Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

I ja mówie DZIEŃ DOBRY :* Zawiozłam małego i kupiłam chrupiące bułki na sniadanie mniam ;) Słonecznko pięknie świeci i mam dziś w planach kontynuować wiosenne porządki ;) Dziewczyny bez energii spokojnieee.Ja jeszcze tydzień temu byłam w takim stanie że młody nie chodził do przedszkola bo nie chciało mi się wstać A teraz? Moge góry przenosić i Wam przyjdzie ten stan napewno :* RENI ja też tak jem kiszone ;) KEITI to ja Cie podziwiam ;) Ja na L4 bo dwie ciąże starciłam i mój gin jest przewrażliwiony w moim przypadku.Ale pracowałam cały styczeń bo zanim szefowa znalzała zastępstwo dla mnie a potem zanim ja przeszkolilam to nie było wyjścia.A nie chciałam szefowej zostawiać na lodzie. No i to był najgorszy miesiąc w moim zyciu.Zwracałam prawie każdy posiłek,co chwile wybiegałam do toalety,spałam na stojąco,nie miałam siły ani porządnie się umalować ani uczesać wyglądałam strasznie i czułam się strasznie.W domu jakby nie zmywarka to nie wiem kto by naczynia mył.Dla synka nie miałam chwili bo usypiałam,obiadu nie dałam rady ugotować bo wymiotowałam na widok jedzenie praktycznie każdego! Także pełen szacuuun i powodzonka :* A staniczek zamówię jak tylko dostane wypłate a co sobie będe żalować ;) Dla małża...zamówie ;) Dziewczyny a mam pytanie Farbowała któraś teraz włosy? Myslałam że poczekam tak do 20tc z fryzjerem ale mam teraz w marcu impreze rodzinną i chce ladnie wyglądać a nie byłam u fryzjera od grudnia ;) Niby nie mam tragedii z kolorem ale jednak chce iść. No a słyszałam że sie nie powinno na początku ciązy sama nie wiem.No ale z drugiej strony już wkraczam w drugi trymestr i jest wszystko okej. Nie wiem nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio my tez tak od kwietnia moze maja zaczniemy robic zakupy bo kurcze pozniej wszystko na raz to nie ogarniemy..choc ja duzo rzeczy dostane tez od siostry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRACHULCU to fajnie że wszystko sobie wyjasniłaś z szefem ;) Wyrozumiały szef to skarb :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja farbowalam nie wiem czy powinnam dopiero pozniej sie zastanawialam cztalam w necie ze najlepiej farba bez amoniaku a teraz wiekszosc z tych lepszych nie ma amoniaku moja siostra tez w ciazach farbowala nie wiem czy na poczatku tez wlasciwie ale coz juz po wszystkim;) bo ja farbowalam z 2-3 tyg temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity - ja farbowałam 2 tyg temu. Dla świętego spokoju zapytałam nawet o to moją lekarkę i powiedziała, że to jakiś starodawny zabobon, że teraz farby nie mają dużo amoniaku, a on bezpośrednio nie przenika przez skórę głowy, więc nie ma powodów, żeby włosów nie farbować. I powiedziała, że to, czego się nawdychamy podczas farbowania to zdecydowanie za mało, żeby jakkolwiek mogło zaszkodzić maluchowi. Także farbuj śmiało :) A powiem Ci jeszcze, że mnie kolor wyszedł jak nigdy, piękny, lśniący, no cud malina :D I w ogóle poprawiły mi się paznokcie, włosy, skóra, także służy mi ta ciąża zdecydowanie :) Żabka - ja też mam dużo rzeczy od siostry, przede wszystkim ciuchy (ma chłopca i dziewczynkę, więc do wyboru do koloru) ale też nowiutki materac kokosowo-gyczany, cały zestaw pościeli (tzn poszewek) jakeś nieużywane kocyki, mnóstwo maleńkich zabawek - pluszaków, ładnych i delikatnych grzechotek itd. Wszystko w świetnym stanie, jak nieużywane. No ale poza materacem te największe rzeczy czyli wózek, nosidło, łóżko, wanna, komoda, przewijak itd musimy kupić sami, bo tego ona sama jeszcze używa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam w