Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Ale fajnie... Umyłam sobie okno w kuchni i łazience.Uwielbiam wiosnę... Prania zrobiłam już dwa... Pościel oczywiście na balkonie... I leżę i pachnę... ŻABKA ale Ty się tymi ruchami wogóle nie przejmuj.Ja już pisałam z młodym zaczełam coś czuć dopiero około 20 tc a tak konkretnie to po 22tc dopiero! Teraz zresztą czasem mnie młode bombarduje od środka a czasem spokojne jak nigdy ;) Dużo się rusza jak Mateusz i do brzucha nawija... Moim przyjacielem najlepszym jest Clin. Z tą pralką to u mnie też się lało a okazało się własnie że źle coś z uszczelką i wystarczyło porządnie dokręcić i jest gitowo ;) Ma któraś blisko do Krakowa? http://www.bonarkacitycenter.pl/aktualnosci/w-bonarce-o-zdrowiu-mam-i-noworodkow Chyba się wybiorę w weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moim przyjacielem tez jest Clin nawet mowilam M. zeby kupil bo jest w pracy i zaraz bedzie gdzies tam szedl i przechodzil kolo domu i kazalam mu kupic i mi przyniesc bo kurka mam jakis plyn (m. kiedys kupil) i jest hu... nawet jak myl drzwi od pryznica i myl lustro w sbote i sam mowil ze Tym plynem nie da sie umyc i wlasnie nim mylam podlogi bo plyn do podlog M. kupuje mi juz chyba z tydz;p ale podlogi czysciutkie nio..podlogi umyte jedno pranie wisi na balkonie drugie siedzi w pralce jak podlogi wyschna biore sie za sprztaanie kuchni bo mam sterte naczyn;) i jak dostane plyn wezme sie za okna;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) ja dopiero usiadłam do laptopa, spałam dośc długo bo do 9:40 i za jakąś chwilę jak sobie leżałam zrobiło mi sie słabo :O nie wiem czemu, skąd to nagłe osłabienie :O dobrze,że leżałam to od razu napiłam sie zimnej wody, która zawsze przy łózku mam i nogi do góry, po chwili przeszło. Mam wizyte w piatek u gin. to mu wpomnę, bo może przez ta lekka anemie co mi wyszła tak mi się zrobiło :O Niby mówiłam sobie,że nic nie będę robić, a jednak nie dało mi; dwa prania zrobione, pościel,poduchy, koce na zewnątrz, pozamiatałam wokół domu i mięcho na obiad ugotowałam. No i opadłam z sił. U mnie przepiekny dzień dzisiaj, pojadę z mężusiem do naszego domku coś posprzątać po ostatnich robotach. Chciałabym pojechac rowerkiem, ale pewnie przejde sie na nogah, bo jakoś znów mnie słabi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz pytanie z innej beczki dziewczyny bolą was jeszcze sutki? bo mnie tak od kilku dni bola ale tak inaczej niz na poczatku tak jakby parzylo cos a czasem jakby kulo jak by ktos mi igielki wbijal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABKA dobre pytanie.Bo mnie już własnie nie bolały nic ani piersi ani sutki a od jakiegoś tygodnia nie mogę się dotknąć.Masakra jakaś Nawet ostatnio pod prysznicem wymyśliłam genialnie że je zacznę lekko hartować i myślałam że sobie sama w łeb dam za ten pomysł... I dobrze e nie kupiłam stanika jeszcze bo mi urosły znów. Miałam taki 75 E i w nim się mieściły...ale od 3 dni wyłażą i są olbrzymie. Miałam sobie kupić teraz dwa 80 F na okres ciąży ale chyba jednak wezmę 80 G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABKA a zauważyłaś takie żółtawe grudeczki w sutkach?Które jak umyjesz wychodzą???Ciężko mi wytłumaczyć...ale pamiętam że miałam tak z młodym i wydaje mi się że niedługo możemy się siary spodziewać poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos takiego jakby widzialam ale chyba same sie starly przez stanik;) ale nie wiem czy to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam długi post i mnie wywaliło z kafeterii - wrr. Napiszę później, co napisałam w poście który znikł - wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja posprawdzałam pity - mam takie odchylenie,że najpierw wypełniam z programem komputerowym, a potem dla sprawdzenia liczę jeszcze raz wszystko na piechotę :) biorę się teraz za obiad (schabowy dla M. , dla mnie pierogi) :) dziś tak pięknie świeci słońce, może uda się wyjść na