Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Kanapko czy Damianek będzie grzeczny czy nie podczas chrzcin to nieważne , nie można przecież wszystkiego zaplanować no i dzieci są różne przecież. U nas smoczek nie sprawdził się prawie wcale , próbowałam dawać w szpitalu bo nie miałam pokarmu i płakała ale szybko się zorientowała że z tego nic nie leci i nie chciała , teraz mam ze dwa w wózku i w łóżeczku ale pluje nimi dalej niż widzi więc nie daje , zdecydowanie woli paluszki jeśli już chce coś possać ;-) Daj znać jak u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, zastanawiam się nad wyborem laktatora: kupić teraz czy po porodzie? no i jakiej firmy polecacie bo wybór ogromny a nie ma to jak sprawdzony "w praniu" :-) U nas rozpoczęty 36 tc i oby wytrzymać jeszcze do początku września... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc moje kochane !! :) przepraszam ze tak długo nie zaglądałam ale moje dziecko jest bardzo absorbujące !! fajnie Was poczytać az sie ciepło na sercu robi ;) nadziejko- moja lenka tez tak płakała na początku ! nie były to kolki, trzeba przetrwac jak piszą dziewczyny ! wyrosnie z tego my jesteśmy na etapie codziennych wyjazdów z małą na spacery do parków, sklepów itd bo ona ma w zwyczaju po 15 min od przebudzenia po jeżdzie autem na spacerze sie tak rozpłakac ze musimy sie zwijac, ostatnio pojechaliśmy do sklepu i nawet nie zdązyłam grzechotek wybrac juz musiałam wyjsc ze sklepu i do domu wracac :/ wiec codziennie gdzies jeżdzimy, przyzwyczajamy ją i np wczoraj prawie cały spacer nie spiac przetrwałą bez płaczu.. oj ile mnie to stresu kosztuje.. poza tym lepiej spi.. zasypia w łózeczku !!! co jest nielada zaskoczeniem bo dosłownie z dnia na dzien przeszłą z usypiania na rękach, bujania, kołysania itd do spania w łózeczku przy karuzeli !!!! zasypia po kąpieli i butli ok 20-21 budzi sie ok 1 w nocy i ok 4, kreci sie do 5 pozniej biore ją do nas i tak dosypiamy do 7-8 wiec naprawdę fajnie kiedys to było nie do pomyślenia bo płakała wszędzie ! nadziejko zazdroszę ze natanek tak szybko sie rozwija, moja lenka nie umie głowki jeszcze podniesc, strasznie sie irytuje leżac na brzuszku :/ martwi mnie to.. przepraszam ze tylko o sobie ale juz mała sie budzi wiec lecę ! :) anetko ja połowy ciuszków nie ubrałam, tak szybko dzieci rosną ! teraz juz mamy rozmiar 74 !!! szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pauli 111
Hej paulA nie chce sid ujawniac za co przrpraszam sle chcialbym sie fowiedziec cY ty jedtes ta sama paula ktora pisala ba forum dot inseminacji i ta sama ktora ze wzgledu na slabe pkemniki meza zdecydowala die na in vitro? Bo po wpisach widze ze ci sue udalo. Ktory tydz i cY znasz p"Lec? Jesli ty o ty;) to gratuluje i szcErze ci kibicuje bo wiem jak dlugo die staralas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paula skoro nie miałas mrozakow tzn ze za kazde in vitro płaciłas ponad 10tys?? Ludzie skad Wy macie tyle kasy?? Mnie nawet na jedno nie stac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do Pauli " nie jestem ta z inseminacji. ja mam niedrozne jajowody i tylko in vitro wchodzilovw gre. gosciu. bralam pozyczki i podchodzilam.Dla mnie to byl i jest najwqzniejszy cel, nie musze miec ekstra samochodu czy ciuchow czy wakacji.aMoje wyrzeczenia sie oplacily a uwiez mi nie zarabiamy duzo i mamy mieszkanie na kredyt,ale juz sie przekonalam ze mozna,a teraz juz jest tylko lepiej. lJestem z siehie dumna ze bylam taka uparta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! xxxx Kanapeczko ja dałam Blance smoczek bo był taki moment, że miała tak ogromny