Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

witam i ja sie przyłącze jesli można?tylko nie wiem czy wiekiem będę pasowała,ale doświadczeniem na pewno:-) U mnie 9 tydzień sie zaczął.Miałam juz dwa razy usg dopochwowe robione,widziałam już zarodek i bijące serducho no ale jakos mój gin wymiarów mi nie podał. Dziewczyny nie mozecie tak wszystkiego porównywać,bo każdy organizm jest inny i każda ciaża rozwija sie inaczej.To ze u jednej dzidziuś ma 3,5 centymetra nie znaczy ze u innych tez tak musi być... Mdłości...hmmm ja mam wieczorne,do godziny 16 jakoś prosperuje,a wieczory są z kibelkiem i o 19 juz usypiam,nie mam na nic siły..a moje wcześniejsze ciąże całkiem inaczej...moze to wiek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Różowy strachulec :) zgadzam sie z Tobą każda ciąża inna choć u mnie jak narazie początek podobny do poprzedniej :) byleby rozwiazanie było lepsze :) Ja właśnie w pracy jestem i zupełnie nic mi sie nie chce a dziś do 21 :/ więc rozpisujcie się dziewczynki bo miło sie czyta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wrocilam wlasnie z poznania kupilam komode dla dzidzi i dostalam 2torby ciuszkow od szwagierki :) droga byla ciezka musielismy na stacji sue zatrzymywac bo zwracalam. No coz takie uroki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam post z telefonu i w telefonie pokazuje mi moj post a w kompie nie;/ hmm poczekam jeszcze nie bede pisala drugi raz tego samego;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przyszłe mamusie. Czy mogę się jeszcze dołączyć?? Jestem w 12 tygodniu. Powoli przechodzą mi dolegliwości pierwszego trymestru. Na szczęście, bo na prawdę to odbierało raadość z ciąży. Mialam mdłości przez calutki dzień i wymioty max.3 razy dziennie (ale oprocz tego kilkanaście razy odruchy wymiotne). okropności. Nie moglam wchodzić do kuchni, bo zapachy, a nawet sam widok lodówki czy jedzenia prowokowaly mnie do biegania do łazienki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa..................?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;( na kolacje zjadlam kajzerke z maslem i tez ją oddałam;/ niech to sie juz skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź.....................?..... W oczekiwaniu na szczęście... Też się dopisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pustki cos;/ dzien dobry oby ten byl lepszy niz wczorajszy:) bo wieczor mialam straszny masakra..dzis od rana tez nie najlepiej..niech sie juz to konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka...skończy sie,skończy,jeszcze trochę,chociaż róznie to bywa i znam kobiety które całe 9 msc.w kibelku:-)ale trzeba być dobrej myśli:-) Ja wczoraj miałam lepszy dzień,zero mdłości i nawet film do końca obejrzałam,ale dziś rano mi sie humor zepsuł bo spodnie mi są ciasne..cholewcia:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... Blanka1980........33......04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31......07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27......08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29......08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29......11.09.13..........Stare Babice..............?.... jestemfit..........25......15.09.13..........Dębica..... .................?... Zabka092..........28......17.09.13..........Koło(wlkp).. ...............?.... keiti78.............35......18.09.13..........Zielona G...................?.... agi1984............29......18.09.13..........Hertford UK...............?.... Agatka.09.2013..34......21.09.13..........Wrocław....... .............?... arttella............ 28......21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula.......29.......23.09.13.........Głogów..... .................?.... jupila...............30......28.09.13..........Białystok ...................?.... brzuchatkaXX.....26......03.09.13..........Warszawa...... ............?.... asiula74..............38.....18.09.13..........Łódź... ..................?..... różowy strachulec..40....15.09.13.........okol.Katowic..........?