Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Chwila dla siebie:) Dziecko od 6.30 szalało i 10 min temu padł - także minimum godzinka na odpoczynek a potem obiadek i spacerek. Czuję się na tyle komfortowo, że udało mi się ogarnąć dom, zrobić obiad, zakupy i wstawić pranie. I to wszystko z prawie 2-latkiem. Wczoraj byłam na zakupach (mam 18-kę siostrzeńca w niedzielę) i udało mi się w promodzie kupić czerwoną sukienkę za 60 zł (cena I to 165 zł). Jest luźna i wykorzystam ją jeszcze na inne okazje (mamy jeszcze chrzciny u brata ciotecznego, komunię u koleżanki syna). Wczoraj weszłam do SMYKA i zaczęłam oglądać rzeczy dla maluszków (udzieliło mi się od was), właściwie poza becikiem wszystko inne posiadam. Wózek po Dominiku (wymaga mega czyszczenia), ale to w lato, łóżeczko też po Dominiku, niestety wymaga renowacji. Wczoraj też oglądałam łóżka dla Dominika i się zastanawiam czy kupić takie 1,60 na 80 czy może pomyśleć przyszłościowo i zainwestować w piętrowe. Idę po dokładkę brokułowej - jest pyszna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wam powiem ze my z mama chodzilysmy kiedys po lumpexach i kupowalysmy mlodym siorki ciuszki i Janek to mial same H&M Zary i inne firmowki za grosze i kazdy sie pytal gdzie siorka kupuje takie super ciuszki, siorka tez ma kase ale naprawde szkoda pieniedzy na spioszki drogich firm ktore zalozy ze 3razy i beda za male i powiem wam szczerze ze tez troche kupowala w pepco ale duzo z pepco po 1-2 praniach zmienialy kolor albo si mechlily ale nie wszystko, zalezy co, a te ciuszki z lumpka naprawde nosil Janek teraz Antos no i beda dla mnie, i polecam półbody cos takiego http://allegro.pl/rampersy-polbody-62-68-cm-i3063702253.html tylko czesto sa bez gumki naprawde fajna rzecz i latwo sie przebiera dzieciaka moja siostra mowila zawsze ze to najlepsze co mogl ktos wymyślić i do tego tylko jakies body ;) to sie powymadrzalam i juz koncze mowie jakbym miala z 5dzieci a to moja pierwsza ciaza hehe ale jak moja siostra urodzila 1syna to ja ciagle z nia siedzialam a pozniej jak poszlado pracy i mlody mial 5-6mies to ja z nim siedzialam bo nie mialam wtedy pracy wiec czase czulam jakbym go wychowywala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis siostra robila ogorkowa i mi naszla ochota wczoraj robilam rosol wiec chyba doorzuce do niej ogorkow;p a mam swoje wiec sa pyyycha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka- miałam to samo z pilnowaniem dzieciaków sióstr :) nawet w piatek idę nocować do siostry bo w sobote mam pilnować jej 6 latkę, która uwielbia jak przychodzę, bo właściwie często ja bawiłam jak była maleńka :) a teraz wie,że ciocia ma dzidziusia w brzuszku to chodzi i dotyka i jak coś jem to wypytuje czy dzidzia lubi to tak samo jak ja :) A pochwalę się Wam dziewczyy, załatwiłam dzisiaj 3 bilety i zabieram siostry w piątek na imprezę organizowaną u nas w mieście specjalnie dla Pań na Dzień Kobiet :) trochę tajemnoczo napisali i niewiadomo czego się spodziewać, pewnie będzie jakiś występ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzę postów
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, trzeba używać póki jeszcze można, później bedzie ciężęj gdziekolwiek wyskoczyć :) Mężuś powiedział,że nie da mi spokoju i trzeba bedzie wyjechać na porządną majówkę i wykorzystac w pełni lato :) nie moge sie doczekać kiedy będzie już na tyle ładnie by nie trzeba było kurtek ze soba nosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dobrego dziś pichcicie na obiad? ja mam smaka na kopytka z sosem grzybowym (ale domowej roboty). Poczekam jeszcze trochę i o 16 -tej zabiore sie za nie,żeby zjeść wpólnie z mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam ogorkowa dla siebie bo moj M,. bedzie dopiero po 19 wiec je w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na weekend