odruch ssania, że nie byłam w stanie wyjść do toalety. Bolał mnie kregosłup i czułam, ze wykituje, więc uznałam, że lepsze to niż zeby miała chorą matkę.Na dodatek na wizycie u pediatra powiedziała, ze dziecko jest przezarte i zagazowane i zebym tak nie szalała z karmieniem. Początkowo pluła nim strasznie i wcale nie chciała, ale podawałam jej troche na siłę i w końcu się przyzwyczaiła.Teraz ją uspokaja i pomaga w zasypianiu.Moje zdanie jest takie, ze jezeli Ci sie to uda, jestes na siłach zeby wytrzymac marudzenie to pewnie lepiej nie podawac, ale jeżeli dasz to świat sie nie zawali. Babka z pogotowia laktacyjnego powiedziała mi zeby tylko ssanie smoczka nie przekraczało 1h dziennie to wtedy nie zaburzy ssania piersi. u mnie przekroczyło i może w niewielkim niestety stopniu przyczyniło sie do "nielubienia'' piersi, ale to tylko 1 z przyczyn, a o tym póżniej. Kiedyś pytałaś o wybudzanie w nocy. Ta lekarka z pogotowia powiedziała zeby nie wybudzac absolunie jak dziecko dobrze przybiera, tylko pamietać zeby dziecko wieczorem częściej karmic, czyli zatanowac po korek ( tak powiedziała) i rano tez zeby wyrównac tą przerwe nocna. U mnie w 3 tygodniu było identycznie. Mała stała sie marudna. Jesli to bóle brzuszka i gazy to masaze, kropelki mogą cos tam pomóc, ale jesli to typowa kolka, której przyczyna nie jest znana to niestety nic nie pomaga, moze tylko ciemne pomieszczenie i dzwiek suszarki bo imituje dzwieki z lona matki i uspokaja dziecko. U mnie to chyba jednak nie byly typowe kolki tylko gazy i pomagały rurki Windi. Jeśli to kolki prawdziwe to miną same do 3 miesiąca. Powodzenia. xxxxxxx Zamała kochana pamietam Cię doskonale. Wspólczuje z całego srerce. Odnosnie Twojego pytania. Ja bym robiła wczesniej jesli pozwalają finanse, ale ja jestem strasznie niecierpliwa i nie wiem czy to zawsze dobra cecha... Trzymaj się ciepło. Wielu tu mamusiom, w tym mnie udało się w trakcie przygotowań do in vitro, całkowicie naturalnie. xxxxxx Jeny gdzie Ty sie podziewasz?? xxxxxx Kini dalej chodzicie na basen, Emilka lubi się kąpac w basenie ? Bo sie nad tym zastanawiam. Napisz co tam u Was dziewczyny. XXXXX Gusiu ty już do pracy się wybierasz? Z kim zostawiasz Alicję? Już zawsze bedziesz nam przecierać szlaki w przełomowych momentach w zyciu mamy ;-)) XXXX Agaolciu, Kini ma racje to najdłuzsza ciąza na forum :-))) A na komiec powiem Wam co u mnie. Problemów z karmieneim ciąg dalszy, ale ostatnio poznaje przyczyny. Okazało sie ze Blanka ma alergie na mleko i stad te bole brzuszka, sluz i zielone kupki, problemy z przybieraniem no i teraz mega anemia- 8 !!! Przez tą anemie pewnie nie miala sily ssac, a nie brak pokarmu byl przyczyną tych awantur przy karmieniu. Już 2 tyg jestem na rygorystycznej diecie ( sprawdzam składy, nie jem nic z dodatkiem mleka, serwatki itd; rzeba bardzo uwazac bo nawet chleb, szynka drobiowa, ciastka zawieraja prod. na bazie mleka ) 15.08 ochrzciliśmy mała. Teściowa dała popis. Kanapko łącze się z Tobą w bólu. Ja z moją teściowa nie wytrzymałabym minuty w 1 domu. Jesteś bardzo dzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny, w końcu sie odezwałaś :-) Duża ta twoja Lenka, jak rozmiar 74? Wow !! To ciesz się Kochana z tego usypiania, to wielki wyczyn. Po wielkich trudach na noc tez nam się udało. Ale w dzień niestety nie chce, a jak u Was? Widze, że wychowujesz małą podrózniczkę ;-)) Dziewczynki kiedy planujecie powrót do pracy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Kini, dziękuję bardzo za pamięć :) Ciężko mi się odnieść do Waszych postów, więc na razie je czytam i notuję nazwy różnych sprzętów, kremów