Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Cześć, podczytuję Was od dawna, w sumie od momentu gdy zaczęłam podejrzewać ciążę. Termin mam na 18 września. Czy przyjmiecie mnie do swego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiira - jasne, dołącz sie do nas :) dopisz sie do tabelki, która jest kilka stron wcześniej i napisz kilka słów o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki:) później poszukam tabelki. O mnie: 29 lat, dziecko pierwsze i planowane, choć udało się za pierwszym razem i to nas zaskoczyło, bo nastawiłam się na wiele prób, miałam powody tak myśleć, bo kiedyś miałam problemy ginekologiczne, siostra starała się sporo ponad rok, a tu niespodzianka:) Jeszcze pracuję, choć jest ciężko, mam nudności prawie non stop, na szczęście nie wymiotuję. Często jestem zmęczona, wstaję po 6, bo na 7 do pracy a spać chodzę czasem po 20 bo n ie wyrabiam :p W pracy jeszcze nie wiedzą, chyba dziś powiem ale tylko dyrkowi, żeby już myślał co po moim odejściu. Planuję do maja pracować, zobaczymy Aha, kończę dziś 13 tydzień i mam nadzieję że te nudności niedługo ustąpią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ nie znam jeszcze płci, wizytę mam dopiero 4 kwietnia, to jeszcze nie kupuję i nawet za bardzo nie oglądam ciuszków, wózków itd. Póki co przeczytałam tylko 1 książkę, ciężarówka przez 9 miesięcy, zabawna, fajnie się czyta, ale jak dla mnie za mało wszystkich szczegółów i fachowych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
Amy10 miło , ze chociaz Ty wypowiedziałas sie w temacie, reszta mnie ignoruje :( co do L4 w ciaży moje 2 koleżanki żadnej kontroli nie miały, ale czytałam bardzo duzo o tych kontrolach, że jak w domu cie nie zastaną mogą cofnąc wypłaty pieniążków itp ale jak czytam te forum , to kazda z was odwiedza rodzinę, chodzi na zakupy itp itd a ja sie jednak boje dlatego chciałm poznac opinie czy wsród waszych znajomych takowe były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, jutro idę na bad prenatalne. ciekawe jaką płec wypatrzy lekarz. mam nadzieje ze dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! witam ponownie, mało sie odzywam, ale za to staram sie was podczytywać. Mogę dostać hasło na skrzynkę w2323@interia.pl, postaram sie wysłać swoje zdjęcie, dziś zaczynam 4 miesiąc i tak sobie obiecałam, że co miesiąc 13 będę robić zdjęcia i patrzeć jak rosnie brzuszek. Co do kontroli z ZUS to w poprzedniej ciąży byłam prawie cały czas na zwolnieniu i kontroli nie miałam, zawsze można zasugerować, żeby lekarz wypisywał wam zwolnienie z możliwościa chodzenia, wtedy nawet jak kontrola będzie to można sie wytłumaczyć, że było sie w pobliskiem sklepie itp. Dziś kończę 13 tydzień, brzuszek mały ale jest, i 1,5 kg na plusie. W poprzedniej ciaży później wyszedł brzuszek i kg też przyszły poźniej. Ale podobno w 2 ciąży wszystko troche szybciej. Lecę pobawić sie z synkiem, daje popalić taki prawie 2-latek. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinaa, mój prawie 2 letni syn dziś dostał "pierdolczyka", nie mam zrobić obiadu, o bałaganie nie wspomnę. Widzę że jest śpiący, od 7 rano biega, ale skąd co go położę to wstaje. Puściłam muzykę relaksacyjną, może pomoże bo ja padam. Ja w piątek kończę 12 tydzień i przerażają mnie prenatalne, które wtedy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wrocilam na 90 % bedzie cora;)) tak sie ciesze;) no i badanie genetyczne super wszystko ok. moj M. mowil ze mial ciary przy badaniu;)) kurcze tak mi ulzylo dobrze ze wszystko ok tak sie balam;) agulagagula ja nic nie mowilam bo bylam u lekarza ja mysle ze jesli chodzi o ciaze to nie sprawdzaja za bardzo bo rzadko na zwolnieniu jest ze nie mozna chodzic bo zazwyczaj spacery sa zalecane no chyba ze jakas bardzo zagrozona ciaza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole tak smiesznie bylo dzis bo jak mnie badala to Mała spala i nie mogla jej dobrze zbadac i kazala mi zjesc cos slodkiego zeby sie obudzila no i marcon poszedl do sklepu kupil mi twixa i po 20 min weszlam znow to pozniej kazala jej sie uspokoic bo tak fikala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora;) jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowalam ostatnia tabelke jesli kogos pominelam to przepraszam wpisac sie prosze ja zmienilam terin boo mi sie przesunal na 14, no i coreczke wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha878787
