Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gochajestem

W UK jest lepiej niż w PL a odradzacie innym wyjazdu. Skąd w was tyle jadu!

Polecane posty

Azjatycka Pani: A jak ja slysze, ze ktos chce wyjechac do tej zacnej Anglii bez angielskiego i zadnego wyksztalcenia (co mnie nota bene nie dziwi, bo wieksza polowa Polonii w UK jest bez wyksztalcenia), to od razu nasuwa mi sie na mysl, ze chce taka zyc na lasce Panstwa czyli brac benefity i ewentualnie pracowac przy tasmie z Polakami, jak na wygnaniu do Syberii xxxxxxxxxxxxx Alez oczywiscie, ze Ci sie nasuwa na mysl. Bo przeciez Ty o niczym innym nie potrafisz myslec jak tylko o tym, ze gdzies w GB masa ludzi dostaje zapomogi i zasilki za nic, czego nie mozna powiedziec o Tobie. Oh, jaka szkoda! Wyplacz sie, wyplacz na tym forum. A dawaj jeszcze wiecej! Przeklete beneficiary, co nie? One dostaja pieniadze w tej biednej Europie a taka Azjatycka Pani w bogatej Azji musi sie sama utrzymac. 😢 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjatycka Pani: A jak ja slysze, ze ktos chce wyjechac do tej zacnej Anglii bez angielskiego i zadnego wyksztalcenia (co mnie nota bene nie dziwi, bo wieksza polowa Polonii w UK jest bez wyksztalcenia), to od razu nasuwa mi sie na mysl, ze chce taka zyc na lasce Panstwa czyli brac benefity i ewentualnie pracowac przy tasmie z Polakami, jak na wygnaniu do Syberii xxxxxxxxxxxxx Alez oczywiscie, ze Ci sie nasuwa na mysl. Bo przeciez Ty o niczym innym nie potrafisz myslec jak tylko o tym, ze gdzies w GB masa ludzi dostaje zapomogi i zasilki za nic, czego nie mozna powiedziec o Tobie. Oh, jaka szkoda! Wyplacz sie, wyplacz na tym forum. A dawaj jeszcze wiecej! Przeklete beneficiary, co nie? One dostaja pieniadze w tej biednej Europie a taka Azjatycka Pani w bogatej Azji musi sie sama utrzymac. 😢 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjatycka Pani: A jak ja slysze, ze ktos chce wyjechac do tej zacnej Anglii bez angielskiego i zadnego wyksztalcenia (co mnie nota bene nie dziwi, bo wieksza polowa Polonii w UK jest bez wyksztalcenia), to od razu nasuwa mi sie na mysl, ze chce taka zyc na lasce Panstwa czyli brac benefity i ewentualnie pracowac przy tasmie z Polakami, jak na wygnaniu do Syberii xxxxxxxxxxxxx Alez oczywiscie, ze Ci sie nasuwa na mysl. Bo przeciez Ty o niczym innym nie potrafisz myslec jak tylko o tym, ze gdzies w GB masa ludzi dostaje zapomogi i zasilki za nic, czego nie mozna powiedziec o Tobie. Oh, jaka szkoda! Wyplacz sie, wyplacz na tym forum. A dawaj jeszcze wiecej! Przeklete beneficiary, co nie? One dostaja pieniadze w tej biednej Europie a taka Azjatycka Pani w bogatej Azji musi sie sama utrzymac. 😢 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azjatycka pani: A jak ja slysze, ze ktos chce wyjechac do tej zacnej Anglii bez angielskiego i zadnego wyksztalcenia (co mnie nota bene nie dziwi, bo wieksza polowa Polonii w UK jest bez wyksztalcenia), to od razu nasuwa mi sie na mysl, ze chce taka zyc na lasce Panstwa czyli brac benefity i ewentualnie pracowac przy tasmie z Polakami, jak na wygnaniu do Syberii xxxxxxxxxxxxx Alez oczywiscie, ze Ci sie nasuwa na mysl. Bo przeciez Ty o niczym innym nie potrafisz myslec jak tylko o tym, ze gdzies w GB masa ludzi dostaje zapomogi i zasilki za nic, czego nie mozna powiedziec o Tobie. Oh, jaka szkoda! Wyplacz sie, wyplacz na tym forum. A dawaj jeszcze wiecej! Przeklete beneficiary, co nie? One dostaja pieniadze w tej biednej Europie a taka Azjatycka Pani w bogatej Azji musi sie sama utrzymac. 