Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

A ja wlasnie zjadlam miche salatki owocowej-pychotka:-) Bylam dzis u prywatnego dentysty zapytac o cene plomby. Niestety nie dosc ze 150 zl za 1 plombe, a ja mam conajmniej 3 dziury:-/ to jeszcze terminy dopiero na maja i czerwca...ech. Myslalam ze troche szybciej bedzie niz na nfz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wrócilam dopiero z zakupów, bo musieliśmy z moim pojechać kupić 2 kibelki ze stelażem bo fachowiec powiedział,że do domku mogą byc tylko takie, bo jakaś rura będzie wystawiać, ehh zaczęły się wydatki na maxa żeby zdążyć przed porodem z domem :) ale szal zacznie się jak będziemy już urządzać :) Ja nie ćwiczę nic, bo jakoś ostatnie tygodnie straciłam apetyt. Ważyłam się w zeszły czwartek i przytyłam 1 kg przez 4 tyg. Jeszcze mieszcze się w obcisłe jeansy sprzed ciąży.W środę sprawdzę wagę u lekarza na wizycie. Ja w tym tyg. dodam zdjęccie jak już bedę po wizycie żeby pokazać Wam jak mi powoli brzuszek rośnie :) A teraz idę poleżeć, do jutra papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, od godziny 5 na nogach, dziecko wstało:) Teraz robimy mu kąpiel, właściwie mąż, a ja zaraz do sklepu po świeże pieczywo i serki. Od 7 do 16 będziemy sami, w sumie dobrze, ja lubię z dzieckiem być sama, tęsknimy za wiosną, bo wtedy w ogóle będzie fajnie:) U nas w nocy padał śnieg - wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rownież się witam, dzien dobry :) ja tez nie spie od 5, mąż wstał do pracy i ja tez, chcialam wyjsc do sklepu ale cos nie moge sie zebrac.. sniegu masa i jeszcze pada... milego snieznego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy u nas tez padał snieg:( a miala byc wosna i dupka chcialabym pospac sobie do poludnia;/ a tu nie po 7 sie budze i po co?w domu sama siedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciazy ....
Leczenie zebow się oplaca bo duzo rzeczy jest refundowanych poczytajcie po co macie placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w 1 ciazy przytyłam ponad 30 kg duza czesc to była woda miałam zatrucie ciazowe, po porodzie miałam ok 10 do zrzucenia. U Nas sniegu tez duzo, gdzie ta Nasza wiosna? Tez ostatniopatrzyłam w H&M na odziez ciazowa - ceny powalaja, patrze na allegro ale tez niewiele fajnych rzeczy jest. Maz dzis w delegacji , synek w przedszkolu, mam spokoj:) ale trzeba dom poogarniac, ogolnie czas mi pomiedzy palcami przelatuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojączek
Cześć dziewczyny czytam wam co jakiś czas ale sie nie udzielam ponieważ bardzo sie boje zapeszyc, jestem po 4 poronieniach to moja 5 ciaza podtrzymywana masą leków, teraz obecnie jestem w 12 tygodniu i 3 dniu ( to najdłuższa ciaza jaką miałam do tej pory) i od wczoraj zanikł mi bół piersi , staly sie jakies takie miękkie i kurde już schizuje, wiem ze tu są dziewczyny juz duzo dalej niz ja i jesłi mogłabym, prosic o jakoś rade tzn czy to jest to możliwe ze na tym etapie ciązy moga już piersi przestać bolec i stac sie miękkie ( moze sobie już wkręcam że są miekkie)dodam ze nie plamie nic mnie nie boli, zgaga mnie dalej męczy przeszła mi równiez bezesnnośc. Wizyte mam w czwartek mają byc to badania prenatalne. Prosze o pomoc i z gory dziękuje bo nie moge sie nic dowiedziec z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojączek powiem Ci ze mnie tez ostatnio prawie wcale nie bola piersi, ale to moja pierwsza ciaza wiec za duzo nie pomoge bo nie wiem czy to normalne czy nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) u mnie też zaczyna padać śnieg...kiedy przyjdzie wiosnaaaa 😭 ja też poleczyłam zęby przed zajściem ale wybiorę się na kontrolę w 2. trymestrze wczoraj zaszłam do sklepu z odzieżą ciążową i też się załamałam cenami - wszystko ponad 100 zł - nawet zwykłe bawełniane tunikowate bluzki :O jak tylko zrobi się ciepło to zaczynam cykliczne rajdy po ciuchlandach w poszukiwaniu ubrań dla Pasażera i przy okazji