Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Kini trzymaj sie dzielnie, widzę ze te ostatnie dni masz naprawdę trudne. Pomysł, ze za tydzień będziesz już mamusia pełna gębą. Będę Cię wtedy zasypywac pytaniami bo będę właśnie przechodziła to co Ty. Uwierz mi ze rownież jestem podekscytowana tym Twoim porodem. Bądź dzielna! Jesteśmy z Tobą! Ja 8.05 mam ostatnia wizytę i dowiem sie ile moja Blanka waży. "Oczekująca" to smutna wiadomość, myślałam ze oglosisz nam dobra wiadomość. Ale nie zalamuj sie, tzn , ze do zapłodnienia u Ciebie dochodzi a organizm najczęściej odrzuca nieprawidłowe zarodki, tak sie dzieje w 50%ciaz. Wiem ze to trudne, ale na przyszłość lepiej nie robić testu tak wcześnie, ale wież ze to trudne- sama tak robiłam. W cyklu kiedy zaszlam w ciążę czekalam na @ jak na zbawienie żeby zacząć stymulacje, a tu beta 600 :-) Pozdrawiam Jeny, Nadzieja, Edzia, Lonia,Kanapka, Gusia z Alunia, za chwillke Kini z Emilka:-), Marietanka, agaolcia i wszystkie których nie wymienilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniuś trzymamy kciuki z Natusiem ,bedzie dobrze ,ale ci dobrze że juz będziesz trzymać swoje szczęście w ramionach. Koniecznie daj znać jak sie czujecie . xxx loniu żeby cię pocieszyć to ci powiem że do moich mrowień dochodzi jeszcze puchnięcie i boli jak cholera juz wytrzymać nie mogę do tego dochodzi niepokój ,złość i bezradność .Wyżywam się bez powodu na moim biednym Jaśku już bym chciałą urodzić xxx Joasienka ty też już niedługo a ty jak rodzisz??? Pozdrawiam mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko ja 23 tez mam CC- mam małe wymiary miednicy. 2 tyg po Kini:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super, zaczyna sie ciag wiosennych porodow. Kini, czekamy na dobre wiesci! Keyt, gratulacje dziewczynki i baw sie dobrze na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniusia trzymamy z Alą mocno kciuki za ciebie i Emilkę, jak będziesz na chodzie daj znać co u Was Moc buziaki i powodzenia będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joasienko Ty masz planowane cc na ten sam dzien co termin porodu według miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny ja w stopce zmieniłam termin porodu na termin CC, wg miesiączki wychodzi mi 28.05, wg USG 26.05. Jak sie czujesz? Ty tez już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini Nie odzywałam się, bo zaryzykowałam i pojechałam na ostatni wyjazd do polskiego domku w sobote i dzisiaj wróciliśmy. Żyłam oczywiście w strachu, oby nic się nie zaczęło, ale jesteśmy już na miejscu w Niemczech. Te bóle jak miesiączkowe powtarzają się, nogi puchną i pojawiają się jakieś bóle po bokach idące od góry w dół, więc chyba bóle przepowiadające. Jutro mam ostatnią wizytę u ginekolog z ktg, więc zobaczymy co powie. Oczywiście trzymam mocno kciuki za Ciebie, żeby wszystko poszło jak powinno i obyś jak najszybciej tuliła swoją Emilkę. Będę całą środę o Tobie myślała, bo przecież towarzyszymy sobie od początku naszych dwóch kreseczek. Niewykluczone, że Ty będziesz wychodziła z Emilką do domku, a ja będę kładła się na stół operacyjny, żeby móc utulić swoją Wiktorię. Podaję Ci mojego e-maila, żebyśmy mogły wymienić się numerami telefonu. Jak urodzę, to przysłałabym Ci smsem informację, żebyś poinformowała dziewczyny na forum co się ze mną dzieje. Mój e-mail: edzia_kowalska@wp.pl Jeszcze raz wszystkiego dobrego i wracaj jak najszybciej do domku ze swoim Skarbem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za wsparcie ,jesteście nieocenione ❤️ Jak tylko będę mogła dam znać , jakoś się ogarnełam , wymaniciurowałam , wywoskowałam i dokonałam wszelkich ablucji.. ;-) Mogę iść.. Będziemy w kontakcie ściskam Was mocno 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini77 bądź dzielna Kochana!!! dasz radę, poród to pikuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justinchen
Kochane kolezanki przypadkiem tu na was weszlam :) X Kanapko trzymam za Ciebie kciuki , mam nadziene , ze pokonasz wszystkie przeciwnosci :) X Loniu pozdrawiam Cie serdecznie !!!!! Caluski w Michasiowy brzuszek! Ciesze sie , ze wyladowalas na takim topiku . Gorace usciski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamałaka , dziewczyny dzięki raz jeszcze - zmykam papa !!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Wpadłam tylko Wam powiedzieć, że byłam dziisaj na wizycie u ginekolog i jutro rano mam jechać do szpitala i albo jutro albo w najbliższych dniach będę miała cc, w każdym bądź razie prędzej niż 13 maja, bo po usg wyszło, że nie mam prawie wód płodowych, a to oznaczałoby za duże ryzyko czekać do 13 maja na poród. Dam znać jak będzie coś wiadomo. A dzisiaj muszę jeszcze pozapinać na ostatni guzik wszystkie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca na dobre wieści
