Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

KAJAmosia i Majutka super, gratulacje:) A ja się wkurzam, bo jutro ciężki dzień przede mną, za mną też, narobiłam się jak głupia, dziecko śpi od 18:00 i na pewno zrobi nam pobutkę o jakieś nocnej porze, ale nie mam sumienia go budzic. Ja ledwo co patrzę na oczy i spac nie mogę. Siedzę przy męża kompie i piszę następne tłumaczenie dla mojej lektorki a jak dalej nie będę mogła spac to zabiorę się za moją rachunkowośc. Sorki za brak literki "ci", ale u męża w kompie coś sie porobiło, a potrzebuję druknąc kilka rzeczy. Miłego wieczora, mnie jutro nie będzie do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) dzisiaj śliczna pogoda, więc szybko wstaję i lecę na podwórko :) Majutka, KAJAmosia- gratulacje siusiaków :) coraz ich więcej wśród wrześniowych bobasów :) Majutka my mamy podobne terminy i mnie też lekarz powiedział,że raczej córcia to dowiem sie na 100% na przyszłej wizycie, bo kurcze a jak sie pomylił? reni- ja też mam wizytę w piątek, ciekawa jestem jak u Ciebie będzie :) Rarity - jak będziesz mogła pisz co tam u Ciebie, dlaczego ten brzuch taki napięty? Trzymajcie się cieplutko, ja mam dzisiaj gości więć często nie będę zaglądać, buziaki i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;) slonko od samego rana suuper;)) Rarity jak u Ciebie?kurka mialam dzis myc okna ale Ty pisalas ze po myciu okien i po spacerze tak so zle czulas i teraz sama nie wiem co robic;(( heh mi tez lekarz mowila ze na 90 %dziewczynka a pozniej jej nie bylo tylkomaz modle sie zeby byla w poniedz bo mam nadzieje ze potwierdzi co prawda jak bedzie siusiak nic wielkiego sie nie stanie ale ja juz przyzwyczailams ei do mysli ze bedzie jednak Hania;)) buziaki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas padalo napewno bo slyszalam i widze ze chodnik mokry ale nei wiem o ktorek nie wiem czy bedzie jeszcze padac bo generalnie xzapowiadali na dzis opady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Ja właśnie byłam oddac krew i mocz do badania. U mnie pogoda ładna ale zimno. Może później słońce wyjdzie. Miłego dnia wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Dużo tych chłopaków wrześniowych się urodzi :) Mi przeszły te wczorajsze bóle, a już się mocno stresowałam, próbowałam przełożyć wizyte u lekarza żeby była szybciej, więc wiem co czujesz RENI. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze. Ja chyba w piątek pójdę do lekarza. Co do płci to nie mam jeszcze zadnych informacji, nawet przypuszczeń. Ale za to sporo wątpliwości odnośnie mojego lekarza. Bo czytam , że wy zazwyczaj macie wymiary podane, np długość szyjki, waga maluszka, inf jak łożysko jest ułożone. Mi lekarz nie podaje nic z tych rzeczy i zaczyna mnie to wkurzać. Myslicie, że to normalne czy powód do niepokoju, bo już sama nie wiem czy nie przesadzam... :/ A z codziennych spraw to wczoraj byłam z M. w mieście i było super bo czuję się jak w klatce ostatnio, przez to że źle znoszę ciążę, prawie wogóle nie wychodzę z domu i źle mi z tym. dziewczyny, ja też bym poprosiła o hasło na maila to może coś podeślę :) miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i byłam wczoraj patrzeć te spodnie za 30zł co JUPILA pisałaś. Ale niestety były same droższe i wszystkie źle leżały, ale trudno :) może cos się jeszcze uda kupić po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiaczkowa napisz na maila o hasło wrzesniowki@o2.pl z tym, że podaj swój nick z forum na mailu żebyśmy wiedziały, ze to Ty ;) Mnie dalej pobolewa brzuch, wczoraj znowu bolały mnie tak krzyża, ze myślałam że zwariuję, mieliśmy z mężem jechać juz na IP ale nalałam wody do wanny i trochę pomogło, jakoś udało mi się zasnąć. Dzisiaj tylko brzuch pobolewa ale mam wrażenie, że robi sie twardy jak chodzę więc leżę i będę niedługo dzwoniła do lekarza umawiać sie na piątek i powiem mu co mi się dzieje i czy mam czekać z tym do piątku czy jechać do szpitala. Co do informacji o długości szyjki itd to mi lekarz też nie mówił o długości szyjki i zastanawiam sie czy na usg gdzieś tego nie ma wpisanego ale nie wiem jakim to symbolem jest oznaczane? O wymiary dziecka sama pytałam, ostatnio mi powiedział tylko wagę bo powiedział, że juz na tym etapie nie mierzy się długości w cm tylko wagowo. To, że łożysko mam za nisko powiedział dopiero jak plamiłam i byłam w szpitalu, wtedy dopiero powiedział, że mam nisko łożysko i widocznie gdzieś uciskało i dlatego zaczęłam plamic. Tak więc też musze dopytywać się ale lekarz w porządku więc nie mam zastrzeżeń do niego. Może, Twój nic nie mówi bo jest wszystko dobrze więc po co ma mówic. Jakby było cos nie tak to na pewno pierwsza byś się dowiedziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki chciałam posta napisać ale mi kroplówkę podłączyli i nie wygodnie Z młodym w porządku moje 380 gram szczęścia :) Napisze coś może i doczytam jak mi odłącza kroplówkę Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo słoneczko u mnie się pokazuje. EJ dziewczynki. Jak wiosna przyszła miesiac pozniej to moze we wrześniu będzie fieplutkoni spacerki z niunkami będziemy praktykować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie wiem czy na wrześniowe spacery się załapię ale planuję pierwsze wyjścia ok. 2 tygodnie po porodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby oby lato trwało jak najdłużej, cobyśmy mogły z maluszkami pospacerować w ciepełku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wyprawki z allegro dostałam dużo ślicznych letnich ubranek na synka więc mam nadzieję, że je założę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygrałam na aukcji 80 sztuk ubranek w rozmiarze od 56-68 i te mniejsze właśnie sa na lato :) A są takie śliczne, ze mam nadzieję, że założę wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem czy letnie ubranka dla wczesnojesiennego dziecka to dobry pomysł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tych letnich jest głównie w rozmiarze 56, kilka w 62 a ja mam termin na 23 sierpień więc może się jednak przydadzą. Reszta to głownie ubranka jesienne, kilka dresików, kurtki, spodenki, bluzki z długim rękawem i głównie dla nich zamawiałam zestaw. Niestety aukcja juz do archiwum przeniesiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo fajnych ciuszkow jest na allegro ja na razie mam full od siostry i szwagierki chce kupic tylko kilka nowych mialam dzis pokupowac z c&a z tej wyprzedaży ale nie zdażylam to co i sie podobalo dzis juz wyprzedane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×