wyjeżdżam na wieś do rodziców, mam nadzieję że pogoda dopisze.Dziecko dalej śpi, mąż wraca do domu a ja leżę i się lenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻABKA -ja tez mam dzis ogórkową:) w czwartek mam bad prenatalne. mam nadzieje ze wszystko bedzie ok i liczę na córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja mam 13tego i jakos po cichu tez mysle o corce:) ma byc Hania:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z doswiadczenia radzę wam kupic dobrej jakosci pieluchy tetrowe. ja musialam dokupywac bo niektóre po 1 praniu nadawały się do spalenia. tak samo becik/ rożek -nie kupujcie na allegro -lepiej zobaczyc i dotknąć czy jest miękki i ciepły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chcialam syna ale ostatnio za duzo chlopakow u nas i chce core:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie Hania. U nas nie wiem może Natalia:) Pierwsza jest EMilka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra akurat miala rozek z firmy drewex powiem wam ze fajny troche kosztowal ale drugie dziecko w nim teraz bawi i mowila ze mi tez da bo wogole nie zniszczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chce córkę :) i jesli sie sprawdzi, a raczej potwierdzi to będzie pewnie Maja :) hehe chyba że się coś odmieni :P a ja za tydzien idę na 18-tkę hehe, dobrze,że już 2 trymestr to chociaż coś zjem :) potem w maju komunia a wczerwcu prawdopodobnie wesele wpadnie :P także jeszcze cos użyję zanim będzie całkiem ciężko chodzić :P kurcze a ja ogórkowej nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys tez nie lubilam nie wiem jak to moglo byc bo teraz uwielbiam ale ze swoich ogoreczkow i nie zabielana mmmmniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka - no to będą dwie Majki, bo u nas też imiona już wybrane! :D A dla chłopca Maciek :) Ja też 13 mam wizytę, ale zwykłe usg, choć kto wie - może w końcu się czegoś doktorka dopatrzy :P Bo na tym prenatalnym niestety mały nie chciał współpracować i nie rozłożył nóg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sercu cos czuje ze bedzie syn. w pierwszej ciazy czulam od poczatku ze córka i kupowalam same sukienki i rózowe ubranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwsze ruchy w pierwszej ciazy czulam w 16 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka - ja w pierwszej ciąży w 18 tygodniu. Teraz rozmawiałam ze swoją gin i powiedziała, że obecnie w 16 najwcześniej (kopnięcia) ale już teraz mogę czuć jego tańcowanie - czyli przewalające się wody płodowe. I fakt, wieczorem jak leżę na płasko, mam czasem takie uczucie jakby rybka mi pływała w środku. I wiem, że to nie są flaki ani nic innego, to się po prostu czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez kielecki wlasnie o to mi chodzi nie o kopniaki tylko o te takie pierwsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczko cieszę się że nie tylko u nie czas imprez się rozpoczyna:) Co prawda wesela nie mam, ale mam sporo ciotecznego rodzeństwa - także nic nie wiadomo:) Nienawidzę tych reklam na dole - wrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Emilka to coraz bardziej popularne imię, ja też mam na imię Emilia. Moje pierwsze ruchy poczułam ok 19 tc. Dominik dal mi się we znaki, kopał aż żebra mnie bolały. Dziewczyny USG mam 15-go marca, liczę że pojawi się siusiak:) Imiona wybrane, dla chłopaka Kacper, dla dziewczyny Nadia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonez- fajne pewnie to uczucie tych rybek :) ja sie nie moge doczekać, choć kiedyś coś tam poczułam i czasem wydaje mi się,że też coś czuję, ale nie mam doświadczenia więc nie wiem czy to faktycznie te wody przepływają czy tylko wkręcam sobie :) wow ja tu gadu gadu a miałam o 16-tej robić kopytka :) ok na chwilke uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×