planach kupować tak od maja - czerwca.Narazie musimy ogarąć z remontami. Naszczęscie wszystkie wieksze wydatki typu wózek.wanienka itp mnie omina. Ale plan macie dobry lepiej co miesiac coś niż potem na raz bo to jednak kaska idzie. Musze dokupić tylko jakieś kocyki pieluszki i UBRANKA ;D A teraz na wiosne to młodego muszę zaopatrzyć. Mam nadzieje że adidasy będą jeszcze dobre.I się za bezrekawnikiem rozglądam ale standardowo nie ma takiego jak ja chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łozeczko tez musze kupic ale wezme od kolezanki bo ona juz nie uzywa i sprzeda taniej. wozek od szwagra;) takze na szczescie te drozsze rzeczy mi odpadna;) moja siostra ma 2chlopakow wiec jesli u mnie bedzie dziewczynka to ewentualnie troche sukienek trzeba bedzie kupic;p no wiadomo pierdloy czyli reczniki butelki kosmetyki itp to sa pierdoly a pewnie wyda sie na nie kupe kasy;) ale musze porozgladac sie na allegro bo siorka kupowala i mowila ze duzo taniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka - no pisałam o tym, że jest o wiele taniej na Allegro. A jak zamawiasz akcesoria u jednego sprzedawcy (a przeważnie jest tak, że jak ktoś sprzedaje butelki, to ma i smoczki i pieluchy tetrowe/flanelowe i mnóstwo innych akcesoriów-pierdół) to naprawdę można zrobić interes życia. Ja np widziałam butelkę Aventa, która w markecie kosztuje 16zł, a na allegro identyczna jest za 9. Kilka takich rzeczy i zbiera się niezła sumka, którą można zaoszczędzić :) Remonty.....Brrrrrrrr, nawet mi nie przypominajcie :D Przed nami malowanie pokoju, kuchni, przemeblowanie, sprzedawanie niepotrzebnych gratów, na samą myśl mi słabo :D Ale jak mus to mus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ze pisalyscie oj remonty ja tez nie wspominam mile tak nam sie ciagnely remonty masakra na szczescie teraz zostal nam tylko pokoj dziecka ale tylko malowanie i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dziewczyny, ja lecę zrobić porządki w szafkach kuchennych, bo tylko baby z dziadem tam brakuje :) Potem zrobię sobie przerwę to do Was zajrzę :) Baj!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na miescie super pogoda przynioslam zakupki i lece do siostry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w planach kupowanie po trochu:-)jak sie dowiem płeć dziecka to wtedy zacznie sie szaleństwo.Moja mama wprawdzie juz nie wytrzymała i nakupiła ciuszków w niebieskich kolorach,bo wszyscy chcą chłopca,mnie juz też kusi na zakupy ale uważam że to jeszcze za wcześnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie macie dziewczyny, że część ubranek dostaniecie, ja niestety nie mam nikogo w rodzinie, kto ma małe dziecko więc wszystko musimy kupić a zielona trochę w tym jestem i nie wiem ile czego. Właśnie jakie ubranka kupujecie? bardziej z długim czy krótkim rękawem? Akurat końcem lata rodzimy więc zastanawiam się jakie będą najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni..moje zdanie...tylko pare rzeczy na zmianę,takie maleństwo szybko rośnie po dwóch tygodniach już trzeba bedzie zmienić garderobe:-)To moje trzecie i też na poczatku wariowałam z ciuchami,ale dzis podchodze rozsadniej do tego.pamietaj też ze będą odwiedziny w domu..rodzina,znajomi,koleżanki itp.każdy coś przyniesie..wiec ja kupuje tylko tyle co potrzeba do szpitala żeby wyjść i na zmiane w domu,reszte z czasem jak będzie rosło.Kupuje używane rzeczy:-)Stać mnie na nowe żeby nie było,ale szkoda mi kasy na pajacyk dla noworodka za 100 zł.Wole tą kase na co innego przeznaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! widzę, że znowu zakupy na tapecie ;) ja