😢 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benefity sa potrzebne dla zdrowej ekonomii i tyle. zabierz ludziom benefity to zrobi sie fdokladnie to co widzimy w polsce, upadajace zaklady pracy, obnizki wyplat, redukcja pracownikow oraz inflacja.. poczytajcie na ten temat troche najpierw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!, spokojnie, wystraczy mi jeden post a nie cztery pod rzad. Rozluznij posladki :) "gdzies w GB masa ludzi dostaje zapomogi i zasilki za nic" Zawsze stane po stronie ludzi ciezko pracujacych jak i rowniez po stronie Brytyjczykow. Bo darmozjady z biednych krajow Wschodniej Europy i nie tylko sie pozjezdzali i rozwalaja im kraj, ograbiajac z pieniedzy :) xx "Wyplacz sie, wyplacz na tym forum" Ja mam raczej ubaw :D A ty spinasz poslady ;) xx "Przeklete beneficiary, co nie?" Raczej zalosne beneficiary. Mnie takich osob szkoda. :) xx "One dostaja pieniadze w tej biednej Europie a taka Azjatycka Pani w bogatej Azji musi sie sama utrzymac." Owszem, Azja jest bogata. To raz. Dwa - rozumiem, ze dla ciebie pojecie "utrzymania sie" to nic innego jak jalmuzna od panstwa? ;) xx "benefity sa potrzebne dla zdrowej ekonomii i tyle" Wlasie widac jak dzieki ogromnej ilosci darmozjadow ekonomia UK rosnie w sile ;) xx "zabierz ludziom benefity to zrobi sie fdokladnie to co widzimy w polsce" Ty tak na serio teraz czy zartujesz? Przeciez mi sie rozchodzi o benefity dla cudzoziemcow mieszkajacych w UK. Brytyjczycy niech sobie biora. Ich kraj, ich prawo. Ty jestes tam gosciem. xx http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,67734,6553709,Polacy_w_kolejce_po_brytyjskie_zasilki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto spina poslady to spina. Chyba kazdy na tym topiku juz od kilku dni widzi o co Ci sie rozchodzi kobieto. :D Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurse2009*
Witam najwazniejsza jest motywacja i moze sie udac. Jestes przygotowana to wyjezdzaj. Ja znalam angielski tylko troszeczke ale sytuacja zmusila mnie do nauki tutaj w ekspresowym tempie. I nie przyjechalam za pieniedzmi czy praca tylko do meza ktory co roku przekladal powrot do Polski. Narzekal ze jest przepracowany i nie ma pieniedzy alewciaz tu siedzial. Przygotawalam moje dokumenty corke pod pach i dojechalysmy do niego. po 4 latach jego pobytu tutaj odkrylam, ze narobil dlugow na 8tys. Funtow bez mojej wiedzy podarowal je na otworzenie interesu" w Polsce co nie wyszlo ale kredyty zostaly. Chociaz nie jestesmy juz razem udalo mi sie nie zwariowac i radze sobie. Pomoc dobrych ludzi nie tylko polakow sprawila ze moglam tutaj zostac i pracowac z dwojka dzieci z jednego meza. Zeby dostac jak mowicie benefity trzeba pracowac lub spelniac warunki. Od kwietnia zmieniaja sie przepisy i ktoz to wie... Jestem pewna ze mozna sobie dac rade rowniez tutaj. W Polsce rowniez mialam prace i mozliwosci rozwoju. Po dzieciach widze ze jest im tu pod pewnymi wzgledami latwiej. Szkola zacheca do nauki. Tylko teskimy yroche za rodzinka i przyjaciolmi ktorzy zostali. Jedno jest pewne gdyby mnie maz nie postawil w takiej sytuacji nie odwazylabym sie wyjechac z 6letnia wowczas corka. Nie bylo zdrad. Coz czasem malzenstwo nie udaje sie. Przyjedziesz i przekonasz sie.