Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

terriii A wiesz, ze Terra - to Ziemia :-) Matka Ziemia... Dobranoc wszystkim! I tym co pisza i tym co po cichu czytaja *:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Lonia37 no jaką mam fajną ksywę :P ja ten test na śline też miałam ale kurcze nie mogłam sie na nim do końca poznać a potem się popsuł hehe coś za często mi te paprotki wychodziły a dzidzi jak nie ma tak nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Mama razy dwaaaaaaaa Ja dokładnie przemyślałam swoje decyzję już dokładnie i jestem pewna tego , że właśnie tego chce z tym akurat nie mam problemu jestem osobą bardzo roztropną i zdecydowaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY TEN BIOENERGOTERAPEUTA JEST W LODZI, NAPRAWDE POLECAM, JA BYLAM U NIEGO 2 RAZY, PRZED INVITRO PRAKTYCZNIE MIESIAC PRZED I W DNIU KIEDY ZACZELAM STYMILACJE CZYLI 1 ZASTRZYK, WTEDY NA POPRZEDNIEJ WIZYCIE POWIEDZIALAM MU ZE CHCE PRZYJSC DO NIEGO ABY ZROBIL COS CO TYLKO MOZE ABY MOJE JAJECZKA BYLY SILNE I OGOLNIE ABY WOGOLE BYLY, A POZNIEJ JUZ TYLKO PILAM PO 2 LITRY SOKU Z ANANASA I TYLE . TELEFON DO NIEGO P.JEZY - 515-232230 NAPRAWDE WARTO, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, 2 dni temu zamowilam ziola Ojca Sroki nr3 na Allegro i dzisiaj w pracy juz odebralam przesylke. Zaczne od pierwszego dnia cyklu, jak tylko przyjdzie :-) Annuuuula Zobacze czy uda mi sie umowic w ktorys weekend, w tygodniu raczej nie mam jak udac sie do Lodzi. Bardzo chce sprobowac! Terri Tester Donna od trzech dni pokazuje mi cala dzungle paprotek :-):-):-) Gdyby tylko moje kwiaty w domu tak bujnie rosly jak te na szkielku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane,nie poszlam dzisiaj do pracy bo jestem tak zapuchnieta od placzu,ze nawet oklady z lodu nie pomogly:(Chcialam baaaaardzo przeprosic Andziii,to ja poruszylam temat palenia,to ja nieopatrznie otworzylam Puszke Pandory i to ja powinnam zbierac ciegi a nie Ty.Lepiej milczec bo szczerosc nawet na forum nie poplaca?Calkowicie sie podpisuje pod Twoimi stwierdzeniami zaluje,ze zostalas narazona na przykre komentarze.Ja juz mam wystarczajaco duze poczucie winy za moj nalog i nieporadna walke z nim.Osoby tak bardzo potepiajace i oceniajace wiecej dobrego by zrobily na forum:palenie w ciazy,pale bo lubie,palenie to samo zdrowie.Nikt nie lubi byc oceniany zwlaszcza jak cos przeskrobal.Kupilam plastry i gume do zucia,jest obrzydliwa.Moje amh nie wzrosnie gdy rzuce bo ja nawet nie wiem czy wytwarzam komorki.Ale zawsze cos moge zrobic dla zdrowia i urody.Tak ze Andziii ja sie pisze na zajecia z Toba w podgrupach bo skoro udalo Ci sie zejsc do 5 papierosow dziennie to ja bym chciala wiedziec jak sie to robi:):)Chcialam Lonie zapytac co to za fajny test na ile on wystarcza?Bo te paskowe to straszna kiszka,facet nasika i wychodzi owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coconut2009 To jest test mikroskopowy Donna, mozesz go kupic na Allegro lub aptekach internetowych. Tylko trzeba sie cierpliwie nauczyc interpretowania obrazu. Nie wiem na ile jest pewny w moim przypadku, ale jak nie mam dni plodnych to po prostu nie widze zadnych "paprotek". Niezle sie ubawilam Twoim sformuawaniem na temat testow na mocz :-) :-) :-) Chyba sprobuje i zbadam mojego meza czy tez ma dni plodne :-) :-)Kochana, nie przejmuj sie wczorajszymi "atakami" na temat palenia. Jestes swiadoma tego co robisz, znasz efekty, starasz sie tez cos z tym zrobic. Terapia wstrzasowa nie zawsze ma dobre efekty... nie placz, bo jeszcze tak spuchniesz, ze maz Cie nie pozna :-) Skoro juz zostalas w domu to zrob cos tylko dla siebie, to co lubisz, a moze jakis dobry film na poczatek, zeby