Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Kołyska bardzo ładna ale też myślę, że mało praktyczna i tylko na chwilę :) Właśnie podobną mamy na strychu po mężu ale ja jednak raczej będę skłaniała się ku łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostaje maile ze są nowe wpisy na forum a wpisów nie ma po odświeżeniu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 5,30 na nogach i właściwie dopiero teraz usiadłam. Byłam na badaniach, zrobiłam zakupy, wysłałam PIT-y a teściowa siedziała z synkiem. Rano miałam takie wymioty że szok. Cały czas jestem 8 kg w plecy. Mama (teściowa) jak mnie dziś zobaczyła to stwierdziła że takiej chudej mnie nie pamięta. Dziewczyny spać mi się chce potwornie, marzę aby synek się położył, to ja z nim złapię drzemkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj robię kotlety ziemniaczane z sosem grzybowym ;) Ostatnio któraś z Was pisała i naszły mnie smaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylyscie na genetycxznym usg to mialyscie tez badanie ginekologiczne itp?czy tylko usg? bo ja mam dzis usg genetyczne a za 2tyg normalna wizyte wiec nie wiem co dzis sie bedzie dzialo, idzie ze mna Marcin i nie wiem czy ma wejsc od razu ale chyba poczeka na korytarzu i zawolam go tylko na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam samo usg bez badania ginekologicznego. Weszłam od razu z mężem bo akurat przede mną też wychodziła para więc weszliśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupie wymioty jak mnie mecza.. za godz mam lekarzamam nadzieje ze nie bedzie duzych opoznien bo nie wyrobie tam gotuje brazowy ryz zjem zjogurtem przed wyjsciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego psa to chyba ogole na łyso;p po prostu szalu dostaje bo ona teraz linieje i w domu jest masakra ciagle zamiatam ale wciaz sa nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
haj dziewczyny :) mam pytanie odnosnie L4, jak widze wiekszość z Was jest juz na zwolnieniu, czy nie boicie sie kontroli z Zus? Tyle sie naczytałam, że az starch z domu wychodzic-niby bardzo sie czepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka092 dziekuje za haslo. Rarity ojej ale masz już brzusio fajniusi i sliczne to zdjęcie z synkiem całującym brzuszek :). Kołyski piękne sama gdybym miała wiecej kasy na zbyciu to bym sobie taką sprawiła tylko jak już któraś z Was pisała mało praktyczne i max na 3-4 miesiące wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie kucharka tak ugotowalam ryz ze spalilam caly garnek;)) no nic w koncu dzis 13ty lece zobaczyc moja dzidzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam jeszcze taka jedna prośbę. Gdybyście mogły przysłać link do tych wpadek podczas porodu. Mam trochę wolnego dzisiaj i z miłą chęcią bym sobie humor poprawiła a nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
haj dziewczyny ;) mam pytanie odnosnie L4, jak widze wiekszość z Was jest juz na zwolnieniu, czy nie boicie sie kontroli z Zus? Tyle sie naczytałam, że az starch z domu wychodzic-niby bardzo sie czepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poproszę przy okazji przepis na kalafiorowe placki ;) szukam inspiracji obiadowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam w kolejce u gin ale mi serce wali. Placki kalafiorowe robie tak jak wy te z ziemniakow czyli gotuje kalafiora rozgniatan i dalej jak.mielone tylko ze ja malo smaze wiec je robie w piekarniku. Na blaszce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis troche posprzatałam w szafkach , pije kawe machiato:), obiad mam czesciowo gotowy:) jeszcze rosołek musze zrobic:) a pozniej do kosmetyczki, odrobina przyjemnosci:) kupiłam synkowi buty - słyszeliscie o firmie superfit? podobno lepsze od ecco bardziej elastyczne, z dobra membrana i czaje sie na kombinezon dla brzdaca na zime bo nie posiadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na obiad wyjęłam pieczarki, rozmrażają mi się, a co z nich? Pojęcia nie mam. Może ziemniaki w mundurkach? Nie mam siły i ochoty na gotowanie. Miał przyjść facet od okien i jeszcze go nie ma. Nie znoszę jak ludzie się ze mną umawiają i nie dzwonią że się spóźnią, albo nie przyjdą. Agulagagula, z tym L4 jest że w ciąży to raczej się nie czepiają. Nie spotkałam się nigdy wśród znajomych, żeby były na komisji w ciąży. Poza tym jak widzisz większość z nas kiepsko przechodzi ciążę, także lepiej być w domu niz np wymiotować w pracy. Ja w pierwszej ciąży tak miałam, pracowałam 2 miesiące, z czego większość dnia pracy spędzałam w toalecie, ani pracodawca nie był ze mnie zadowolony, ani ja bo mnożyły mi się zaległości, w końcu wylądowałam w szpitalu. Dzwonił do mnie facet od okien że będzie między 14 a 15. W sumie z mojej drzemki nici - wrrr. Niech Dominik zaśnie, to chociaż chwila spokoju będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszka fajna, ale czy aż tak potrzebna? Ja pierwszą ciąże przespałam z "jaśkiem" między nogami i też było ok. W sumie teraz też zaczynam tak spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny! Ja dzis jestem pełna energii, wstałam rano z mężem razem, śniadanko wspólne, a potem ja na zakupy małe, on gdzie indziej, żeby czas zaoszczędzić :) Po nich zrobiłam sobie dość długi spacer ( u mnie nie ma śniegu, rano tylko lekko popadalo, ale jest ciepło), poszłam do mamy, mój w tym czasie pozałatwiał swoje sprawy i podjechał po mnie. W domku pozmywałam naczynia, ugotowałam obiad (ziemniaczki+kotleciki drobiowe+surówka z kapusty pekińskiej z marchewką) i znów pomyłam po obiedzie :) A na zakupy wybrałam się bo będę piekła placek - jogurtowiec. Jutro odwiedzi mnie koleżanka ze studiów i jej siostra, nie widziałyśmy sie kawał czasu, prawie 2 lata :P Ale mnie dziś nabrało na działanie :P Widać,że to już 2 trymestr, bo jest energia a nie to co przez pierwsze 3 miesiące :O Poniżej wklejam link do tych ciązowych wpadek: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3241856&start=420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poduchy takiej nie będę kupować, bo jak śpie to podkładam rękę wzdłuż nogi lekko pod brzuch i noge podciągam jak żaba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×