Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Witam wszystkie kobitki, które mają termin na wrzesień. Są podobne tematy, ale tam dziewczyny znają się i tak ciężko się wtrącić ;) dlatego ja postanowiłam założyć nowy. Jak się czujecie? Który to tydzień ciąży? Ja zrobiłam dziś betę, wynik 26 - ciążą, ale bardzo wczesna. W piątek idę do lekarza, myślę, że na USG za wcześnie, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze czekam, w pt robie
test jeśli nie dostanę do tego czasu okresu. Kiedy miałaś ostatni okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze czekam, w pt robie
To ja miałam 12 więc spokojnie mogę do piątku czekać albo nawet dłuzej. A masz jakieś objawy ciąży? Bo u mnie nic tylko czasem mnie sutki bolą i są cały czas takie twarde, a tak to nic wiecej. Czuje się jakbym miała dostać okres więc cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie ostatnia @ była 11.12.2012 czyli to 6 ty.-zrobione 4 testy i jest ok :) teraz do gina idę 24.01 bo nie robiła mi żadnych badań więc pewnie teraz się posypią :) Masz rację ciężko się gdzieś wbić na forum no ale jakoś to idzie :) Rengie myślę że spokojnie masz fasolkę w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jeszcze czekam, w pt robie
A ja nadal nie dostałam miesiączki. Jutro robię test jeśli do jutra się nie pojawi. Okropnie się denerwuję. Dziewczyny macie jakieś objawy? Cokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak bym mogla to tez sie dolacze hmm? ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia, w zeszla srode robilam 3 testy i wszystkie pozytywne, a w ten pon beta wyniosla 5370 :-) objawow brak, bola mnie tylko piersi i czasami cos zabublocze w brzuszku, no i kregoslup daje o sobie znac, a poza tym nie mam mdlosci czy wymioAtow... badanie usg pierwsze mam 28.01 wiec jeszcze musze sie wstrzymac troche... A Wy jak sie czujecie? jakies przypadlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak bym mogla to tez sie dolacze hmm? ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia, w zeszla srode robilam 3 testy i wszystkie pozytywne, a w ten pon beta wyniosla 5370 :-) objawow brak, bola mnie tylko piersi i czasami cos zabublocze w brzuszku, no i kregoslup daje o sobie znac, a poza tym nie mam mdlosci czy wymioAtow... badanie usg pierwsze mam 28.01 wiec jeszcze musze sie wstrzymac troche... A Wy jak sie czujecie? jakies przypadlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jak bym mogla to tez sie dolacze hmm? ostatnia miesiaczke mialam 10 grudnia, w zeszla srode robilam 3 testy i wszystkie pozytywne, a w ten pon beta wyniosla 5370 :-) objawow brak, bola mnie tylko piersi i czasami cos zabublocze w brzuszku, no i kregoslup daje o sobie znac, a poza tym nie mam mdlosci czy wymioAtow... badanie usg pierwsze mam 28.01 wiec jeszcze musze sie wstrzymac troche... A Wy jak sie czujecie? jakies przypadlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justinaaa
Witam! Też prawdopodobnie jestem w ciąży, test robiłam w sobotę i były 2 kreseczki. Ostani okres miałam 13.12., a do lekarza idę 24.01. Mam nadzieje, że potwierdzi ciażę, zrobi usg i będę mogła juz coś zobaczyć. To moja druga ciąża, mam już 1,5 rocznego synka. Z objawów to brak @, ból piersi i troche zmęczona bardziej jestem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka1982
czesc dziewczyny, ja już jestem w ciąży :) To moja pierwsza ciąża, okres miałam 26.11.2012 i test zrobiłam 01.01.2013 bo nie wytrzymałam, wyszły 2 kreseczki choć ta druga trochę później, ale była. Jestem juz po 2 badaniach usg dopochwowo :) Dzidzius już jest, w niedzielę pojechałam na badanie,żeby usłyszeć tętno fasolki :) niesamowite uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka1982