dla siebie...nie mam zamiaru wywalać grubej forsy na ubrania, które ponoszę kilka mcy! jakiś czas temu kupiłam sobie nową (z metkami) Asos za 50 zł - wybieram się w niej na wesele niedługo http://www.lyst.com/clothing/asos-maternity-skater-dress-with-pussy-bow-tie-blushpink/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojączek - mnie już piersi od jakiegoś czasu nie bolą i są takie jak zwykle a jestem na tym samym etapie ciąży co Ty! biust miałam bolesny i nabrzmiały przez jakieś 2 pierwsze mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bojaczek, wiem co czujesz, ja tez codziennie doszukuja sie objawów. Trzymam za Ciebie kciuki i daj znac jak po wizycie, ja chyba na piatek sie umowie bo bym chciała przedłuzenie L4, a tez ostatnio mojej rybki nie czuje, piersi mnei owszem pobolewaja, jestem senna i latam do wc, ale w 2 ciazy kt straciłam tez tak miałam i moja gin mowiła ze za szereg objawów odpowiada kosmowka. Najlepiej wszytsko potwierdzic u lekarza, jestem dobrej mysli za Nas wszytskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojączek
jupila nie wiesz jak bardzo mi pomagają takie słowa jak Twoje, ja niby wiem że moze tak sie stac ze na tym etapie ciązy już niemuszą bolęc piersi ale jednak moja podświadomośc jest silniejsza, ehhh i kto s pwoei ze ciąża to taki stan błogosławiony... dla mnie ciaża jest cudownym stanem ale oparta jest na codzinnym lęku. Jupila czyli mówisz że Twoje cycuszki tez są już normalne tzn nie bolące i jakies takie "ala miękkie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima już starczy, ile można? U nas sypie i to tak konkretnie, mąż może mieć problemy z powrotem z pracy. Synek słaby, Rarity a jak Twój ? Lepiej troszkę? Ja też mam wrażenie że zamiast się lepiej czuć to jest gorzej. Bojączek, mnie bolą ale dlatego że strasznie mi się powiększyły. Idę odkurzyć i wstawić obiad, łudzę się że synek niedługo zaśnie, a ja razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sypie i sypie nie chce mi sie z z domu wyjsc ;( w nocy jak bylam w wc to tak mnie plecy zabolały ze myslalam ze nie wroce z lazienki do lozka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Mnie dzisiaj okropnie boli kręgosłup, zwariuje zaraz z bólu :(Nie wiem czy stać ,czy leżeć czy siedziec bo w każdej pozycji boli. Bojączek ja jestem w 18 tygodniu. Mnie jakoś koło 13 tygodnia piersi przestały boleć i zmniejszyły się, mimo że na początku dużo się powiększyły. Teraz mam takie same jak przed ciążą i nie bolą w ogóle więc myślę, że nie powinnaś się martwić. U mnie też pogoda okropna, nasypało śniegu i teraz jak temperatura na plusie, wszystko topnieje i jest ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się mało udzielam. ale czytam czytam. Dziewuszki u mnie już 16 tydz wg usg( 17/18 OM) Troszkę pobolewa mnie dół brzucha, ale nie mam plamien. To może dzidzia rośnie, czy to ruchy są ? Czujecie już coś? Mamuśki, powiedzcie kiedy pierwsze ruchy można poczuć i jak je się odczówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojączek
Reni dziękuje za słowa otuchy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolineczka, u mnie bóle na dole brzucha to norma od początku ciąży i lekarz mówił, że wszystko jest ok i to macica rośnie, dlatego może poboleć. Ja pierwszy raz poczułam ruchy końcem 15 tygodnia i było to takie lekkie puknięcie od środka ;) Teraz czuję je coraz częściej i te "puknięcia" są coraz mocniejsze. Dzisiaj mąż w końcu też poczuł jak położył ręke na brzuchu i widział jak mi się brzuszek rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ależ miałam poranek! byłam w laboratorium porobić badania bo wizyta w poniedziałek,a że trzeba być na czczo, czekać ze dwie godz. w kolejce więc dzidzia wyssała ze mnie całą energię. Nienawidzę tych badań! Jupila, masz racje że nie warto wydawać majątku na te ciążowe ubrania, bo to tylko kilka miesięcy, poza tym mamy lato do przebrnięcia i wtedy potrzeba dużo mniej ubrań