Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Art-steel.pl

Oryginalny pomysł na prezent

Polecane posty

Gość ixaxaxa
bez urazy, ale okropne są te wieszaki. Szczególnie te "zdjęcia". Koszmar, kicz, czarne okropieństwo. Ale może innym się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość generator
Ja kupiłem swojej dziewczynie żel pod prysznic Bodycology o zapachu... muffinki waniliowej :) Wiem, że lubi kosmetyki, a zapach jest dość oryginalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubbbla
czirs, strasznie fajny pomysł! :) ja bym się ucieszyła na taki fotokubek :) chyba sama sobie zamówię i zrobię sobie prezent sama :D ten kubem magiczny - http://fotobistro.pl/kubki jest super :) ciekawe, jak długo "działa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszulkomaniaczka
Niebanalny prezent, to taki, do którego możemy dołożyć coś od siebie. Proponuję koszulkę z własnoręcznie zaprojektowanym nadrukiem, taką opcję oraz wiele innych znajdziesz na www.megakoszulki.pl Wyróżnij się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, minęło trochę czasu od mojego ostatniego posta, a na naszej stronie przybywa nowych produktów. Zapraszam do oglądania www.art-steel.pl Bądź oryginalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANNdora
Ja to polecam stronę http://www.koszyki.net.pl/ zwłaszcza dla miłośników wikliny, super sprawa! Mają naprawde fajne rzeczy w przystepnych cenach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 679
Zachęcam do zakupów na stronce ada-bielizna.pl Jest tam naprawdę fajna bielizna idealna na oryginalne prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paoulusia :)
zgadzam się, świetna bielizna!! liczy się jakość, a i ceny są w miarę. sklep wart uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna4
Ja polecam sklep.abclashes.pl. Rzęsy są naprawdę bardzo fajne, długo się trzymają i nie można na nie narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkrótce nowe wzory, a tymczasem doszła zakładka "wyprzedaż" www.art-steel.pl u nas kupisz maksymalnie spersonalizowane przedmioty zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziak_
Ciekawe okazje polecam wrzucać na www.badanga.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukio
a wiecie może czy obrazki przestrzenne takie jak np. z www.paperworks.pl można zrobić własnoręcznie? to dopiero byłby prezent :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no1/2
marlina_we podkowie lesnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no1/2
lub lesbijke a sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no1/2
ja daje fajne prezent lubienie czlowieka zwanego facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no1/2
wyprowadzam sie z tego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konkurs na Facebooku - zapraszam na naszego facebooka - do wygrania wieszak "Nareszcie w domu". Zapraszam. www.art-steel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina03
może nie tak oryginalny ale sprawdzony i zawsze trafiony - zestaw kosmetyków:) ja kupuje kosmetyki marki L'Occitane - są bardzo dobre i wydajne, tworzone na bazie naturalnych składników, a dodatkowo teraz z okazji dnia mamy organizowane są w Galerii Mokotów eventy w ich sklepie, można otrzymać krem do rąk z masła Shea, przewidziano również inne atrakcje - więcej informacji znajdziecie na stronie http://balonemdoprowansji.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niebanalnym pomysłem na prezen będą na pewno obrazki przestrzenne, możecie sobie zobaczyć na www.paperworks.pl jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że oryginalny a zarazem ciekawy prezent to zegarek. Jest to prezent, który nie tak jak jakiś ciuch czy kwiatek wyląduje nie wiadomo gdzie, nie wiadomo jak głęboko tylko będzie stale przy właścicielu, na jego ręce. Zegarek to styl, wdzięk i elegancja. Zegarek to sposób na życie. Niektórzy mówią, że to zegarek pokazuje nam jaki jest człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamka123
Myślę, że fajny i oryginalny prezent wcale nie musi dużo kosztować. Można na przykład za pomocą takiego generatora: http://cupsell.pl/generator zaprojektować komuś koszulkę albo kubeczek. Myślę, że obdarowywana osoba o wiele bardziej doceni poświęcony na to czas a nie pieniądze. Sama podarowałam chłopakowi z okazji urodzin taki własnoręcznie zrobiony kubeczek i był zachwycony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwka
"może nie tak oryginalny ale sprawdzony i zawsze trafiony - zestaw kosmetykówusmiech.gif" Otóż, kosmetyki to nie jest sprawdzony i zawsze trafiony prezent, przy dawaniu kosmetyków w prezencie, zwłaszcza kremów do twarzy, łatwo wpaść na minę. Wystarczy, że kosmetyki dostanie jakaś ciotka, która ma np. alergię na 1 jej składników... Ja np. wolę kosmetyki kupować sobie sama. To się dotyczy też perfum, bardzo trudno jest wybrać nawet bliskiej osobie odpowiedni zapach. Natomiast fajnym i oryginalnym pomysłem na prezent jest podarowanie doświadczenia. Zetknęłam się z czymś takim na superprezenty.pl Swojemu facetowi podarowałam na urodziny przejażdżkę ferrari, był zachwycony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwka
"może nie tak oryginalny ale sprawdzony i zawsze trafiony - zestaw kosmetykówusmiech.gif" Otóż, kosmetyki to nie jest sprawdzony i zawsze trafiony prezent, przy dawaniu kosmetyków w prezencie, zwłaszcza kremów do twarzy, łatwo wpaść na minę. Wystarczy, że kosmetyki dostanie jakaś ciotka, która ma np. alergię na 1 jej składników... Ja np. wolę kosmetyki kupować sobie sama. To się dotyczy też perfum, bardzo trudno jest wybrać nawet bliskiej osobie odpowiedni zapach. Natomiast fajnym i oryginalnym pomysłem na prezent jest podarowanie doświadczenia. Zetknęłam się z czymś takim na superprezenty.pl Swojemu facetowi podarowałam na urodziny przejażdżkę ferrari, był zachwycony.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chłopakowi kupiłam ostatnio na imieniny golarkę elektryczną Brauna cruzera bo narzekał strasznie na golenie maszynką. Strasznie się cieszy i obiecał mi, że teraz uwielbia się golić i zawsze będzie gładko ogolony. opawiadal mi jakie ona ma funkcje, że może modelować zarost, że dokładnie goli chociaż ma zarost w różnych kierunkach i że może golić się pod prysznicem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propos tej golarki Brauna, chciałem sobie kupić ale koledzy mi odradzają bo mówia że golarki ogólnie kiepsko golą. Kiedyś próbowałem u wujka też chyba Brauna i ogoliłem się świetnie. Nie wiem co mam już myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×