zapomniec o negatywnych myslach? Ja jestem w pracy, ale zagladam od czasu do czasu. Przed chwila dzwonilam do mojej Pani Doktor, zeby zapytac kiedy mam sie stawic na wizyte. Powiedziala, ze miedzy 2 a 5 dniem cyklu. Caly czas czekam na ten pierwszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Loniu jestes kochana.A moze u Ciebie brak @ jest spowodowany niespodzianka i zamiast Donny bedziesz potrzebowala Pink testu?:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula dzięki za namiary na pewno skorzystam i to nie tylko z podwodu niepłodności, ale także cierpię bardzo na bóle kręgosłupa, więc pomyślałam sobie, że może i na tego typu schorzenia takie zabiegi by pomogły. Coconut nie obwiniaj się bo po to jest to forum, aby rozmawiać na różne tematy. Zawsze się znajdzie ktoś z innego świata kto nie ma o czymś bladego pojęcia, a potrafi tylko skrytykować i kiepskich rad udzielać. Uważam,że jesteśmy tu po to aby się wspierać emocjonalnie i wymieniać informacjami, a nie oceniać ! Lecę teraz oglądać serial bo wciągnęłam się w meksykańską telenowelę ;-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez fajny film ogladam:Birdsong ale taki smutny....Jeszcze jakby bylo malo to M przyniosl do domu przeziebienie,3 dni chorowal a teraz moja kolej.Mam taki katar,ze szok i gardziolek mnie boli.Robie na to phi.Mielismy isc do karczmy na placki po zbojnicku i nic z tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane, Trudno mi bylo dzisiaj wstac, w nocy przyszla @, wreszcie bede mogla umowic sie do lekarza i rozpoczac monitorowanie cyklu :-) A czemu u Was tak cichutko? Jak sie czujecie? Nastroje dobre? Przesylam caluski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc,jestem tak przeziebiona,ze nie mam sily pisac:(Wy piszcie ja bede czytac.Mam temperature 38 i czuje kazda kosteczke.Jestem wsciekla,ze akurat w czasie stymulacji mnie dopadlo bo nawet lekow nie powinnam brac.Ale i tak wypilam Vick czy cos takiego.Czuje sie parszywie,caly nos mam obtarty:(Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Ja właśnie wróciłam z pracy. Zimno, mokro i ponuro, aż psa szkoda na dwór wyrzucić. Poza tym jestem padnięta bo nie spałam do 3:00 rano, a o 7:00 musiałam wstać. Bolą mnie bardzo plecy, chyba znów mi się kregosłup przestawił :-( Kuruj się Coconut, będzie dobrze. Loniu to dobrze, że już wiesz na czym stoisz. Pozdrawiam Was dziewczyny i zmykam do domowych obowiązków. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuuula i jeszcze pytanie do Ciebie: Jak wyglądała ta wizyta u bioenergoterapeuty? Powiedziałaś konkretnie z czym przyszłaś? sam Cię jakoś też diagnozował? Leżałaś, siedziałaś? Oddziałowywałm enerią na odległość, czy poprzez dotyk? Jak długo trwała wizyta? Pytam bo zupełnie nie wiem czego mogę się spodziewać na takim spotkaniu. Poza tym po tych moich nastawianich kregosłupa ucieknę jeśli ktoś będzie próbował mnie masować, czy mocniej uciskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Umowilam sie dzic do lekarza na poniedzialek po pracy, bedzie to 4 dc. Pani doktor wspominala cos o Encotronie. Wiecej powiem Wam w poniedzialem wieczorem. Coconut Czy goraczka Ci juz spadla? Lepiej Ci? To si nasmarkasz biedactwo...Ale bedzie lepiej :-) Anuuula - ja tez jestem ciekawa jak taki seans wyglada i czy cos czulas w trakcie? Bylas tylko raz rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja :-) Tak dla rozrywki, jak ktoras z Was ma wolny czas i czuje sie przybita, to poczytajcie sobie jeden post, ktory mnie osobiscie bardzo rozbawil . Nie wiedzialam, ze tak mozna :-)))))) http://forum.gazeta.pl/forum/w,24776,142364897,,co_oznacza_rano_i_na_czczo_.