niż zimą. Bojączek z tymi piersiami to sprawa indywidualna, mnie bolały baaardzo tak do ok.12tc potem ból się zmniejszył ale na krótko, bo teraz bolą jeszcze bardziej a jestem w 16tc, pytałam lekarza i mówił że wkrótce powinny się "uspokoić', dodał też że bolesne piersi mają te dziewczyny z mniejszymi rozmiarami, Ja ze skromnego B oparłam się na rozmiarze D i jest mi już w nim ciasnawo... Poza tym chciałam zapytać jak u was wlaśnie jest z tymi piersiami, bo ja od samego początku używam balsamów przeciw rozstępom ale z przerażeniem widzę że co jakiś czas pękam, na brzuchu na razie nie , jedynie biust sprawia mi te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! bojączek - mnie też na tym etapie co Ty jesteś teraz przestały piersi boleć, a że jest to moja pierwsza ciąża też lekko się zaniepokoiłam, bo wczesniej ból był masakryczny :) Przez 4 tyg. nie bolało a teraz od tygodnia znów zaczynaja boleć, ale nie aż tak mocno jak wczesniej. Myślę,ze tak ma być :) A Wy jak tam dziewczynki dzisiaj się czujecie? Ja jestem strasznie rozbita jakaś, normalnie zero energii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez 0energii snieg na dworzu i nic sie nie chce glodna jestem ciagle zapelniam sie rzodiewkami i surowa marchewka;) od rana sie obijam a musze niedlugo wyjsc ale jak pomysle o tym sniegu..uch.. mnie tez przerazaja badania na czczo ja jak bylam mialam problemy z wymiotami i musialam rano jesc sniadanie poszlam naczekalam sie tam ze myslalam ze bede tam zwracac ale na szczescie jakos przetrwalam ale bylo ciezko ciagle pelno ludzi w laboratorium u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszecie,że u Was sypie śnieg, u mnie akurat trochę wczoraj wieczoem posypało, ale od rana spokój, jedynie silne wiatry wiały i nie spałam od 3:50. Do tego myslałam,że już nie będę wymiotować,ze ten etap za mną a tu dziś w nocy pomęczyły mnie nudności dość mocno :O Dobrze,że musze tylko ziemniaki na obiad rzygotować bo mięsko mam gotowe, bo nie moge sie pozbierać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak u was ze spaniem tzn chodzi.mi.o to jak spicie ? Spicie moze na brzuchu ? Bo ja zawsze tak spalam.jak zwracalam to nie moglam bo mnie mdlilo a terqz w nocy sie budze i czesto jestem.na brzuchu i mysle czy nic nie zrobie dzuecku moze to glupie ale zastanawia mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni89 , chyba w podobnym tygodniu jesteśmy, chyba co? dobrze pamiętam z tabelki? Ja się trochę martwię, że nie czuję dzidzi. Wyniki były okej, i moje i dzidzi z usg. plamienia nie ma. ale ja nic nie wyczówam. tylko bóle, tak jakby macica - być może to ta powiększająca się macica. Dopiero idziemy do lekarza 9kwietnia, na usg genetyczne, idziemy w 19 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka - ja uwielbiam spać na brzuchu, ale juz kontroluje sie i nie spię, kłade sie na boku i podkładam np. lewą rękę w okolice brzucha wzdłuż lewej nogi wyprostowanej, a prawą noge podkurczam jak żaba :) tak mi wygodnie. Jak się zmęcze to spię normalnie na boku i zaczne wkładac sobie poduszke między nogi, bo zauważyłam,że lepiej mi krew krąży i lepiej sie tak czuję. Na plecach też czasami leżę, ale odobno niewskazane,bo uciska aortę doprowadzającą tlen do łożyska i do dziecka a ponadto krew gorzej krąży w konczynach dolnych mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka - ja uwielbiam spać na brzuchu, ale juz kontroluje sie i nie spię, kłade sie na boku i podkładam np. lewą rękę w okolice brzucha wzdłuż lewej nogi wyprostowanej, a prawą noge podkurczam jak żaba :) tak mi wygodnie. Jak się zmęcze to spię normalnie na boku i zaczne wkładac sobie poduszke między nogi, bo zauważyłam,że lepiej mi krew krąży i lepiej sie tak czuję. Na plecach też czasami leżę, ale odobno niewskazane,bo uciska aortę doprowadzającą tlen do łożyska i do dziecka a ponadto krew gorzej krąży w konczynach dolnych mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×