Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Cześć dziewczyny!!!! Nie wiem czy przeczytałyście mejla, ale zablokowali mnie tu na kafeterii i nie mogłam pisać nic - czytałam tylko :( Ale dzisiaj wchodzę i jest już ok, mam nadzieję, że tak zostanie 😠 Gratuluję dziewczyny poznania płci!! :) Strasznie Wam zazdroszczę i mam nadzieję, że 28go też ją poznam :P :) Od rana pęka mi głowa, ciśnienie leci chyba na łeb na szyję :( I wieje jak cholera.. Oby wiosnę przywiało do nas :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, jak nie masz weny, wpadaj do mnie: dzisiaj mielone z ziołami +kus kus i mizeria :) Starczy dla wszystkich ;) :D Poprawiam tabelkę, bo ktoś skopiował starą, a ja mam już inny tp ;) nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska..........32........05.0 9.13...........Lublin................synuś.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 07.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziś nie najlepiej się czuję, to jeden z tych dni kiedy wolałabym być już na chorobowym. Na szczęście pracuję do 15, mamy piątek, więc jakoś dam radę. No i słońce wyszło, śniegu ubywa :) Ja dziś serwuję pierogi ruskie, odmrażane ale pyszne mi wyszły ostatnio. Jutro fasolka po bretońsku, mąż jest amatorem i będzie spokój na parę dni, zrobię duży gar. Strasznie chodzi za mną bigos, nigdy nie robiłam, i w końcu zrobię. Jeżeli to prawda z tymi kwaśnymi to będzie syn na 100% Wodę piję z cytryną, różne soki kwaśne piję, jem pomarańcze, ogórki konserwowe w różnej postaci i jeszcze innych kwasiorów szukam. A byłam amatorem słodyczy, teraz już mnie tak nie ciągnie, ale może to tylko przez mdłości. No nic, czekam na usg i potwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze poproszę o hasło do maila, mój mail to kamila_z15@wp.pl mi brzucho słabo rośnie,ciągle widzę stare, zimowe sadełko, to chociaż na wasze popatrzę i pozazdroszczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jem dzis mieska ale dzia:) moze zrobie gokabki w week??hmmm na razie mam pol buleczki z kielkami..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obiad z wczoraj - zupa jarzynowa i pierogi z mięsem (kupne :p). Nie mam ochoty na nic dzisiaj. Znowu mnie boli podbrzusze więc pewnie dzień spędzę w łóżku :( Tak sobie oglądałam dzisiaj filmik z usg prenatalnego w 13 tygodniu i dopatrywałam czy jest siusiak czy nie ma :D Coś tam było widać przez chwile ale nie wiem czy to było to czy pępowina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamira powiem Ci tak ja non stop jadam ogorki kiszone, zupe ogorkowa pomaranczki itp i co ma byc corcia no chyba ze sie cos zmieni;)) a jak zawsze lubilam slodycze to teraz bardzo sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny. Nareszcie piątek choć weekend zapowiada sie pracowity to i tak budujące :) Mam tyle prasowania, że chyba będę spała z żelazkiem. Aż obawiam się jak przyjdzie kolejne maleństwo to jeszcze będzie więcej. Ja dziś na obiad planuje prażone :) mniam juz dawno na nic nie miałam takiej ochoty. Wiem, ze dzisiaj piątek ale ja w ciąży synek malutki a mąż zawsze moze zjeść coś innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni płaciłaś dodatkowo za nagranie z usg? Kamiira - podaj przepis na fasolkę bo od jakiegoś czasu planuję zrobić ale nie mam sprawdzonego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą w ogóle słodkiego nie jadłam, nie lubiłam niczego co słodkie, nawet za owocami nie przepadałam, cukru w ogóle nie używałam a teraz jak mnie najdzie to muszę zjeść jakiegoś batonika, zaczęłam słodzić herbatę, chociaż nie ciągnie mnie jakoś bardzo do słodyczy, jedynie czasem mam ochotę ale to i tak dobrze bo