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...................? keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 18.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................? Witajcie dziewczyny. Pozwólcie, że się do was dołączę ;) Mam termin na 15 września :) To moje 2 dziecko mam juz 3 letnia coreczke:) Jestem z Wrocławia. Zaczelismy wlasnie 14 tydz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj po raz pierwszy poczułam moją dzidzię :) teraz już jestem pewna,że to było moje maleństwo :D położyłam sie wieczorkiem na płasko i po chwili poczułam jak sie cos wierci :D super uczucie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalafior ugotowany ide sie polozyc bo mi sie oczy zamykaja aa do tych kalafiorowych plackow czasem dodaje pieczarki;) dzis dodam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka gratuluję córeczki ;) Dobrze, że wszystko w porządku. Co do l4 to ja chyba miałam zaznaczone, że mogę chodzić więc kontroli się nie boję, warto wspomnieć o tym lekarzowi przy wypisywaniu l4 żeby wpisał, że można chodzić. kamiira.. witam ;) super, że do nas dołączyłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabeczka super, że już czujesz ruchy maleństwa ;) Moje dzisiaj wyjątkowo ruchliwe, cały dzień daje o sobie znać, mam nadzieję że mąż w końcu też będzie mógł poczuć bo zawsze jak kładzie rękę na brzuchu to maluszek się uspokaja a jak tylko tatuś rękę zabiera to zaraz czuję kopniaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka cieszę się z Tobą,. mam nadzieje ze tez jutro uslysze ze córcia..tak bym bardzo chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dzidzia to totalna sylwestrowa wpadka, chyba ciut za dużo mąż wypił i źle się zabezpieczył :( z dnia na dzień tracę wiarę, że tego chcę...... zaczynam popadać w depresję.....a jak się okazało, że to prawdopodobnie kolejny chłopak to już całkiem mnie tąpneło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCOPOLO - to chyba te hormony wpływają na Twój nastrój :( nie mów tak... jak zobaczysz dzidzię to będziesz szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka szczęśliwa:) Ciesz się, ciesz to dobrze dla dzidziusia. Marcopolo a ty się nie martw - nawet jeśli będzie chłopak to w sumie dobrze, oni mają łatwiej niż dziewczyny:) Pocieszę Cię że ja też dziś nie w sosie, jest mi źle i niedobrze. Spać mi się chce a nie mogę. Właśnie posprzeczałam się z moim mężem - wrrr. Witaj Martucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie jakieś sposoby na przeziębienie? Nos zawalony katarem, głowa boli, od dwóch dni kaszlę - szlak by to trafił, dopiero co skończyłam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na katar najlepsze noczenie nóg w gorącej (niemalże wrzącej) wodzie, możesz dodać soli do niej i po wymoczeniu okręć nogi ręcznikiem i potem załóż ciepłe skarpety,żeby ciepło wolniej uciekało - metoda sprawdzona. A na kaszel to syrop z cebuli albo zjedz kilka plastrów cytryny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nie mam dziś czasu bo na zakupach byliśmy... Daliśmy więcej za żarowki do lampy ledowe niż za lampe-PARANOJA ;) AGULA ale po co odrazu sie denerwujesz.Ja sama nieraz nie otrzymuje odpowiedzi na pytania i wcale się nie dziwie.Troche nas jest i ciężko komuś zawsze na wszystko odpowiadać. Pozatym ja chętne na Twoje pytanie odpowiem tyle że wczesniej nie miałam czasu na komputer. Ja mam zwolnienie leżące i niestety takie mieć muszę ze względu na moje wcześniejsze poronienia. W ciąży z synkiem miałam kontrolę.Byłam zameldowana u rodziców ale już tam nie mieszkałam.Oczywiście NIE ZASTALI MNIE W DOMU. Musiałam potem wysłać pismo że nie mieszkam w miejscu zameldowania i podać im adres. Żadnych konsekwencji w formie wstrzymania zasiłku. Zasiłek miałam wstrzymany na samym początku kiedy to musieli sprawdzić dlaczego szef przedłużył mi umowę skoro mi wygasała-długa historia. Ale wszystko skonczyło się okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×