edzia81 to super wieści. Fajnie, że już niedługo będziesz mogła zobaczyć i przytulić bobaska :) Trzymamy kciuki by wszystko było ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini- wlasnie wstalam i odrazu o Tobie pomyslalam, ciekawe czy to juz? :) jeju normalnie czuje sie jakbym to ja juz rdzila, tyle emocji , ze szok... wwwwwwwwww Edzia- za Ciebie tez trzymam kciuki, jeszcze chwila i Wiktoria bedzie z Toba, jaaa ale sie ciesze Waszym szczesciem:) wwwwwwwww Pozdrowienia dla wszystkich, czekam na wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu a czy To sie jakoś objawialo, to ze masz mało wód plodowych? Ja we środę tez mam to USG i mamy zdecydować czy tez nie robić wcześniej. Kurcze zestresowalam sie, myślałam ze raczej rzadko sie przyspiesza ten termin. Prosze daj znać jak najszybciej co u Ciebie wyszło. Boże co tu sie dzieje na tym forum, dzieciaczki sie pchają na świat:-) Trzymaj sie cieplutko, nawet jeśli wyjdzie ze wcześniej, tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju ile emocji.. Kini, Edzia trzymam mocno kciuki, już za chwilę będziecie tuliły swoje kruszynki :) Czekamy na wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu.. powodzenia Kochana.. Pamiętaj, że nie jestes sama ;-) Wszystkie Cię tu solidarnie wspieramy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinchen.. Buziaki.. :-* dziekuje Ci bardzo za miłe słowo... A co u Ciebie? Jakieś nowości? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu powodzenia kochana będzie wszystko dobrze strasznie Wam fajnie że to już :) Kini, Edzia jestem myślami z Wami i czekam na dobre wieści. Joasienka, Nadzieja, Jeny a Wy siedzicie już na torbie i nadsłuchujecie czy to już? Ale niedługo będzie tu mamuś :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasienka u mnie nie było żadnych objawów. Wszystko normalnie jak zwykle. Nie musisz się stresować, bo lekarz przy każdym usg mierzy ilość wód płodowych i jakby było coś nie tak to od razu by Cię poinformował. Ja byłam przed 2 tygodniami u mojej ginekolog i napisała mi, że mam w dolnych granicach normy wody płodowe, ale zawsze to była norma, a dzisiaj powiedziała, że jest bardzo mało wód, a właściwie prawie wcale i dlatego powiedziała, że najlepiej byłoby przyspieszyć poród, dla bezpieczeństaw. Ja też jestem tego zdania, że najlepiej zrobić wcześniej. W końcu u mnie to już jest 39 tc, także nie ma problemu, dziecko waży już orientacyjnie wg usg 3,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziu- dobra decyzja, dzidzia juz duża, swoje wazy ;) i jest donoszona, po co przeciągac, zwłaszcza ze to juz 39 tydz a cesarki wczesniej sie planuje, trzymam kciuki !! czekamy na dobre wiesci :) anetko-Ty masz dziołszko spanie :D kini dzis poszła do szpitala a jutro ma miec cc, obiecała ze wysle smska wiec jak tylko cos napisze to od razu Wam przekazę :) joasienko pózniej Ty, nadziejka z tego co kojarze ma początek czerwca.. ja jeszcze miesiąc.. choc jakbym mogła to urodziłabym dzis.. mam dosc, jest mi ciężko jak cholera, nogi rwą, zgaga piecze, boli kręgosłup, jak stara baba chodze wolno i wszystko mnie wkurza...torby jeszcze nie spakowałam ale wszystko przygotowane.. wczoraj zaczełam prasowanie, ile tego jest !!!! pare rzeczy i musze odpoczac wiec w takim tempie moze sie nie wyrobic ;) pozdrawiam wszystkie mamusie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu dziękuję! Myślałam ze może mała Wiki sie mniej ruszala bo tak niby jest jak jest mało wód plodowych. Widzisz jednak nie będzie 13 :-) a mówiłas ze to pechowa data. A moze wyjdzie 10.05 tak jak ja sie kiedys pomylilam. Jak mała waży 3,5 kg to nie ma na ci czekać- jest w pełni rozwinięta. Szczerze mówiąc chciałabym żeby u mnie wyszło podobnie. Daj nam znać jak najszybciej jak tylko będziesz mogła i miała siły. Calujemy mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki Kini napisała że jest po badaniach, mała Emilka waży 3775g, będzie miała znieczulenie międzykręgowe czyli będzie świadoma i ze ma stracha i jutro da znac :) trzymamy kciuki !!! już sie nie mogę doczekac az jutro przeczytam ze Emilka jest juz na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kini napisała ze ma juz malutką przy sobie :D 59cm 3690 waga i jest śliczna :) po mamusi oczywiście :) mamy drugą dziewczynkę na forum :D jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini- moje gratulacje:) oj nawet nie wiesz jak sie ciesze, ze malutka jest juz z Wami. Mam nadzieje, ze szybko wypuszcza Was do domu i bedziesz mogla w pelni cieszyc sie swoim szczesciem:) Jak tylko bedziesz mogla to napisz jak samopoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini gratulację dla Ciebie i męża cieszę się że wszystko ok i malutka jest już z Wami a więc wszystkiego najlepszego dla całej rodzinki na tym nowym etapie wracajcie szybko do sił dużo zdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, jaka długa pannica, jak modelka! To teraz czekamy na kolejne dzieciaczki no i relację Kini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini,... gratulacje dla szczesliwych Rodziców.. :-) czekany na "opis wydarzen" i fotorelacje :-) p.s Jeny - dzieki za wiesci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini, gratulacje! duża dziewczynka:) Odpoczywajcie i wracajcie jak najszybciej do domu bo tu ciotki wyczekują na zdjęcia. To chyba te hormony.. bo aż się popłakałam :) Edziu teraz na Ciebie i Wiki czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×