Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Ja w sobotę może przejdę się do c&a bo spodobał mi się ten komplecik 3 częsciowy z linka, który żabka zapodała. Ciekawe czy u mnie jeszcze będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umknął mi ten link - idę szukać ;) ja w C&A kupiłam 2 zestawy body kopertowych ale w regularnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i fajnie macie, że dostaniecie część od rodziny/znajomych. U mnie w rodzinie nie ma takich maluchów a u koleżanek same dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie niestety więc muszę się hamować z zakupami a to co kupuję to staram się w miarę uniwersalne - połówkowe usg mam 13 maja więc mam nadzieję, że wtedy wszystko stanie się jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten za 34.90 niebiesko zielony :p Ja tez póki płeć się nie potwierdziła nie kupowałam dużo, jak już to w neutralnych kolorach, białym czy kremowym. Jak zobaczyłam siusiaka to zaczęlam szaleć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo trzeba skopiować go do paska i usunąć spacje między literkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha... Trudno :( Co nie zmienia faktu, że i tak zahaczę tam przy najbliższej okazji, może jakaś okazja się trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a na stronie internetowej ten zestaw śpioszkowy jest tylko w rozmiarze 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bylyu jeszcze niektore tansze mialam dzis kupic i dupka;( ale w wakacje bede pewnie w gdansku to zachacze o c&a napewno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ceny regularne faktycznie wysokie, dlatego warto na promocje czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki :) Rarity- szybkiego powrotu do zdrowia!!! Tosiaczkowa- moja gin. Tez mi nic nie mowi, dopiero jak sama zaczne pytac to mi odpowie. Takze jak masz jakies pytania do swojego lekarza to mu je zadawaj, on jest od tego aby udzielac informacji. Gratuluje mamusia siusiakow :) Ja w poniedzialek bylam u gina na kontroli po pobycie w szpitalu. Okazalo sie, ze krwiak zniknal i wszystko jest dobrze. Od niedzieli czuje wyraznie ruchy mojego babelka :D dziwne uczucie ale napewno nie przypomina muskania rybim ogonem ani motylkow :) u mnie to raczej maly bokser :D haha Jutro mam rozprawe w sadzie pracy. Trzymajcie kciuki za sprawiedliwy wyrok. Trzymajcie sie cieplutko wrzesnioweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę jednak w sobotę. Lekarz mówił, że jak mnie będzie bolało znowu do czasu wizyty to mam wziąć naraz 2 nospy i apap bo te bóle są zapewne od tych nerek i dopiero jak to mi nie pomoże to mam jechać do szpitala. Dzisiaj póki co jest w miare ok. ale leżę cały czas żeby mnie znowu nie złapało. Byle do soboty bo na samą myśl o szpitalu chce mi się płakać. Mam nadzieję, że do sierpnia tam nie trafię bo jak byłam ostatnio to myślałam, że depresji dostanę. Tak więc współczuję Rarity. No ale jak mus to mus, czego sie nie robi dla maleństwa w brzuszku ;) Dagna super, że już jest dobrze i że też czujesz ruchy ;) Ja nie czułam żadnych motylków tylko pukanie od środka a teraz to pukanie zmieniło sie na walenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Wamz azdroszcze ze znacie płeć dziecka. Ja musze czekac do 2 bad penatalnego a to jeszcze miesiąc. ehhh córcia córcia pokaż się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam jak kupujecie ciuszki i stwierdzam, ze faktycznie, to już niedługo!:) U części z nas to już mniej niż połowa ciąży! U nas na razie w zapasach dzieciaczkowych tylko dwa kocyki i jakieś ciuszki u rodziny czekające, bo się babcie nie mogą powstrzymać. Ja natomiast, ze względu na spaczenie zawodowe, urządzam pokoik:) Kupiłam już dywanik w komforcie, z przeceny za 129 zł, w przyszłym miesiącu jedziemy po szafę, bo brakuje nam mebli już teraz, po przeprowadzce rok temu część rzeczy wciąż leży po kątach, a tak miała bym gdzie pochować koce:) Przygotowałam też już abażur w pokoiku, kupiłam zasłonki, ale jeszcze ich nie wieszam, bo jesteśmy przed malowaniem. Po wypłacie pomalujemy, wstawimy szafę, a reszta w lipcu. Niewątpliwie spełniam się w tym zadaniu:) A wczoraj odebraliśmy przesyłkę z wózkiem , więc stoją w pokoiku jeszcze wielkie pudła. Warto było kupić wcześniej na promocji, nie ma co zwlekać jak chce się zaoszczędzić, a gwarancja, że niby krótsza wcale mi nie przeszkadza:) Liczy się 1000 zł w kieszeni! o! A łóżeczko takie sobie upatrzyłam, http://allegro.pl/lozeczko-michasi-120x60-buk-szuf-biale-kolor-pat-i3170954564.html będę szukać taniej, byle by było drewniane i białe! Ech, rozpisałam się, wybaczcie, ale mam dziś taki "urządzeniowy" nastrój, rozmarzyłam się:) Może to przez to słonko, lecę więc na spacer! Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica123456789
Hej, a bolą Was jeszcze piersi?? pozdrawiam Wrześniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABECZKA, czytałam że krew z nosa to normalka w ciąży, ale tak ciągle to tez przesada trochę. Współczuję. Spytaj lekarza o to może. Mnie też często robi się słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, fajne to łóżeczko! No drogie to co znalazłam:) A w ikei też już analizowałam, ale przeglądałam instrukcje montażu i mam wątpliwości co do mocowań płyty pod materac, może niesłusznie, ale przeanalizuje to jeszcze:) A widziałam sisiorka majutki synka, piękny, u nas podobne ujęcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okularnica123456789
Hallo dziewczyny odpowiecie mi ,cz bolą was jeszce piersi? Pozdrawiam wrześniówka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×