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja w pierwszej ciazy do 29 tyg wymiotowalam. Mam nadzieje ze tym razem sie to szybciej skończy bo chodzę jak cień. Schudlam juz 3 kg od kiedy w ciążę zaszlam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze mi przejdzie szybciej bo wczoraj do 23 tulilam sie z kibelkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie zaplanowałam(ale oczywiście planować to se można)że w ciąży góra 6 -7 kg przytyje,myslałam ze te mdłości na początku mi w tym pomogą,niestety z moich planów nici.Fakt że rzuciłam papierosy,ale 3 kg juz mi doszło a to dopiero poczatek. Staram sie jeść mało kaloryczne rzeczy,ale jak mi przyjdzie smak na słodkie to klękajcie narody.Przed wczoraj zjadłam ta opakowania delicji.. U mnie wszyscy w domu mówią o chłopcu,nawet juz imie wybrali a ja mam smaki na słodkie,czyli dziewczynka:-) Jak tam u was kobietki ze smakami i ogólnie zjedzeniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, współczuję Wam,że tak sie strasznie męczycie, ja w prawdzie mam tez nudności i kilka razy wymiotowałam, ale jak czytam jak Wy codziennie nad kibelkiem to ja nie mogę narzekać, jest czasem gorzej ale nie aż tak jak niektóre z Was mają. Nic mi sie dziś nie chce, odkąd siedze w domu nie moge sobie znaleźć miejsca, chyba musze jakeś zajęcie sobie znaleźć bo oszaleję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak zakładalam w pierwszej ciazy i dobrze mi szło bo przez te wymioty do 29 tyg przytylam tylko pare kilo ale jak tylko ustały szybko przybralam pomimo ze słodyczy wogole nie jadłam i generalnie tez niewiele jem. W sumie przytylam 18 kg nie wiem z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak zakładalam w pierwszej ciazy i dobrze mi szło bo przez te wymioty do 29 tyg przytylam tylko pare kilo ale jak tylko ustały szybko przybralam pomimo ze słodyczy wogole nie jadłam i generalnie tez niewiele jem. W sumie przytylam 18 kg nie wiem z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesi chodzi o smaki to niekoniecznie sie sprawdza. Moja kuzynka piła wodę z ogórków i jadła słone, kwasne rzeczy w każdej ciąży a ma 3 dziewczynki :P Ja też jem na słono i ostro raczej ale nie nastawiam się,że będzie chłopak bo jednak różnie bywa. Mąz się nastawił na dziewczynkę i mu tłumaczę,żeby tak sie nie nastawiał, bo przecież jak będzie chłpak to sie rozczaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole ostatnio nie mam ochoty na slodkie blee ostatnio najlepiej wchodzi mi pieczywo z maslem i ziemniaki z mizeria;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓżOwY sTrAcHuLeC - ja mam identycznie, myślałam, że w I trymestrze nie bardzo przybiore przez mdłości, a tu nic.. dopiero dziś trochę mi niedobrze, a to już 12 tydzień. Niestety też już przybrałam ok 3 kg a staram się jak mogę! przed ciążą, słodycze mogły istnieć nie musiały. A teraz mam straszną ochotę na wszystko- rogale francuskie z czekoladą, słodkie jogurty, jakieś ciasteczka jak się w pracy pojawią.. i najgorsze, że ciężko się powstrzymać. Aż boję się iść do lekarza jutro, będzie ważenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Bardzo Wam współczuję tych nudności i ich skutków,mam nadzieję że niebawem miną. Witam Was ale śnieg pada a miałam z chłoplakami iść na miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓżOwY sTrAcHuLeC i ja mam tak jak ty. Zero nudności i wymiotów . Dwa dni mnie muliło, ale herbatka z imbirem pomogła i teraz nie mam tych objawów. Małżonek tj ojciec dziecka ;) też zabonowym sposobem obstawia synusia, ale na slodkości to ja też mam zapał. Więc po 50% szans :) hi hi Dziewczyny w pracy jestem, ale ja usypam na siedząco i na stojąco. Ledwo żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że każda chciała by się oszczędzać z kilogramami a tu nie takie proste :) Wiecie ja w żadnej ciąży nie miałam takich zachcianek jak teraz.I tak i się zmieniło co do jedzenia np. jestem mięsożerna gdzie obecnie tyle o ile,ryby tylko wędzona i śledzie w śmietanie a teraz można powiedzieć że w każdej postaci i słodkie zawsze musiało być zwłaszcza czekoladowe duuuuuuuuuuuużo czekolady a teraz .... owszem słodkie ale bardziej gofry i rurki z bitą śmietaną lub żelki,delicje pierniczki :) ojjjjj chyba muszę sięgnąć do szafki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj zaplanowałam na obiad (mąż juz uprzedzony) naleśniki z kiszoną kapustą zasmażaną i parówką :P niezłe połączenie, ale myślę że mi posmakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×