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny bylam u niego 2 razy ,. na pierwszej wizycie nic mu o niczym nie mowilam, , weszlam, kazal mi usiasc u siebie na kanapie , i rozmawial ze mna , tak poprostu , co mnie sprowadza?- ja mu powiedzialam ze ogolnie wszystko, staralam sie odpowiadac na okretke , gdyz bylam ciekawa czy rzeczywiscie jest taki dobry jak slyszlam , zaczym jeszcze polozylam sie na lezance u niego, powiedzial mi ze jest ze mnie strzepek nerwow, co bylo oczywiscie tez prawda, no ale tonie terzeba byc kims wyjatkowym aby w tamtej sytuacjii to dostarzec, jedyne co po pol godzinie rozmowy mu powiedzialam to to ze staram sie dlugo o dziecko, ale takto nic o przebytych operacjach , nic anic, pozniej kazl polozyc sie na lezance - kazal mi trzymac w obu rekach jakies metalowe rurki, i poprostu dokladal mi swoje dlonie , najpierw na glowie , pozniej na brzuchu , watroba , rzoladek, jajniki, pozniej uda , kolana, i pozniej przewracalam sie na brzuch i tak samo dokladal mi dlonie po plecach, w tych miejscach gdzie cos dzialo sie z moim organizmem jak tylko przykladal dlonie to mowil ze np. jak kladl mi rece na dole brzucha to powiedzial mi ze prawy jajnik nie pracuje mi dobrze , ze tak jak by cos na nim bylo, ( potwierdzila sie torbiel) kladac mi rece na nogach powiedzial ze w prawej nodze mam rozwalona zyle ze pewnie mi nogi puchna( mam zepsuta zastawke w zyle wlassnie w tej nodze ) i wiele innych rzeczy, niec nie czulam , ani energii ani ciepla, nic , poprostu nic, pozniej przykladal mi w te miejsca o ktorych mowil ze sa "chore" jakas blaszke, nie wiem co to bylo. a na drugiej wizycie , juz sie z nim umowilam ze przyjde przed invitro, aby naladowal energia moje jajniki, wtedy jak przyszlam ta blaszka lezala mi na jajnikach przez praktycznie cala godzine a on nadal okladal mnie tymi swoimi rekwkoma, nic nie masuje, tylko doklada dlonie, i gada - gadula straszny;-) wizyty trwaja okolo 2 godzin, jak nie 2,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze namiary do niego dostal moj znajomy od profesora z WAM-u TRAFIL TAM ( JEST ZAWODOWYM SPORTOWCEM) bo mial miec bardzo skomplikowana operacje na barku, i profesor ktory mial go operowac , powiedzial mu aby najpierw poszedl do bioenergoterapeuty, i podal mu namiary na p,jezego , powiedzial ze kroic zawsze zdaza a p. jezy moze mu poradzi aby operacjii nie bylo,( operacja wiazala sie z tym ze nie moglby juz trenowac zawodowo) powiedzial idz do niego zaszkodzic nie zaszkodzi a wiem ze moze pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula- zgadza się gaduła z niego okropny, umówiłam się do niego na wizytę, jadę w przyszły piątek a dziewczyny które są zainteresowane, powiedział że od 4 chyba do końca marca ma wolne, przez telefon prawie zaczął mi wróżyć, tym też się zajmuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Jak tam? Pewnie slodko spicie :-) Ja wybieram sie z mezem na narty, do wieczora. Moze tym razem zakwasy beda mniejsze :-) anowi32 - jestem bardzo ciekawa Twojej wizyty, ale to dopiero w piatek. Napisz pozniej koniecznie jak sie czulas i jakie byly Twoje doznania. Coconut2009 - jak sie czujesz? Goraczka Ci juz spadla? Mowilas, ze jestes w trakcie stymulacji, tzn., ze co przyjmujesz? I kiedy masz wizyte u lekarza? Kuruj sie i odpoczywaj, bedzie dobrze :-) Caluje Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku tak smarkam,ze musze oszczedzac klawiature.Saadee.Terri.Andziii.Lonia.Anowi.Anuuula.Mama dwa razy i cala reszta reanimujcie mnie plizzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Coconut2009 Jak się czujesz dziś?? mam nadzieję że lepiej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale dzisiaj miałam sen :) śniło mi sie że podczas stymulacji wyprodukowałam