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze niektorzy znalezli sobie hobby i przesiaduja na kafe godzinami :D coz za marnotrawstwo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] si-xa benefity sa potrzebne dla zdrowej ekonomii i tyle. zabierz ludziom benefity to zrobi sie fdokladnie to co widzimy w polsce, upadajace zaklady pracy, obnizki wyplat, redukcja pracownikow oraz inflacja.. poczytajcie na ten temat troche najpierw.." xxxx wszytsko prawda - tyle, ze branie benefitow z kraju ktory cie gosci - to szczyt braku klasy - to jak jedzenie w darmowej jadlodajni dla bezdomnych;/ ale kazdzy dziala wedlug wslanych wartosci;-) System benficiarki doporowadzi do upadku gospodarczego - co juz widac w europie;-) z tym ze to sa trudniejsze sprawy - i zwykla benficiara moze tego nie objac - ona sie tylko interesuje tym czy dostanie 400 czy 500 tygodniowo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] tink! widze, ze niektorzy znalezli sobie hobby i przesiaduja na kafe godzinami coz za marnotrawstwo czasu..." xxxx jelsi ci szkoda czasu - to nie przesiaduj;-) as easy as it is;-) bo n arazie to przyganial kociol garnkowi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR: System benficiarki doporowadzi do upadku gospodarczego - co juz widac w europie z tym ze to sa trudniejsze sprawy - i zwykla benficiara moze tego nie objac - ona sie tylko interesuje tym czy dostanie 400 czy 500 tygodniowo xxxxxxxxxxxxxxx Co oczywiscie strasznie kluje Cie w oczy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ror nie dzialaja na mnie twoje zalosne gadki. W porownaniu z toba mnie tu wogole nie ma. Biedna ta twoja koza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie kluje Cie w oczy." xxxx a co jestes taka ciekawska co mnie kluje, hm?;-) mniejsza co mnie kluje w oczy wazne ze w zadek nie uwieralo;-) xxx tink! ror nie dzialaja na mnie twoje zalosne gadki. W porownaniu z toba mnie tu wogole nie ma. Biedna ta twoja koza... xx jasne....;-) a swistak siedzi i zawija;-) spoko, luz - wierzymy ci;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Biedna ta twoja koza..."xxxx xxx co do kozy to proponuje zebys sie swoja zajela;-) o nie juz fantazjujesz o mojej;-) moja jest juz zajeta;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR: a co jestes taka ciekawska co mnie kluje, hm? mniejsza co mnie kluje w oczy wazne ze w zadek nie uwieralo xxxxxxxxxxxxxx Nie jestem ciekawska, stwierdzilam tylko fakt. As easy as it it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem ciekawska," xxxx tylko winni sie tlumacza;-) xxxxx stwierdzilam tylko fakt. As easy as it it. xxxx fakt to bys stwierdzila liczac sume przylugujacych zasilkow per dziecko;-) co do tego co mnie uwiera - to mozesz sobie tylko fantazjowac;-) as easy as it is ( btw - ciesze sie ze sie ode mnie uczysz;-) trzymaj tak dalej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie koza nie potrzebna. Tylko jednostki aspoleczne wola otaczac sie kozami anizeli ludzmi. Gdybys miala watpliwosci to o tobie sloneczko. Pyskowki to twoja jedyna rozrywka. Wybacz, ze nie bede brala w tej, niskich lotow, zabawie. Zycze ci milego dnia/wieczora/nocy co tam mas teraz w twojej strefie czasowej. Adio malenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Adio malenka" Co prawda to nie do mnie, ale co to znaczy "Adio"? Po jakiemu to? :o xx "tyle, ze branie benefitow z kraju ktory cie gosci - to szczyt braku klasy" Zgadzam sie w 100%. Chociaz... ta cala si-xa chyba ma dziecko z Walijczykiem tak? I zamierzaja sie pobrac? Pisala rowniez, ze pracuje, wiec ona mi jakos do schematu typowej beneficiary nie pasuje. Akurat si-xa mi nie