trzymam za Was wszystkie kciuki żeby się udało, bo dla mnie to cud, staraliśmy sie strasznie długo - kilka lat - w koncu sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) ja też się podepnę pod temat bo też jestem w pierwszej, wczesnej ciąży:) Ostatnia @ 1 grudnia, ale trwała tylko dwa dni i mega skąpa była więc myślę,że już wtedy byłam w ciąży. Testy z moczu 4 wszystkie pozytywne były,pierwszy z mężem zrobiliśmy w święta:D ostatni w sylwestra:D W trakcie była beta, a 8 stycznia byłam u lekarza i usg potwierdziło ciążę, wg Pani dr 6 tydzień więc teraz już kończymy 2 miesiąc:D We wtorek mam kolejną wizytę i usg, jutro idę na badania krwi, cała masa tego jest ale mus to mus:) Niestety plamiłam i dostałam 2 razy dziennie duphaston i zakaz seksu:P Dodatkowo zażywam 3 razy dziennie magnez,kwas foliowy,omega 3 i prenatal, wszystko wg zaleceń lekarki. Na wejściu dostałam też L4, na razie do końca stycznia ale z zaznaczeniem,że do końca ciąży zapominam o pracy:) Pracuję w szpitalu dziecięcym a to miejsce pełne ciężkiej pracy i bakterii,no cóż... Cieszmy się razem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatni okres miałam 12-12-2012. W zeszły czwartek robiłam bete wyszła mi 1128. Dzwoniłam tez do lekarza, ale mowił, zeby sie nie spieszyc z wizytą, bo na razie za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
Witajcie ;) Mogę dołączyć do Was? Ja mam termin na sierpień. Jestem w 9 tygodniu ciąży. W 7 tygodniu już widziałam bijące serduszko. Jutro idę do lekarza więc zobaczymy jak tam moje maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka1982
Super dziewczyny to razem będziemy miały o czym rozmawiać :) a jakies objawy? mnie tak piersi bolą,że spać ciężko i już niedługo trzeba będzie nowy biustonosz kupić o rozmiar większy :P i senność ogromna jest, sypiam po kilkanaście godzin na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka1982
Super dziewczyny to razem będziemy miały o czym rozmawiać :) a jakies objawy? mnie tak piersi bolą,że spać ciężko i już niedługo trzeba będzie nowy biustonosz kupić o rozmiar większy :P i senność ogromna jest, sypiam po kilkanaście godzin na dobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
Witajcie ;) Mogę dołączyć do Was? Ja mam termin na sierpień. Jestem w 9 tygodniu ciąży. W 7 tygodniu już widziałam bijące serduszko. Jutro idę do lekarza więc zobaczymy jak tam moje maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabeczka1982
rennnnnni - kiedy miałąś ostatnią @?? Chciałam porównać ze sobą który tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
Mnie męczą strasznie bóle brzucha i krzyża, poza tym bóle głowy i niskie ciśnienie. Piersi bolały mnie na samym początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
ostatnia @ miałam 18 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rennnnnni
Test też robiłam szybko bo nie mogłam wytrzymać i na początku była bardzo słabiutka druga kreska, tylko ja ją widziałam, mąż mówił że sobie wmawiam :p Z każdym kolejnym dniem była coraz mocniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ból brzucha i kręgosłupa to od macicy i miednicy powiększają się,piersi natomiast szykują się do produkcji mleczka i rozmiary szaleją :D pamiętajcie tylko żeby w późniejszym terminie dobrze myć -szorować brodawki żeby później nie pękały przy karmieniu Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjdbdsbl
ja karmić nie zamierzam, teramin mam na 2.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Dla wszystkich gratulacje !! :) Ból krzyża to normalka miednica się powiększa na boki ;) piersi to fajnie że większe tylko jak by tak bardzo nie bolały :P ale dla naszych maluszków wszystko zniesiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda żona ułożona
Witajcie! Ja chyba się też dołączę. Ostatnią miesiączkę miałam 14 grudnia. Wczoraj i przedwczoraj zrobiłam test i od razu wyskoczyły dwie krechy :) W poniedziałek idę do gina, ale trochę się martwię że to za wcześnie i nic nie zobaczy jeszcze... W sumie to by była połowa 6-stego tygodnia. To będzie moja pierwsza ciąża jeśli lekarz potwierdzi. A objawy: Bolące piersi, był ból brzucha w terminie @ a teraz już nic, stale mam podwyższoną temperaturę i wypieki na twarzy. Trochę jestem przerażona czy sobie dam radę i co z pracą, ale mąż mówi, że wszystko będzie dobrze więc staram się tak myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda żona ułożona Witaj Dasz radę a do poniedz będziesz już miała całe 6t więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda żona ułożona
No właśnie nie bo, źle się wyraziłam :P w poniedziałek będzie 5,5 tygodnia i i nie wiem czy jest sens iść a na NFZ następną wizytę mam na 25 lutego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×