itp., do których wrócę za parę miesięcy. Na razie u mnie 18. tydzień, meczy mnie zgaga i inne żołądkowe sensacje, w dodatku częste migreny - na razie w rankingu dolegliwości 2. trymestr pobił u mnie pierwszy na głowę ;) Czekamy teraz na USG połówkowe, już się nie mogę doczekać aż zobaczę malucha w całej krasie. Martwi mnie tylko to, że nie czuję jeszcze wyraźnych ruchów, tylko czasem coś zabulgocze i się strasznie martwię i histeryzuję :( Kiedy Wy poczułyście takie wyraźne ruchy? ---- Jeśli chodzi o Paulę z forum o inseminacji, o którym wspominał Gość to jestem z Nią w stałym kontakcie. Niestety nie podchodzą do IVF z powodu kasy i usiłują poukładać swoje życie na nowo, bez dziecka. Jej historia niestety jeszcze nie ma happy endu... --- Biedronka, Karina, Monik, jak się czujecie Ciężarówki? :) Rosną Wam już brzuszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda ja takie przelewanie w brzuchu czulamod 17 tygodnia apierwsze wyrazniejsze ruchyod 20tygodnia.Nie martw sie.wszystko jeszcze zalezy od twojej figury (szczuplejsze dziewczyny czuja wczesniej) i od tego w ktorym miejscu jest umiejscowione lozysko (jesli na przedniej scianie to ruchy bedzie czuc pozniej ).Takze glowa do gory, niedlugo poczujesz wymarzone kopniaki;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny jak tam Wasze samopoczucia? Ja dzisiaj mialam wizyte, mala ma sie dobrze i wazy juz 1766 g;) z troche gorszych wiadomoscl to to, ze lozysko zbyt szybko mi sie starzeje. Obecnie mam 33 tydzien a lozysko II/III stopnia.. Od 35 tyg mam byc monitorowana na ktg.. Najwazniejsze ze jestem pod dobrd opieka wwwwwwwwwwwwww Jeny no w koncu jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta no to troszkę już waży to twoje szczęście :D a powiedział lekarz od czego tak szybciej starzeje się łożysko ?? Ważne że jesteś pod opieką lekarzy, jeszcze 5 tyg i możesz bez problemu rodzić :D Ty masz rodzinę na Mazurach ?? Polecasz tam może jakieś miejsce na wyjazd z dzieckiem ale tak żeby się nie nudzić, może jakiś pensjonat? 🌻 Jeny no to ta twoja Lenka to spora baba :D Moja Ala jest 3,5 m-ca starsza i nosi rozm 68 :D To fajnie że tak ładnie już sama zasypia. Jeździjcie jak najcześciej to może się przyzwyczai to u nas na odwrót Ala jak zaczyna marudzić to najlepiej w auto lub w wózek i można jeździć i jest spokój. Jeszcze teraz w spacerówce to już wogóle jej się podoba bo wszystko fajnie widzi :D. Powiem ci że może ona tak reaguje bo pewnie zawsze zasypia w jednym miejscu a jak tak w rózne miejsca jeździcie i się budzi to nie wie gdzie jest i dlatego ten płacz, bo nie czuje się bezpiecznie . 🌻 Joasieńko no wracam bo już mija pół roku a jednak 60% wypłaty to za dużo nie jest, z jednej strony nie mogę się doczekać powrotu do pracy a z drugiej to bym w ogóle jej nie zostawiała :D ale zostaje z moją mamą więc tak się nie martwię a wracam na 6h i w każdej chwili moge wyjść jakbym miała taką potrzebę nakarmić czy coś. Już plan jest że chodziłabym na 10 - 16 bo mniej więcej do 10 już Ala zaśnie na drzemkę i śpi tak 1h/2h o 12 mama daje kaszkę pobawią się do 14 obiadek i idą na spacer do 16 i wracam ja :D Zobaczymy w rzeczywistości jak to będzie :D mam nadzieje że dobrze 🌻 LisaPanda ja poczułam faktyczne ruchy tak gdzieś ok 21 tyg i też się martwiłam a jak się rozkręciła to czułam ją bardzo często 🌻 Pozdrawiam mamusie i ciężaróweczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Lisypandy