przeszkadza. Ale wystarczy przejrzec topiki i widac agentki, co to jeszcze nie wyjechaly za granice, a juz pytaja na forum o benefity, ile im sie bedzie nalezec, ile trzeba czekac. Sa tez i takie, ktore siedza w UK, a nigdy nie pracowaly w swoim zyciu. I ciagna od panstwa ile wlezie (uwaga, nie pisze tylko o Polkach, ale fakt, ze Polki w duzej mierze nie roznia sie niczym od innych emigrantow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie zastanawia o czym wy tu w ogóle piszecie? Jakie benefity, zmywaki? Znacie kogoś kto tak zyje? Bo ja nie. Znam normalnych ludzi którzy uczciwie pracują (owszem niektórzy zaczynali od najgorszych prac ale teraz to daleka przeszłość). ROR czy tam azjatycka bo już się gubie: znasz osobiście ludzi którzy wciąż siedzą na zmywaku? Czy informacje pochłonięte z mediów (które mówią prawdę i tylko prawdę :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam nowego
Nie wnikam w to kto zyje z benefitów ,a kto nie.Jedni nie pracuja inni mają dodatki do małych zarobków .ok Zastanawia mnie tylko jedna rzecz ...życ sobie przez kilka lat ,nie pracowac bo kasę sie dostaje.A co gdy dzieci dorosną skończą naukę i dodatki od państwa tez przestaną wpływać.Co dalej ? I potem będzie jak to jest zle w uk. Benefity są dla ludzi ..zgodzę sie ale jak ktos jawnie te uprawnienia wykorzystuje i nie mysli co bedzie kiedyś to niech ma póżniej pretensje tylko sam do siebie. Nie sztuka brac ale trzeba jeszcze pomyslec, lata lecą .Niektórzym w trudnych początkach pomogla pomoc panstwa ,docenili to i teraz radza sobie sami i zyja z własnych zarobionych pieniedzy. Wiem to z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROR: co do tego co mnie uwiera - to mozesz sobie tylko fantazjowac xxxxxxxxxxxxxx Ale ja nic nie pisalam o zadnym uwieraniu, czytaj ze zrozumieniem. Chyba, ze sama sie juz pogubilas w tym co Ty piszesz a co kto Tobie odpisuje. Bo o uwieraniu to ty napisalas. Stwierdzilam prosty fakt, kluje Cie w oczy to, o czym na tym forum piszesz. Nie trzeba byc jakims specem zeby to dostrzec, Jednych kluje w oczy to, ze ktos ma lepsza prace, drugich to, ze ktos dostaje pieniadze za nic a jemu sie nie naleza. Simple. Tutaj nie trzeba toczyc dlugich dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] tink! mnie koza nie potrzebna. Tylko jednostki aspoleczne wola otaczac sie kozami anizeli ludzmi." x xxx widze ze ktos tutaj wzial biedna kozke na powaznie;-) ;-) ;-) xxxx Gdybys miala watpliwosci to o tobie sloneczko. Pyskowki to twoja jedyna rozrywka. Wybacz, ze nie bede brala w tej, niskich lotow, zabawie." xxxxxx wybczam - skoro ci tak zalezy;-) xxxxx Zycze ci milego dnia/wieczora/nocy co tam mas teraz w twojej strefie czasowej. Adio malenka" xxxx mam swzystko naraz;-) a zyczenia - bog zaplac i wzajmenie;-) malenka? - to rozumiem ze w domysle ty jestes wielki/a?;-) podswiadomosc przemowila;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chociaz... ta cala si-xa chyba ma dziecko z Walijczykiem tak? I zamierzaja sie pobrac? Pisala rowniez, ze pracuje, wiec ona mi jakos do schematu typowej beneficiary nie pasuje. Akurat si-xa mi nie przeszkadza." xxxx ja nie odnosze sie w swoich wypowiedziach do personalnych sytuacji, nie odrazniam za bardzo nikow - jesli pamietam osobe to po tresci, dlatego niestety nie lacze faktow co kto wczesniej napisal - bo szkoda na to pamieci;-) xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam nowego