jeszcze nic a nic nie kupiłam i tak jak wcześniej pisałam planuję polowanie jak się zrobi ciepło bo teraz nie chce się z domu wychodzić:P też wszystko musimy kupić bo nikt z rodziny nas nie obdaruje - w sumie to tak czy siak wolę wszystko sama wybrać:P co do ubranek to ja na pewno będę polować w lumpeksach bo są tam nowe, markowe ubranka w super cenach ;) jeśli chodzi o mebelki itp. planujemy wybrać się do Ikei. Pozostałe zakupy na Allegro pewnie i w sklepach stacjonarnych. Zrobię sobie pewnie listę bo ja wszystkie zakupy tak planuję i obmyślam. Idę dziś do gina na planową wizytę. Ciekawe czy zrobi mi usg w związku z awaryjną czwartkową wizytą i usg...w sumie to chyba wolę, żeby On też mi zrobił jako prowadzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy Strachulec ja też część kupię używanych a część nowych a te najmniejsze nie będę kupowała drogich firm tylko w pepco np są za grosze pajace. A co sądzicie o takich gotowych wyprawkach np do szpitala tego typu http://allegro.pl/boboraj-wyprawka-do-szpitala-6-elmentow-gdansk-i3010031709.html (link pierwszy lepszy z brzegu). Warto kupić takie 2 do szpitala i później do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni..dokładnie nic więcej nie potrzeba dwa takie komplety na zmiane na początku w zupełności wystarcza i tak po miesiacu wyrosnie:-) Co do pepco to fakt,córa mi mówiła że tam tez za grosze idzie kupić ciuszki....śpiochy po 6 zł,czapeczki po 2,5o..ja jeszcze nie byłam oglądać bo wiem ze mnie pokusi na coś a nie wie czy bedzie chłopiec czy dziewczynka:-)dziś ide do gin,to zapytam go o badania genetyczne i ewentualnie czy coś już widać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koło mnie jak na złość otwierają Pepco:P puszczę tam kupę kasy pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już kilka rzeczy w pepco kupiłam, min właśnie czapeczki i niedrapki po 2zł :D A tak to kilka białych spioszków po 4zł i 2 kaftaniki po 3.50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila to się ciesz lepiej, że będziesz miała dostęp do tańszych ciuszków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy Strachulec kupiłam kaftaniki w rozmiarze 56 i 62, śpiochy też więc wyprawka jeszcze się przyda ale niekoniecznie z takim zestawem jak posłałam linka wyżej bo np czapeczek bawełnianych czy niedrapek nie będę już potrzebować bo kupiłam w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to tak ;) Póki co kupiłam tylko kilka tych rzeczy bo płci jeszcze nie znam a niestety w pepco większość jest albo różowych albo niebieskich jeśli chodzi o te malutkie ubranka, przynajmniej u mnie w pepco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sporo napisałyście, ale już nadrobiła :) no kobietki,ale szalejecie z zakupami :) reni -śmiało możesz farbowac włosy, ja farbowałam po Nowym Roku choć wiedziałam,że jestem w ciąży, bo moja siostra kiedyś nie farbowała prawie całą ciążę, a potem pod koniec zapytała lekarza czy faktycznie nie można to zaśmiał się i powiedział,że właśnie w ciąży powinnyśmy dbać o siebie i ładnie wyglądać i nie ma żadnych przeciwskazań, tym bardziej jak piszecie większość farb nie ma amoniaku :) Także kobietki kupujcie sobie ile możecie, w końcu nam też coś się należy :) starchulec - ładna ta tunika, takie własnie lubię :) A mnie dziś odwiedziła mama i pokazałam jej ten zestaw pościeli i była zachwycona,że taka ładna kolorowa i dobrej jakości :) Hmm nie wiedziałam,że w pepco można kupić takie tanie ciuszki :) dzięki,że wspomniałyscie to zajrzę tam na pewno :) Hehe a wiecie,że dzisiaj jest Dzień Teściowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×