mnóstwo komórek, te komórki leżały na stole, podobne były do kasztanów, dopytywałam się dr czy takie mogą być, były większe, mniejsze, zaczęłam zbierać je do reklamówki, garściami bo tyle ich było zbierałam i zbierałam i mówię do dr że może już starczy a on mi mówi że te najmniejsze też mam zbierać bo mogą jeszcze urosnąć i znowu zbierałam takie ciupeńkie co praktycznie nie były widoczne i zbierałam i zbierałam i byłam taka szczęśliwa że tak duuuuuuużżżżżżżooooo :) chyba już zaczęły się schizy przed stymulacją :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anowi dziubeczku mnie sie snilo,ze mam coreczke:)taka malenka i nie moge z nia byc przez caly czas tylko z pracy trzy razy dojezdzam w ciagu dnia.Nawet jej nie widzialam ale strasznie tesknilam za nia.Beda dla Ciebie potrzebne komorki,zobaczysz:)Terri juz mi lepiej ale to bylo zapalenie zatok,masakra.Loniu jak narty?Napisz jutro koniecznie jak wizyta u lekarza i jaki gryplan.Gdzi jest Saadee,Andziii i reszta dziewczyn?Myslalam,ze mi dostarczycie lektury podczas choroby a tu co?Nawet nie ma kto czlowiekowi szklanki wody podac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dziś byłam cały dzień zaganiana i dopiero teraz znalazłam moment żeby zajrzeć na forum. Anowi ja przed pierwszą próbą też miałam przedziwaczne sny. Myślę, że rozpoczynając procedurę napięcie emocjonalne sięga zenitu i nawet jeśli wydaje nam się, że jesteśmy spokojne to i tak w podświadomości mamy pokodowane pewne fakty. Nie wiem czy są kobiety, które podchodząc do IVF nie denerwują się, nie rozmyślają, nie przeżywają...? Mnie osobiście myśli kłębiły się po glowie, zupelnie niezależnie i w najmniej oczekiwanym momencie. Kulminacyjnym momentem była dla mnie noc przed punkcją. Bardzo balam się tego zabiegu. Prawie w ogole nie zmróżyłam oka, a raczej nie należę do grona panikarek. Teraz z perspektywy czasu, bogatsza o doświadczenia i przed drugim podejsciem jestem trochę spokojniejsza. Chyba...? ale tak naprawdę jak zacznę przygotowania pełną parą to się dopiero okaże! Nie ma we mnie strachu związanego z zabiegami bo wiem co mnie czeka, ale za to strach i obawa ogromna przed rezultatem. Uda się, nie uda? po transferze to jedyne pytanie, które spędza człowiekowi sen z powiek. Mimo wszystko trzeba próbować i mieć nadzieję bo wiara czyni cuda :-) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terri9
Witajcie a ja dostałam dzis okres całkiem niepodziewanie :( dopiero 23 dzień cyklu a tak zawsze miałam regularne co 28 lub 30 dni a ostatnia miesiaczka była dziwnie krótka praktycznie 1 dzień potem już koncówki tylko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Wrocilamz nart, bole miesni daja mi sie we znaki a przez zakwasy boli mnie glowa :-( Jestem w pracy, teraz jak siedze i popijam kawe, jest mi lepiej :-) Od piatku zaczelam pic ziolka nr 3, przed snem dwa kubki. Dzisiaj mam wizyte u lekarza (4dc), poniewaz moja Dr prowadzaca zachorowala, przeniesli mnie do innego lekarza, aby zachowac ciaglosc, ale teraz nie wiem czy bedzie mial wszystko napisane w karcie co do postepowania w moim przypadku. Co by nie bylo, to sprawdzimy ilosc pecherzykow antralnych i poznym wieczorem napisze Wam jaka to ilosc :-) Acha, a moj test na dni plodne caly czas jest jak najbardziej pozytywny :-) (sprawdzilam tez meza - jemu wyszedl negatywny :-)))))))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wasze sny bardzo mi sie podobaja, zreszta sa wymowne i na temat :-) Mnie dzisiaj snilo sie, ze wypadaly mi zeby, mialam ich bardzo duzo, cale podniebienie w zebach i wypadly mi te niepotrzebne. Zostaly te, ktore mam :-) Tego snu wole nie interpretowac... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×