Wiem to z doswiadczenia ...czyli nie ciągnęła mnie łatwa kasa i darmowa .I nie mam sie czego wstydzic ,bo na dzien dzisiejszy przez to ze nie siedzialam w domu mam lepsza prace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"charmsy Tak mnie zastanawia o czym wy tu w ogóle piszecie? Jakie benefity, zmywaki? Znacie kogoś kto tak zyje? Bo ja nie." xxxx w realu - nie. a o czemu piszemy o zmywakach - to piszemy z przymruzeniem oka ;-0 bo na tym forum - jest to najwidoczniej najgorsza "obelga" 9gorzej od pracy za zmywaku to juz tylko byc stara panna , wedlug niektorych chyba;-) xxxx ROR czy tam azjatycka bo już się gubie: znasz osobiście ludzi którzy wciąż siedzą na zmywaku? Czy informacje pochłonięte z mediów (które mówią prawdę i tylko prawdę )" xxxx nie znam - sporo moich znajomych (i ja ) rtak pracowlaismy na studiachh - kelsnwrowanie, sprzedaz i inne takie dajace natychmiastowa gotowke - ale potem kazdy przystapil do pracy na swoja przyszlosc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednych kluje w oczy to, ze ktos ma lepsza prace, drugich to, ze ktos dostaje pieniadze za nic a jemu sie nie naleza." Oczywiscie, ROR na pewno zazdraszcza wszystkim "lepszej" pracy, cokolwiek to by mialo znaczyc i tych slynnych benefitow. Ja tez zazdraszczam. Poczulas sie juz lepiej? xx "Simple" Zobacz ROR, zangielszczyla sie juz :) Cwiczy ladnie. Polsuszna jest :) xx "Tutaj nie trzeba toczyc dlugich dyskusji" Czasem trzeba. Bo wiekszosc zdaje sie nie rozumiec. Coz, takie forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale ja nic nie pisalam o zadnym uwieraniu, czytaj ze zrozumieniem. " xxxxx rozkazywac to mozesz sobie swojej matce ;-) nalezy jej sie (skoro nie wpoila ci grzecznych form ;-) xxxxx Stwierdzilam prosty fakt, kluje Cie w oczy to, o czym na tym forum piszesz. " xxxxx to co mnie potencjalnie kloje w oczy to jest - wrazenie a nie fakt - gdybys na studiach np. miala taki przedmiot jak logika - to bys teraz nie cierpiala takich katuszy;-) xxxxx Nie trzeba byc jakims specem zeby to dostrzec, xxxxx dostrzec to ty mozesz rowerzyste na jezdni - a twoej wrazenia i projekcje na temat tego co sie siedzi komus w glowie (lub sercu;-) pozostaja nadal twoja fikcja;-) as easy as it is;-) xxxx Jednych kluje w oczy to, ze ktos ma lepsza prace, drugich to, ze ktos dostaje pieniadze za nic a jemu sie nie naleza. Simple. Tutaj nie trzeba toczyc dlugich dyskusji.' xxxxx wyjasnie ci na przykladzie (zeby ci bylo latwiej;-) - nie umiem gotowac, ale mam ulubione dania /czyli mam opinie w danej sprawie - co nie oznacza ze aspiruje na naczelnego kucharza;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR czy tam azjatycka bo już się gubie: znasz osobiście ludzi którzy wciąż siedzą na zmywaku" Znam. Mnostwo. Pisalam, ze wiekszosc ludzi, ktorych znalam ze szkoly, ci z najgorszymi ocenami, bez zadnego wyksztalcenia wyjechali do UK i pracuja albo na zmywakach albo sprzataja hotele/biura. Wiec uwazam, ze slynne zmywaki to nie tylko ironia. Polacy w UK glownie kojarza sie z tania sila robocza i chwytaja sie czegokolwiek. Nawet zmywakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja nie odnosze sie w swoich wypowiedziach do personalnych sytuacji, nie odrazniam za bardzo nikow - jesli pamietam osobe to po tresci, dlatego niestety nie lacze faktow co kto wczesniej napisal" - ROR xx Ja wlasnie skojarzylam si-xe. Wczesniej, zanim sie tu zalogowalam, podczytywalam forum i si-xa jest tu dosc "popularna" osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×