kto mnie częstował ciastem w domu to sie krzywiłam a teraz chętnie zjem. Na kwaśne też mnie bierze :D Kiszona kapusta i ogóreczki muszę zawsze mieć w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila z tego co pamiętam to płaciłam dodatkowo chyba 20 lub 30zł za płytę z nagraniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku wlozylam duzo ogorkow kiszonych ;) i Marcin przynosi jeden -2 sloiki a ostatnio jak byl w piwnicy przyniosll chyba z 5-6 sloikow bo stwierdzil ze jak w takim tempie bede jesc to on nie nadąży z przynoszeniem;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a ja jestem słodyczożercą ale też w sumie ostatnio rzadko mnie nachodzi ochotą na łasuchowanie...ale kwaśne też za mną nie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zajadam się kiwi :D A ostatnio mam manie na rzodkiewki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni szwagierka mojego M. wcinala ciagle kiwi ( bedzie miala chlopca;)) ja ialam faze na ogorkowa jadlam chyba z tydz bez przerwy ale juz mi minelo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój przepis na fasolkę po bretońsku, zbyt wiele nie pomoże, wszystko na oko, nic odkrywczego, wydaje mi się łatwe. 1. Gotujemy wywar na kości wieprzowej, żebra lub schab albo porcji rosołowej, zależy co mam w domu, i nie żałuję włoszczyzny i przypraw typu, ziele, listek, papryka, ale to na koniec i pieprz, cebula opalona na ogniu, bo pieca nie mam. Wiem że sporo osób robi bulion z kostki i też jest dobre, ale ja wolę tradycyjnie. 2. Fasolę moczę na noc i gotuję w wodzie bez soli aż będzie prawie miękka. Gotowej z puszki jeszcze nie testowałam i raczej nie będę. 3. Odcedzam wywar z tego całego zielska, marchewkę kroję w półtalarki, obieram mięso i dodaję do zupy, do tego fasola, czasem z tą wodą jak mało jest wywaru. ale nie całą. Do tego podsmażona kiełbaska z cebulą, jakiś kawałek ugotowanego mięska, ale nie zawsze. Dużo majeranku, papryki i przecier pomidorowy do smaku. Na koniec robię niby zasmażkę, na suchej patelni smażę bez niczego jakieś2-3 łyżki mąki, zależy czy lubisz fasolkę rzadką czy na gęsto, my lubimy raczej rzadką, w formie zupy. Jak mąka będzie jasno brążowa to ściągam z gazy, mieszam z zimną wodą, żeby nie było kluch i dolewam do zupy. I chwilę gotuję, tak robiła mam, ja przechwyciłam ten sposób :) smacznego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winogrono też lubię ;) A ostatnio kupuję w sklepie (jak uda mi się trafić) takie większe śliwki ciemne (nie znam dokładnej nazwy). Pycha są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie mniej skoplikowana fasolke i w sumie chudsza bo najczesciej z piersaia z kurczaka czasem z kielbaska jakas albo z parowka;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba w koncu ugotuje buraki pierwszy raz bede je robic no coz leza juz jakis czas w lodowce chyba najwyzszy czas je ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko;) ja nigdy nie lubilam tlusto jesc a zawsze mialam problemy z waga;/ i moj M. tez sie ciagle odchudza wiec jak robimy fasolke to najczesciej z kurczakiem chyba ze mamy ochote na cos innego t dodajemy kielbaskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też zawsze miałam problemy z wagą, no i tak się zastanawiam ile do września przytyję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiedzie ;) Dawno nie jadłam fasolki, osobiście nie przepadam ale czasami ugotuję bo mąż bardzo lubi. Dzisiaj zamiast delikatnych kopniaczków czułam na dole brzucha takie wibracje, jakbym połknęła telefon i mi wibrował w środku :p Też tak miałyście dziewczyny, które już były w ciąży? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×