spacer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabka, Rarity - mnie nie bolą na razie sutki, ale piersi sporo sie powiększyły :P a te grudki co mówicie, to ja mam od jakiegoś czasu, takie coś co dokładnie wymywam podczas kąpieli, bo mnie strasznie denerwuje to. Ja to już mam od dobrych 10 tygodni. Kiepsko się czuje przez to osłabienie i jak mała była az za bardzo spokojna przez ostatnie dni to tak od południa szaleje mi w brzuchu. Wierci sie niemiłosiernie. Dziewczyny a od którego tygodnia ruchy powinny byc w miare regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOSIACZKOWA - pewnie,ze wybierz się na spacer, ja tez mężowi nie przepuszczę dzisiaj jaktylko wróci to razem sie wybieramy na działkę. Caly weeken pracował to teraz musi spełnic swój obowiązek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakoś sutki nie bolą specjalnie, ale prawy mnie swędzi.. dziwne.. I też mam takie żółte coś w środku. Dziewczyny, a wiecie może jakie krople do oczu na alergię można stosować w ciąży?? Bo ani lekarz ani farmaceuta mi nie powiedział, a już czuję że sie zaczyna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny.Dzis cały dzien spedziłam na nogach,jestem wykonczona,ale pogoda tak piękna że aż nie chciało się siedziec w domu.Mnie piersi jakos nie bolą,owszem bolały przez pierwsze miesące a teraz to tylko sutki swędzą.Jutro rano jade na badanie krwi a o 18.10 usg prenatalne,już się nie moge doczekac:)życze miłego wieczorku,ja spędzam go sama z kotkiem bo M.w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynek73
Czesc dziewczyny wlasnie wrocilam z USG I badan 17tydz Wszystko jest prawidlowo super sie ciesze Tylko nie moge sie juz wrzesnia doczekac :) Zeby ten czas szybko zlecial :) Licze dzien po Dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny :) przez weekend się odzywałam, bo był bardzo zajęty :) taka ładna pogoda, byłam na basenie, u znajomych, oglądaliśmy łóżeczka w sklepie VOX- duże są i drogie.. nic nie wypoczęłam, dziś pierwszy raz musiałam wyjść szybciej z pracy, bo się źle poczułam.. wróciłam do domu i spałam.. wieczorem poszłam na spotkanie z koleżanką, która rodziła we wrześniu 2012 i przy okazji wózek jej obejrzałam- może odkupię :) w końcu to tylko na pół roku.. wiecie- złamał mi się ząb.. leczyłam go rok temu kanałowo.. :( wiem, że wizyta u stomatologa obowiązkowa w ciąży, ale odwlekałam ją jak mogłam! nie cierpię dentysty! rok temu wyleczyłam wszystkie zęby! teraz obowiązkowo muszę iść, aby ząb dalej się nie posypał.. umówię się.. miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie tak narobiłyście smaku na grilla, że dzisiaj z mężem też zrobiliśmy :D Później miałam ochotę na lody, niedaleko mnie jest budka z lodami z leśnych jagód, są pyszne! Mąż mi specjalnie pojechał i przywiózł od razu 2, chciał zrobić mi zdjęcie jak dwa lody naraz pochłaniam :D Dziewczyny, twardnieje Wam czasem brzuch? Mi się zdarzyło przed chwilą jak wyszłam spod prysznica, ledwo doszłam do sypialni bo brzuch zrobił się twardy i miałam uczucie ciągnięcia, położyłam się i przeszło tylko, że wystraszyłam się trochę. Powiem o tym lekarzowi na wizycie w piątek, mam nadzieję, że będzie ok. Co do bólu piersi to mnie bolały tylko na początku, teraz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja po wizycie u lekarza, Zabko i mam wieści dla Ciebie...usłyszałam, ze to niemożliwe, ze tak wcześnie czuję ruchy. Mój Ginekolog jest może trochę starej daty i nie dał sobie powiedzieć, że jednak je czuję i nie są byle jakie, ale jego niedowierzanie świadczy o tym, że to normalne, że nie czujesz jeszcze ruchów:) No i wskazał mi date na kolejne prenatalne, za miesiąc dopiero, czyli 23 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, ja już na nogach, byłam nawet w sklepie po pieczywo, piję sobie kawkę i cieszę się spokojem. Minik jeszcze śpi, a niech sobie pośpi, Młody w brzuszku mnie smyra od środka a ja się drapię. Żabka moje sutki nie bolą już, ale początki były masakryczne, pojawia się