere no i tryszczyki ja też brałam 3 miechy ten biosteron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri9 Biosteron w takiej samej dawce brałam już podczas pierwszej próby IVF w zeszłym roku w innej klinice, ale tylko przez miesiąc. Teraz lekarz zastosował taką samą dawkę, ale tak jak wcześniej pisałam powiedział, że mam brać min 10 tygodni nim rozpoczniemy procedurę. Wtedy nie zauważyłam objawów o jakich piszesz. Wręcz przeciwnie władniała mi cera, skóra nabrała blasku i w ogóle miałam jakby lepsze samopoczucie. Ciekawe dlaczego wystąpiły u nas tak różne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupolew 154
Oj dziewczyny chyba wszystkowiedzaca o ksywce taka sobie ja zajrzala na wasz topik.Serdecznie wspolczuje i ubolewam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Andziii no to masz szczęście tylko że jeden miesiąc to on jeszcze się nie zdążył rozkrecić , mówie o tych objawach ponieważ wyczytałam że pomaga przy menopauzie i moja mama zaczeła go brać i też nie odrazu ale po jakimś czasie cera zaczeła się przetłuszczać i jakieś tam pryszcze dostała ale samopoczucie miała świetne zero objawów menopauzy a ma ich ogrom i tak samo koleżanka mamy też zaczeła brać i też cera zaczeła sie jej przetłuszczać mimo to że nigdy nie miała w życiu z tym problemu hihihi , ale co człowiek to co innego ... Ale jedno co mi się wydaje to jak rozmawiałam z lekarzem na ten temat to on powiedział , że mam go brać minimum 2 miesiace a najdłużej do trzech miesięcy ja brałam 2x 25 mg bo jeszcze młoda jestem i jakiś tam estrogeny wytważam mam niestety jeden okrojony jajnik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
saadee Ja poprostu kocham dzieci!!!! i bardzo chcę sie ofiarować komuś komu będę potrzebna maluszkowi który wemnie będzie widział cały świat ja już sie cieszę na samą myśl o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Andziii, zrobilam sobie test na dni plodne i wczoraj i dzisiaj i jest jak najbardziej pozytywny...a wlasnie od dwoch dni powinnam miec miesiaczke. Wlasnie wyczytalam w internecie, ze zdazaja sie, rzadko, ale jednak, podwojne owulacje...nie wiem jak inaczej wytlumaczyc to zjawisko :-) No i kiedy ja wkoncu pojde na ta pierwsza tresciwa wizyte do lekarza??? Moj organizm bardzo mnie zaskakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama razy dwaaaaaaaa
Coconut, dzięki, że mnie zauważyłaś:) Miło mi Cię poznać:) Sadee witaj:) Dziewczyny widzę, że rozgorzała dyskusja na temat palenia... Palenie wiadomo nie poprawia zdrowia, ale niepłodność u mojej siostry i moje "przygody" z organizmem nie mają nic wspólnego z paleniem. Obie nigdy nie paliłyśmy. Moi rodzice na czas ciąż mojej mamy i wczesnego dzieciństwa naszego rzucali palenie (oboje). Wiadomo, że kiedyś z paleniem było inaczej i w dymie papierosowym dużo więcej się przebywało, ale jednak jak tu ktoś zauważył to namiętnie palące pokolenie nie miało problemów z płodnością... Myślę, że prędzej można to przypisać wybuchowi w Czarnobylu w naszym dzieciństwie, żywności modyfikowanej itd.... Teri podziwiam Twoją decyzję. Znałam kiedyś kobietę, która wraz z męzem adoptowała dwoje dzieci. To co pamiętam dobrze, to to, że ona ciągle borykała się z myślę, że gdyby to były jej biologiczne dzieci to instynkt podpowiadałby jej co ma robić, a tak - ciągle ma wątpliwości, czy dobrze robi.... Wiem, ze chcesz zostać mamą zastępczą, nie adopcyjną, ale bądź w tym co robisz pewna siebie. Instynkt jest przereklamowany:). Młoda mama ma zawsze mnóstwo wątpliwości i rozterek, czy napewno robi dobrze, czy napewno nieumyślnie nie krzywdzi. Gdybym wtedy to wiedziała to powiedziałabym o tym tej kobiecie.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri Wiesz, nie znamy się osobiście tyle co z forum, ale z tego jak o tym wszystkim piszesz myslę sobie, że będziesz dobrą matką! tak matką! :) Jeszcze raz powtarzam, niektóre dzieci mają lepsze dzieciństwo u nie biologicznych rodziców, tym bardziej jesli będą miały poczucie tak bardzo chcianych i wyczekiwanych :) A tu co do tego nie mam watpliwości! :) Dobrej nocy. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama razy dwaaaaaaaa
Loniu, a jaki hormon wychwytuje ten przyrząd, o którym piszesz do sprawdzania dni płodnych?? Pytam dlatego (być może wiesz o tym), ponieważ testy owulacyjne, te z moczu, reagujące na wysoki poziom LH potrafią wychodzić mylnie dodatnie, u niektórych kobiet nawet permamentnie dodatnie przy PCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terrri - mamą.... ładniej brzmi! :) Mama razy dwaaaaaaaa - Witam serdecznie :) Dobranoc raz jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mama raz dwaaaa to test mikroskopowy na sline Donna, wychwytuje hormon LH. Mialam robione dokladnie USG dwa tygodnie temu i nie stwierdzono zadnych zmian. Z badan hormonalnych tez wszystko w normie, a jeszcze trzy dni temu juz nie mialam dni plodnych. Ciekawe, co o tym sadzisz? terri Bedziesz wspaniala matka, dzieci zawsze czuja kiedy podchodzi sie do nich z miloscia. Kibicuje Ci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×