Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Loniu piekne masz te pecherzyki:)Twoja pogoda ducha i radosc zycia widoczna w kazdym Twoim slowie jest cudowna i co najwazniejsze zarazliwa:)Przy takich warunkach to moze byc miniLonia juz za kilka dni czego z serca zycze:0.Terri salatke zrobilam z Twojego przepisu,pychota normalnie jak nie wiem co.Saadee ja przegralam bitwe ale nie wojne:)Czekam na Twoje dzialania bardziej niz mozesz sobie wyobrazic:)Ja sie pytam gdzie nam sie zagubila Andziii normalnie nawet nie mam z kim zapalic malenkiego papieroska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut - ja chociaz nie pale, to niedawno pociagnelam pare razy pierwszy raz w zyciu prawdziwe cygaro :-) teraz musze wietrzyc w domu bo dym wgryzl sie wszedzie. Do tego mala szklanka brendy, a wczesniej inne pokusy ;-) Dobrze, ze to juz weekend...Dobranoc... P.S. jak dzisiaj jadlam orzechy laskowe w czekoladzie to w pewnym momencie mialam takie skojarzezenie, ze sa to moje jajeczka i kazda kulka, ktora polykalam wedrowala do jajnika :-) To tak jak w tym snie z kasztanami.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
dwadziesciatrzy - również witam w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 No to od poniedziałku do dzieła :P powodzenia moja droga ;)u mnie też ta sama sytuacja AMH 0,2 a mimo to pęcherzyki rosną !!! powiem Tobie tylko jedno że czasem natura plata figle i nieraz nawet lekarz może sie mylić , ja nie wiem czy kiedyś urodze własne dziecko ale muszę mieć nadzieję ,a tak apropo dziś sobie przemyślałam i chyba zrobie sobie monitoring cyklu przy następnej miesiączce pójdę i powiem że chce zobaczymy co powie bo to na NFZ. Coconut2009 to super że smakowała sałatka :) cieszę się swego czasu też byłam jej pożeraczem :) Lonia37 cóż za cudne skojarzenia , gdyby to jeszcze miało odzwierciedleni w rzeczywistości hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was niedzielne przedpołudnie! :) Lonia A czy lekarka powiedziała Ci jak duży jest ten mięśniaczek i gdzie umiejscowiony? Czemu masz mieć histeroskopię, to w związku z tym mięśniakiem? bo jesli tak, to dobrze przyniejmniej będziesz wiedziała na czym stoisz. Ja moja droga właśnie jestem po laparotomi mięśniaka, gdzie wszystko wskazuję (badania, operacja) że to on był przyczyną braku ciąży. Tyle, że ogromne znaczenie ma to gdzie on jest umiejscowiony i w jakiej wielkości. Bo jest gro dziewczyn, które zachodzą przy mięśniakach w ciążę i rodzą zdrowe dzieciątka. U mnie był tak ustytuowany, że raczej do ciąży by nie doszło. Ja o mięśniaku dowiedzialam się jakieś 2 lata temu, myślalam że się uda zajść, ale niestety nie :( I teraz nasuwa się pytanie, czy ja go miałam juz duzo wcześniej tylko żaden z lekarzy się nie dopaczył? a starałam się o dzidziusia bez owocnie, AMH spadało a ciąży (przez mięśniaka) brak. Tego już się nie dowiem i chyba to już niczego nie zmienia, ale wychodzi na to, że u mnie mięśniak był powodem, że nie zachodziłam w ciążę. Bardzo jestem ciekawa jak to wszystko teraz będzie wyglądało gdy dojdę do siebie po tej operacji i podejmę starnia, aleee dziś/teraz póki co jestem jestem w stanie wyciszenia, oczekiwań i nadzii ;) Miłego dnia! :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 od kiedy to ACC masz zacząć przyjmować ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terri - to ACC kupilam sobie wczoraj, ale dr nie powiedziala mi dokladnie kiedy brac, tylko zeby jedna dziennie, w tubie jest 10 sztuk, pije zaraz po rozpuszczeniu w polowie szklanki wody. Dowiem sie wiecej we wtorek. sadee - ten miesniaczek to chyba maly jest, z tego co kojarze to na prawej stronie macicy, a co jest dziwne, ze mialam juz 5 razy robione USG i tylko dwa razy pojawil sie taki maly znikomy cien. A jak bylam na takim "wypasionym" profesjonalnym USG (3 tyg temu) to wszystko bylo ladnie, gladko i czysto... Nie wiem jak to jest, ze niektorzy widza a inni nie :-) Zastanowie sie i dopytam dokladnie we wtorek jak jest polozony i czy przeszkadza mi w zajsciu w ciaze. Za chwile poczytam sobie co jest w zamieszczonym linku :-) po obiado-kolacji. A dzisiaj mialam taki dobry, leniwy dzien...nawet polezakowalam w poludnie :-) Pamietam jak pisalyscie, ze to nasze staranie wiaze