Lisa panda dzieki za info o pauli trxymam za nia kciuki i ciebie tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - dzięki za rady dot. smoczka. Joasieńko - narazie wytrzymuję, wręcz śmieje się z jego płaczu i minek. A mówisz że smoczek powoduje że potem dziecko nie chce piersi?? Niesłyszałam tego?? Oj to dobrze że to napisałaś. A co do kolki to ja nie wiem - wydaje mi się ze nie ma albo nie umiem tego poznać. Ale pytałam położnej i mówiła, ze jak robi kupki i ma pierdzioszki to oki. Kini - no jednak mam kamienie. Ale dr powiedziała by narazie nie panikować, bo da sie z tym żyć i może ból był jednorazowy. Aczkolwiek jak się powtórzy niestety powiedziała że będę musiała dokonać wyboru co mi ważniejsze - synek czy zdrowie - trudny wybór, ale myśle że dla synka muszę byc zdrowa. Hmmm .... fajnie bo ona robi mi usg i mówię jej że smieszne bo wcześniej jak odsłaniałam brzuch to coś było a teraz pusto, a dr że nie jest pusto .... i pokazuje mi kamienie :( Ach .... mam nadzieję ze ból niewróci - by chociaz do wiosny wytrzymać i spokojnie pokarmic synka aż nie zacznę wprowadzać pokarmów stałych. A czy wasze dzieci też mają pryszczyki? Gdzieś wyskoczyły u Damianka. I jak wygląda odparzona pupa. Bo wietrzę mu - zaczem nawet z godzinę. Ale raz teściowa mi go przewijała i między pośladkami słabo wytarła i potem (a spał z 3godz. wiec niezaglądałam do pieluchy) to mu w przedziałku pupy tam wyschło wręcz skleiła się pupa, a były upały i patrzę ze w owym przedziałku taka czerwona jest i ma pryszczyki. To to jest odparzenie? Wietrzę, smaruję, sypię mąką ziemniaczaną . Loniu - jak sobie radzisz z Michasiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki... ja na szybciocha... melduje się, że żyje. Mamy się dobrze, choc trzy dni temu mieliśmy chyba ten slawny pierwszy skok rozwojowy (5go tygodnia) i były niezłe jazdy - płacz, marudzenie, problemy ze snem, jedzeniem... ech.. na szczescie dwa dni szybko minęły i michaś wrócił do normy. Jest u mnie koleżanka od tyg., dlatego się nie udzielam, zostanie jeszcze tydzien, także niedługo do Was wróce.. Buziaki dla Wszystkich Ciężarówek, Mam i ich Pociech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LisaPanda u mnie brzuszek już się powiększa :) i doszedł mi ból piersi, które też się powiększyły poza tym mdłości ciąg dalszy i bóle głowy no ale przynajmniej wiem że jestem w ciąży :) karina2709 co u ciebie? W jakich odstępach chodzisz na wizyty do lekarza. Ja po pierwszej idę po 3 tygodniach. Pozdrowienia dla mamusiek i ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Paula ja miałam prawie same ciuszki od 62 na 56 dosłownie kilka pajacyków i to mi w sumie wystarczyło , zawsze możesz podwinąć rękawki , a i tak połowy nie założyłam bo wiadomo będziesz mieć swoje ulubione , wygodne i dopasowane do pogody.Chyba że lekarz Ci powie że dziecko będzie malutkie lub raczej większe to się ustosunkujesz ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Sanders z zakupem laktatora wstrzymaj się do porodu bo nie wiesz przecież czy wogóle będzie Ci potrzebny. Ja najpierw pożczyłam ręczny ale trzeba było się namachać to zakupiłam elektryczny Canpol babies i jestem zadowolona. Ponoć rewelacyjny jest Madela ale z tego co wiem to też niemało kosztuje. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny no wreszcie jesteś ;-) Cieszę się że odniosłaś łóżeczkowy sukces - życie odrazu piękniejsze nie ;-) co do płaczu na spacerach i w marketach to też to przerabiamy ale już staram się tak nie panikować biorę na ręce albo M no chyba że naprawdę już nie ma na nią rady to wtedy wychodzimy. Co do podnoszenia główki to musisz ją stymulować i kłaść na ten brzuszek chociaż na kilka minut dziennie nawet jak protestuje . Wiem co mówię - jestem jakby nie było po fizjoterapii ;-) Ja tez między innymi dlatego zaczęłam chodzić z małą na ten basen bo to też bardzo stymuluje mięśnie do pracy , bo też była leniuszkiem i rozjeżdzały jej się rączki. Nie martw się wszystko nadrobi. Ale to klocek z tej Twojej Lenusi moja nosi jeszcze 62-68 ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Joasienka fajnie że masz chrzciny za sobą a co do teściowej....hmmm przemilczmy tę przykrą kwestię ;-) Biedna Blaneczka to teraz wiadomo dlaczego tak cierpiała , poprostu bolał ją brzuszek , najważniejsze że wiesz co było przyczyną i możesz z tym walczyć.Joasiu jeszcze trochę i ''wyrośnie'' z tego a jeszcze jak zaczniesz wprowadzać inne jedzonko to będzie Ci o wiele łatwiej. Co do basenu to Emilka uwielbia i jest jednym z nielicznych dzieci które nie płaczą ;-) ''pływa'' jak zaczarowana ;-) Jeśli masz taką możliwośc to bardzo polecam , odpręża mamę i dziecko poza tym pływanie dobrze robi na brzuszek ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lisa Panda ja ruchy już takie świadome dla mnie czułam poźno ok 20-21 tyg wcześniej się zdarzało jakieś bulgotanie i łaskotanie ale nie byłam pewna , więc spokojnie masz jeszcze troszkę czasu. Ja miałam łożysko na przedniej ścianie brzucha więc to pewnie miało znaczenie. Daj znać jak tam połówkowe ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Anetka Ty się tam jeszcze tak ''nie starzej'' bo musisz chociaż z 5 tyg jeszcze wytrzymać ;-) najważniejsze że jesteś pod kontrolą , a Lila to kawał kobitki ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusiu zazdroszczę Ci tego powrotu do pracy , super ze masz taką możliwość i jest Mama która Ci pomoże , napewno się zgracie i wszystko będzie dobrze funkcjonować. Ja niestety będę musiała dłużej poczekać na ten moment aż pójdzie do przedszkola bo jesteśmy sami. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko jednak kamienie ale może faktycznie może to był jednorazowy atak i będziesz mogła przeciągnąc zabieg do czasu skończenia karmienia. Najważniejsze żebyś była zdrowa. Co do smoczka to podobnie jak z butelką może zniechęcić do piersi ale nie musi , u nas smoczek właśnie nie ma brania u Emilki a przecież butelkę jej podaję także spokojnie , ale jeśli nie musisz to nie dawaj. Pryszczyki to najprawdopodobniej trądzik noworodkowy lub potówki. To normalne powinno samo zniknąć. Przemywaj buzię kilka razy dziennie ciepłą wodą gazikiem.Odparzenie to czerwona pupa zazwyczaj właśnie w tej szczelince. Może wystąpić też na tym wysypka. Więc to raczej odparzenie u Damianka ale spokojnie zdarzy Ci się to jeszcze nie raz. Ja nie używam kremów z cynkiem stosuję maść alantan plus i jest rewelacyjna po kilku godz zaczerwienienie blednie a na drugi dzień nie ma śladu. No i wietrz pupę. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu już się zaczynałam o Ciebie martwić.Cieszę się że Michaś ładnie się rozwija ;-) rozumiem że mając gościa nie wypada siedzieć przed kompem , więc czekamy tu na Ciebie cierpliwie :-* zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Biedronka bóle głowy miną cierpliwości ale tak jak mówisz musi coś boleć żebyś wiedziała że to ciąża ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pozdrawiam wszystkie mamusie i ciężarówki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenka25
