Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

dziwczyny a macie jakaś wydzieline z pochwy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a macie jakąś wydzieline z pochwy ?? czy jesteście "suche"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę luteinę dopochwowo więc zawsze mi coś wyleci ;), ale mam taką książkę "ciężarówką przez 9 miesięcy" laska w komiczny sposób opisuje, mi tam poczucie humoru odpowiada, i wyczytałam w niej że to normalne- zwiększona ilość wydzieliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez tak sie wydaje ze wydzielina normalna mnie za to ostatnio kluje w okolicy serca takz e czasem nie moge zlapac glebszego oddechu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
witajcie ,dzis odetchnęłam z ulgą. jest zarodek 4 mm:) i słychac tętno. wg usg tremin porodu na 29 wrzesien co do wydzieliny to mam białą lub bezbarwną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff... to mnie uspokoiłyście bo zaczynało mnie to martwić...no ja już po pracy i po obiadku (rybka i mizeria :)) i normalnie chce mi się spaaaać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
do zabki kurcze zjadlam kolacje i czuje mnie w mostku. tez mialas takie uczucie? co zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie kuło dosc mocno ale jak oddychalam, jak chcialam taki wiekszy oddech wziac to bolalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam przeboje :( Moja córcia połknęła dzisiaj kilka tych kuleczek od pochłaniacza wilgoci co zazwyczaj są te saszetki w butach te kuleczki takie .. Takiego stracha się najadłam dzwoniłam po lekarzach jeden mnie nastraszył inny że ok.. Masakra.. Mam ciocie położną i ona mówi, że Cola jest dobra na mdłości ponoć.. I że można ją pić w ciąży, kawe tak samo.. Wiadomo nie w ogromnych ilościach ale można. W ciąży nie wolno pić i palić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście :) ja dopiero wieczorem mam chwilę aby usiąść i poczytać! niestety do 17 siedzę w pracy, w domu jestem ok 18. Dziś jeszcze byliśmy w centrum handlowym, kupiłam sobie 2 pary spodni, bo moje niestety już ciasnawe się robią i się męczę :( ktoś mnie tu nastraszył bo napisał, że bóle krzyża mogą oznaczać ciążę obumarłą :(( mnie właśnie od kilku dni boli w dole pleców.. mam nadzieję, że to tylko głupoty wyczytane w necie.. 4 lutego na usg wszystko było ok :) a co do badań genetycznych robię 1 marca łącznie z badaniami krwi- czyli testy pappa.. a 6 marca mam normalną wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tez tak sądze, mam kolezanke co cala ciaze palila i dzieciaki zdrowe rodzila;))) jutro mam lekarza odebralam dzis wyniki mam nadzieje ze wsio ok;)) lezalam teraz ogladalam tv i znow mnie zmulilo a juz dzis zwracalam;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę małą przez noc obserwować. Lekarz na pogotowiu zadzwonił do POznania na toksykologię i tam powiedzieli, że to nie jest toksyczne ale ciężko strawne i mam iśc do szpitala jeśli mała dostane biegunki wymioty i temp.. Przez noc mam ją obserować czy wszystko ok jak rano sie obudzi i będzie ok tzn, że wszystko w porządku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do odżywiania w ciąży to słyszałam, że bardziej się pilnuje diety przy karmieniu piersią bo wtedy bardziej możesz zaszkodzić dziecku niż w łonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra w pierwszej ciazy tak uwazala na to co jadla a jak zaczela karmic to mowila ze glupia byla ze tak sobie zalowala bo teraz nic nie moze jesc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładne... Jestem tam przerażona tymi kuleczkami. DObrze, że na toksykologi powiedziali, że to nie szkodzi na żoładek i nie uszkadza organów ani nic... Bo bym się chyba załamała :( Dziś mam nocke z głowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybaloapika no napewno głupoty wyczytane w necie tzreba myśleć pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Opti..jak po nocy?z dzieckiem ok?? Laski mam pytani, czy przytyłycie juz cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie spałam pół nocy takie mnie nerwy wzięły przed tym badaniem prenatalnym :( Jeszcze mąż miał ze mną jechać ale niestety musiał pójść do pracy i jadę sama. Z nerwów jeszcze bardziej mnie muli i wymiotować się chce, a nogi mam jak z waty :( Jadę na 13, ale zamin wrócę chwila minie, więc wieczorem Wam opiszę jak było. Idę sie przygotować - miłego dnia i trzymajcie za naszą dzidzię kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arttelaa
czy wy tez w nocy nie mozecie spac? ja od 4 sie budze i nie spie 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spie ale ze 2 razy do toalety chodze ale ledwo oczy otwieram zeby dojsc do wc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie jak zabita....od 19 do samego rana potrafie spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość termin na koniec września
hej co do wydzieliny - ja niestety zaczęłam od grzybicy :O biorę Nystatynę jeśli chodzi o spanie - nie mam z tym problemów ale od kilku dni ciągle jestem wzdęta i mam uczucie przejedzenia mimo, że nie jem więcej niż przed zajściem - mam nadzieję, że wkrótce mi to przejdzie bo okropnie się z tym czuję...kupię zapas Activii może to coś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od paru dni co zjem to za jakas chwile zwroce..ale to jest meczace... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybalopika o tym ja pisałam i dodałam, że właśnie takie głupoty wyczytywałam na necie i niepotrzebnie się stresowałam ;) Nie ma się co nakręcać czytając właśnie takie rzeczy bo każda ciąża jest inna a bóle krzyża ja mam prawie codziennie i ciąża przebiega prawidłowo ;) Ja już nie mogę się doczekać dzisiejszego usg genetycznego, chociaż przyznam że trochę się obawiam czy wszystko będzie w porządku. Żabeczka jak wrócisz to daj znać jak po badaniu ;) Ja mam dopiero na 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ja mam apetyt straszny, ostatnio przesadziłam i przez 3 dni bolał mnie brzuch i miałam problem z zaparciami :o Activia na mnie osobiście nie działa w ciązy, przed ciążą zawsze ratowała a teraz nawet jak zjem 3 to nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×