sie z duzym wysilkiem, zabieganiem i kontrolami. Juz zaczynam odczuwac obciazenie, tym bardziej, ze nie pierwszy raz bede musiala sie zwolnic z pracy, zeby "poogladac jajeczka" :-) Oczywiscie kolezankom nic nie mowie na temat staran, tylko ze spradzam stan tarczycy i wyrownuje poziom hormonow, a ze do endokrynologa trudno jest sie dostac - to nikt wiecej nie drazy tematu. Ale lekko nie jest, a klamac nie lubie... Ide sprawdzic jak pstrag zachowuje sie w piekarniku, a rozowe winko juz sie chlodzi :-) Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Chcialam tylko powiedziec, ze przestal dawac o sobie prawy jajnik. Dzisiaj 11 dc, czy to oznacza, ze pecherzyk przestal juz rosnac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu pecherzyk rosnie ok1-2 mm dziennie wcale nie musisz go odczuwac.Bardzo bym chciala zeby sie Tobie powiodlo za pierwszym razem to sie poczujemy bardziej podbudowane.Mam nadzieje,ze Ty i Terri dzialacie na maksa:PSaadee u mnie dzisiaj bylo tak wiosennie i slyszalam dzieciola za oknem:)Zrobilam sobie brwi,schudlam 6 kilo,jeszcze fryzjer i moge wyskakiwac jak krolik z kapelusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 pewnie że działałam na maxa !!:) ale mam dziwne uczucie że nawet mi sie na owulację nie zbiera zero śluzu :( chyba że mi sie owulka przesuneła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dzialam, rano, wieczoro...i od poczatku :-) Terri9 - dzisiaj o 15.30 ide na monitoring (zwalniam sie z pracy), powiem Ci czy pecherzyk pekl czy jeszcze rosnie(dzis 12 dc) Czy chcesz zebym sie o cos zapytala specjalnie dla Ciebie? :-) Wiesz, ze ja tez sluzu zadnego nie zauwazam, ale moze nie musi byc tak widoczny.... Coconut2009 - wiosna jest piekna, tyle slonca! Ja tez mam juz nowy kolor wlosow, od niedzieli (opalizujacy czerwony kasztan), plone w sloncu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 Kurcze coś mnie podbrzusze pobolewa nie wiem czy to do owulki czy co? ja w nastepnym cyklu nie będe brać tabletek zapiosze sie do gina i powiem że chce monitorinng , tylko czy na NFZ sie da????? kochana nie wiem co byś mogła sie spytać chyba nic ja sama mam mentlik w glowie ale chodz sie dowiem co tam u ciebie sie dzieje po tych tapsach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz jestem :-) Na monitoringu wszystko wygladalo wspaniale. Okazalo sie, ze na prawym jajniku sa 2 pecherzyki 22mm i 20 mm, poza tym na lewym tez 20mm i 18mm... Od razu dostalam zastrzyk na pekniecie pecherzykow i mam przyjsc w czwartek wieczor zeby zobaczyc czy pekly itd. W sobote na lewym jajniku nic nie bylo widac, a tu taka niespodzianka:-) Lekarka powiedziala, ze ewentualna ciaza moze byc nawet z dwoch jajeczek :-) Miesniaczek jest na macicy 4/6 mm, moze ale nie musi byc przeszkoda, mam tez powiekszona macice, ale nie wiadomo dlaczego, poniewaz nigdy nie mialam zadnych zabiegow. Dostalam skierowanie do szpitala na histeroskopie w nastepnym cyklu (jak sie nie powiedzie...) a po zabiegu od razu in vitro. Jednak widzac dzisiaj tyle pecherzykow na USG (przy pierwszej minimalnej stymulacji CLO i AMH 0,2) mam nadzieje, ze sie uda :-) Jeszcze dwa dni mamy z mezem dzialc (wystarczy raz dziennie-tak powiedzial lekarz :-) ) i w czwartek wieczor sprawdzamy! Jak sie czujecie Kochane? Malo sie u was dzieje? czekamy caly czas... Caluje serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 kochana czy dziś jest twój 10 dzień cyklu?? czyli owulka wypadnie tobie przypuszczalnie 12, 13, lub 14 dzienmj cyklu? jestem ciekawa jak to u mnie wygląda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri Dzis jest moj 13 dzien cyklu. teraz pulsuja mi jajniki po zastrzyku, czuje je mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu moglas sobie sprawdzic na wlasna reke estradiol to wtedy powinno byc wiadomo czy pecherzyki nie sa puste.A wynik swietny bo bralas 0,5 tabletki?Ja po 3 plus gonal mialam tylko dwa.Bedziemy czekac z niecierpliwoscia na wynik.Maz pewnie wypluty chodzi biedaczek:PAle faceci i tak maja lepiej to my ponosimy caly ciezar i niejako odpowiedzialnosc za potencjalny sukces.Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 czyli owulka wypadnie około 15 dnia cyklu u ciebie :) ja mam dziś 10 dzień cyklu czyli na owulkę jeszcze czas jak by co nawet 5 dni ale nigdy nie wiadomo co te pechrzykipostanowią :P ale faktycznie masz super wynik jak na 0,2 AMH Coconut2009 a co tam uciebie kochana ?? jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 a co z tym ACC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, Dziekuje, ze jestescie ze mna :-) Ja ciesze sie nawet z tych pecherzykow! Zobaczymy co dalej, w czwartek pozno wieczorem wam powiem. Terri9 wszystkie tabletki mam dalej brac czyli to ACC raz dziennie i Encorton na przeciwciala, a w czwartek doktor powie co z dalsza "terapia". Wykupilam tez luteine, ale mam poczekac do czwartku/piatku. Acha mam jeszcze sobie kupic wiesiolek, zeby sluzowka (czy blona sluzowa) byla "lepiej odzywiona". Moja dzisiaj miala 7-8 mm. Coconut2009 Estradiolu nigdy nie badalam, lekarz tez nie zproponowal... teraz to juz tylko zostalo poczekac i samemu wywnioskowac :-) Co do CLO to tak, bralam pierwszy raz 0,5 tabletki. P.S. Maz jest wypompowany......ale wie, ze z tej przyjemnosci bedzie wspanialy prezent :-) Jeszcze tylko 2 dni :-) Dobranoc Kochane, dziekuje ze piszecie i trwacie! Nigdy nie wiadomo jaki nastroj Nas przywita pozniej, a.... Terri niedlugo bedziemy przezywac Twoja owulacje :-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 również stosowałam wieosiołek ale go można tylko w pierszej fazie cyklu do owulacji , bo może powodować skórcze macicy i tym wczesne poronienie , a wiediołek ma dostarczyć plemnikom substancji odrzywczych żeby chłopaki się dobrze czuli i trochę dłużej pożyli;) już przerabiałam ten materiał :) chyba ja to już czytałam o wszelkich wspomagaczach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 jeszcze jedno to 7-8 mm to twoje endometrium w którym ma sie zagnieżdzić zarodek gdyby doszło do ciąży to też jest bardzo istotne i ważne bo zbyt cieńkie to nie umożliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri9 czy wiesz do kiedy powinnam stosowac wiesiolek? Dzisiaj mam 14 dc, bardzo czuje caly dzien jajniki, bola, kluja, krzycza! A o endometrium poczytalam sobie, wydaje sie byc dobrej grubosci. Jutro mam znow monitoring to sprawdzimy wymiary endometrium i czy pekly pecherzyki. A jak u Ciebie? Pobolewaja cie jajniczki? Masz jakies symptomy? W ogole dziewczyny, wszystkie ktore tu zagladacie, napiszcie co jakis czas jak tam u was dni sie tocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia3 Mnie nic nie boli , nawet jak miałam stymulacje do ivf to mnie jajnik nie bolał tylko bardzo leciutko czasem kuł nie wiem jak to u mnie wygląda czy wogóle mam owulację w tym cyklu :( Ja bym sobie dała spokuj w tym cyklu już z wiesiołkiem bo co To tobie da jak weżmiesz go 2 dni ? ja brałam zawsze tak do 10 , 12 dnia cyklu 3 razy dziennie po 2 tabletki żeby plemniczki miały pożywkę :) od przyszłego cyklu też zaczne brać jak nie zapomnę :) kurcze zobacz co człowiek to inne objawy tez dostałam przed punkcja ten zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków ale mnie nic a nic po nim nie bolało ... Kurcze cos cicho sie tu zrobiło dziewczyny nic nie piszą szkoda .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terri9 no tak, kazda ma inne objawy. Dzisiaj w pracy to nie moglam z bolu wysiedziec! Myslam nawet, ze to pecherzyki pekaja tak bolesnie :-) Teraz jest juz spokojniej, troche jeszcze uwieraja, ale jak sobie pomysle, ze wypadalo by jeszcze sie poprzytulac...czuje sie wykonczona... :-) Dzien w dzien od ponad tygodnia, czasami nawet po dwa razy :-) A Ty jeszcze dajesz rade? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
czyli wychodzi na to że twoje pęcherzyki sobie pękły , pewnie że sie jeszcze dziś poprzytulaj :) nie zaszkodzi hehehe , a ja daje rade jakoś ale jak tylko raz dziennie ;) ja to jeszcze mam problem z ochotą na przytulanko :( wydaje mi sie że jeste to spowodowane lekami które przyjmuję , kiedyś nie miałam kompletnie z tym problemu :( źle mi z tym ale cóż muszę żyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 kupiłam go i stosuje od trzech dni :) jak usłyszałam że tobie go zalecono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 wiadomośc poprostu rewelacyjna :) super jak tej kobiecie sie udało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×