wydzielina i jakiś minimalnych ilościach. Z Dominikiem też tak miałam. Dziewczyny pytanie z innej beczki, czy można rozliczyć internet? Ja nie rozliczałam, ale podobno można? A jakie plany majowe? Mój mąż wymyślił wypad do rodzinki do Wadowic, razem z jego rodzicami bo tam mieszka siostra taty. Ja wymyśliłam, że pochodzę po tamtejszych mini górach, na co mój przeuroczy teść że chyba zwariowałam - wrr. W moim stanie?!! A jak widzę góry to od razu traperki na nogi i idę, idę i tak mogę cały dzień:) Dominikowi i Kacprowi? też zaszczepię miłość do gór i szacunek do przyrody. Pogoda cudna, dziś ma wpaść teść obrobić okienko, to ja obrobię mój podokienny ogródek, wygrabię, zobaczę co zimy nie przetrwało. A na obiad? Nie mam pojęcia, wyjdę i kupię jakieś mięcho. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Amy10 - ja w tym roku po raz pierwszy przez internet się rozliczałam i aż byłam zdziwiona, że tak gładko poszło! było to w sobotę rano po śniadaniu! polecam, nawet do Urzędu nie trzeba jechać :) góryyyyy- jak ja dawno w górach nie byłam! pojechałabym sobie :) a na majówkę jedziemy nad morze, do Dźwirzyna! rodzice moi jeżdżą tam chyba o 13 lat, od 10 lat jeździ z nimi moja siostra ze swoimi dziećmi, a od 3 lat ja jadę! teraz po raz pierwszy dołączy mój :) nie miał wyjścia, chociaż opór był straszny! jeszcze 2 tygodnie :) pewnie będzie zimno, ale zawsze jakoś miło leci czas.. tylko, że w maju to już na pewno w kurtkę zimową się nie dopnę ;) będę musiała coś wykombinować :) miłego dnia , ja lecę do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wczoraj mialam usg polowkowe.Wszystko dobrze i najprawdopodobniej bede miala.coreczke :) Musze powtorzyc badanie bo byla jeszcze za malutka do pewnych pomiarow, ale lekarz ppwiedzial ze wszystko gra :) Wrocilam do pracy, slonko swieci, wszystko Pieknie ;) Wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Wczoraj mialam usg polowkowe.Wszystko dobrze i najprawdopodobniej bede miala.coreczke :) Musze powtorzyc badanie bo byla jeszcze za malutka do pewnych pomiarow, ale lekarz ppwiedzial ze wszystko gra :) Wrocilam do pracy, slonko swieci, wszystko Pieknie ;) Wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba się trochę przeforsowałam, bardzo źle się dziś czuję, boli mnie brzuch i trochę mi stawia. A trzeba z dzieckiem na spacer i zakupy. Mel-wa cieszę się że jest dobrze, ja połówkowe mam za dwa tygodnie. A jutro wizytę kontrolną u lekarza. Do tego mam problem z załatwianiem się. Biegam do toalety co chwilę - pęcherz cały czas pełny, gorzej że hemoroidy mi się odnowiły - efekt I ciąży. A pogoda cudna. Idę myć głowę i za godzinkę na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej AMY własnie ja też wczoraj grubo przesadziłam bo umyłam dwa okna wysprzątałam,a z młodym poszłam na taki spacer że myślałam że nie wrócę. Wieczorem zaczął mnie boleć brzuch...nie przeszło po nospie całą noc bolał. Teraz nadal boli i twardy jak skurczysyn. Jade do szpitala na Izbę niech sprawdzą czy wszystko okej bo boli konkretnie! Trzymajcie kciuki dam znać potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity ja tez wczoraj pograbilam plac a wieczorem myslalam ze umieram. bedzie dobrze- czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity daj znać co i jak:) Trzymam kciuki. W ogóle zauważyłam że my wszystkie jesteśmy bardzo porządnickie, sprzątamy non stop, ja właśnie wstawiłam II pranie i chcę umyć okna, zaczął się okres działkowy, poza tym gotujemy, część z nas jeszcze pracuje, cześć ma dzieci a jeszcze mamy inne obowiązki. A znajdujemy jeszcze czas na forum:) To oznacza że jesteśmy bardzo dobrze zorganizowane. Czasami narzekamy że nam ciężko i źle, bo nie ukrywajmy są takie dni, ale i tak jesteśmy dzielne:) Uciekam na spacer z moim synkiem. Dziś usmarował się cały i wszystko na około sudokremem:) Akurat weszła koleżanka i się przeraziła widokiem mego synka:) Ona zapomniała jak to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×