kanapka to ze pierdzi i nie podkurcza nozek to nie znaczy ze nie m kolek.tez tak myslalam,ale swietna pani pediatra uswadomila nas ze to nie ma ic do tego,nasz maly kryczal jak go ubieralam,jak zmienialam pieluche ,tylko suszarka dzialala...co ti=o bylo ..ale po 7 tyg minelo jak eka odjal i jest super fajnym bobaskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Agolcia wczoraj urodzila Jasia, 3620 g i 54 cm szczescia :):) Jeszcze raz serdeczne gratulacje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapeczko tak to może być odparzenie tym bardziej jak go teściówa tak wymyła. Ale myj wodą wietrz smaruj i szybko przejdzie. U nas Ala też miała pomimo że często ją przewijałam i myłam wodą nie chusteczkami. Aż czasem to zaczerwienie przechodziło w takie ranki (na szczęście chyba nie bolesne bo przy przewijaniu nie marudziła). U nas pomagał Alantan maść plus a z czasem minęło całkowicie i nic się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolciu to serdeczne gratulacje i dużo zdrówka dla Was obojga. W końcu królewicz zechciał przyjść na świat :D Czekamy na relacje 🌻 Mamusie 🌻 Gusia .............. 25.02.2013 ..... SN.... Alicja .......... Częstochowa Kini77.............. 08.05.2013 ......CC.... Emilka ....... Jelenia Góra Edzia81 .......... 08.05.2013 ......CC..... Wiktoria ..... Wrocław / DE Joasieńka ....... 23.05.2013 ......CC..... Blanka ....... Warszawa Nadzieja28 ...... 28.05.2013 ......CC..... Natan ........ Ostrów Św. / UK Jeny ............... 11.06.2013 ......CC..... Lenka ........ Rybnik Lonisława ....... 15.07.2013 ......CC..... Michaś ....... Łódź/Bxl Kanapka ......... 26.07.2013 ......CC..... Damian ...... Białystok Marietanka ...... 27.07.2013 ......CC..... Ola ............ Świdnik Keyt1211 ........ 01.08.2013 ......SN...... Julia ......... Biała Podlaska Agaolcia ......... 19.08.2013 ................ Jaś ........... Radzyń Podlaski 🌻 Ciężaróweczki 🌻 Edi88............. 27.08.2013 ......................... Anka1979 ...... 30.08.2013 ....... CH ........... Legnica Sanders 78..... 18.09.2013 ........CH............. Wrocław AnetaG84 ...... 12.10.2013 ....... DZ ............ Poznań Milka667 ........ 03.11.2013 ....... CH ............ Anulka8585 ... 03.11.2013 ........ CH ............ Katowice Morganna86 .. 25.11.2013......... CH ............ Paula-111 ......28.11.2013 .......................... olaolalalaa ..... 28.12.2013 .......................... Lisapanda ..... 24.01.2014 ........................... Warszawa Monik80 ........ 01.02.2014 .......................... Łódź Karina2709 .... 16.03.2014 .......................... Biedrona84......06.04.2014 ..........................Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po krzywej cukrowej-blee. Maly to myslalam ze mi dziure w brzuchu zrobi bo tej dawce glukozy, tak szalal.Teraz czekam na wyniki, martwie sie jeszcze morfologia bo mimo brania zelaza i picia burakow mialam kiepska.okarze sie po poludniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini - pupkę to ja mu wietrzę. Wczoraj ok. 17ej wietrzył godzinkę, dzis od 9.30 do 10.30 - także o ile nie marudzi to staram sie by z godzinkę powietrzyła sie. No i w ciągu dnia też zostawiam na pare, parenaście minut (zależy czy nie marudzi) W tym czasie czytam mu bajeczkę, gadam z nim, lub coś robię - oczywiście obserwując. Juleńka - oj u mnie też nie lubi zmiany pieluch. Cud jak jest grzeczny przy pieluszce - CUD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agaolciu ogromne gratulacje!!!!!! Nareszcie się doczekałaś :-) odpoczywaj kochana i czekamy na wieści ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki że zadaje tak dużo pytań ale jak walczyc z tym tracikiem niemowlęcym?? Taka buźka mu się pryszczata zrobiła ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam .... AGAOLCIU - super, extra, bomba!!! Niech Jaś zdrowo rośnie a mama tryska szczęściem i dumą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×